ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من فردا دکتر جباری و میبینم.اگه نکته خاصی هست بگین انتقال بدم.یکی از بچه ها گفت که دکتر جباری در برنامه صعود میاد(نمیدونستم) فردا اینم میپرسم ازش.

از خودشون شنیدم

NASTOH

عضو جدید
جواب تست 98 ارتعاشات توی گزینه ها نیست.البته احتمالا اشتباه تایپی بود چون 2 گزینه مثل هم هست که اگر یکی شون F/4k بود گزینه صحیح میشد.این سوال توی کتاب دکتر نیکخواه بهرامی فصل ارتعاشات گذرا اومده البته اونجا سختی فنر k هست.حالا باید دید تکلیف گزینه صحیح چی میشه!!!

اهههههههههههههههههههه.حیف شد.حتی نرسیدم نگاه کنم.این جور وقتا سنجش هر دو گزینه رو که مثل هم هستش کلید میده.

reza_goudarzi

عضو جدید
جلسه اول تشكيل كلاس
فردا دکتر جباری دانشگاه ................. دینامیک داره
اینم مشخصات فیزیکی کلاسش و زمانش هست
هر کی کارش داره میتونه بره اونجا بپرسه

نترسید بسیار آدم خوب و خوش برخوردیه و اگه لازم باشه براتون هم حل میکنه سوالات رو اگه ازش بخواید :D

آخرین ویرایش:

NASTOH

عضو جدید
خب من پاکش میکنم
تو هم نقل قولت رو پاک کن :D
ولی این بنده خداها باید یه جا جواب سوالاتشون رو بگیرن دیگه

چشم.اگه پست قبل بخونی من نوشتم که هر کس سوالی داره بگه من بپرسم از دکتر که بچه ها هم نظراتشونو گفتن

NASTOH

عضو جدید
جواب سوال 100 چی میشه؟ Ln(2.5) میشه؟

میگم من الان تستارو دیدم و ارتعاشاتو تا فصل 3 خوندم.ولی این تست فکر کنم برای فصل 4 یا 5 هست.ی فرمول داره.باید تو گزینه ها ln باشه.این تست و تست 97 میشد بزنی.الانم دارم خودمو میزنم که چرا حتی به تستای ارتعاشات نگاه نکردم

آخرین ویرایش:

fayyazjahani

عضو جدید
تازه سوال 118 بنظرم روش اعتراض بشه .تا حالا تو هیچ ازمونی رادیکال 3 یا رادیکال 2 رو به عدد نخواسته .دلیل نمیشه که ما همه رادیکالارو بلد باشیم.این سوال بخاطر استفاده از ماشین حساب احتمالا حذف بشه

مهندس مکانیک که باید جذر بلد باشه من خودم بلد نبودم رفتم یاد گرفتم دیگه ماله سوم راهنمایی هست البته من از روش نزدیک ترین عدد حل میکنم ولی خدایی فکر اینکه حذف کنن محاله خودتون ببینید سوالا چی بودن بعد بگین حذف کنن واقعا ریدن با این سوال هوششون

hsdanesh

عضو جدید
میگم من الان تستارو دیدم و ارتعاشاتو تا فصل 3 خوندم.ولی این تست فکر کنم برای فصل 4 یا 5 هست.ی فرمول داره.باید تو گزینه ها ln باشه.این تست و تست 97 میشد بزنی.الانم دارم خودمو میزنم که چرا حتی به تستای ارتعاشات نگاه نکردم.97 هم به نظرم 4 میشه.

فکر کنم یکی از دوستان تو همین تاپیک گفته بود که سوال 100 گزینه 3 میشه.
آره منم 97 رو یا 1 زدم یا 4!
کاش زودتر این کلید بیاد که دارم دیوونه میشم :mad:

NASTOH

عضو جدید
فکر کنم یکی از دوستان تو همین تاپیک گفته بود که سوال 100 گزینه 3 میشه.
آره منم 97 رو یا 1 زدم یا 4!
کاش زودتر این کلید بیاد که دارم دیوونه میشم :mad:

خیلی خنده داره.تستای ارتعاشاتو همین الان نگاه کردم.2 تاشو با چشم میشد زد.97 که 100 درصد میشد زد.و تست 100 هم 50 -50 کردم و یکیشو میزدم.

fayyazjahani

عضو جدید
آقای eiman_masoumi من جوابای ساختو با شما چک کردم چه حالی کردم با خودم که مثل شما زدم به نطر من اطلاعاتت خیلی ردیفه حقته قبول شی .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا