[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

keyvanm

عضو جدید
سلام بچه ها به نظرمن منتظر نشینیم..بیایین دوباره شروع کنیم با همین تاپیک جدید:gol:

آخرین ویرایش:

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما دوستان.
دست آقا کیوان درد نکنه که تاپیک جدید زد.
خیلی ها از اول شهریور شروع میکنن.کسایی که تازه میخوان شروع کنن اصلاً نگران نباشن.فقط باید با انگیزه بخونن تا راندمانشون بالا باشه.تا جبران قبل رو بکنه.

aminvo

عضو جدید
سلام دوستان
من چند تا روش که روی خودم جواب داده در حال حاضر را می گم.
1- آقا و خانم محترم اگه می خواهید برای کنکور مطالعه کنید به باشگاه مهندسان ایرانی نیایید. تمام رتبه اولی ها به این باشگاه نیامندن!!!!( منظور این هست که اینترنت را کلا جمع کند زمانتون را برای چک کردن ایمیل و فیس بوق و باشگاه و ... نذارید که زمان بدجور پروار می کنه نهایتا هفته ای نیم ساعت)
2- آقا و خانم محترم اگر می خواهید برای کارشناسی ارشد مطالعه کنید باید ساعت خوابتان را تنظیم کنید و شب ها زود بخوابد(پی نوشت: تا همین جا روش ها که مطالعه کردید کافی هست و بقیش را صبح مطالعه کنید. واقعا مهم هست که روزی بین 6 تا 7 ساعت خواب داشته باشید.)

3- دانشجویان و شاغلین عزیز کلید افزایش اراده شما در دست ماست است بله ماست( هم منظور لبنیات هست و هم ماست)
توجه کنید که کتابخانه رفتن واقعا اراده و انگیزه را افزایش میده ضمن اینکه شما را از محیط بی روح و یکسان و خسته کننده اتاق بیرون میشه و در یک فضایی که شاهد تلاش دیگر دوستانتان هستید انگیزه مطالعتون افزایش پیدا می کنه. حالا چرا ماست: توصیه می کنم که ماست کمتر استفاده کنید چون اگه اشبتاه نکنم لاکتیک دارده و باعث افزایش درصد گرفتگی عضله میشه این را زمانی که ورزش می کردم یاد گرفتن و چون کسانی که برای کنکور مطالعه می کنند زیاد می شینند ممکنه احساس گرفتگی بهشون دست بده که با خوردن ماست کمتر این اتفاق کمتر میافته( رو من که جواب داد)
4-سعی کنید تا کتابخانه یا محلی که درس میخونید را پیاده یا با چرخ برید که فعالیت بدنی هم داشته باشید.
5- به خدا توکل کنید و به قبولی و هدفی که از قبولی دارید بیاندیشید.

آن که کوه را جا به جا کرد فردی بود که سنگ ریزه ها را بر میداشت.

ببخشید اگه شوخی های بی مزه کردم
موفق و پیروز باشید.

keyvanm

عضو جدید
درود بر شما دوستان.
دست آقا کیوان درد نکنه که تاپیک جدید زد.
خیلی ها از اول شهریور شروع میکنن.کسایی که تازه میخوان شروع کنن اصلاً نگران نباشن.فقط باید با انگیزه بخونن تا راندمانشون بالا باشه.تا جبران قبل رو بکنه.

آره مهرداد جان به امید خدا هممون با یه انگیزه قوی و هدفمندد وباره یه استارت فو ق العاده از الان بزنیم:gol:

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من یه مدت نبودم
چه بلایی سر تاپیک قبلی اومده؟
درود
راستش ما خودمونم موندیم چرا حذف شده.
مثه اینکه تاپیک رو بردن توی تاپیک سولات و درخواست های مهندسی شیمی و ادقامش کردن.
کیوان خان دوباره تاپیک زدن تا بچه ها دوباره با هم باشیم.

zippo77

عضو جدید
سلام به همه دوستان منم میخوام دوباره شروع کنم البته پارسال هم شرکت کردم اما از اونجایی که قانونهای سربازی توی 24 ساعت تغییر کرد و به جایی 17 ماه خدمت مقدس سربازی باید 21 ماه میرفتم. در نتیجه تصمیم گرفتم تا پایان سربازی بی خیال درس بشم حالا هم که آخراشه و میخوام بشینم بخونم فقط نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم و چقدر عقب هستم

zippo77

عضو جدید
من توی ریاضیات واقعا مشکل دارم و نمیدونم از کدوم منبع بخونمشون.....هر جوری که میخونم آخرش موقع تست زدن خراب میکنم....کسی راه حلی سراغ داره یا نه؟؟؟

agta666

عضو جدید
سلام به دوستای گلم.منم سربازم هر روز بعد پادگان 6 7 ساعت میخونم البته اگه جناب سرهنگمون اعصاب برامون بزارها.:Dالبته چون تو 2 تا محیط متفاوت هستم و تنوع دارم خیلی خوب پیش میرم .دوستان نا امید نشید من که انقدر اوضام ناجوره دارم میخونم شما هم بخونید.همه انشالا قبولیم.

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستای گلم.منم سربازم هر روز بعد پادگان 6 7 ساعت میخونم البته اگه جناب سرهنگمون اعصاب برامون بزارها.:Dالبته چون تو 2 تا محیط متفاوت هستم و تنوع دارم خیلی خوب پیش میرم .دوستان نا امید نشید من که انقدر اوضام ناجوره دارم میخونم شما هم بخونید.همه انشالا قبولیم.

ماشالا انگیزه....ان شاء الله موفق باشین;)

hysteric

عضو جدید
سلام بچه ها چطورید یه سوال درسی کوچولو
اگه بخوایم از انتگرال کران متغییر مشتق بگیریم چکار کنیم چه بلای سر کران میاد 2ساعته دارم میگردم چیزی نیافتم
ممنون از همه

icegirl

عضو
سلام
منم هستم...
اما یکم کند پیش می رم. هنوز نتونستم تمرکز کنم.

معتمدد

عضو جدید
من توی ریاضیات واقعا مشکل دارم و نمیدونم از کدوم منبع بخونمشون.....هر جوری که میخونم آخرش موقع تست زدن خراب میکنم....کسی راه حلی سراغ داره یا نه؟؟؟
ما که اینجا پیام میذاریم ولی اگه تایپیکش بعدا منفجر شد چیز عجیبی نیستولی جواب شما دوست عزیز بستگی داره به اینکه پایه ریاضیتون مشکل داره یا اینکه مطالب فراموش کرده باشینریاضی درسی نیست که کسی بیاد مثلا معادلات نیکوکار بخونه بعدش دیگه بشه خدای معادلات باید چندتا منبع خوند تا کاملا متوجه شد یعنی مفهومی بخونیدولی به نظر من یه کتاب کنکوری تهیه کنید و مطالبی که داره خیلی مفهومی بخونید و شرط خوب خوندنش اینه که مطالبشو از روی کتابهای ریاضی هم نگاه کنید ولی بازم میگم کسی ریاضی خوب یاد میگیره که مفهومی بخونهموفق باشید

sogandname

عضو جدید

دوست عزیز به نظر من جزوه ریاضیات یا کتاب ریاضیات پارسه تالیف دکتر رضا طاهری رو هم علاوه بر کتابه دیگه ای که میخونی بخون .

معتمدد

عضو جدید
جهت بچه هايي كه تازه اومدن
ترمو:پوران
سيالات و راكتور و حرارت: راهيان
رياضي: پارسه و كتاب درسي نيك آذر
بچه ايي كه قبلا تو تايپيك قبلي فايلي گذاشتن خواهش ميكنم دوباره اينجا بذارن

بالا