ضد حال زدن یک دختر به یک پسر

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر با ظاهري ساده و نه مذهبي در حال عبور كردن از خيابان بود پسري از پياده رو داد زد سيبيييلو چطوري؟ دختز كاملا خونسرد تبسمي كرد و جواب داد وقتي تو زير ابرو بر مي داري من سيبيل مي زارم تا اين جامعه يه مرد هم داشته باشه پسر سرخ شد و چيزي نگفت

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر با ظاهري ساده و نه مذهبي در حال عبور كردن از خيابان بود پسري از پياده رو داد زد سيبيييلو چطوري؟ دختز كاملا خونسرد تبسمي كرد و جواب داد وقتي تو زير ابرو بر مي داري من سيبيل مي زارم تا اين جامعه يه مرد هم داشته باشه پسر سرخ شد و چيزي نگفت

اگه پسره زیر ابرو بر نمیداشت دختره چی میخواست جواب بده ؟!
از لحاظ زیبایی شناسی سگ آقای پتیبل می ارزه به دختر سیبیلو ! :razz:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها ها ها

پسراي بي ادب باز بريد زير ابرو بر داريد

نوش جون پسره

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه پسره زیر ابرو بر نمیداشت دختره چی میخواست جواب بده ؟!
از لحاظ زیبایی شناسی سگ آقای پتیبل می ارزه به دختر سیبیلو ! :razz:

به نظر من دختر سیبیل داشته باشه...زیاد تعجب برانگیز نیست
تا اینکه پسر ابرو برداره
از نظر زیبایی ...خیال همه ی پسرا راحت باشه
چون اون سیبیل تا اخر که نمیمونه

Abteen

عضو جدید
جواب داد وقتي تو زير ابرو بر مي داري من سيبيل مي زارم تا اين جامعه يه مرد هم داشته باشه

دخترای باشگاه مهندسان
از همین جا این اطمینان رو بهتون میدم که هیچکدوم از پسرای باشگاه زیر ابرو بر نمیدارن.
پس با خیال راحت سیبیلاتون رو بزنید! :D

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

دختره بوگندو

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من دختر سیبیل داشته باشه...زیاد تعجب برانگیز نیست
تا اینکه پسر ابرو برداره
از نظر زیبایی ...خیال همه ی پسرا راحت باشه
چون اون سیبیل تا اخر که نمیمونه

بعضی از پسرا که ابروهاشون خیلی پر پشتو زشته به نظر من واقعا نیازه که یه دستی بش بزنن تا قابل تحمل بشه! ولی نه اینکه در حد آنگستروم نازکش کنن!! دختر سیبیلو هم هیچ رقمه قابل تحمل نیست! حتی خود دختر سیلیلوها هم فکر نمیکنم از چهره خودشون راضی باشن اکثرا به خاطر خانواده های خشک مذهبیه که سیبیل دارن!!

مثلا شما احتمالا خودت سیبیلو هستی که با ذوق رفتی این مطلبو کوپی کردی اینجا ، ولی عکس آواتارت سیبیل نداره این یعنی اینکه خودت دوس داشتی چهره ت این شکلی باشه تا سیبیلو! :smile:

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از پسرا که ابروهاشون خیلی پر پشتو زشته به نظر من واقعا نیازه که یه دستی بش بزنن تا قابل تحمل بشه! ولی نه اینکه در حد آنگستروم نازکش کنن!! دختر سیبیلو هم هیچ رقمه قابل تحمل نیست! حتی خود دختر سیلیلوها هم فکر نمیکنم از چهره خودشون راضی باشن اکثرا به خاطر خانواده های خشک مذهبیه که سیبیل دارن!!

مثلا شما احتمالا خودت سیبیلو هستی که با ذوق رفتی این مطلبو کوپی کردی اینجا ، ولی عکس آواتارت سیبیل نداره این یعنی اینکه خودت دوس داشتی چهره ت این شکلی باشه تا سیبیلو! :smile:

واقعا متاسفم که به دیگران توهین می کنید فکر نمیکنم کار درستی باشه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

متوجه موضوع تاپیک شدی؟ فک کنم نگرفتی. دوباره بخونی بد نیست. از اینکه کپی رو کوپی نوشتی حدس زدم مشکل سواد گریبانگیرت شده . در هر حال بازم موضوع رو برای چندمین بار بخونی بد نیست. در ضمن به استاتر هم توهین نکن.

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهم اینه که آدم خودش باشه نه اینکه به حرف این و اون گوش بده و با جامعه حرکت کنه

solar flare

مدیر بازنشسته
به نظر من ابرو برداشتن پسر خیلی غیر عادیه
اینکه من یه مذهبی خشک باشم
نه به خدا من اصلا با مد مخالف نیستم اما مد باید طوری باشه که هویت اصلی هم زیر سوال نره
اینکه یه دختر سبیل داشته باشه یا نه به خودش و اعتقاداتش مربوطه

لیلا مندلیف

عضو جدید
آهای آقاییون اگه سیبیل نمیذارید لااقل ابرو برندارید
آهای خانوما اگه ابرو برنمبدارید لااقل سیبیل نذارید
.
.
.
به نظر من سیبیل گذاشتن واسه دخترا و ابرو برداشتن پسرا ضایعست.البته دومی ضایع تره ولی خب باید حال همچین پسر پررویی رو همینجوری گرفت