[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

bad..boy

عضو جدید
بریم سراغ ترمو؟:confused:

موافقم

سلاممممممم بچه ها یه روز نبودم چقدر پیش رفتیییییییییینن؟ :( چه خبر؟

سلام سلامتی ......داریم سوالا رو چک می کنیم ...

سوال 46 رو 2 زدم

47 رو نزدم

48 رو 1 زدم

49 رو هم 2 زدم

50 رو هم نزدم
51 رو هم 1 زدم

52 رو هم 3 زدم
53 رو هم 1
54 رو هم 1

55 رو هم 4
56 رو هم نزدم

57 رو هم 3 زدم ولی بعد متوجه شدم 1 میشه
58 رو هم 2 زدم
59 رو هم یادم نیست
60 رو هم یادم نیست

آخرین ویرایش:

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سر جلسه خیلی با سوال 52 درگیر بودم.از هر زاویه ای نگاه میکردم به یه گزینه میرسیدم.مطمئنین 4 درسته؟

zahra_am68

کاربر فعال
ترمو من اینجوری زدم
46 یادم نیست جی زدم
47 - 3
48- 1
49- 2
51-1
52 - 4
53- 1
54 - 1
55- 4
57 - 2
58- 2
59 - 2
64-1
65 - 4

bad..boy

عضو جدید
منم بخاطر همون گزینه 3 فکر کردم مورد دوم درسته

ممنون عزیزم

خواهش میکنم

ترمو من اینجوری زدم
46 یادم نیست جی زدم
47 - 3
48- 1
49- 2
51-1
52 - 4
53- 1
54 - 1
55- 4
57 - 2
58- 2
59 - 2
64-1
65 - 4

خیلی شبیه زدیم ..............انشالله که درست باشه

61 رو هم فکر کنم 4 زدم
62 رو هم 2 البته جوابش رو تو یک آزمون مدرسان شریف دیده بوده
63 رو هم نزدم
64 رو هم 1
65 رو هم 4 زدم البته فکر می کنم سوال اشتباه باشه

mojii_joon

عضو جدید
چرا من هرچقدر سوالات رو دانلود میکنم و با هر نرم افزاری هم که باز میکنم بازم فایده نداره:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

bad..boy

عضو جدید
من سر جلسه خیلی با سوال 52 درگیر بودم.از هر زاویه ای نگاه میکردم به یه گزینه میرسیدم.مطمئنین 4 درسته؟

مطمئن باش وقتی تغییر حجم نداشته باشیم کار صفر میشه .................ولی من فکر می کنم این سوال باید می نوشت گاز ایده آل....

zahra_am68

کاربر فعال
خیلی شبیه زدیم ..............انشالله که درست باشه

61 رو هم فکر کنم 4 زدم
62 رو هم 2 البته جوابش رو تو یک آزمون مدرسان شریف دیده بوده
63 رو هم نزدم
64 رو هم 1
65 رو هم 4 زدم البته فکر می کنم سوال اشتباه باشه

فکرکنم درست بود چون به جواب رسیدم اما دقیق یادم نیست 4 زدم

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر بچه ها میگفتن 3 من زدم 4
منم 3 زدم.همش بین 3 و 4 شک داشتم.حالا 29ام سنجش یه کلید میده داغون.همه کف میکنیم:D
ماهان هر سال یه پاسخ تشریحی میداد.البته چون همیشه تناقض داشت با کلیدای سنجش،فکر کنم منتظره کلید سنجشه.بعد پاسخ تشریحی بذاره
چرا من هرچقدر سوالات رو دانلود میکنم و با هر نرم افزاری هم که باز میکنم بازم فایده نداره:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
از ف ی ل ت ر شکن استفاده میکنین؟

bad..boy

عضو جدید
............مکانیک رو فکر کنم خیلی خراب کردم

4-67
3-70
4-72
73 رو یادم نیست ولی مطمنم درست زدم
3-77
4-78
3-79
3-80
زدم

mojii_joon

عضو جدید
از ف ی ل ت ر شکن استفاده میکنین؟

نه،دارم ولی وصلش نکردم الان.معمولیه.فک میکردم اشکال نرم افزاریه.ادوب ریدر رو دوباره نصب کردم فایده نداره.نیترو نصب کردم فایده نداره.حالا جالب اینه که همه pdf ها رو باز میکنه ولی اینو هیچ رقمه راضی نمیشه.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
............مکانیک رو فکر کنم خیلی خراب کردم

4-67
3-70
4-72
73 رو یادم نیست ولی مطمنم درست زدم
3-77
4-78
3-79
3-80
زدم
من 73 رو 1/2 آوردم.76 هم زدم.یادم نیست کدوم گزینه.به نظرتون کدوم درسته؟
نه،دارم ولی وصلش نکردم الان.معمولیه.فک میکردم اشکال نرم افزاریه.ادوب ریدر رو دوباره نصب کردم فایده نداره.نیترو نصب کردم فایده نداره.حالا جالب اینه که همه pdf ها رو باز میکنه ولی اینو هیچ رقمه راضی نمیشه.
آخه منم واسه باز کردنش با مشکل مواجه بودم.چندبار دانلود کردم تا باز شد...میخواین براتون میل کنم.احتمالا لودش مشکل داره

mojii_joon

عضو جدید
آخه منم واسه باز کردنش با مشکل مواجه بودم.چندبار دانلود کردم تا باز شد...میخواین براتون میل کنم.احتمالا لودش مشکل داره
نه ممنون عزیز.
10 بار دانلود کردم ولی فایده نداره.حتما اینطوری صلاحه.راستش شوقش رو هم از دست دادم.لطف کردی

bad..boy

عضو جدید
من 73 رو 1/2 آوردم.76 هم زدم.یادم نیست کدوم گزینه.به نظرتون کدوم درسته؟

فکر می کنم جواب من هم 1/2 شد..................76 رو جواب ندادم ولی حدس می زدم 2 بشه..............بفیه سوال های مکانیک رو چی زدید؟

zahra_am68

کاربر فعال
بچه ها سوال 72 مگه نگفته زاویه ای که مایع با سطح شیبدار میسازه؟
من دقیقا اینو قبل کنکور خونده بودم چون زاویه اش همون تتا میشه با سطح شیبدار زاویه 0 داره
البته اینو کنکورای قبل گفته بود

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر می کنم جواب من هم 1/2 شد..................76 رو جواب ندادم ولی حدس می زدم 2 بشه..............بفیه سوال های مکانیک رو چی زدید؟

من سیالات رو خیلی کم زدم.76 رو فکر کنم 2 زدم.73 3
-68 فکر کنم 3-
70 و 72 رو مثه شما زدم.
68 هم حل میکردم مثه گزینه 4 میومد با این فرق که hتوی مخرج میاوردم نه رادیکالشو...اینم یادم نیست اخر زدم یا نه

mojii_joon

عضو جدید
من دقیقا اینو قبل کنکور خونده بودم چون زاویه اش همون تتا میشه با سطح شیبدار زاویه 0 داره
زاویه با سطح شیبدار میشد تتا،دقت کنید که به سیال هیچ نیرویی خالصی به جز گرانش وارد نمیشه و خطوط هم فشار، خطوط هم فاصله از مبدا وارد کننده نیرو یعنی مرکز ثقل زمین هستند.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکرکنم شما درست میگی

zahra_am68

کاربر فعال
زاویه با سطح شیبدار میشد تتا،دقت کنید که به سیال هیچ نیرویی خالصی به جز گرانش وارد نمیشه و خطوط هم فشار، خطوط هم فاصله از مبدا وارد کننده نیرو یعنی مرکز ثقل زمین هستند.

سوالارو تونستی باز کنی؟

mojii_joon

عضو جدید
اره
ولی من چندبار قبل کنکور روش خونده بودم همشم میزنم تتا وقتی نگاه میکردم میدیدم زده 0
اونا احتمالا تحت تاثیر مولفه افقی نیروی وزن به سمت پایین میومده.اما در مورد این سوال بگم که از لحاظ سنتیک ،سکون و حرکت با سرعت ثابت دارای معادلات یکسانند با شرایط اولیه مختلف.
در این حالت سوال مثل این میمونه که ظرف آبو در حال سکون به اندازه تتا نسبت به افق کج کنی.زاویه سطح آب با زمین صفر و با ته ظرف همون تتاست

zahra_am68

کاربر فعال
اونا احتمالا تحت تاثیر مولفه افقی نیروی وزن به سمت پایین میومده.اما در مورد این سوال بگم که از لحاظ سنتیک ،سکون و حرکت با سرعت ثابت دارای معادلات یکسانند با شرایط اولیه مختلف.
در این حالت سوال مثل این میمونه که ظرف آبو در حال سکون به اندازه تتا نسبت به افق کج کنی.زاویه سطح آب با زمین صفر و با ته ظرف همون تتاست

یعنی اصلا تحت تاثیر نیروی وزن قرار نمی گیره؟

zahra_am68

کاربر فعال
میگم بچه ها کلیدی که روی سایت سنجش قرار میگیره بدون اشکاله؟
پارسال نتیجه یکی از درسام با جوابی که از ر.ی کلید محاسبه میکردم خیلی فرق داشت

بالا