انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.. من نه انتقاد دارم نه پيشنهادد ..
فقط يه سوال داشتم كه اونم نميدونستم كجا بپرسم.. اينجا ميپرسم.
به من ايميلي داده شده.. كه براتون ميزارم..
فقط لطف كنيد ممنون ميشم اين ايميل توسط كدوم كاربر براي من ايميل شده منظورم كدوم ادمينه. لطف به من پيام خصوصي كنه و د راين زمينه به من توضيح بده.. متشكرم.:gol: فقط لطفا.. كسي كه اين ايميل توسطش به من زده شده پاسخگو باشه.;). و نقل قول از ديگران نداشته باشم در اين پست لطفا مرسي/
اگه حرفي سخني بود متشكر ميشم در پروفايلم و يا پيام خصوصي مطرح بشه.. من به خاطر مشغله كاريم. نميتونم به دنبال اسم مورد نظر باشم كه اين سوالم رو كنم...

سلام گیاهان شفادهنده عزيز!
ما متوجه شديم كه شما مدتيست در باشگاه مهندسان ايران فعاليتي نداشته ايد و ما شما را به عنوان يك كاربر ارزشمند از دست داده ايم.
آيا مي توانيم منتظر بازگشت شما باشيم؟
اگر شما پسورد خود را فراموش كرده ايد مي توانيد درخواست پسورد جديد دهيد: http://www.www.www.iran-eng.ir/login.php?do=lostpw
نام كاربري شما در ابتداي همين نامه ذكر شده است. اميدواريم شما را هر چه زودتر و با فعاليت علمي پربار ببينيم.
با تقديم احترام
باشگاه مهندسان ايران
http://www.www.www.iran-eng.ir

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام.. من نه انتقاد دارم نه پيشنهادد ..
فقط يه سوال داشتم كه اونم نميدونستم كجا بپرسم.. اينجا ميپرسم.
به من ايميلي داده شده.. كه براتون ميزارم..
فقط لطف كنيد ممنون ميشم اين ايميل توسط كدوم كاربر براي من ايميل شده منظورم كدوم ادمينه. لطف به من پيام خصوصي كنه و د راين زمينه به من توضيح بده.. متشكرم.:gol: فقط لطفا.. كسي كه اين ايميل توسطش به من زده شده پاسخگو باشه.;). و نقل قول از ديگران نداشته باشم در اين پست لطفا مرسي/
اگه حرفي سخني بود متشكر ميشم در پروفايلم و يا پيام خصوصي مطرح بشه.. من به خاطر مشغله كاريم. نميتونم به دنبال اسم مورد نظر باشم كه اين سوالم رو كنم...

سلام گیاهان شفادهنده عزيز!
ما متوجه شديم كه شما مدتيست در باشگاه مهندسان ايران فعاليتي نداشته ايد و ما شما را به عنوان يك كاربر ارزشمند از دست داده ايم.
آيا مي توانيم منتظر بازگشت شما باشيم؟
اگر شما پسورد خود را فراموش كرده ايد مي توانيد درخواست پسورد جديد دهيد: http://www.www.www.iran-eng.ir/login.php?do=lostpw
نام كاربري شما در ابتداي همين نامه ذكر شده است. اميدواريم شما را هر چه زودتر و با فعاليت علمي پربار ببينيم.
با تقديم احترام
باشگاه مهندسان ايران
http://www.www.www.iran-eng.ir

شما قبلا با اون آدرس ایمیل ی یوزر ساختید ب نام گیاهان شفادهنده و این ایمیل برایشما و برای همه کاربرایی ک عضو هستن اما مدت زیادی فعالیت ندارن ینی وارد باشگاه نمیشن فرستاده میشه

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت عاقای ادمین و دستن درکاران محترم

عاقا پیشنهاد میکنم یک تست نفوذ برای سایت انجام بدین :|

فیس نما رو دیشب فرستادن هوا :|

از کجا معلوم خدایی نکرده ماهم نریم هوا :|

باشگاه بنظرم باگ داشته باشه از ما گفتن بود :|

و من الله التوفیق :|

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
میشه این مشکل رو بگید چرا به وجود میاد؟

[h=3]خطاهاي زير پس از ثبت اين پيام رخ داده اند[/h]
  • اين نوع كد مجاز نيست: indent
  • اين نوع كد مجاز نيست: right

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
میشه این مشکل رو بگید چرا به وجود میاد؟

خطاهاي زير پس از ثبت اين پيام رخ داده اند

• اين نوع كد مجاز نيست: indent
  • اين نوع كد مجاز نيست: right
سلام
تو پیام پروفایل نمیتونید از امکاناتی مثل چپ چین راست چین و یه سری امکانات دیگه استفاده کنید
این پیام رو هم چون از یه جایی کپی کرده اید و جاوی کدهای راست چین و تو رفتگی هست نمیتونید ازش تو پروفایل استفاده کنید

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
تو پیام پروفایل نمیتونید از امکاناتی مثل چپ چین راست چین و یه سری امکانات دیگه استفاده کنید
این پیام رو هم چون از یه جایی کپی کرده اید و جاوی کدهای راست چین و تو رفتگی هست نمیتونید ازش تو پروفایل استفاده کنید

ممنون
خب وقتی میخام کپی کنم، چطوری کپی کنم که این مشکل به وجود نیاد؟

soshiantrand

عضو جدید
سلام یه انتقاد دارم
لوگوی سایت خیلی بدریخت هست تو خروجی گرفتنش هم میبینید که دورتادور نوشته یه حاشیه سفید ظاهر شده که واقعا سایت رو از نظر گرافیک خیلی پایین آورده خواهشا یا عوضش کنید یا از این لوگوی ساده ایی که الان زدم استفاده کنید. تمام سعیم این بود که هم استایل لوگوی فعلی باشه.
این آدرس لوگو با فرمت گیف هست که البته از لوگوی فعلی خیلی سبک ترم هست
http://0up.ir/up10/guest/iran-eng-logo.gif

اینم عکس با پس زمینه برای کاربران عزیز. لطفا دوستان هم نظرشونو راجع به این موضوع بگن تا اگه موافق باشن عملی بشه.

پیوست ها

• iran-eng-logo.gif
    iran-eng-logo.gif
    2.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به مدیریت محترم
از خصوصی سازی مشخصات امکان دسترسی را برای همه افراد تنظیم کردم اما تنظیم نمیشه....مشکلشو برطرف کنید

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام به مدیریت محترم
از خصوصی سازی مشخصات امکان دسترسی را برای همه افراد تنظیم کردم اما تنظیم نمیشه....مشکلشو برطرف کنید

سلام دوست خوبم
مشکلی در تنظیمات خصوصی سازی باشگاه وجود نداره؛ در تنظیمات خودتون تنها حالت دریافت پیام خصوصی رو برای همه اعضا تنظیم کرده بودین ( from all members )

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=229924&d=1421209320​

اگر منظورتون تنظیم صفحه مشخصات ( پروفایل ) به منظور ارسال کامنت پروفایل هست گزینه محدودسازی رو برنداشته بودین , حالت دریافت کامنت پروفایل رو براتون تغییر دادم مشکلی در دریافت ویزیتور مسیج نخواهید داشت
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=229925&d=1421209648​

شاد و تندرست باشید

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    16.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Untitled32322.jpg
    Untitled32322.jpg
    14 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم.............قبل از بیان پرسشم لازم میدونم از کادر مدیریتی باشگاه مهندسان بواسطه زحماتی که میکشند و کاربران از نزدیک میبینند و حس میکنند ..........تشکر و قدردانی داشته باشم

.........

و سوال بنده یک سوال کلی است .......خب خیلی از تالارهای تخصصی مدیران آمده اند و آن را نیازمند تائید خود کرده اند .......برای نمایش یک تاپیک.........به طبع این یک اقدام مدیریتی است و سلیقه ای .........ایراد بسیار بزرگی هم نمیشود به آن داشت!........البته خود بنده هم در قبال برخی تالارها این مسئله رو در قبال کاربری که اولین بار پست میدهد .......اولین بار تاپیک میزند و مواردی از این دست لازم میدونم ...حتی برای پست زدن چه رسد به تاپیک زدن
ولی ایراد کجاست؟...........بعضا دیده میشود این قبیل تالارها که به این شیوه مدیریتی اداره میشوند .......مدیر مربوطه آن نیز مدتی در باشگاه نیست ........مثلا چند هفته ........خب این وسط تکلیف تاپیکی که یه کاربر زده چه میشود؟...........آیا معاونین تالارها هم دسترسی به ابزار مدیریتی این چنین دارند؟........و اگر معاون محترم هم نباشند یا به دلیلی متوجه وظیفه شان نباشند چه میشود؟........آیا راهی برای تسریع بخشیدن در این باره وجود دارد؟........منظور بنده این است جانشین مدیران در این باره چه کسانی هستند؟........آیا مدیران محترم ارشد این حق رو دارند که در نبود مدیریت تالار اقدام های مدیریتی رو انجام بدن یا بحث بی احترامی به استقلال مدیریت پیش میاد؟........و اینکه آیا مدیری که میره یا معاونش نیاز نیست با مدیر ارشد هماهنگ کنه تا کسانیکه در مرتبه مدیریتی بالاتر قرار دارند در جریان باشند؟

ممنون میشم در این بار بنده رو راهنمایی بفرمائید......:gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام یه انتقاد دارم
لوگوی سایت خیلی بدریخت هست تو خروجی گرفتنش هم میبینید که دورتادور نوشته یه حاشیه سفید ظاهر شده که واقعا سایت رو از نظر گرافیک خیلی پایین آورده خواهشا یا عوضش کنید یا از این لوگوی ساده ایی که الان زدم استفاده کنید. تمام سعیم این بود که هم استایل لوگوی فعلی باشه.
این آدرس لوگو با فرمت گیف هست که البته از لوگوی فعلی خیلی سبک ترم هست
http://0up.ir/up10/guest/iran-eng-logo.gif

اینم عکس با پس زمینه برای کاربران عزیز. لطفا دوستان هم نظرشونو راجع به این موضوع بگن تا اگه موافق باشن عملی بشه.

سلام دوست خوبم
عذرخواهی میکنم جناب مهندس در رابطه با مساله ای که عنوان کردین در واقع این لوگو باشگاه نیست !! اسم باشگاه هست که به صورت موقت در بالا باشگاه قرار گرفته و انشالله به زودی سعی میکنیم لوگو مناسبی برای باشگاه انتخاب کنیم
البته در همین رابطه قبلا از اعضا باشگاه درخواست همکاری کرده ایم

شاد و تندرست باشید
:gol:

سلام علیکم.............قبل از بیان پرسشم لازم میدونم از کادر مدیریتی باشگاه مهندسان بواسطه زحماتی که میکشند و کاربران از نزدیک میبینند و حس میکنند ..........تشکر و قدردانی داشته باشم

.........

و سوال بنده یک سوال کلی است .......خب خیلی از تالارهای تخصصی مدیران آمده اند و آن را نیازمند تائید خود کرده اند .......برای نمایش یک تاپیک.........به طبع این یک اقدام مدیریتی است و سلیقه ای .........ایراد بسیار بزرگی هم نمیشود به آن داشت!........البته خود بنده هم در قبال برخی تالارها این مسئله رو در قبال کاربری که اولین بار پست میدهد .......اولین بار تاپیک میزند و مواردی از این دست لازم میدونم ...حتی برای پست زدن چه رسد به تاپیک زدن
ولی ایراد کجاست؟...........بعضا دیده میشود این قبیل تالارها که به این شیوه مدیریتی اداره میشوند .......مدیر مربوطه آن نیز مدتی در باشگاه نیست ........مثلا چند هفته ........خب این وسط تکلیف تاپیکی که یه کاربر زده چه میشود؟...........آیا معاونین تالارها هم دسترسی به ابزار مدیریتی این چنین دارند؟........و اگر معاون محترم هم نباشند یا به دلیلی متوجه وظیفه شان نباشند چه میشود؟........آیا راهی برای تسریع بخشیدن در این باره وجود دارد؟........منظور بنده این است جانشین مدیران در این باره چه کسانی هستند؟........آیا مدیران محترم ارشد این حق رو دارند که در نبود مدیریت تالار اقدام های مدیریتی رو انجام بدن یا بحث بی احترامی به استقلال مدیریت پیش میاد؟........و اینکه آیا مدیری که میره یا معاونش نیاز نیست با مدیر ارشد هماهنگ کنه تا کسانیکه در مرتبه مدیریتی بالاتر قرار دارند در جریان باشند؟

ممنون میشم در این بار بنده رو راهنمایی بفرمائید......:gol:

سلام دوست گرامی
جناب مهندس در پاسخ به سوالی که در رابطه با دسترسی مدیران فرمودین به صورت کلی مدیران آن تالار یا بخش زیرمجموعه ( که نام ایشان در پایین تالار ذکر شده گروههای مدیریتی و دستیاران) تمامی ابزار لازم برای مدیریت آن تالار را در اختیار دارند ( تنها ثبت اخطارهای مدیریتی جز امکانات گروه های مدیران سایت هست ) ؛

و در مورد نیاز به تایید پست های ارسالی از طرف مدیران تالار هر چند که از مدیران تالارها درخواست میشه که تا جای امکان از این گزینه با توجه به مشکلاتی که در نبود ایشان ممکن است ایجاد کند استفاده نکنند ولی به دلایل مختلف از جمله میزان بالای ارسال پست های غیرمرتبط و خارج شدن تالار از نظم ایجاد شده در بعضی از تالارها به درخواست مدیر تالار حالت تایید مدیریتی در نظر گرفته شده
البته برای تاپیکهای ضروری مانند درخواست های معمولا در تمامی تالار حداقل تاپیک جامعی در نظر گرفته شده که نیاز به تایید مدیر تالار ندارند
ولی در مورد تاپیک های دیگری که قبلا ارسال نشده در صورت نبود یا عدم رسیدگی به موقع مدیر مستقیم همان تالار ( البته معمولا حداقل یکی از مدیران تالار حضور دارند ) میتوانید از طریق پیام خصوصی ( با ذکر موضوع و محل ارسال ) از یکی از مدیران ارشد سایت درخواست بفرمائید که بعد از بررسی در صورت نیاز و نبود مستقیم مدیر تالار رسیدگی و به مدیر تالار برای رسیدگی های بیشتر احتمالی به ایشان گزارش خواهد شد

** به صورت کلی گروه مدیران ارشد سایت به تمامی بخش های باشگاه دسترسی مدیریتی دارند که در صورت صلاحدید و نیاز و ضرورت در تمامی تالار مخصوصا تالارهای بدون مدیر و یا تالارهایی که مدیر مستقیم آن مدتی حضور ندارند میتواند رسیدگی کنند ( مدیریت تالارهایی که تا به حال مدیری برای آن در نظر گرفته نشده با مدیران ارشد سایت هست که البته با توجه به گستردگی این تالارها نیاز به همکاری و گزارش کاربران سایت نیز هست , البته انشالله به زودی برای تمامی تالارها مدیران مستقیمی انتخاب خواهند شد

شادکام و تندرست باشید

آخرین ویرایش:

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط برای شما و این سیستمی مدیریتیتون متاسفم
سیستمی ک تعداد عنوان داراش از مدیر تالار، دستیار مدیر تا متخصص فلان و کاربر فعال تالار فلان از ادم های عادیش بیشتر
وقتی تو ارتش تعداد فرماندها از سربازا بیشتر باشه انوقت بجای عمل اون ارتش فقط حرف میزنه
این هدف من بود
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/337844-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86
انقدر مرد بودم ک اگه جام عوض بشه، جاده ام عوض نشه
اما دیگه تحمل اینو ندارم ک هر سربازی ک معلوم نیس چطور یهو میشه تو چند ماه فرمانده، بخواهد با اخطار دادن یا حذف پست ب منی ک چندین سال اینجا برام محترم بوده، بی اخترامی کنه
مقصر اول ادمینه بعد پیرجو و بعد شما
این آرایشیه ک شما چیدید
ارزونیتون

DDDIQ

مدیر ارشد
فقط برای شما و این سیستمی مدیریتیتون متاسفم
سیستمی ک تعداد عنوان داراش از مدیر تالار، دستیار مدیر تا متخصص فلان و کاربر فعال تالار فلان از ادم های عادیش بیشتر
وقتی تو ارتش تعداد فرماندها از سربازا بیشتر باشه انوقت بجای عمل اون ارتش فقط حرف میزنه
این هدف من بود
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/337844-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86
انقدر مرد بودم ک اگه جام عوض بشه، جاده ام عوض نشه
اما دیگه تحمل اینو ندارم ک هر سربازی ک معلوم نیس چطور یهو میشه تو چند ماه فرمانده، بخواهد با اخطار دادن یا حذف پست ب منی ک چندین سال اینجا برام محترم بوده، بی اخترامی کنه
مقصر اول ادمینه بعد پیرجو و بعد شما
این آرایشیه ک شما چیدید
ارزونیتون

سلام دوست گرامی
در رابطه با مساله ای که در مورد عنوان های اعضا اشاره داشتین لازم میبینم توضیحاتی رو عرض کنم ؛ البته عذرخواهی میکنم چندان نمیتونم موافق با مقایسه ای که از باشگاه ( تعداد مدیران) با سلسله مراتب یک ارتش داشتین به خاطر ماهیت متفاوت این فروم باشم ؛ سعی بر آن هست که بر پایه همکاری گروهی دوستانه از خود اعضا برای نظم تالار استفاده بشه
به صورت کلی از آنجایی که بخش های این فروم در عین یکپارچگی ( جامعه مجازی کوچکی از رشته های مختلف دانشگاهی با محوریت رشته های مهندسی ) تفاوت های بسیاری با هم دارند نوع خاصی از سیستم مدیریتی رو لازم هست که شاید بشه اون رو با یک نظام فدارل تحت یک سری قوانین اساسی و کلی مقایسه کرد ؛ که شاید اگر به این دید نگاه کنیم در خیلی از بخش ها مشکل کمبود مدیر هم داریم ( این مساله بیشتر به دلیل حساسیت های مدیریت کل سایت در انتخاب از بین گزینه های پیشنهادی اعضا فعال هست که شرایط مختلفی مانند داشتن حداقل اطلاعات لازم در آن مورد , رعایت قوانین سایت و نحوه ارتباط با دیگران و حداقل میزان نسبی فعالیت در آن بخش و موارد دیگری از این قبیل در نظر گرفته میشود ؛ که انشالله به زودی این مساله در مورد تعدادی از تالارها رفع خواهد شد ) ؛

در مورد ماهیت متفاوت بخش های مختلف باشگاه به عنوان مثال بنده با توجه به تخصص و رشته خودم ( معماری) امکان این رو ندارم که در تالار مثل مکانیک یا برق و یا حسابداری و حقوق به خوبی مدیریت کنم که همین مساله باعث میشه که سعی داشته باشیم با نظامی شبه فدرالی از بین اعضا همان تالار برای کمک به نظم آن تالار استفاده کنیم ؛

و در مورد تعداد مدیران که اشاره داشتین همانطور که عرض کردم شاید تعداد خیلی کمتر از چیزی که باید باشد هست !!! مثلا در تالاری مثل مکانیک بیش از 83 هزار نام کاربری ثبت شده داریم و یک مدیر و یک همکار و یک دستیار ( که دسترسی دستیاران تنها به 1- 2 بخش هست ) و یا در تالاری به گستردگی و پربازدید
مهندسی معماری
با بیش از 81 هزار نام کاربری ثبت شده ...

که البته مساله اینجاست که افرادی که دسترسی مدیریتی دارند هم جز اعضا باشگاه هستند که برای حفظ نظم و کمک به دیگران از بین همان اعضا انتخاب شدند ؛ البته گروه کاربران فعال و متخصص تالار دسترسی مدیریتی ندارند که با این همه تفاسیر تعداد خیلی اندکی از اعضا دسترسی مدیریتی دارند و یک مدیر به عنوان یکی از اعضا سایت با همه محدودیت های زمانی و هزینه و... نمیتواند به تنهایی مانند یک ربات مخصوصا برای بازه های زمانی طولانی تر مدیریتی با کیفیت لازم رو انجام بده که به همین دلیل برای حفظ حداقلی از سطح مدیریت گاها نیاز به بیش از یک مدیر مخصوصا در تالارهای پربازدید هست

در انتها در مورد احترام متقابل بین اعضا که جدای از تاریخ عضویت هست و تمامی اعضا قدیم و تازه وارد محترم هستند و قوانینی که شامل بنده یا شما و دیگری و یک عضو تازه وارد میشه کاملا یکسان هست و زیر قوانین کلی باشگاه مهندسان ؛ مثلا همانطور که بنده نمیتوانم در باشگاه ارسال سیاسی داشته باشم یک کاربر تازه وارد هم نمیتواند ارسال سیاسی داشته باشد و این قوانینی هست که شامل همه اعضا میشه
و در مورد اخطار هر چند در پرونده شما در حدود 2 سالی هست هیچ اخطار ( امتیاز منفی یا وارنینگ ) خاصی ثبت نشده ولی اخطارها جز ابزارهایی هست که در اختیار مدیر قرار گرفته و مدیر تالار برای حفظ نظم تالار , میتواند در چارچوب قوانین کلی باشگاه و برای یادآوری قوانین سایت به اعضا جدید یا قدیم سایت در صورت تخلف از قوانین باشگاه از آنها استفاده کنند ؛ که البته سعی بر آن است که به تمامی اخطارهای ثبت شده نظارت کلی لازم صورت بگیره و هر جا نیاز به مشورت با مدیران هست این مشورت صورت خواهد گرفت
البته اگر هر کدام از دوستان فکر میکنن برخوردی خارج از قوانین با ایشان انجام شده میتوانند پس از مشاهده قوانین سایت و ارسال پیغام به مدیر همان تالار از طریق خصوصی و یا تاپیک های پیش بینی شده مراجعه و در صورت عدم دریافت پاسخ به بنده یا دیگر مدیران ارشد سایت ( از طریق پیام خصوصی) مراجعه کنند

شاد و تندرست باشید

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرف های من تغییری ایجاد نمیکنه و هدفم هم تغییر نیس، من چ ی خط بنویسم و چ هزار خط شما راه خودتو می ری من راه خودم
می نویسم چون دوس ندارم بی جواب باشه پیامت
تا جایی من حافظه ام یاری میده ادم هایی که اینجا مدیر یا بهتر بگم دسترسی مدیریتی دارن تضمینی نیست که هیچ ارتباط علمی بین بخش مدیریتی و دانشش باشه در واقع، انتخاب ها از روی نیاز و اجبار است ن از روی معیار علمی، و این مدیر تالار ها با تئوری ارتش من مثل پلیسی می مونند ک گهگاه سر چهارراه میان و با توجه ب اون اصول اولیه باشگاه نظم رو بر قرار می کنن، در واقع این نکته مشترک بین تمام اعضا با دسترسی مدیریت است و اون نظارت با توجه ب اون چهارجوبی ک براش تعریف شده.
شما ب ناظر نیاز داری و میایی برای ناظر دستیار تعریف می کنی و برای دستیار کاربر فعال تعریف می کنی. منظور حرفم این نیست ک الزاما همه مدیران تالار روزی دستیار بودن اما تجربه من تو این چند سال اینو نشون داده ک این نظام قدرت نظم جرخشش اینطور می چرخه
و بعد از واگذاری قدرت عنوانی بنام مدیربازنشسته این جایگاه رو میگیره
باز هم تجربه ب من نشون داده، بودن کاربرانی ک مدیر بودن و اخراج شدن و بی شک دلیل اون هیچ ارتباطی با پایه علمیشون نداشته و اگرم وقتشو نداشتن میشدن بازنشسته، اینجا اخراج ارتباط مستقیمی با بی نظمی داره اینم تجربه نشون داده
در واقع شما رتبه 1 کشور باش اما بی نظمی ایجاد کن، اخراج میشی
رتبه یکی مونده ب اخر باش و منظم باش ب اعتبار تاریخ عضویتت اضافه میشه
پس بر طبق دیده های من ی مدیر خوب ی تالار کاربری بوده ک یا فعال بوده و امتیاز داشته و مدیر قبلی تالار اونو میشناخته و حالا مدیر شده چون یا مدیر قبلی تالار اخراج شده و اون معرفی شده یا اینکه مدیر فبلی تالار بازنشسته شده و اصلا خودش اونو معرفی کرده
من تا ایتجاش هیچ مشکلی ندارم چون من این پاینم و ب هیج عنوان علاقه ای ب بالا امدن ندارم
اگرم اخطاری شخصا گرفتم دلیلش این بوده ک خودم عمدا حرفی زدم تا امتیازم کم بشه چون بازم تجربه نشون داده اونایی ک امتیازشون زیاده هم اخراج میشن ی روزی
مشکل من توی محدوده مدیر تالار و بخصوص کاربر های فعال است
شما بعنوان مدیر تالار معماری منطقا دستیاراتون رو میشناسید و همینطور کاربران فعال تالار، اینها توسط خود شما امتیاز می گیرن و ی جواریی حمایت و از طرفی هم این ادم ها تا اندازه ای نگاه فکری نزدیک ب شما دارن
من توی این چند سال تا حالا ندیدم کاربر فعالی دیدگاه محالف خودشو هملا بیان کنه، شما کل این 143 صفحه رو هم ورق بزنی کاربرای فعال یا مدیران باشگاه یا همو تایید کردن حالا با تشکر یا همو نشویق کردن
می خواهم بگم ی جور حماییت فکری هم حالا ج قلبا ج از ریا برای گرفتن جای شما وجود داره و اینجاس ک خطر ناک میشه
اینجا اگر کاربر فعالی با کار بر ساده ای دیدگاه محتلف داشته باشه پست هاش پاک میشه و پست پاکشده رو ک نمیشه گزارش رد کرد.(نوسط مدیر مربوطه ک همفکر اون کاربر فعاله)
ی وقتی ی سندی هست میگه طبق این سند پست شما با قوانین باشگاه ک خود شما قبول کردی ملزمش باشی همخونی نداره پس اخطار میگیری، اگر ب نا حق باشه سند رو میبری ب بالا دست تا اون تصمیم بگیره
اما سندی ک سوخته و پاک شده از صدتا اخطار بدتر چون جای اعتراض نداره
من ب کرار شاهد این داستان بودم پست هایی گ یهو غیب میشن
توی ی تاپیک کلی خرف خوب میزنی یهو فردا میای می بینی تاپی

آخرین ویرایش:

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توی ی تاپیک کلی خرف خوب میزنی یهو فردا میای می بینی تاپیک نیست، واسه اون حرفا ادم وقت میگذاره بعضی وقتا اخساس و عقیده قلبی ادمه یهو کل تاپیک غیب میشه بسته هم نمیشه!!!
ب کرار شاهد این بودم کاربر با یکی از کاربر های فعال بگو مگویی کلامی داشته ک اگر اخراج حق جفتشون بوده اون کاربر فعال مونده.
اسمشو شما هر جی می خواهید بگذارید فدرالی یا هر چیز دیگه
اگر هدف از این سایت ب اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش است نیاز ب ستاره و عنوان نیست
اگر هدف بالا بردن تعداد کاربران هست، چرا ب ستاره و عنوان برای مشتاق کردن لازمه
اما این سییستم مدیریتی تنها ی جنگ قدرت برای رسیدن ب نقطه ای ک بتونی کاری کنی ک دیگران نکنن را راه انداخته ی دوری بزن توی تالار ها تا ببینی بعضی پستا ب سال پیش میکشه چون مبنای علم توی تالار ساکن مونده تالار خاموشه واسه تالار خاموش مدیر و دستبار مدیرو 4 تا کاربر فعال تعریف کردی
می خواهم بگم برای هر تالار ی حزب اقا بالا سر گداشتی ک مبنای علمی نداره این منصوبتون از طرفی هم هوای همو دارن یا اخطار میدن یا پست حذف می کنن!!این پتانسیلو شما با سیستم مدیریتیتون فراهم کردی ی جنگ فدرت
مثلا اواتار پیرجو رو دیدی میچرخه این خودش ی تفاوت ک قدرت بهش میده ک من می تونم اما تو کاربر ساده نمی تونی!!!
ی طلبه ای بود تو حوزه خیلی حلال حروم می کرد
هم دورهیاش خر روز تو اتاقش سگ میرزاشتن این بنده خدا همش دستش تو شستن فرشو وسایلش بود
بعد یه مدتی وقتی سگو می بینه درو باز می کنه بعد ک سگه رفت می بنده
رفیقاش میگن پ این چرا نمیشوره
میگن پ نشستی
میگه انشالله ک گربه بوده!!!!
انشالله ک منم برداشتم اشتباه بوده
وسلام

DDDIQ

مدیر ارشد
حرف های من تغییری ایجاد نمیکنه و هدفم هم تغییر نیس، من چ ی خط بنویسم و چ هزار خط شما راه خودتو می ری من راه خودم
می نویسم چون دوس ندارم بی جواب باشه پیامت

سلام دوست گرامی
واقعا عذرخواهی میکنم دقیقا متوجه انتقادی که قصد دارین مطرح بفرمائید تا بتواند کمکی به ما کند نشدم و از این بابت واقعا عذرخواهی میکنم چون به مسائل پراکنده و کلی اشاره داشتین و اگر منظورتون این هست که باشگاه مهندسان با سیستم مناسبی مدیریت نمیشود بنده شخصا از این بابت معذرت میخوام که این ضعف ماست ( هر چند که شاید در تمامی فروم های داخلی و خارجی از همین روش و استفاده از همان اعضا فعال تالار برای کمک به دیگران استفاده میشود چون ماهیت فروم یک سایت با چند نویسنده نیست یک جامعه گروهی هست )

تا جایی من حافظه ام یاری میده ادم هایی که اینجا مدیر یا بهتر بگم دسترسی مدیریتی دارن تضمینی نیست که هیچ ارتباط علمی بین بخش مدیریتی و دانشش باشه در واقع، انتخاب ها از روی نیاز و اجبار است ن از روی معیار علمی، و این مدیر تالار ها با تئوری ارتش من مثل پلیسی می مونند ک گهگاه سر چهارراه میان و با توجه ب اون اصول اولیه باشگاه نظم رو بر قرار می کنن، در واقع این نکته مشترک بین تمام اعضا با دسترسی مدیریت است و اون نظارت با توجه ب اون چهارجوبی ک براش تعریف شده.
شما ب ناظر نیاز داری و میایی برای ناظر دستیار تعریف می کنی و برای دستیار کاربر فعال تعریف می کنی. منظور حرفم این نیست ک الزاما همه مدیران تالار روزی دستیار بودن اما تجربه من تو این چند سال اینو نشون داده ک این نظام قدرت نظم جرخشش اینطور می چرخه

عذرمیخوام با برداشتی که شما از سیستم مدیریتی باشگاه دارید موافق نیستم و شاید این مشکل از ما هست که نتوانستیم به خوبی نوع سیستم مدیریتی را مطرح کنیم و مطمئنا انتخاب مدیران از روی استیصال و اجبار نیست !!! چرا که اگر بود لیست بلندبالای گزینه های پیشنهادی برای مدیریت حداقل با حساسیت کمتری و سریعتر از سوی مدیریت سایت تصمیم نهایی گرفته میشد
شما به نوعی از سیستم مدیریت بر اساس قدرت و زور و رابطه بین افراد صحبت میفرمائید که گویی از یک جامعه مافیایی و باندهای یاکوزا صحبت میکنین که یکی در راس و به صورت سلسه مراتب هرمی ارکان قدرت چیده میشود ! نه دوست خوبم همانطور که عرض کردم این مکان صرفا یک سایت که با هدف کمک به دیگران و استفاده از کمک دیگران بنیان نهاده شد و برای حفظ نظم از همان اعضا استفاده میشود .برای انتخاب مدیر تالار چه امکان دیگری جز استفاده از اعضا فعال همان تالار وجود دارد که بهتر با محیط آن تالار آشنایی دارند وجود دارد ؟ در زمان انتخاب پس از بررسی کلی پست های چند کاربر فعال تالار که میتواند به پیشنهاد اولیه مدیر تالار هم باشد با درخواستی از رزومه کلی چند کاربر به ادمین سایت ارجاع میگردد و از بین گزینه ها سعی در انتخاب مناسب ترین کاربر هست برای کمک و استفاده در تیم مدیریتی سایت هست

و بعد از واگذاری قدرت عنوانی بنام مدیربازنشسته این جایگاه رو میگیره
باز هم تجربه ب من نشون داده، بودن کاربرانی ک مدیر بودن و اخراج شدن و بی شک دلیل اون هیچ ارتباطی با پایه علمیشون نداشته و اگرم وقتشو نداشتن میشدن بازنشسته، اینجا اخراج ارتباط مستقیمی با بی نظمی داره اینم تجربه نشون داده
قدرت !؟ عذرمیخوام دوست گرامی همانطور که عرض کردم برداشت شما متفاوت از هدف ما هست ! عنوان ها در این سایت عنوانهایی دائمی نیستند !! و قرار نیست به خاطر مدیریت که صرفا قبول مسئولیت برای قبول گذاشتن از زمان شخصی برای کمک , ایجاد نظم و مدیریت و .... بدون هیچ چشمداشتی نه حقوقی به شما داده خواهد شد و نه قرار هست در سوابق کاری و شغلی شما حساب شود !!! و تنها حس کمک به دیگران ملاک فرد برای قبول چنین مسئولیتی خواهد بود ....

در واقع شما رتبه 1 کشور باش اما بی نظمی ایجاد کن، اخراج میشی
رتبه یکی مونده ب اخر باش و منظم باش ب اعتبار تاریخ عضویتت اضافه میشه

برای حفظ یک سایت با کاربران تقریبا زیاد بیش از 800 هزار نام ثبت شده نمیشه انتظار داشت که بر اساس بی نظمی از یک سری قوانین کلی اداره بشه پس برای حفظ نظم کلی با بی نظمی برخورد صورت میگیره و نمیشه انتظار داشت که بی نظمی وجود داشته باشه و سایت پابرجا بمونه حالا چه قدیمی چه جدید !!! هر چند که همیشه و در خیلی از موارد سعی میشه سخت گیری کمتری صورت بگیره

پس بر طبق دیده های من ی مدیر خوب ی تالار کاربری بوده ک یا فعال بوده و امتیاز داشته و مدیر قبلی تالار اونو میشناخته و حالا مدیر شده چون یا مدیر قبلی تالار اخراج شده و اون معرفی شده یا اینکه مدیر فبلی تالار بازنشسته شده و اصلا خودش اونو معرفی کرده

بله کاملا همینطور هست دوست خوبم
ما که نمیتوانیم مدیر از خارج از باشگاه وارد کنیم !!! و باید از کاربران سایت خودمون کمک بگیریم تا زمانی که براشون امکان کمک داشته باشه و بعد از آن هم قرار نیست فرد از باشگاه خارج بشه !!! هنوز هم عضو سایت هست و تنها به دلایل مختلف در ایجاد نظم شرکت نمیکنه
و یک امر طبیعی و کاملا بدیهی هست که ما از نظر مدیر تالار که شناخت بیشتری نسبت به پتانسیل های تالار داره استفاده کنیم

من تا ایتجاش هیچ مشکلی ندارم چون من این پاینم و ب هیج عنوان علاقه ای ب بالا امدن ندارم
اگرم اخطاری شخصا گرفتم دلیلش این بوده ک خودم عمدا حرفی زدم تا امتیازم کم بشه چون بازم تجربه نشون داده اونایی ک امتیازشون زیاده هم اخراج میشن ی روزی
مشکل من توی محدوده مدیر تالار و بخصوص کاربر های فعال است

خب اگر میفرمائید شما به عمد برخلاف قوانین سایت که برای حفظ نظم کلی باشگاه تنظیم شده و ما برای حفظ نظم کلی سایت باید این قوانین رو رعایت کنیم , نباید انتظار این را داشت که حداقل تخلفی صورت نگیرد ؛ هر چند که با این حال همانطور که عرض کردم همیشه سعی بر سخت گیری کمتر بوده و حتی برای شما که میفرمائید گاهی به عمد تخلف کردین از 4 تخلف ثبت شده در پرونده شما 3 مورد وارنینگ ( بدون امتیاز منفی) و تنها برای یادآوری قوانین سایت بوده!!! پس سخت گیری وجود ندارد

شما بعنوان مدیر تالار معماری منطقا دستیاراتون رو میشناسید و همینطور کاربران فعال تالار، اینها توسط خود شما امتیاز می گیرن و ی جواریی حمایت و از طرفی هم این ادم ها تا اندازه ای نگاه فکری نزدیک ب شما دارن
من توی این چند سال تا حالا ندیدم کاربر فعالی دیدگاه محالف خودشو هملا بیان کنه، شما کل این 143 صفحه رو هم ورق بزنی کاربرای فعال یا مدیران باشگاه یا همو تایید کردن حالا با تشکر یا همو نشویق کردن
می خواهم بگم ی جور حماییت فکری هم حالا ج قلبا ج از ریا برای گرفتن جای شما وجود داره و اینجاس ک خطر ناک میشه

حداقل در مورد تالار معماری تا جایی که بنده اطلاع دارم اعضا تالار (بیش از 81 هزار نفر ) نقطه اشتراکی که دارند بر سر معماری هست !! و خیر بنده از نظر نوع تفکر شخصی به عنوان یک انسان متفاوت به همه اعضا فعال یا مدیران یکسان فکر نمیکنم و همینطور در تیم مدیران هم همه یکسان فکر نمیکنن و در مورد سیاست , اعتقاد و .... دیدگاه های مختلفی وجود دارد و در زمان قبول مسئولیت و یا در طول این چند سال مدیریت به یاد ندارم از بنده یا دیگری در مورد اعتقادات شخصیش سوال شده باشد و آزمون ورودی بر اساس هماهنگی اعتقاد از این دوستان گرفته شود

اینجا اگر کاربر فعالی با کار بر ساده ای دیدگاه محتلف داشته باشه پست هاش پاک میشه و پست پاکشده رو ک نمیشه گزارش رد کرد.(نوسط مدیر مربوطه ک همفکر اون کاربر فعاله)
ی وقتی ی سندی هست میگه طبق این سند پست شما با قوانین باشگاه ک خود شما قبول کردی ملزمش باشی همخونی نداره پس اخطار میگیری، اگر ب نا حق باشه سند رو میبری ب بالا دست تا اون تصمیم بگیره
اما سندی ک سوخته و پاک شده از صدتا اخطار بدتر چون جای اعتراض نداره
من ب کرار شاهد این داستان بودم پست هایی گ یهو غیب میشن
توی ی تاپیک کلی خرف خوب میزنی یهو فردا میای می بینی تاپی

خیر پستهایی که بر اساس قوانین سایت هستند و یا در محل صحیح ارسال شده اند پاک نمیشوند و سعی بر حداقل نظارت کلی هست
پست هایی که برای شما حذف شده اند تنها برای شما قابل مشاهده نیستند و در صورت نیاز قابل بازیابی و بررسی هستند

توی ی تاپیک کلی خرف خوب میزنی یهو فردا میای می بینی تاپیک نیست، واسه اون حرفا ادم وقت میگذاره بعضی وقتا اخساس و عقیده قلبی ادمه یهو کل تاپیک غیب میشه بسته هم نمیشه!!!
ب کرار شاهد این بودم کاربر با یکی از کاربر های فعال بگو مگویی کلامی داشته ک اگر اخراج حق جفتشون بوده اون کاربر فعال مونده.
اسمشو شما هر جی می خواهید بگذارید فدرالی یا هر چیز دیگه

همیشه یکی از مواردی که در تیم مدیران سایت مطرح میشه سعی در بی طرفی رسیدگی ها هست و به روش های مختلف این مساله یادآوری میشه
ولی عذرخواهی میکنم برداشت شما از نحوه رسیدگی با آنچه واقعا صورت میگیره متفاوت هست ! به این صورت نیست که با اولین تخلف کاربر سریعا مستقیم اخراج بشه !! برای تخلفات مختلف امتیازهای منفی مختلفی در نظر گرفته شده ( که موقت هست و بعد از یکی دو ماه کم میشه ) و بعد از رسیدن به میزان مشخصی از امتیاز منفی کاربر 1-2 ماه اخراج میشه !! و حالا بعضی از کاربران با دریافت اخطار سعی میکنن امتیاز منفی دیگری دریافت نکنن و بعضی توجهی خاصی ندارند !!!

* گو اینکه سعی بر این هست که تا جای امکان از اخطارهای اول به کاربران خودداری و یا تا جای امکان از ثبت اخطار بیشتر برای اعضا اجتناب گردد همانطور که از 4 اخطار ثبت شده برای شما 3 تا وارنینگ هست که احتمالا سعی شده در مواردی در پرونده نیز ثبت نگردد

اگر هدف از این سایت ب اشتراک گذاشتن تجربیات و دانش است نیاز ب ستاره و عنوان نیست
اگر هدف بالا بردن تعداد کاربران هست، چرا ب ستاره و عنوان برای مشتاق کردن لازمه
اما این سییستم مدیریتی تنها ی جنگ قدرت برای رسیدن ب نقطه ای ک بتونی کاری کنی ک دیگران نکنن را راه انداخته ی دوری بزن توی تالار ها تا ببینی بعضی پستا ب سال پیش میکشه چون مبنای علم توی تالار ساکن مونده تالار خاموشه واسه تالار خاموش مدیر و دستبار مدیرو 4 تا کاربر فعال تعریف کردی
می خواهم بگم برای هر تالار ی حزب اقا بالا سر گداشتی ک مبنای علمی نداره این منصوبتون از طرفی هم هوای همو دارن یا اخطار میدن یا پست حذف می کنن!!این پتانسیلو شما با سیستم مدیریتیتون فراهم کردی ی جنگ فدرت

خب گاهی بعضی صحبتهایی میشه که واقعا نمیدونم چی بگم !! اگر شما انتقادی دارید بنده هم میتوانم انتقاد داشته باشم به اینکه مثلا شما ادعای این را دارید که از اعضا قدیمی سایت هستین در تالار تخصصی خودتون تا به حال چند پست ارسال کردین !!؟؟ اگر که میفرمائید و از دید شما تاریخ آخرین ارسال مربوط به قبل هست چرا خودتان پیش قدم تغییر آن در طول این 5-6 سال عضویت نبوده اید !؟
به قولی "به جای لعنت فرستادن به تاريکی ها شمعی روشن کن "

باشگاه مکانی نه بر اساس قدرت و نه بر اساس چند نویسنده با دسترسی مدیریتی برای استفاده دیگران نیست !! اینجا یک فروم هست بر اساس همکاری گروهی که اگر یک عضو تنها استفاده کند و از اطلاعات دیگران صرفا استفاده کند آن چرخه بسته شده و از حرکت خواهد ایستاد !!
نوع تفکری که برای یک فروم نیاز هست این هست که در کنار استفاده از سایت به دیگری نیز کمک کنیم !

مثلا اواتار پیرجو رو دیدی میچرخه این خودش ی تفاوت ک قدرت بهش میده ک من می تونم اما تو کاربر ساده نمی تونی!!!
ی طلبه ای بود تو حوزه خیلی حلال حروم می کرد
هم دورهیاش خر روز تو اتاقش سگ میرزاشتن این بنده خدا همش دستش تو شستن فرشو وسایلش بود
بعد یه مدتی وقتی سگو می بینه درو باز می کنه بعد ک سگه رفت می بنده
رفیقاش میگن پ این چرا نمیشوره
میگن پ نشستی
میگه انشالله ک گربه بوده!!!!
انشالله ک منم برداشتم اشتباه بوده
وسلام

شادکام و تندرست باشید

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
من بحث رو شخصی اش نکردم ک شما از من انتقاد کنی!شما اجازه داری از ایده من انتقاد کنی ن از رفتارم!!!
عرض من این بود این شکل مدیریت و نوع انتخابات باعث بوجود امدن ی رقابت و رفاقت از جنس مدیرتی میشه ک می تونه ن الزاما ی جور ظلم رو پدیدار باشه
شما میگی نیس پس حتما نیست.
این فروم رو ماها ک ننوشتیم و این نسخه فارسیشه و برای همین چون قوانینی داره ک با ذات فروم همخونی نداره مشکل امنیتی پیش میاد. یعنی توی هواپیما نمیشه شنا کرد اما توی رود خونه میشه
حالا شما ی تابلو زدی دم رود خونه میگی شنا ممنوع، این فرم طوری نوشته شده ک فرد می تونه ازادنه هر عقیده و عکسی رو ک داره ب اشتراک بگذاره اما شما با اینکه این ذاتو داره اون بالاش نوشتی شنا ممنوع، این ی ضعف بزرگ مدیرتی
اینو از باب تجربه می گم، وقتی تو یوتیوپپپپ فیلمی باشه ک برای سن زیر 18 سال مناسب نیست کاربر بدون ثبت نام نم تونه اونو تماشا کنه و زمانی هم می تونه مثلا اینو تماشا کنه سنش بالای 18 باشه
توی این سیستم نگفتن شنا ممنوع، گفتن شنا برای کسانی ک شنا بلد هستن در این محدوده آزاد می باشد
حالا شما دو راه داری یا ی برنامه ای بنویسی ک ی محیط برای شنا گر فراهم کنه ک بعید می دونم در توان سیستم مدیریتی باشه
یا اینکه اب رو خشک کنی ک این کارو می تونی بکنی
یعنی بخش عمومی سایت رو حذف کنی تا دیگه نگران اخطار و کلام ها نباشی و سایت ذاتش بشه همون اسمش
این ی ایراد داره و اون اینکه تراکم رو میاره پایین و تراکم بیاد پایین باید قید تبلیغات رو بزنی و ممکنه کل سایت بسته بشه
برای همین لازمه توی این پیشنهاد اول چراغ تالار ها روشن بشه و تراکم تالار ها ب معنی واقعی کلمه زیاد بشه و بعد ک جوش و خروش علمی بالا رفت میشه با گذشت زمان بخش عمومی رو کم کم کوچیک کرد و نهایتا حذفش کرد یا اینکه ی فروم جدید براشون نوشت اما نهایت اینجا جنسش باید از نوع علم باشه اگه اسمش باشگاه مهندسانه
اما به جای لعنت فرستادن به تاريکی ها شمعی روشن کن

دنیایی امروز نیاز ب رفت امد نداره برای اشتراک گذاشتن و از این حسن مدیریت می تونه استفاده کنه و همکاریه مدیریتی داشه باشه با انجمن های علمی دانشگاهها گ الزاما لازم نیست در ابتدا ب ساکن دانشگاه ها معتبر باشن و همینکه بشه ی خط ارتباطی میان مثلا صفحه انجمن علمی دانشگاه A با ی بخش مربوطه اش تو باشگاه باشه ظوری ک بشه بعضی از دستاورد هاشون یا مطالب علمی بدرد بخورشون رو خودشون ب اشتراک بگذارن ی جور یه بخشی باید باز بشه ک بتونه از اونیکه مثلا توی اصفهان نشسته یه مطلب علمیشو با ی دکمه ب اشتراک بگذاره، مثل همین شیکه های اجتماعی.
شما با 30 تا انجمن علمی شروع کن بعد بهتون قول میدهم بعد از مدتی تبدیل میشه چهل جراغ
اما تا زمانی ک همه تراکم شما مربوطه ب بخش عمومی رنگی بجز تاریکی توی تالاراتون نمیدرخشه
حالا 2 هزارتا دلیل بیار ک نمیشه
اگه این تالار ها در سکون مونده این ضعف مدیرتی ادمینه با انتخاب ادم هایی ک هیچ ایده ای جز نظارت ندارن.
4 تا ادم متخصص پیدا کن
4 تا برتامه نویس قابل پیدا کن
تو اون مملکت ادم دلسوزه علمی تا دلت بخواهد زیاد است کافی پیداشون کنی بهشون احترام بگذاری و باهاشون نقطه مشترک پیدا کنی و ب ایده هاشون گوش بدی
من تو سیستم فدرالی دارم زندگی میکنم و ایتجا هیچ شباهتی ب سیستم فدرالی نداره
وقتی شما ادمین در راسی و مدیران ارشدتو و مدیران تالارتو از بین خود اعضا انتخاب میکنی در واقع داری با گدشت زمان خودت اونارو توی قالب همین باشگاه تربیت می کنی و ایده هاشون فراتر از شما نخواهد رفت و همینه ک 7 ساله باشگاه رسالتش تغییر نکرده و تنها بخش های غیر مهندسی بهش اضافه شده ک همین بخش ها تراکم رو بالا بردن و باعث جذب تبلغات شدن
توی سیتم فدارالی همکار شما از حزب مخالف شما است اما همه با هم ی هدف مشترک دارن و تو اون راستا ایده میدن اما ب راحتی هم همو انتقاد می کنن و انقدر مردم قدرت دارن ک راحت می تونن صدراعظم رو بکشن پایین ی جورایی موفقیت کشوری مثل المان اینه ک همه همو نقد می کنن و ب حرف های هم گوش میدن هیچ نهادی از نقد و نظارت در عمان نیست اما ساختار باشگاه بصورت هرمی است یعنی هیچ کس نمی تونه تو باشگاه ادمینو حذف کنه!!! و تا زمانی ک این شکل است خلاقیت نیست اینجا چون همه قدرت دست ی نفر است و این خطرناکه جون زمانتی برای بقا نیست حتی برای خود شما ک داری از سیستم مدیرتی اینجا دفاع می کنی!
من قبول دارم ایده باشگاه مال ایشون بوده و شاید از جیبم مایه گذاشته اما اگر این هرم قدرتو نشکنه فضا باز نمیشه تا کسانی از خارج باشگاه همکاری داشته باشن و ایده ها و حرفاشون شنیده بشه
شما با انجمن های علمی بتونی همکاری کنید و بعد باید تبلبغات جمع کنی و درامد زایی کنی بعد از درامدش ادم های اهل فن رو از بیرون پیدا باید بکنی ک برای مدیرت بشون پول بدی بعد وقتی قدرتو باشون تقسیم کردی انوقت تالارات میدرخشه
در پایان منظور من هم از قدرت ی ضمانت است هیچ وقت ی پروفسور نمیره دانشگاهی درس بده ک اعضای هیت علمیش همه استاد یار است شرطش بدون شک بودن ریس هیت علمی است، این منظور من از قدرت است توی دانشگاهی رئس دانشگاه از بین همون دانشجوها بیاد استاد و اعضای هیت علمی رو انتخاب کنه اون دانشگاه دیگه بار علمی نداره و همه افتخارش میشه گرفتن حوایز در مسابقات ورزشی!!!
نیاز ب پاسخگویی نیست لطفا
این تنها پیشنهاد ب انتقادی ک کردم درست یا غلط همه ب هدف ادمین برمیگرده از هدفش از راه اندازی این سایت و اگر ب هدفش رسیده دلیلی برای تغییر نیس اگرم نرسیده، خود داند
وسلام

آخرین ویرایش:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه ی مدیران عزیز تالار
خسته نباشید
من چند وقته منتظره مدیرای تالار عکس و تالار ورزشی (تقریبا دومها تالار عکس و یک ماه تالار ورزش) هستم و هنوز نیومدن. البته کارم انقدرها هم مهم نیست. ولی خوب انتظارش سخته. دی
اگه ممکنه در مورد این دو تالار یکی از مدیرای ارشد پاسخگوی بنده باشن. ممنون
ضمنا قصدم به هیچ عنوان انقاد از مدیران خوب این دوتالار (عکس و ورزش) نیست.
با تشکر

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من یه پیشنهاد دارم نمی دونم چقدر عملی هست. اما مطرحش میکنم، مدیران ارشد بررسی کنن اگر صلاح دونستند اعمالش کنند.
طبیعی هست که در هر جامعه ای افراد سالم و بیمار از لحاظ روانی وجود دارند. محیط مجازی هم از جفت این قشر ها بی نصیب نیست. بعضی آدم های بیمار از لحاظ روانی، میخوان خودشون رو مطرح کنن در عین اینکه اصلا ادم های مهمی نیستند و توی تالارها مشکل ایجاد میکنن و باعث میشند علی رغم میل افراد سالم، وقتی رو به پس زدن و ignore کردن اون ها اختصاص بدند. برای اینکه این مشکلات پیش نیاد و افراد سالم وقتشون رو روی کارهای مهمتری بذارن،من پیشنهاد میکنم یه تست روانشناسی در بدو ورود باشگاه بذارین برای ثبت نام، تا افرادی که دچار اختلالات شخصیتی هستند اصلا صلاحیت عضویت نداشته باشند و همگان راحت باشند.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
من یه پیشنهاد دارم نمی دونم چقدر عملی هست. اما مطرحش میکنم، مدیران ارشد بررسی کنن اگر صلاح دونستند اعمالش کنند.
طبیعی هست که در هر جامعه ای افراد سالم و بیمار از لحاظ روانی وجود دارند. محیط مجازی هم از جفت این قشر ها بی نصیب نیست. بعضی آدم های بیمار از لحاظ روانی، میخوان خودشون رو مطرح کنن در عین اینکه اصلا ادم های مهمی نیستند و توی تالارها مشکل ایجاد میکنن و باعث میشند علی رغم میل افراد سالم، وقتی رو به پس زدن و ignore کردن اون ها اختصاص بدند. برای اینکه این مشکلات پیش نیاد و افراد سالم وقتشون رو روی کارهای مهمتری بذارن،من پیشنهاد میکنم یه تست روانشناسی در بدو ورود باشگاه بذارین برای ثبت نام، تا افرادی که دچار اختلالات شخصیتی هستند اصلا صلاحیت عضویت نداشته باشند و همگان راحت باشند.

واقعا با ی تست این مورد-اختلال های شخصیتی- قابل تشخیصه؟؟
اگه آره ممنون میشم معرفی کنید تا تو سایر جوامع ک گفتید هم استفاده کنیم...

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من موافق گزینش هستم. اما نه به این شکل

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک سوال در مورد DownTime سایت »
برخی مواقع برای مثال ساعات 8 شب یا 5 عصر ، سایت برای من بشدت کند میشه یا دسترسی بهش قطع میشه.
میخوام یه پست بنویسم پیر میشم تا سند بشه!

از سایت زیر هم چک میکنم :
http://www.isitdownrightnow.com/www.www.iran-eng.ir.html
برخی مواقع مینویسه که UnReachable یعنی در دسترس نیست.

آیا اون 1-2ساعتی که در دسترس نیست،واقعا سایت Down شده یا فقط من نمیتونم به سایت متصل بشم؟

برای این سایت به این بزرگی 2ساعت در روز Down بودن ، زیاده ها! یه کاریش کنید :D

ادیت»
یه سوال دیگه :
چرا این تاپیک :
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/65-کامپیوتر-سخت-افزار،-نرم-افزار
از دسترس عموم ثبت نام نکرده،خارجه !!؟ چه ایرادی داره همه استفاده کنن.من تست کردم خارج که شدم نتونستم این قسمت رو پیدا کنم و از صفحه اصلی حذف شده بود!
عجیبه.

قربانت :gol:

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مدیر چرا نمیزاری نظرم ثبت بشه؟!!! چون مخالفم؟

با عرض سلام خدمت شما blackviper210 عزیز:)
شما می توانید هرگونه انتقاد و یا پیشنهاد خود را در رابطه با نحوه مدیریت و مدیران و باشگاه در این تاپیک مطرح نمایید.
لطفا در این تاپیک از بحث با یکدیگر، اسپم و توهین جدا خودداری نمایید:warn:

دوست خوبم ما این تاپیک را ایجاد کردیم تا با شنیدن نظرات موافق و یا مخالف شما
در جهت بهبود و پیشرفت قدم برداریم
موفق باشید در پناه حق:gol:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت شما blackviper210 عزیز:)

دوست خوبم ما این تاپیک را ایجاد کردیم تا با شنیدن نظرات موافق و یا مخالف شما
در جهت بهبود و پیشرفت قدم برداریم
موفق باشید در پناه حق:gol:
صدای من رو خفه کردی بعد لبخند تحویلم میدی؟!! این دیگه چجورشه؟!!
منم از مدیران انتقاد کردم چیز بی ربطی نگفتم. واسه همین که از مدیریت ضعیفتون انتقاد کردم پست من رو حذف کردید.

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
صدای من رو خفه کردی بعد لبخند تحویلم میدی؟!! این دیگه چجورشه؟!!
منم از مدیران انتقاد کردم چیز بی ربطی نگفتم. واسه همین که از مدیریت ضعیفتون انتقاد کردم پست من رو حذف کردید.

پست شما نامربوط بود
دوست خوبم شما نباید با دیگران بحث کنید
و بخواهید کسی یا نظری را مورد تمسخر و یا شوخی قرار دهید
اگر شما ایده و نظری دارید بفرمایید تا رسیدگی شود
درغیر این صورت لطفا اسپم نکنید
.
با سپاس از همکاری شما:gol:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست شما نامربوط بود
دوست خوبم شما نباید با دیگران بحث کنید
و بخواهید کسی یا نظری را مورد تمسخر و یا شوخی قرار دهید
اگر شما ایده و نظری دارید بفرمایید تا رسیدگی شود
درغیر این صورت لطفا اسپم نکنید
.
با سپاس از همکاری شما:gol:
بروی چشم...
فقط از همکارتون خواستم، چندتا از اون پرسش های« تست روانشناسی» که فرمودن رو اینجا بزارن که استفاده کنیم.
بعد اسم چندتا مدیر عاقل ، که میخوان این آزمایشات رو مدیریت کنن نام ببرن.. با سپاس
موفق و موید و کامکار و پیروز باشید.
........................................................

اگر کسی هست که می خواهد به کار همه خرده گیری کند، نصیحت من به او این است که با پیروی از تیمون به بیابانی بگریزد، و در آنجا به تنهایی از عقل و دانش خود بهره بگیرد..
کتاب در ستایش دیوانگی اثر راسموس.

آخرین ویرایش:
بالا