[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

Xerxes-I

عضو جدید
این مهندسی هسته ای و انرژی که تو دفترچه پارسال هست کسی در موردش اطلاعی داره؟رتبه اش؟بازار کارش؟سطح دروس؟

baharz66

عضو جدید
بچه ها جوابا اومده كجاييد

من خيلي خوب شدم خدايا شكرت

127 شدم
خدا جون شكرت

آخرین ویرایش:

mary120

عضو جدید
سلام بچه ها ، کارنامه ها اومده ، بگین چیکار کردین من که خراب کردم :(((

keyvanm

عضو جدید
زمان آغاز توزیع کارت کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ دانشگاه آزاد

زمان آغاز توزیع کارت کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ دانشگاه آزاد

[h=2][/h]
آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 92 طی روزهای نهم، دهم و یازدهم خرداد ماه برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از هفته آینده آغاز می‌شود.​
پیش از این دکتر ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد به ایسنا، گفته بود: حدود ۷۰ هزار نفر در این دوره از آزمون پذیرفته می‌شوند.​
اقبالی با اشاره به افزایش ۴۹ درصدی رشته‌ محل‌های آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اظهارکرده بود: در آزمون امسال تعداد رشته محل‌ها از ۲۱۵۵ در سال گذشته به ۳۲۲۰ رشته محل در سال جاری افزایش یافته است.​
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص نحوه گزینش داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه، گفته بود:‌ ملاک گزینش داوطلبان، نمره کل آزمون است.​

Yadavaran

عضو جدید
ا عرض تشکر از عزیز یا عزیزانی که در فراخوان هفته قبل مارا یاری کردند اگرمیشود این هفته هم به این شماره کارت کمک کنید ممنون خو
راستی امشب اینترنتم قطع میشه من اینترنم وایمکس Wimax ایرانسله 44000 تومان بدهی دارم . توانایی پرداخت ندارم خووو . اگر کسی مرهمت کنه این مبلغ قرض بده. منم بعد از استخدام جبران میکنم شماره کارت بانک ملت 4478 2023 3372 6104 نیاز مند یاری سبزتان علی کنکوری خوو

8822443018

عضو جدید
بچه ها سلام . من موندم برای مکانیک سیالات و ترمودینامیک واسه کنکور راشد چه کتابهایی بخرم ؟؟؟؟اگه میشه راهنماییم کنید خیلی سردرگمم ........
:(
ممنون

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
بچه ها سلام . من موندم برای مکانیک سیالات و ترمودینامیک واسه کنکور راشد چه کتابهایی بخرم ؟؟؟؟اگه میشه راهنماییم کنید خیلی سردرگمم ........
:(
ممنون
سلام
اینطور که دوستان خوب باشگاه که ارشد دادن راهنمایی کردن بهتره:
ترمو پوران بخونید(راهیان هم خوبه)
مکانیک (راهیان )

mahsa800

عضو
سلام دوستان من از اواخر تیرماه شروع کردم واسه ارشد خوندم دوتا دوتا میخوندم تا الان و دوره هم میکردم اما تست خیلی کم میزدم الانم ترمودینامیک 1 و انتقال حرارت 1 و 2 و مکانیک سیالات 1و 2 رو تموم کردم وسطهای ترمودینامیک دو هستم جرم هم شروع کردم خیلی استرس گرفتم نمیدونم چیکار کنم بهتر نیست از خوندن جرمم کم کنم برم تست بزنم ؟:(

معتمدد

عضو جدید
سلام دوستان من از اواخر تیرماه شروع کردم واسه ارشد خوندم دوتا دوتا میخوندم تا الان و دوره هم میکردم اما تست خیلی کم میزدم الانم ترمودینامیک 1 و انتقال حرارت 1 و 2 و مکانیک سیالات 1و 2 رو تموم کردم وسطهای ترمودینامیک دو هستم جرم هم شروع کردم خیلی استرس گرفتم نمیدونم چیکار کنم بهتر نیست از خوندن جرمم کم کنم برم تست بزنم ؟:(
پس عمليات و رياضي گذاشتي براي بعدددددددددددددددد
زمان هستش خيالت راحت فقط بقيه هم شروع كن
نگران چيزي نباش جرم هم مثل بقيه بخون فقط كتاب بهمنيار هم جداي كتاباي تست بخوني خوبه

بالا