[گفت و گو] - تکمیل ظرفیت ارشـــد 92

navidmooomen

عضو جدید
سلام بچه ها.... خسته نباشید.
کی تکمیل ظرفیت شرکت کرده؟ رتبه هام بگیم که بیاد دستمون چند چندیم:)

njch

عضو جدید
سلام
من نانو سمنان میخونم. شرایط اینجا رو میگم ک انشالله کمک بهتری تو انتخابتون داشته باشه
الان ظرفیت کلاس 3 نفره، 3سالی هست که نانومهتدسی شیمی ورودی داره ولی هنوز فارغ التحصیل نداره. 1سال که درس هست، برای سال 2م که پروژه و سمیناره، میتونید هر جایی که بخوایید استاد راهنما دوم تعیین کنید و برید اونجا کار کنید. هیئت علمیش به جز مدیر گروهش خوبن. امکانات آژمایشگاهی چندانی نداره. سرفصلاشم از نانومهندسی شیمی امیرکبیر گرفتن
اینطور که از بچه های خلیج فارس شنیدم سطح سمنان بالاتره
خوابگاه فقط سال اول به روزانه ها میدن برای شبانه ها داخل شهر پانسیون دارن
بازم سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

navidmooomen

عضو جدید
مهندس نمیدونید حدودا چه رطبه ای شانس داره؟اصلا به نظرتون ربط به رنج رتبه پارسال داره؟یا به بچه هایی که میزنن؟

navidmooomen

عضو جدید
بچه ها منظور از نمره کل بزرگتر و مساوی یک چیه؟؟؟؟... من شنیدم که یعنی همون بزرگتر و مساوی 1000... این درسته؟؟؟
نه بابا...تو کارنامه که دادن یه عدد بود....که فک کنم منظور از یک و بالاتر از یک میزان مجازیه....
شما شرکت کردین؟من ک ترسیدم بزنم....همینم که قبول شدم بپره

Flamenc0

عضو جدید
نه بابا...تو کارنامه که دادن یه عدد بود....که فک کنم منظور از یک و بالاتر از یک میزان مجازیه....
شما شرکت کردین؟من ک ترسیدم بزنم....همینم که قبول شدم بپره

آره خب اون عددی که توی کارنامه به عنوان نمره کل زده مال همه بزرگتر مساوی یکه آخه !!...ولی خب اگه منظورش این بود چرا خیلی راحت نگفته اونائی که مجاز شدن می تونن شرکت کنن فقط ؟!...کلاً اینا عادت دارن لقمه رو دور سرشون بچرخونن !!! منم هنوز شرکت نکردم

navidmooomen

عضو جدید
آره دیگه ...سنجش کارش همینه...مالک اشتر که فک کنم خیلی سخت گیرن...مصاحبش آبان ماهه...بوشهرم که خعلی دوره...میگن سطحشم خیلی پایینه...میمونه سمنان...اینم که یه نفر برمیداره!!!!
:cry:

ئدز

عضو جدید
سلام فقط تو سمنانو بوشهرو.. و در تهران فقط مالک اشتر خالی داره درسته؟

SCIENSE

عضو جدید
بچه ها منظور از نمره کل بزرگتر و مساوی یک چیه؟؟؟؟... من شنیدم که یعنی همون بزرگتر و مساوی 1000... این درسته؟؟؟

اون نوشته نص قانون وزارت هست که تو اونجا قید شده باید بزرگتر مساوی یک باشه بنابرین شامل حال همه می شه

njch

عضو جدید
بوشهر فقط 1 استاد تمام داره 3تا دانشیار و استاداش سخت گیرن. در کل سطحش نسبت به سمنان پایین تره

Flamenc0

عضو جدید
بچه ها اگه شبانه قبول بشیم که از شرکت در کنکور ارشد امسال محروم نمی شیم؟ درسته؟؟؟

J.Soltani

عضو جدید
سلام به همگي شما
من غيرانتفاعي علوم و فنون مازندران قبول شدم .
كسي ميتونه اطلاعاتي در مورد سطح علمي اساتيد،شرايط برگزاري كلاسها،شهريه و خوابگاه به من بده.
لطفا منو راهنمايي كنيد.

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همگي شما
من غيرانتفاعي علوم و فنون مازندران قبول شدم .
كسي ميتونه اطلاعاتي در مورد سطح علمي اساتيد،شرايط برگزاري كلاسها،شهريه و خوابگاه به من بده.
لطفا منو راهنمايي كنيد.

شهریه ثابتش 450.000
متغیر 80.000
پایان نامه نظری 200.000
پایان نامه آزمایشگاهی 250.000

بالا