ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

salari_erfan

عضو جدید
نه پسر گل این اگه مستقیم ورودی به خروجی بود که تو مسیرش خروجی دیگه ای نبود این که می گی می شد ولی الان این مسیری که گفته خروجی تو مسیرش است پس باید باش موازی یا سری بشه که اصلن گزینه 4 نمی شه به هیچ وجه
پسر خوب بهتره کلیدای مدرسان رو ببینی متوجه میشی!!!!

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز

student.product

عضو جدید
من خودم پاسخنامه تشریحی مدرسان رو با کلید های سنجش چک کردم 8 از 20 جواباش فرق می کرد.باید کلید سنجش بیاد .نیاد همه تجریه تحلیل ها به جایی نمیرسه

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
من خودم پاسخنامه تشریحی مدرسان رو با کلید های سنجش چک کردم 8 از 20 جواباش فرق می کرد.باید کلید سنجش بیاد .نیاد همه تجریه تحلیل ها به جایی نمیرسه
آخه موضوع اينكه كليد سنجشم خيل تعريفي نداره خلاصه اينكه بايد منتظر كليد بدتر از اينم از طرف سنجش باشيم گرچه اون ملاك گزينشه

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
شما که پارسال درگیر کلیدها بودید چندتا از سوالا جواباش تغییر کرد؟
من خودم درصد ساختم دقيقا نصف شد تو كارنامه البته اكثرا اين اتفاق واسشون افتاد يادم يه آقا مهراني داشتيم ميگفت 19 تا ساخت با اطمينان زده واسش تو كارنامه 44 اومد.فكر كنم بالاترين درصد ساخت پارسالم بود يقينا كليد نهايي تغيير ميكنه ولي شواهد نشون ميده اكثراوقات درصدا پايين كشيده ميشه

student.product

عضو جدید
مثلا سوال 130 گفته میشه ریخته گیری تحت فشار.در صورتی که من خودم پروژه process planing داشتم فصل ریخته گری موضوع پروژم بود.investment casting جوابشه
[h=2]Investment Casting Process[/h] The process commences with the production of high quality wax patterns from aluminium injection tooling. These are mounted onto a wax runner system and the assembly dipped, or invested, into ceramic slurry. The process is repeated several times until the appropriate shell thickness is produced.

On completion, the mould is de-waxed using high pressure steam leaving an empty shell. The shell is then fired to give it mechanical strength and the molten metal poured in- this could be aluminium, brass, carbon or stainless steel; virtually any metal can be produced. The shell is then allowed to cool and removed using vibration and mechanical means such as tumble or hand shot blasting.
Castings are cut from the runner system, heat treated (when required) and finished including machining, plating etc before they are final inspected. NDT (non destructive testing) and full traceability can also be offered but castings arealways supplied with C of C (certificate of conformity), inspection report and chemical analysis.
This process uses only the finest quality raw material to create fine tolerances, good surface finishes and repeatable castings in a wide range of cast materials sizes and shapes. Investment castings are “precision castings”.

http://www.deangroup-int.co.uk/

بخدا با این وضعیت ادم میگه بزنه بره اون ور سراغ کار چه وضعشه آخه این باید وضعیت نظام اموزشی باشه

salari_erfan

عضو جدید
اکثر کلید ها درسته ولی ساخت رو نمی دونم .ولی باید منتظر کلید های ماهان هم باشیم

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بخدا با این وضعیت ادم میگه بزنه بره اون ور سراغ کار چه وضعشه آخه این باید وضعیت نظام اموزشی باشه
ما سه چهار روزه سوال 111 رو سر CBNوكاربايد بودنش بحث ميكنيم اين مدرسان اومده يه حالي به خودش داده گفته بذار ما اين وسط ابراز اندام كنيم بگيم سراميك!!!:biggrin:

آخرین ویرایش:

reza_goudarzi

عضو جدید
ما سه چهار روزه سوال 111 رو سر CBNوكاربايد بودنش بحش ميكنيم اين مدرسان اومده يه حالي به خودش داده گفته بذار ما اين وسط ابراز اندام كنيم بگيم سراميك!!!:biggrin:

مدرسان 90 درصد سوالا رو نوشته مشابه آزمون های مدرسان
100 درصد سوالاات دینامیک ارتعاشات رو هم نوشته دقیقا عینا توی آزمونای مدرسان بوده
به نظرتون صحت داره ؟؟؟؟؟؟

salari_erfan

عضو جدید
تنها اشتباهی که واسه کنکور امسال کردم این بود که واسه ریاضی کلاس های اقاسی رو رفتم. اکثر بچه های امسال و پارسال هم این تجربه رو داشتن. این اقا هر سال بعد از کنکور با یه ترفند خاصی می خواد به همه بگه که تمام سوالای کنکور رو سر کلاسم حل کردم و تو کتابم هست در صورتی که به هیچ وجه این طور نیست !!!!!

constantine68

عضو جدید
بچه ها یه نظری هم درباره رتبه من بدید:
زبان 0
ریاضی 20
سیالات 22
جامدات 55
دینامیک 40

student.product

عضو جدید
سوال 111 .گفته میشه ابزار های سرامیکی در صورتی که اصلا نمیشه.بخاطر اینکه ابزار های سرامیکی خیلی شکننده هستند.ابزاری که از کارباید شکنند تره پس از اون چقرمگیش نمیتونه بالا بشه

:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

اخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز

مدرسان 90 درصد سوالا رو نوشته مشابه آزمون های مدرسان
100 درصد سوالاات دینامیک ارتعاشات رو هم نوشته دقیقا عینا توی آزمونای مدرسان بوده
به نظرتون صحت داره ؟؟؟؟؟
؟

پ ن پ بابا موسسه مدرساني گفتنا كلي دبدبه و كبكبه داره خب راست ميگه لابد سنجش سوالاشو از آزموناي مدرسان طرح كرده!!!:biggrin:

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها اشتباهی که واسه کنکور امسال کردم این بود که واسه ریاضی کلاس های اقاسی رو رفتم. اکثر بچه های امسال و پارسال هم این تجربه رو داشتن. این اقا هر سال بعد از کنکور با یه ترفند خاصی می خواد به همه بگه که تمام سوالای کنکور رو سر کلاسم حل کردم و تو کتابم هست در صورتی که به هیچ وجه این طور نیست !!!!!

در مورد ایشون داری کم لطفی میکنی.انصافا کلاس ایشون مفیده منتهی هر چیزی نسبیه

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
شما(student.product) خیلی حرص می خوری؛اینجوری پیش بره تا جواب کنکور بیاد هلاک میشی,ما پارسال حرص خوردیم به جایی نرسید,حرص نخور!

آخرین ویرایش:

reza_goudarzi

عضو جدید
در مورد ایشون داری کم لطفی میکنی.انصافا کلاس ایشون مفیده منتهی هر چیزی نسبیه

من کلاسای آقاسی رو نرفتم اما کتاباش رو دارم و واقعا کتابای چرتی هستن و اصلا توضیحات خوبی نداره و با خوندنش نمیفهمی چی به چی شده
در حالی که کلی تعریف و تمجید شنیده بودم از این کتابا قبل از خریدنشون

یه سری هم به سایت ایشون بزنی میبینی که بیشتر جنبه تجاری و مالی داره تا آموزشی

student.product

عضو جدید
خداییش راست گفته ؟ یا دروغه ؟
آخه ماهان هم همینو میگه هر سال :D
پس یا این دروغ میگه یا اون.:biggrin:اخه شنیدیم لنگ در هوا ،اما نشنیدیم دوتا لنگ در هوا :cool: قضیه ما همونه :wallbash: بزارید من یکم کلمو بزنم به دیوار اروم بشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا