انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان گرامی
پیشنهاد یا انتقاد خاصی ندارم
فقط ای کاش تعداد مطالب و سوالات علمی در رشته های مختلف بیشتر از پستهای دیگه بشه چون واقعا پستهای ارسالی روزانه اصلا در شان سایت مهندسین ایرانی نیست
مخصوصا قسمتهای کامپیوتر و برنامه نویس که حسابی خاک می خوره...واقعا کسی مشکلی یا سوالی نداره؟
ممنون

آره منم با نظر این برادر موافقم اگه ی طو میشد که تاپیکایی که تو بخش زنگ تفریح و گفتگوی آزاد هستن تو وقایع اتفاقیه نمیومدن خیلی خوب بود
مث سایتایی که بخش اخبارشون از آخرین رویدادا جداست
الان ی پست ی بنده خدا تو ی تالار تخصصی میده اونقدر تند و سریع تو افق باشگاه لاب لای پستای بچه ها تو تاپیکای تالارایی ک گفتم محو میشه که جت تو هوا محو نمیشه

یه چیز دیگم من یادم اومد اضافه کنم اینکه بعضی مدیرای تالارا خیلی بد اخلاقن :)
من شده اومدم تو یه تاپیک تخصصی نظر دادم هدفمم اسپم نبوده یهو فرتی نظرم حذف شده پرسیدمم گفتن اسپم بوده خوب یکی نیست بگه عزیز دل من اگه نظر دادم در حد سواد خودم نظرمو گفتم این چه طرز برخورده آدمو دلزده می کنین از فعالیت
یا اینکه بعضیاشونم وقتی نظر میزاری نظرتم درسته میخان هرطور شده بهت اثبات کنن که تو داری اشتباه می کنی و راه حلت غلطه
نمیگم کجا ولی من تو یکی از تالارا تو یه مسابقه شرکت کردم جوابو دادم مدیرش فقط سعی داشت یه جوری جلوه بده که انگار فقط من دنبال امتیازم اصن به خودش زحمت نداد راه حل منو نگاه کنه
در حالی که من خیلی روش وقت گذاشتم من هنوز از اون موضوع ناراحتم
البته این چیزایی که گفتم تو دستیارای تالارا مشهوده خخخخ

خوب من کاربر وقتی این رفتارا رو میبینم ترجیح میدم برم تا تاپیکای تفریحی پست بزارم که صد نفر جواب آدمو می دن و کسیم نمیگه اسپم کردی :)
با تچکر

آخرین ویرایش:

J.AVID

عضو جدید

سلام دوست خوبم
سپاسگزارم از مطرح کردن نظر انتقادیتون جناب مهندس

در رابطه با تغییر نام کاربری توضیحاتی رو که میتونم خدمتتون عرض کنم خدمتتون , در واقع برای رسیدگی به درخواست قانون خاصی در نظر گرفته نشده !!
جدای از اینکه در ابتدای ثبت عضویت درخواست میشه که تا نام مناسبی انتخاب بشه ولی با توجه به موارد پیش بینی شده (
بدون در نظر گرفتن تاریخ عضویت و یا میزان امتیاز ) به درخواست دوستان رسیدگی میشه ...

نام و فامیل کامل چه فارسی چه لاتین.
نام به همراه حرف اول فامیل چه فارسی چه لاتین.
کاربرانی که اولین حرف اسمشان به همراه فامیلشان را انتخاب کرده باشند.
شماره تلفن همراه
نام کاربری نامناسب
شماره دانشجویی و ایمیل
شماره ملی

و برای دیگر اعضایی که شامل موارد پیش بینی شده نیستند و نام کاربری هم نامناسب نیست , با توجه به تعداد اعضای فروم داشتن حداقل 2000 امتیاز مبنا قرار گرفته ..
و
در رابطه با تغییر نام کاربری به دفعات برای دوستان خیر این چنین نیست همانطور که ذکر شده به دلیل جلوگیری از سردرگمی دیگر اعضا , امکان تغییر اسم به دفعات ممکن نیست چون اعضا با نام کاربری خود شناخته خواهند شد و تغییر مکرر باعث سردرگمی ..

ولی در رابطه با زمان هر تغییر نام اشاره داشتین عذرخواهی میکنم با در نظر گرفتن زمان ذکر نام قبلی در پرونده و دیگر موارد از این زمان بیشتر خواهد بود
در واقع با توجه به تعداد اعضای فروم و رسیدگی به خیلی از مواردی که جز وظایف مدیریتی هست از جمله پیگیری مشکلات اعضا و رسیدگی به تخلفات, رسیدگی به ثبت نام و پاسخگویی به ایمیل ها , رسیدگی به تالارهای مختلف , بررسی درخواست ها و مشکلات مدیران و ...و... و با توجه به زمانی که هر شخص به صورت واقع بینانه میتونه در سایت فعالیت داشته باشه واقعا امکانش نیست ؛که از این بابت عذرخواهی میکنم

شادکام و تندرست باشید
:gol:

ممنون از پاسختون. در مورد قسمت اول توضیحاتتون اگه فردی مثلا اسمش و تاریخ تولدش یا موردی شبیه به این بود که امکان شناساییش بود تکلیفش چیه؟ در مورد بخش دوم صحبتتون، کسانی که قبلا اسم کاربریشون رو تغییر دادن اطلاعاتشونو جایی ثبت میکنید که دوباره درخواست ندن؟ اگه فرضا یه زمانی به هردلیلی خواستند عوض کنن چکار باید بکنند؟ در مورد زمان لازم برای تغییر هم ممکنه از زمان حدودی که من گفتم بیشتر باشد ولی واقعا زمان آنچنانی نیست ( زمان ذکر نام قبلی در پرونده؟ یعنی؟). به هر حال همه کاربرا هم که نمیخوان اسمشونو عوض کنن اون هایی هم که میخوان همزمان که درخواست نمیفرستن. اگه امکان یک بار تغییر رو به همه میدادید خوب بود یا حداقل 2000 تا رو کمتر میکردید. تشکر

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
درود.......
انتقادی ندارم، پیشنهادی هم ندارم... مدیر ارشد DDDIQ خسته نباشی.

سلام دوست خوبم سپاسگزارم از لطف و همراهیتون جناب مهندس
شادکام و تندرست باشید:gol:

با سلام خدمت دوستان گرامی
پیشنهاد یا انتقاد خاصی ندارم
فقط ای کاش تعداد مطالب و سوالات علمی در رشته های مختلف بیشتر از پستهای دیگه بشه چون واقعا پستهای ارسالی روزانه اصلا در شان سایت مهندسین ایرانی نیست
مخصوصا قسمتهای کامپیوتر و برنامه نویس که حسابی خاک می خوره...واقعا کسی مشکلی یا سوالی نداره؟
ممنون
سلام جناب مهندس با سپاس از حضور شما
دوست خوبم شما از همراهان قدیمی باشگاه مهندسان هستین و همانطور که از نوع ماهیت اشتراک گروهی اطلاعات فروم اطلاع دارید , سایت یک یا دو نویسنده نداره و مباحث با تعامل گروهی به وجود میان و برای حفظ این چرخه اعضا در کنار استفاده از مطالب دیگران باید سعی کنند چیزی بر آن اطلاعات اضافه کنند تا مورد استفاده دیگران قرار بگیره

پیشنهاد میکنم برای قسمت های مختلف با مدیران تالار مشورت بفرمائید تا بستر لازم برای این منظور رو ایجاد بفرمائید که می تونه به این شکل باشه با جهت دهی مناسب تاپیک ها و توضیح مباحث تخصصی در ابتدا , در ادامه تاپیک هم با مطرح شدن سوالات اون مبجث موضوع ادامه پیدا کنه

از حضور و فعالیت شما سپاسگزارم

آره منم با نظر این برادر موافقم اگه ی طو میشد که تاپیکایی که تو بخش زنگ تفریح و گفتگوی آزاد هستن تو وقایع اتفاقیه نمیومدن خیلی خوب بود
مث سایتایی که بخش اخبارشون از آخرین رویدادا جداست
الان ی پست ی بنده خدا تو ی تالار تخصصی میده اونقدر تند و سریع تو افق باشگاه لاب لای پستای بچه ها تو تاپیکای تالارایی ک گفتم محو میشه که جت تو هوا محو نمیشه

یه چیز دیگم من یادم اومد اضافه کنم اینکه بعضی مدیرای تالارا خیلی بد اخلاقن :)
من شده اومدم تو یه تاپیک تخصصی نظر دادم هدفمم اسپم نبوده یهو فرتی نظرم حذف شده پرسیدمم گفتن اسپم بوده خوب یکی نیست بگه عزیز دل من اگه نظر دادم در حد سواد خودم نظرمو گفتم این چه طرز برخورده آدمو دلزده می کنین از فعالیت
یا اینکه بعضیاشونم وقتی نظر میزاری نظرتم درسته میخان هرطور شده بهت اثبات کنن که تو داری اشتباه می کنی و راه حلت غلطه
نمیگم کجا ولی من تو یکی از تالارا تو یه مسابقه شرکت کردم جوابو دادم مدیرش فقط سعی داشت یه جوری جلوه بده که انگار فقط من دنبال امتیازم اصن به خودش زحمت نداد راه حل منو نگاه کنه
در حالی که من خیلی روش وقت گذاشتم من هنوز از اون موضوع ناراحتم
البته این چیزایی که گفتم تو دستیارای تالارا مشهوده خخخخ

خوب من کاربر وقتی این رفتارا رو میبینم ترجیح میدم برم تا تاپیکای تفریحی پست بزارم که صد نفر جواب آدمو می دن و کسیم نمیگه اسپم کردی :)
با تچکر

سلام خانم مهندس سپاسگزارم از پیشنهادتون
راستش بله سیستم وقایع اتفاقیه به این شکل هست که از این موارد و مشکلات داشته و پیش از این هم مطرح کردیم ؛ حتما این موضوع رو پیگیری میکنم تا اگر امکان تغییر و گزینش فعالیت ها باشه انجام
بگیره و بعضی بخش ها و موارد در این قسمت آورده نشه ...

عذرخواهی میکنم دوست خوبم ولی حذف پست ها مطمئنا نه به دلایل شخصی هستند برای جلوگیری از انحراف در مباحث و دور نشدن از روند و محوریت موضوع اصلی تاپیک هاست , که الزام این مساله در تاپیک های تخصصی طبیعتا بیشتر هست
اگر موضوع خاصی مشخصا در این رابطه دارین میتوانید به صورت خصوصی مطرح بفرمائید

شادکام و تندرست باشید :gol:

ممنون از پاسختون.
در مورد قسمت اول توضیحاتتون اگه فردی مثلا اسمش و تاریخ تولدش یا موردی شبیه به این بود که امکان شناساییش بود تکلیفش چیه؟ در مورد بخش دوم صحبتتون، کسانی که قبلا اسم کاربریشون رو تغییر دادن اطلاعاتشونو جایی ثبت میکنید که دوباره درخواست ندن؟ اگه فرضا یه زمانی به هردلیلی خواستند عوض کنن چکار باید بکنند؟
در مورد زمان لازم برای تغییر هم ممکنه از زمان حدودی که من گفتم بیشتر باشد ولی واقعا زمان آنچنانی نیست ( زمان ذکر نام قبلی در پرونده؟ یعنی؟). به هر حال همه کاربرا هم که نمیخوان اسمشونو عوض کنن اون هایی هم که میخوان همزمان که درخواست نمیفرستن. اگه امکان یک بار تغییر رو به همه میدادید خوب بود یا حداقل 2000 تا رو کمتر میکردید. تشکر

سلام دوست خوبم
جناب مهندس در پاسخ قبلی از این بابت عذرخواهی کردم که در حال حاضر واقعا این امکان نیست و عرض کردم که با توجه به موارد دیگری که نیاز به بررسی و رسیدگی دارند همین زمانهای کم در مجموع زمان زیادی خواهند گرفت که برای افزایش کیفیت موارد کمک و رسیدگی باطبع نیاز به در نظر گرفتن چنین مواردی هست ...

در رابطه با موارد خاصی که مطرح میفرمائید هر چند که این فروم مکان نامناسبی نیست که شناخته شدن عضویت اعضا هم مساله خیلی نامناسبی به نظر بیاد ولی همانطور که در گذشته هم صورت گرفته دوستانی بوده اند که اگر با مشکلاتی مواجه شده اند و جز موارد خاص بوده بررسی و درخواستشون رسیدگی شده...
همه اعضا امکان یک بار تغییر رو خواهند داشت ولی برای افرادی که شامل موارد در نظر گرفته شده نبودند مبنا 2000 امتیاز هست که چندان امتیاز زیادی نیست

باز هم عذرخواهی میکنم

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
10330475_303900819767729_5315401488459475816_n.jpg
تصویر سیلی خوردن نخست وزیر کره جنوبی از پدر یکی از دانش آموزانی که در روز 16 آوریل در اثر واژگون شدن غرق شد. نخست وزیر انتقام نگرفت،
به گارد دستور دستگیر و زندان کردن این مرد را نداد، و حتی از خود دفاع هم نکرد! او همه مسئولیت حادثه را پذیرفت و استعفا کرد!

تا ما به این فرهنگ برسیم نسلمون منقرض شده..

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
با سلام و درود
مدیریت تالار ها در زیر هر تالار مشخص هستند. دستیاران مدیر تالار را از کجا پیدا کنیم؟
مثلا تالار مکانیک چند تا دستیار مدیر داره؟

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
با سلام و درود
مدیریت تالار ها در زیر هر تالار مشخص هستند. دستیاران مدیر تالار را از کجا پیدا کنیم؟
مثلا تالار مکانیک چند تا دستیار مدیر داره؟

سلام
ازین گزینه که در انتهای صفحه ی اصلی سایت ( بالای کادر کاربران انلاین) هست:
مشاهده مديران تالار

mer30fery

کاربر ممتاز

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
ممنون
عرض کردم مدیران مشخص هستند.
دستیاران مدیر رو میخوام بدونم.
هر تالار چند تا دستیار مدیر داره؟

خب شما اون لینکو باز کنید
منظور از مدیران تنها مدیران نیست
همه ی مدیران، همکاران و دستیاران جزو کادر مدیریتی باشگاه محسوب میشن و اونجا اسمشون هست
جلوی اسم مدیر هم تالارهای تحت دسترسیش درج شده
مهندسی مکانیک هم یک دستیار داره:
Zanetiتعداد دستیار هر یک از تالارها هم متغیر و متفاوت هست
اینطور نیست که میزان مشخصی و محدودی داشته باشه.
با توجه به حجم تالار، پتانسیل، تعداد کاربران و پست ها و تاپیک ها و درخواست و نیاز مدیران و ... تعیین میشه.

mer30fery

کاربر ممتاز
خب شما اون لینکو باز کنید
منظور از مدیران تنها مدیران نیست
همه ی مدیران، همکاران و دستیاران جزو کادر مدیریتی باشگاه محسوب میشن و اونجا اسمشون هست
جلوی اسم مدیر هم تالارهای تحت دسترسیش درج شده
مهندسی مکانیک هم یک دستیار داره:
Zanetiتعداد دستیار هر یک از تالارها هم متغیر و متفاوت هست
اینطور نیست که میزان مشخصی و محدودی داشته باشه.
با توجه به حجم تالار، پتانسیل، تعداد کاربران و پست ها و تاپیک ها و درخواست و نیاز مدیران و ... تعیین میشه.
آها که این طور...
لینکو دیدم. فکر میکردم دستیارا خیلی بیشتر از این حرفا باشن...
دستیارای تالار مکانیک کم نیست؟ 1 نفر...!!!
بابا مدیر تالار مکانیک کمر خم کرد زیر بار مسئولیت.(این جمله جهت حمایت بود نه تخریب)

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گرامي.
پيشنهاد مي كنم به منظور ايجاد انگيزه بيشتر در دوستان،
به فعاليتهاي علمي كه منجر به حل مشكلات اعضا مي شه امتيازهاي ويژه اي اعطا بشه تا بچه هاي مهندسي در كنار زنگهاي تفريح و عكس و مطالب ديگه كمي هم در زمينه تخصصي خودشون كار كنن. بالاخره بايد يه فرقي بين پست سلام كردن و حاضري زدن با پاسخ هايي كه ساعتها و روزها وقت بچه ها رو مي گيره باشه...
ممنون

landscape3

مدیر تالار مقالات علمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تغيير نام زير تالار

تغيير نام زير تالار

سلام بر مديريت محترم
لطفا تالار فضاي سبز رو در صورت امكان به مهندسي فضاي سبز تغيير دهيد_چون اين رشته به طور رسمي جزء رشته هاي مهندسي است و در آزمون هاي سراسري و در مدرك دريافتي اين رشته هم با نام مهندسي ياد ميشه_:gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام العلیکم ........اولا جا داره تشکر کنم بابت محیطی که ایجاد شد و عنوانش وب نوشت کاربران قرار گرفت .......حقیقتا اقدام قابل تقدیری است که عدم تشکر کردن در این باره رو بی انصافی میدونم

ولی حرف اصلی!
به نظرم بهتر بود اگر امکانی فراهم میشد که وقتی نظری ثبت میشه صاحب آن وب نوشت در جریان قرار بگیره .....به خصوص مواقعی که صاحب وب نوشت به دلایلی تمایل داره کامنتها ابتدا مورد تائید قرار بگیرن و بعد نمایش داده بشن و از طرفی فرصت اینکه دائم در باشگاه باشه رو هم نداره

نمیدونم خانم پارمهر این امکان هست یا خیر ......که اگر هست لطفا ما رو در جریان بگذارید ....و اگر نیست .ببینید منظور من یک چیزی مثل همون امتیاز دادن هست ...حتی به پست کسانی که در وب نوشت شما مطلب میزارن....البته منظورم خود امتیاز نیست بلکه منظورم صرفا چیزی است که به منزله فراخوانی و اطلاع رسانی باشه
مثلا فلان کاربر پست گذاشته....شما که صاحب وب نوشت هستی با یک پیام کوچیک متوجه بشی.....یک چیزی مثل خود وبلاگ که وقتی داخل کنترل پنل بری اونجا متوجه نظرات میشی .....و فرصت برای تائید و عدم تائید هست

به نظرم این قبیل امکانات اضافه بشه بد هم نیست .یا حق(گل)........زبانمون هم مو در اورد که بارها گفتیم چرا شکلک گل نیست!
الآن من بازم ارسال سریع شکلک ها رو دیدیم میبینم 15 تا شکلک است و حالت توازن هم نیست!.چه میشه یک شکلک به این قسمت اضافه بشه .شکلکی که هم استفاده به مراتب بیش از سایر شکلکها داشته باشه و هم اسمایل با مفهومی باشه .....واقعا من موندم!.به همین خاطر دیگه نمیگم اضافه کنید!

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
این عکس من برا شرکت تو مسابقه عکاسی باشگاه در موضوع انعکاس بود
روز اول هیچ توضیحی در مورد اینکه عکس باید چه جوری باشه داده نشد
فقط چندین ساعت قبل از شروع مسابقه گفته شد که عکس شما شرکت داده نمیشه
اگه عکس جدید دارید بفرستید و گرنه شرکت داده نمیشه
واقعا انعکاس چیست؟
عکسای که حذف شدند هم چرا نمایش داده نمیشن که چه عکسایی حذف شدند

لطفا پاسخگو باشید

.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
واقعا انعکاس چیست؟

لطفا پاسخگو باشید

.

سلام دوست گرامی
عذرخواهی میکنم جناب مهندس چنین مواردی به مدیریت داخلی تالار
تالار عکس مربوط میشه که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید مستقیما با مدیران محترم تالار و یا با هماهنگی با دوستان برگزار کننده مسابقه پاسخ سوالات و راهنمایی لازم رو دریافت بفرمائید ؛ به این منظور میتوانید مستقیما از طریق پیام خصوصی و یا در تاپیک دفتر مدیر تالار عکس مساله ای رو که مد نظر دارید مطرح بفرمائید ؛

البته در رابطه با سوالی که مطرح کردین به صورت کلی در تمامی مسابقات مختلف مساله ای طبیعی هست که از بین آثار ارسال شده پیش از داوری گزینشی روی آثار در رابطه با دارا بودن شرایط لازم خواسته شده صورت بگیره و آثاری که مطابق معیارهای خواسته شده نیستند رد میشوند,

و خب در رابطه با مشخصا مسابقهدور هفتم مسابقه عکاسی، با موضوع انعکاس تا جایی که بنده اطلاع دارم و با توجه به توضیحات و نمونه های قرار گرفته در ابتدای شروع مسابقه سعی شده تا موضوع " انعکاس " و معیار های خواسته شده توضیح داده شود , که در رابطه با عکس ارسال شده توسط شما از معیارهای در نظر گرفته شده کمی فاصله داره ولی عکس شما شاید بیشتر تلالو نور هست که با موضوع انعکاس ( همانطور که در تصاویر نمونه نیز مشخص هست ) فاصله داره

فرهنگ عمید
*انعکاس : منعکس شدن , واژگون شدن , عکس پذیرفتن , برگردیدن , پرتو انداختن , نمودار شدن شکل چیزی در جسم شفاف مانند آب و آینه و تکرار صورت که به واسطه برخورد امواج با مانع به عمل می آید
**تلالو : درخشیدن , برق زندن , درخشندگی

امیدوارم با عرائض بنده پاسخ خودتون رو دریافت کرده باشید
شادکام و تندرست باشید

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
واقعا انعکاس چیست؟

لطفا پاسخگو باشید

.

سلام

با تشکر از مهندس صدیق عزیز و در راستای تکمیل صحبت های ایشون جا داره نکاتی رو عرض کنم.

در مورد مسابقه باید بگم که توضیحات ساده ای در حد اینکه دوستان بدونند تصویر از انعکاس خیلی پیچیده و کار سختی نیست و برای همین که ببینند منظور ما چیست چند عکس به عنوان عکس نمونه در تاپیک قرار داده شد اینطوری هم متوجه میشدند مسابقه ما در چه حوزه ای هست هم اینکه میدیدند خیلی هم کار سختی نیست.

تمامی تصاویر دوستان رو من دریافت کردم اگه مشکل مشخصی میداشت همون موقع بهشون میگفتم، چند تصویر همخونی با انچه که مدنظر ما در تاپیک بود نداشت اما منتظر موندم تا ملودی بیاد و درباره اش مشورت کنیم ، وقت مسابقه که تقریبا تموم شده بود و قبل از زدن تاپیک نظرسنجی ملودی اومد و من به عنوان مشورت و هم فکری به عنوان تیم مدیریتی تالار عکس چنتا از عکسایی که بیشتر شک داشتم رو به ایشون نشون دادم تا قضاوت کنند و با هم تصمیم بگیریم که داخل مسابقه باشن یا نه و ایشون هم چند تصویری رو رد کردند و گفتند خب انعکاسی که ما میخوایم تو این تصاویر نیست اما در اینکه انعکاسی در تصاویر بود شکی نبود اما نه اون انعکاسی که ما میخواستیم( به عنوان مثال تصویر شما به قول جناب صدیق بیشتر تلالو نور بود ) بنابراین سرانجام تصمیم گرفتیم چند عکس داخل مسابقه شرکت داده نشه و البته باز هم چند تصویر محدود بود که کمی بهشون شک داشتم اما خب اونایی که بیشتر شک داشتم رو تصمیم گرفتیم درباره اش و بقیه رو گذاشتم به عهده دوستان و انتخاباشون

درباره این صحبتتون هم بگم وقتی که تصمیم گرفته شد و مشخص شد چند عکس حذف بشه، با توجه به اینکه مهلت مسابقه تموم شده بود من به اون دوستانی که تصویرشون حذف شده بود پیام دادم و گفتم عکس جایگزین اگه دارند میتونند برای شرکت در مسابقه بفرستند و اتفاقا یکی از دلایلی که حدود دو روز صبر کردم و تاپیک نظرسنجی رو نزدم هم همین قضیه بود که دوستان اگه میخوان تصاویر جدید رو بفرستند پس فرصت داده شد به طوری که حتی دوستانی که منتظر مسابقه بودند اعتراض کردند که چرا تاپیکش زده نمیشه و ... ( پست ها داخل تاپیک اولی هست میتونید ببینید.)

خب تو تاپیک نظرسنجی تصاویر حذف شده قرار داده نشد چون اونجا لزومی نداشت که اعلام کنیم دوستان بیاید نظر بدید و اینم تصاویر حذف شدست ( بنده که تا به حال مسابقه اینطوری هیچ جایی ندیدم) ولی در تاپیک اعلام نتایج که در اینده زده خواهد شد دوستان میتونن بیان و تصاویرشونو بذارن ، خودم هم میتونم اینکارو بکنم اما گفتم شاید همه دلشون نخواد پس اگه خود دوستان خواستن میتونن تصاویرشون رو به نمایش بذارن( البته نه مثل شما که وسط تاپیکی که دوستان دارن رای هاشون رو اعلام میکنن پست بزنن و عکسشون رو بذارن و با لحنی نه چندان مناسب اعتراض خودشون رو اعلام کنند ، در جای مناسب همونطور که ذکر شد میتونن اینکارو بکنن )

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست گرامی
عذرخواهی میکنم جناب مهندس چنین مواردی به مدیریت داخلی تالار
تالار عکس مربوط میشه که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید مستقیما با مدیران محترم تالار و یا با هماهنگی با دوستان برگزار کننده مسابقه پاسخ سوالات و راهنمایی لازم رو دریافت بفرمائید ؛ به این منظور میتوانید مستقیما از طریق پیام خصوصی و یا در تاپیک دفتر مدیر تالار عکس مساله ای رو که مد نظر دارید مطرح بفرمائید ؛

البته در رابطه با سوالی که مطرح کردین به صورت کلی در تمامی مسابقات مختلف مساله ای طبیعی هست که از بین آثار ارسال شده پیش از داوری گزینشی روی آثار در رابطه با دارا بودن شرایط لازم خواسته شده صورت بگیره و آثاری که مطابق معیارهای خواسته شده نیستند رد میشوند,

و خب در رابطه با مشخصا مسابقهدور هفتم مسابقه عکاسی، با موضوع انعکاس تا جایی که بنده اطلاع دارم و با توجه به توضیحات و نمونه های قرار گرفته در ابتدای شروع مسابقه سعی شده تا موضوع " انعکاس " و معیار های خواسته شده توضیح داده شود , که در رابطه با عکس ارسال شده توسط شما از معیارهای در نظر گرفته شده کمی فاصله داره ولی عکس شما شاید بیشتر تلالو نور هست که با موضوع انعکاس ( همانطور که در تصاویر نمونه نیز مشخص هست ) فاصله داره

فرهنگ عمید
*انعکاس : منعکس شدن , واژگون شدن , عکس پذیرفتن , برگردیدن , پرتو انداختن , نمودار شدن شکل چیزی در جسم شفاف مانند آب و آینه و تکرار صورت که به واسطه برخورد امواج با مانع به عمل می آید
**تلالو : درخشیدن , برق زندن , درخشندگی

امیدوارم با عرائض بنده پاسخ خودتون رو دریافت کرده باشید
شادکام و تندرست باشید

سلام
مدیران تالار عکس که اغلب اوقات تشریف ندارند. در مورد عکس هم من که عکس گل و بلبل نفرستادم بلکه این دریاست که نور خورشید رو منعکس میکنه و به موضوع مسابقه ربط داره. مسابقه قبلی که ماهی قرمز سفره عید بود فقط کم مونده بود ماهی سرخ شده تو ماهی تابه رو هم تو مسابقه بزارن. پس اصلا قابل پذیرش برا من نیست که به خاطر شاید حالا خورشید به صورت قرص مانند بازتاب داده نشده اونو تو مسابقه نزارن . پس مطمئنا باید دلایل دیگری داشته باشه
هر وقت عکس های ارسالی زیاد باشه حذف های سلیقه ای زیاد میشه و هر وقت تعداد عکس های ارسالی کم باشه بی ربط ترین عکس ها به موضوع مسابقه هم وارد مسابقه میشه
و یه چیز دیگه اینکه من جزو اولین کسانی بودم که عکس فرستادم و در جوابش گفته شد که چه عکس زیبایی و امیدوارم تو مسابقه برنده بشید و حتی چند روز بعد من در مورد تاخیر تو برگزاری مسابقه سوال کردم که باز هم گفته شد که به دلیل فصل امتحانات مسابقه تمدید شده و در این دو پیام هیچ اشاره ای به عدم مطابقت عکس من با موضوع مسابقه نشد و وقتی دوستان خاص امتحاناتشون تموم شد و عکس فرستادن عکس من حذف باید میشد
نوع اطلاع رسانی هم بدین صورت بود که عصر یه روز به من پیام دادن و گفتند تا شب وقت داری عکس بفرستی (پیام خصوصی موجوده) ... مگه عکس گرفتن خرید ماست سر بقالی کوچه هست که من تا شب جورش کنم... که صد البته چون موضوع عکس من کاملا به مسابقه ربط داشت وقت بیشتری هم بود من نمیفرستادم... البته ببخشید اینو میگم ولی برا من که چند ساله اینجا عضو باشگاهم دیگه اظهر من الشمس هست که مدیران بالایی همیشه مدیرانشون رو در مقابل یه کاربری که هر چند هم فعال باشه ولی عنوان دستیاری و مدیری و متخصصی و کاربر فعال فلان تالار رو نداشته باشه حمایت کامل میکنند هر چند به ظاهر حق با اون کاربر باشه ...

البته جالبه که یه کاربر پیام خصوصی داد و گفت بهم که میدونم حق با تو هست ولی کاربرا میترسن از یه چیزی که مایه اعتراض به مدیرا توش هست تشکر کنن و حمایت کنن ... البته شامل خودش هم میشد...

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
مدیران تالار عکس که اغلب اوقات تشریف ندارند. در مورد عکس هم من که عکس گل و بلبل نفرستادم بلکه این دریاست که نور خورشید رو منعکس میکنه و به موضوع مسابقه ربط داره. مسابقه قبلی که ماهی قرمز سفره عید بود فقط کم مونده بود ماهی سرخ شده تو ماهی تابه رو هم تو مسابقه بزارن. پس اصلا قابل پذیرش برا من نیست که به خاطر شاید حالا خورشید به صورت قرص مانند بازتاب داده نشده اونو تو مسابقه نزارن . پس مطمئنا باید دلایل دیگری داشته باشه
هر وقت عکس های ارسالی زیاد باشه حذف های سلیقه ای زیاد میشه و هر وقت تعداد عکس های ارسالی کم باشه بی ربط ترین عکس ها به موضوع مسابقه هم وارد مسابقه میشه
و یه چیز دیگه اینکه من جزو اولین کسانی بودم که عکس فرستادم و در جوابش گفته شد که چه عکس زیبایی و امیدوارم تو مسابقه برنده بشید و حتی چند روز بعد من در مورد تاخیر تو برگزاری مسابقه سوال کردم که باز هم گفته شد که به دلیل فصل امتحانات مسابقه تمدید شده و در این دو پیام هیچ اشاره ای به عدم مطابقت عکس من با موضوع مسابقه نشد و وقتی دوستان خاص امتحاناتشون تموم شد و عکس فرستادن عکس من حذف باید میشد
نوع اطلاع رسانی هم بدین صورت بود که عصر یه روز به من پیام دادن و گفتند تا شب وقت داری عکس بفرستی (پیام خصوصی موجوده) ... مگه عکس گرفتن خرید ماست سر بقالی کوچه هست که من تا شب جورش کنم... که صد البته چون موضوع عکس من کاملا به مسابقه ربط داشت وقت بیشتری هم بود من نمیفرستادم... البته ببخشید اینو میگم ولی برا من که چند ساله اینجا عضو باشگاهم دیگه اظهر من الشمس هست که مدیران بالایی همیشه مدیرانشون رو در مقابل یه کاربری که هر چند هم فعال باشه ولی عنوان دستیاری و مدیری و متخصصی و کاربر فعال فلان تالار رو نداشته باشه حمایت کامل میکنند هر چند به ظاهر حق با اون کاربر باشه ...

البته جالبه که یه کاربر پیام خصوصی داد و گفت بهم که میدونم حق با تو هست ولی کاربرا میترسن از یه چیزی که مایه اعتراض به مدیرا توش هست تشکر کنن و حمایت کنن ... البته شامل خودش هم میشد...

سلام دوست خوبم
عرض کردم خدمتتون که این موارد مستقیما مرتبط با مدیران این تالار هست و بهتر این هست که در خود تالار و یا از طریق پیام خصوصی پیگیری میکردین ؛

و در رابطه با وجود تفاوت بین اعضای سایت که فرمودین عذرخواهی میکنم مطمئنا این طور نیست , و هیچ گونه تفاوتی بین کل کاربران و اعضایی که دارای دسترسی و امکانات مدیریتی هستند در برابر قوانین سایت نیست و یکسان هست , به عنوان مثال موردی که اخیرا برای شخص خودم در یکی از همین مسابقات به دعوت دوستان در یکی از همین مسابقات شرکت کردم و با وجود اینکه عکس رو در سایت قبلا نگذاشته بودم ولی به دلیل وجود مشابهت هایی در محل عکاسی و ... با عکسهای قبلی که ممکن بود بعضی دوستانم متوجه این مساله بشن که عکس برای بنده هست عکس من هم در این گزینش اولیه رد شد ! و تفاوتی بین بنده و یا دیگر دوستان وجود نداشت ...!
و همانطور که دوست خوبمون مهندس شهاب هم اشاره داشتند این گزینش اولیه با مشورت و نظر گروهی مسئولان برگزاری با توجه به معیارهایی که مد نظر داشتند ( از جمله موارد انعکاس تصویر و یک عکس و...) صورت گرفته و نظر شخصی یک نفر اعمال نشده ؛ در کل اینکه گزینش اولیه در تمامی مسابقات امری طبیعی هست

به هر صورت اگر این سوتفاهم باعث کدورت و رنجش شما شده از طرف خودم از شما عذرخواهی میکنم دوست خوبم , امیدوارم در دوره های آینده و دیگر فعالیت های باشگاه ما رو همراهی بفرمائید
شادکام و تندرست باشید

آخرین ویرایش:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
واقعا انعکاس چیست؟

لطفا پاسخگو باشید
سلام

ممنون از صدیق و شهاب عزیز که صحبت های مهم رو گفتن...منم شاید بهتر باشه بعضی نکات رو بگم

اولین مسئله اینه که تالار عکس دفتر مدیریت داره.اگر سوال یا مشکلی دارید در مرحله اول باید اونجا مطرح کنید.
در مورد مسابقه و ملاک عکس ها:ببینید در تاپیک هم چند نمونه عکس برای آشنایی و درک بهتر اعضا با موضوع،گذاشته شده
تلالو نور خورشید روی دریا چیزی که ما می خواستیم نبوده...وگرنه بین عکس ها باز هم بود مواردی که روی آب یا برف نور خورشید داشته باشیم
فکر می کنم به اندازه کافی در تاپیک مربوطه توضیح و مثال قید شده بود
ضمناً در هیچ مسابقه ای عکس هایی که حذف میشن نمایش داده نمیشه!شما تا حالا کجا همچین چیزی دیدین؟
دوستانی که عکس هاشون به دلیل ناهمخوانی با موضوع حذف شده، زحمت همگیشون برای ما قابل تقدیره و امیدواریم باز هم درمسابقات ببینیمشون

سلام

تعداد عکس ها هیچوقت ملاکی برای مسابقه نبوده!درمورد همخوانی عکس با موضوع مسابقه تصمیم گرفته میشه ولی حذف عکس ها به دلیل تعداد زیاد،هیچ وقت مطرح نبوده.ما حتی این دوره تعداد برندگان رو از 3 نفر به 5 نفر رسوندیم، به خاطر تعداد زیاد شرکت کننده(این مطمئنا باعث خوشحالی ما میشه)

متاسفم به خاطر این قضاوتتون!.....من چند ساعت بعد از تموم شدن زمان ارسال عکس اومدم،حتی بعضی از عکس هایی که داشتم رو به شهاب هم نشون دادم(صرفا برای اینکه ببینه).به نظرتون برای ما کار خیلی سختی بود که یکیشون رو انتخاب کنیم و تو مسابقه شرکت بدیم؟شما به عنوان کاربری که در جریان موارد برگزاری مسابقه نیستید متوجه می شدید که من بعد از وقت مسابقه عکس دادم؟..نه!مسلماً نه!..ولی من حق شرکت در مسابقه رو برای خودم قائل نبودم.....دیگه خاص تر از مدیر که همه موارد زیر نظرشه کی می تونه باشه که به خاطرش عکس شما سلیقه ای حذف بشه؟!!
در تالار عکس هیچ زمانی و به خاطر هیچ فردی قوانین نقض نشده

درمورد رفتار مدیران هم همونطور که مدیر ارشد توضیح داد اینطور نیست.شما حق اعتراض دارید،که البته خوشحال میشم اگر در دفتر تالار مطرح کنید.
منم اگر اشتباه کرده باشم ترسی ندارم که قبول کنم

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید به .. مدیران گل...
میشه منو از کاربر ویژه حذف کنید. دیگه عنوان نمیخوام.. همین عضو فعال برام کافیه.. ممنون میشم. این لطف بزرگ رو درحقم کنید. متشکرم.:smile:

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام و خسته نباشید به .. مدیران گل...
میشه منو از کاربر ویژه حذف کنید. دیگه عنوان نمیخوام.. همین عضو فعال برام کافیه.. ممنون میشم. این لطف بزرگ رو درحقم کنید. متشکرم.:smile:

سلام دوست خوبم
در رابطه با گروه کاربران ویژه میتوانید اطلاعیه ادمین سایت را در این مورد مطالعه بفرمائید

گروه کاربران ویژه

با سلام خدمت کاربران عزیز باشگاه مهندسان

به منظور قدردانی از کاربران فعال و ممتاز باشگاه، از این پس کاربرانی که با فعالیت مفید در باشگاه امتیاز 1000 و بیشتر داشته باشند به عنوان کاربر ویژه شناخته شده و از امکانات بیشتری برخوردار خواهند بود. این امکانات در حال حاضر عبارت است از:

امکان داشتن وب نوشت شخصی (وبلاگ) در باشگاه مهندسان با همه ی امکانات موجود و استایل شخصی.
یک گیگابایت فضای آپلود فایل که برای کاربران عادی 500 مگابایت است.
5000 پیام خصوصی که برای کاربران عادی 1000 عدد است.
حداکثر اندازه ی عکس صفحه ی مشخصات (پروفایل) برابر 50 کیلوبایت است که برای کاربران عادی 32 کیلوبایت می باشد.
حداکثر اندازه ی عکس آواتار برابر 35 کیلوبایت است که برای کاربران عادی 20 کیلوبایت می باشد.
امکان ایجاد رویداد جدید در تقویم باشگاه.
امکان برچسب زدن تاپیک های دیگران و حذف برچسب های تاپیک های خودی.

در آینده:
دسترسی به تالارهای خصوصی و امکانات دیگر

کاربرانی که فعالیت مفید و قابل توجهی داشته ولی امتیاز آن ها به 1000 نرسیده است از طرف مدیران تالار معرفی می شوند تا به عنوان کاربر ویژه از امکانات این گروه کاربری برخوردار شوند.

با احترام
مدیر باشگاه
راهنمای استفاده از امکانات جدید برای کاربران ویژه

به صورت کلی میتونم عرض کنم خدمتتون که برای گروه کاربران ویژه عنوان خاصی در نظر گرفته نشده و فعلا هنوز از همان سیستم قبلی عنوان دهی کلی استفاده میشه ؛ به صورت کلی گروه کاربران ویژه صرفا یک دسته بندی کلی ( اعضا با 1000 امتیاز ) به منظور اضافه کردن و اختصاص امکانات کاربری بیشتر می باشد , که البته انشالله به زودی امکانات بیشتری برای اعضا فعال در نظر گرفته خواهد شد .

شادکام و تندرست باشید

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به نظر میاد به خاطر جواب دادن به سؤالات مسابقه‌ی ریاضی به بنده دو بار امتیاز داده شده. چون هم دو بار reputation comment اومده (البته اولی بدون توضیح بود)، و هم اینکه اگه اشتباه نکنم تعداد پست‌ها و امتیازهای من تقریباً برابر بود ولی الان امتیازها 600 تا بیشتر هست در حالی که حدود 300 تا باید بیشتر بشه (به خاطر 300 امتیازی که بدست آوردم).

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام
به نظر میاد به خاطر جواب دادن به سؤالات مسابقه‌ی ریاضی به بنده دو بار امتیاز داده شده. چون هم دو بار reputation comment اومده (البته اولی بدون توضیح بود)، و هم اینکه اگه اشتباه نکنم تعداد پست‌ها و امتیازهای من تقریباً برابر بود ولی الان امتیازها 600 تا بیشتر هست در حالی که حدود 300 تا باید بیشتر بشه (به خاطر 300 امتیازی که بدست آوردم).

سلام جناب مهندس
از همراهی و شرکت شما در فعالیت ها و مسابقات باشگاه مهندسان سپاسگزارم
در رابطه با امتیازات اضافه شده به دوستان به صورت کلی سعی بر آن هست که تمامی امتیازات به همراه توضیح در reputation باشه و در رابطه با امتیازات شما باز هم چک کردم , خیر یک بار امتیاز اضافه شده ( 300 امتیاز) و امتیاز اول عادی بوده و افزایش امتیاز خاصی نداشته ...
شادکام و تندرست باشید

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلااااام.
ببخشید میشه بگید کجای این عکس زنندس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خو دلیل نمیشه هر کی از عکسی خوشش نیومد بیاد گزارش بده شما هم 1 دیقه بعدش اخطار بفرستین!!
من میخام بدونم کجای این عکس زنندس لطفا برا من توضیح بدیدش!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=7703744

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید به ادمین عزیز و همه مدیرای باشگاه
چقدر خوب میشد که اپشنی رو فعال کنین که وقتی از پستامون نقل قول میگیرن متوجه شیم، یه پیامی بیاد مثل تشکرایی که ازمون میکنن
آخه فک کنین تو روز 10 جا پست میذاریم، یا سوال جواب میدیم یا سوال میپرسیم
مرتبم باید چک کنیم جوابش چی شد
خب اینطوری خیلی بهتر میشه
ممنونم

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید به ادمین عزیز و همه مدیرای باشگاه
چقدر خوب میشد که اپشنی رو فعال کنین که وقتی از پستامون نقل قول میگیرن متوجه شیم، یه پیامی بیاد مثل تشکرایی که ازمون میکنن
آخه فک کنین تو روز 10 جا پست میذاریم، یا سوال جواب میدیم یا سوال میپرسیم
مرتبم باید چک کنیم جوابش چی شد
خب اینطوری خیلی بهتر میشه
ممنونم
و در ادامه کاش می شد نقل قولها دقیقا زیر پست مورد نظر درج بشه

F iona

عضو جدید
سلام دوستان
با صحبت ها و حاشیه های پیش آمده برای این نظر سنجی لازم دیدم که چند مساله رو دوستانه عرض کنم ؛

*در رابطه با این نظرسنجی که مرحله اول خواهد بود و برای در نظر گرفتن آرای عمومی در کنار نظر داوران در نظر گرفته شد و لوگوهای مرحله دوم با مجموع امتیاز انتخاب خواهند شد ؛

**و اینکه از تمامی دوستانی که لطف میکنن و در نظرسنجی با ما همراهی میکنن درخواست میکنم تا برای کمک به سنجش نظر اعضا با توجه به موارد و معیارهای ذکر شده واقعا نزدیک ترین لوگو مناسب را انتخاب کنند تا با در نظر گرفتن سلیقه و درک عمومی اعضا باشگاه بتوانیم به یک لوگو جامع برسیم ؛
به همین دلیل و مانند هر نظرسنجی دیگری تبلیغات مجاز نمیباشد ! و در صورت نیاز با مشاهده تبلیغات بیش از معمول و جهت دار مواردی ممکن است در نظر گرفته شود ؛ خواهش میکنم برای کمک به ما با توجه به موارد لوگو ( مرحله اول) به ما کمک کنید

از همراهی شما سپاسگزارم

با سلام
با این روشی که شما اتخاذ کردید، اصلا نیازی به تبلیغ نیست.
کسانی که در جریان هستند خوب می دونند که قبلا اکثر این لوگوها ( نه همشون) در تاپیکی در تالار معماری قرار داده شده بودند
و خیلی ها مخصوصا کاربران مهندسی معماری لوگوها رو دیدند .
هرچند الان به نظر میاد اون پست ها رو پاک کردید ولی خب چه فایده؟
و ازونجایی که تاپیک اصلی و تبلیغاتی این مسابقه در تالار معماری زده شده، مسلما این کاربران معماری هستند که مدام این تاپیک رو دیدند و نه همه ی باشگاه
بهتر بود تاپیک مسابقه رو هم در این تالار میزدید تا لااقل در معرض دید عموم باشه نه فقط کاربران معماری.
و در مرحله ی بعد وقتی حتی نام کسانی که رای دادند هم در معرض عموم هست و معلوم هست به چه لوگویی رای دادند
اونوقت به نظر شما فرضا اگر دوست من شرکت کرده باشه و من لوگوش رو قبلا در تاپیک دیده باشم، ایا به دیگری رای خواهم داد؟
این که من از دوست و هم رشته ای خودم حمایت کنم طبیعیه
اما این نوع نظرسنجی کاملا غیرطبیعی هست.
پس نمیشه بر کاربران خرده گرفت.

تبلیغات بیش از معمول؟
مگر تبلیغات، کمتر و بیشتر از معمول هم داره؟
تبلیغ، تبلیغه دیگه
یا مجازه یا نیست.
که البته قبلا برای یکسری از لوگوها عملا و شاید ناخواسته تبلیغ شده.

شما اگر میخواستید لوگوهای دیگه به راحتی زیر سوال نروند بهتر بود از ابتدا تاپیک رو قفل میکردید
هرچند با دیده شدن اکثر لوگوها اساسا ایجاد این نظرسنجی اشتباه هست
در هر صورت انتظار می رفت با توجه به تجربه ی بالای مدیران، ازین دست اشتباهات رخ ندهد!

در پایان بهتره بدونیم که به خاطر رای و مسابقه و اول شدن و ... یکسری ارزش ها رو زیر سوال نبریم
و به دیگران تهمت کپی کاری و ... نزنیم.
موفق باشید.

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام
با این روشی که شما اتخاذ کردید، اصلا نیازی به تبلیغ نیست.
کسانی که در جریان هستند خوب می دونند که قبلا اکثر این لوگوها ( نه همشون) در تاپیکی در تالار معماری قرار داده شده بودند
و خیلی ها مخصوصا کاربران مهندسی معماری لوگوها رو دیدند .
هرچند الان به نظر میاد اون پست ها رو پاک کردید ولی خب چه فایده؟
و ازونجایی که تاپیک اصلی و تبلیغاتی این مسابقه در تالار معماری زده شده، مسلما این کاربران معماری هستند که مدام این تاپیک رو دیدند و نه همه ی باشگاه
بهتر بود تاپیک مسابقه رو هم در این تالار میزدید تا لااقل در معرض دید عموم باشه نه فقط کاربران معماری.
و در مرحله ی بعد وقتی حتی نام کسانی که رای دادند هم در معرض عموم هست و معلوم هست به چه لوگویی رای دادند
اونوقت به نظر شما فرضا اگر دوست من شرکت کرده باشه و من لوگوش رو قبلا در تاپیک دیده باشم، ایا به دیگری رای خواهم داد؟
این که من از دوست و هم رشته ای خودم حمایت کنم طبیعیه
اما این نوع نظرسنجی کاملا غیرطبیعی هست.
پس نمیشه بر کاربران خرده گرفت.

تبلیغات بیش از معمول؟
مگر تبلیغات، کمتر و بیشتر از معمول هم داره؟
تبلیغ، تبلیغه دیگه
یا مجازه یا نیست.
که البته قبلا برای یکسری از لوگوها عملا و شاید ناخواسته تبلیغ شده.

شما اگر میخواستید لوگوهای دیگه به راحتی زیر سوال نروند بهتر بود از ابتدا تاپیک رو قفل میکردید
هرچند با دیده شدن اکثر لوگوها اساسا ایجاد این نظرسنجی اشتباه هست
در هر صورت انتظار می رفت با توجه به تجربه ی بالای مدیران، ازین دست اشتباهات رخ ندهد!

در پایان بهتره بدونیم که به خاطر رای و مسابقه و اول شدن و ... یکسری ارزش ها رو زیر سوال نبریم
و به دیگران تهمت کپی کاری و ... نزنیم.
موفق باشید.

سلام
در رابطه با انتقاد شما به صورت کلی میتونم عرض کنم که به هر حال برگزاری مسابقات و نظرسنجی ها مخصوصا در محیط های مجازی به دلیل کنترل کمتر معمولا خالی از اشکال نیستند و این فراخوان هم از این مساله مستثنی نیست و این رو انکار نمیکنم , و از این بابت و حاشیه های پیش آمده شخصا عذرخواهی میکنم هر چند که بنده همه تلاشم رو برای رسیدن به یک اجماع و نظر جمعی میکنم ...

در رابطه با کلیت دلیل برگزاری مسابقه :
در رابطه با کلا این مسابقه و این نظرسنجی , مدیریت باشگاه مهندسان میتوانست با مبلغی بیشتر یا کمتر طراحی لوگو را به گرافیست هایی خارج از باشگاه واگذار کند ولی مساله ای که اولویت باشگاه مهندسان می باشد مشارکت جمعی اعضا می باشد و به دلیل همین تمایل مدیریت سایت تصمیم به ایجاد و این فراخوان برای اعضای خود باشگاه مهندسان گرفته شد ؛

در رابطه با محل ایجاد تاپیک :
در رابطه با ایجاد تاپیک و مسائل پیرامون آن به دلیل مسائلی که وجود داشت و ممکن بود در این قسمت اصلی در بین تاپیک های مدیریتی کمتر دیده شود و یا برعکس دیگر اعلان ها و درخواست های مدیریتی را تحت تاثیر قرار دهند تصمیم گرفته شد تا در تالاری عمومی تر قرار گرفته و از تمامی تالارهای باشگاه مهندسان برای هدایت به آن تاپیک لینک شد , و همچنین لینک تبلیغات و دعوت این فراخوان توسط بنده و چند تن از همکاران و دوستان برای تعداد زیادی از اعضای سایت که برای ما مقدور بود ارسال شد ؛
در کل سعی شد تا جای امکان بیشتر از هر مسابقه و یا فراخوانی که تا به حال در باشگاه مهندسان ایجاد شده برای این فراخوان تبلیغ صورت بگیرد پس تعداد اعضای زیادی از قسمت های مختلف باشگاه آن را مشاهده کرده اند ؛

در رابطه با نظرسنجی :
همانطور که عرض کردم هدف از برگزاری این مسابقه , در نظر گرفتن اصل مشارکت و همکاری اعضا بود که این نظرسنجی هم برای در نظر گرفتن همین نظرات و اجماع کلی روی طرح های انتخابی بود که تا جای امکان بتوانیم به سلیقه عمومی اعضا باشگاه نزدیک شویم و به همین جهت این مسابقه را در دو مرحله با ایجاد نظرسنجی عمومی در کنار نظرات داوران تا سلیقه عمومی نیز به روند کار جهت دهد
و در رابطه با سوتفاهمات به وجود آمده در این نظرسنجی یا طی روند برگزاری هم بنده عذرخواهی میکنم هر چند که سعی شد با جهت دهی مناسب تر از قبل و در نظر گرفتن قوانین از مشکلاتی که در حین برگزاری آن متوجه آنها شدیم کاسته شود ؛

در رابطه با دید شدن لوگو ها :
اگر به متن تاپیک مسابقه قبلی رجوع بفرمائید خواسته شده بود که طرح های پیشنهادی از طرف اعضا به صورت خصوصی برای بنده ارسال گردند که البته تعدادی از دوستانی که همراه بودند ( معمار یا غیر معمار ) برای مشورت عمومی اولیه در تاپیک ارسال کرده بودند که بعدا حذف گردید ؛ ولی در کل هدف مسابقه و یک رقابت نبوده و نیست ! از ابتدا هدف به رسیدن به یک دید کلی از سلیقه عمومی در کنار نظرات داوران برای جهت دهی به طرح ها بوده که این نظر سنجی هم به همین منظور می باشد که نظر عمومی اعضا خواسته شود ؛ اگر اشتباه و یا کاستی در این بین بوده بنده عذرخواهی میکنم

مشتاق هستیم تا در صورت امکان طرح ها و ایده های پیشنهادی بیشتری نیز در ادامه از سوی شما و دیگر اعضا ببینیم
سپاسگزارم از نظر و همراهی شما

آخرین ویرایش:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
وقتی ملاک انتخاب مدیر تعداد پست شد، این شد.

سلام
دست شما درد نکنه
ماه مبارکی با زبان روزه راضی به زحمت نبودیم.
کلا فلسفه این که وقایع اتفاقیه در سربرگ جدایی هست اینه که شما خیلی تلاش مضاعف مدیران ودستیار مدیران باشگاه رو جلوی روتون نداشته باشید
وبا خیال راحت به فعالیت مفید! بپردازید
بخاطر همین هست که من الان کتاب زبانم سمت راست لب تابم قرار داره و به جای مطالعه اش دارم اسپم پاک میکنم
در هر صورت زحمت منم کمتر شد
چون قرار بود اخطاری کلی به این دوستان بدم ولی شما با مستند کردن این صفحه به همه یادآوری میکنید هرجایی احوال پرسی نکنند
.

وقت بخیر

DDDIQ

مدیر ارشد

با سلام
لازم دیدم در رابطه با این پست مواردی رو عرض کنم ...
خودم رو عرض میکنم که همیشه سعی کردم تا جای امکان در مورد دیگران با انصاف قضاوت کنم و سخنی از روی حدس و گمان ناروا نگویم , و به خاطر اعتقاداتی که دارم مخصوصا در این ماه مبارک رمضان سعی بیشتری میکنم که حداقل به آن اعتقادات اخلاقی که دارم پایبندی بیشتری داشته باشم ؛
قصدم نصیحت یا چیزی شبیه آن هم نیست تنها یک صحبت دوستانه هست اینکه آیا فکر میکنید ما در سایت دو گروه کاربری جدا مدیران و باقی اعضا داریم ؟ نه ! من اینطور فکر نمیکنم تمامی اعضایی که دسترسی های مدیریتی تنها برای کمک به دیگر اعضا برای حفظ و استفاده از سایت پیدا میکنند از بین اعضا همین باشگاه انتخاب میشوند و جزئی از همین گروه هستند و ممکن هست بعد از مدتی باز هم بنا به شرایط دسترسی مدیریتی نداشته و مثل باقی دیگر کاربران از سایت استفاده کننده ؛ پس چرا باید قضاوت ما به گونه ای باشد که به نظر آنها گروهی جدا از دیگر اعضا سایت هستند ؟
نمیگویم که دیگر نیاز هم به انتقاد محترمانه و صحیح به عملکرد گروه مدیران سایت در جهت کمک و بهتر بودن نیست و خودم شخصا هر زمانی که اگر انتقاد یا مساله ای به بنده در مورد عملکردم یادآوری شده در صورت درست بودن استفاده کردم و یا توضیحی اگر لازم بوده دوستانه پاسخ دادم ؛

و به قول یکی از معماران مشهور به نام فرانک گری " انتقاد هم مانند باران باید آن قدر نرم باشد تا بدون خراب کردن ریشه‌ های آن فرد، موجب رشد او شود"

به صورت کلی اعضا سایت انتظار نظم و رسیدگی توسط تیم مدیران را دارند ( که برداشت بنده حداقل از گزارشات شما این چنین است ) و با این اوصاف چرا باید گروه مدیران را جدای از دیگر اعضا بدانیم و گاهی با نوع صحبت و قضاوت هایی شاید نادرست باعث خستگی و شاید دلزدگی و ناراحتی این گروه کاربری بشیم ؟ مدیران هم جزئی از اعضا با همان درک و احساسات مثل دیگر اعضا هستند !!

و حالا مشخصا در رابطه با این پست که به عنوان یک شکار لحظه ثبت شده تحت عنوان
آیا واقعا این قضاوتی درست می تواند باشد ! با مراجعه به لیست مدیران سایت تعداد زیادی از این گروه دوستان تعداد پست های نه چندان بالایی دارند رو مشاهده میکنیم که با احترام وبه فعالیت همه اعضا تعداد به مراتب کمتری از خیلی از اعضا محسوب میشه ؛ و به صورت کلی معیارهای انتخاب مدیران سایت برای کمک به دیگران و استفاده از ابزارهای مدیریتی باید جدای از این مساله و بیش از آن باشد

و در رابطه با تصویری که به عنوان این شکار لحظه ثبت شده جدای از حالا موضوع و محوریت تاپیک که به نظر با محوریت " خدا " می باشد کدام یک از این پست های حذف شده مرتبط با این موضوع می باشد که انتظاری خلاف شاید گزارشات شما برای نظم و رسیدگی مدیران سایت می باشد

نمونه ای از پست های حذف شده دوستان در این عکس و این تاپیک ...

بچه ی مشهد
تقریبا همشهری شماست
تا جایی که یادم میاد تربت خربزه های خوبی داره
..
.
آبجی قدمت روی چشم من خسیس نیستم یه نون ماستی هست
البته مجرد تو خونه راه نمیدن شرمنده ات میشیم
بعدم من کجا جا دختر جا زدم عکس پروفایلم همیشه عکس خودمه

داداش هندوانه دارم هندوانه گذاشتن بلد نیستیم

..
وای بدبخت شدیم
مدیر اومد
من نبودم همه اش تقصیر شادی بود
..
..
ب من چ تو هر تاپیکی میریم اخرش همم اسپم میکنن باز ب من اخطار میدن
تازه از اول تاپیک بخونی همه دارن بهم نیشو کنایه میزنن اون ک بدتره

و....

تنها به عنوان یک عضو همین رو عرض میکنم که کاش سعی کنیم قضاوت ها و انتقاداتی بر حق داشته باشیم در جهت کمک به بهتر شدن باشگاه ,

جا داره بنده به عنوان یکی از اعضا سایت از زحمات خانم مهندس آگاهدخت مدیریت تالار اسلام و قرآن و دیگر مدیران سایت که برای کمک به دیگر دوستان و حفظ نظم و بهتر شدن سایت برای استفاده تلاش میکنند صمیمانه تشکر کنم و خسته نباشید عرض کنم
ممنونم

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنام خِرَد....
ادمین جان خیلی خوب میشد یک ذره به مدیرانتون درس انسانیت و بزرگواری نشون میدادید که به هر دلیلی صدای مخالف رو خفه نکنن.
مضحک اینجاست که، مدیران اجازه ی صحبت نظر مخالف رو نمیدن و کاربران رو بیسواد خطاب میکنن و میگن سواد بحث کردن رو ندارید.

یک مسئله ی دیگه اینکه، دلیلتون از ایجاد چنین تایپیکی چی بوده؟!!! چرا با کاربرانتون حرف نمیزنید و جوابشون رو نمیدید؟ ( طرف وزیر یک کشور هست میاد تو صفحه فیسبوکش جواب مردم رو میده، یارو خواننده بین المللی هست میاد با طرفدارانش حرف میزنه، دلیل جواب ندادن شمارو درک نمیکنم) آیا شما هم مثله بعضی از مدیرانتون معتقد هستید که ما کاربران عده ای آدم بیسواد و بی منطق هستیم و حقی نداریم و اجازه دارید هر کاری دلتون میخاد رو انجام بدید؟
چرا کسی مثله من اگر از مدیریت یک نفر انتقاد داره بجای اینکه از شما جواب بشنوم باید از خود همون فرد جواب (همینه که هست) بشنوم؟!!!

یه پیشنهاد هم دارم: اینکه مسیرتون رو از این راهی که میرید، بسوی دمکراسی و تعقل و تفکر و احترام گذاشتن به حقوق انسانی تغییر بدید، اینها راهه پیشرفت یک جامعه هست. احتمالا این یکی از اهدافتون باشه دیگه، بالا بردن سطح فرهنگ و سواد جامعه.
نه اینکه به عقب برگردیم و اشتباهات مردمان چند صد سال پیش رو انجام بدیم. کاریکه کلیسا با گالیله کرد یا اعراب با اندیشمندان ایرانی انجام دادن و خفه کردن صدای مخالف.

بدرود.

آخرین ویرایش:
بالا