گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار پزشکی

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاسی کیه؟
فضول محل

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
agha dele tange man kheili chiza mikhad chi begam akhe:(
با منی؟ اینجا فقط من عاقام آخه

دلت پره‌ها :huh: حرف بزن خودتو خالی کن دخترم :w16: نکنه تو هم مثل این عیال ما باید 2 ساعت من بمیرم تو بمیرم راه بندازم تا بتونم دو کلمه از زیر زبونت بکشم بیرون؟ :w00:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
منظورت خودت بودی؟

agha dele tange man kheili chiza mikhad chi begam akhe:(
بهش رو دادی پررو شده خیلی چیزا میخواد

بزن تو سرش

با منی؟ اینجا فقط من عاقام آخه

دلت پره‌ها :huh: حرف بزن خودتو خالی کن دخترم :w16: نکنه تو هم مثل این عیال ما باید 2 ساعت من بمیرم تو بمیرم راه بندازم تا بتونم دو کلمه از زیر زبونت بکشم بیرون؟ :w00:
برووو بچه

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

فانوس خیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردها هم بغض می کنند.....بعد لبخند تقلبی می زنندو........
.
.
.
.
.
در جیبشان به دنبال فندک می گردند......

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم درس خوندن خانم دوکترعاینده:D.باتشکردوکتراعصاب و روان:المیرا)

روحانی مچکریم:|

روان‌شناسیه یا فلسفه!؟ چرت و پرتای فارابی و ارسطو رو به خوردتون می‌دن (اونم با این متن که بیشتر به فارسی دری نزدیکه) معیوب العقل میشینا، از من گفتن.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
روان‌شناسیه یا فلسفه!؟ چرت و پرتای فارابی و ارسطو رو به خوردتون می‌دن (اونم با این متن که بیشتر به فارسی دری نزدیکه) معیوب العقل میشینا، از من گفتن.
اولین بارکه کتابشوگرفتم هنگ کردم بقرعان اصن نمیفهمیدم چی نوشته ولی ازبچه های انسانی کمک گرفتم تابلکه بفهمم معنی کلمات کتاب چیه تازه فهمیدم ابن سیناچی چی گفته:D
آره بابابخاطراین کتاب علم النفس این رشته ی عزیزروگذاشتن جزءانسانیاو وگرنه که بایدجزءرشته ی خودمون بودش..والاو همش تجربی وزیست داره به جون مش غلامحسین
آهـــا

:d

چخد خرخونی دخدر
ماشالاو:D
نه زیادنمیخونم زیادخط خطی میکنم کتابامو

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین بارکه کتابشوگرفتم هنگ کردم بقرعان اصن نمیفهمیدم چی نوشته ولی ازبچه های انسانی کمک گرفتم تابلکه بفهمم معنی کلمات کتاب چیه تازه فهمیدم ابن سیناچی چی گفته:D
آره بابابخاطراین کتاب علم النفس این رشته ی عزیزروگذاشتن جزءانسانیاو وگرنه که بایدجزءرشته ی خودمون بودش..والاو همش تجربی وزیست داره به جون مش غلامحسین
صبور باش دخترم، من درس منصور حلاج از کتاب پیش دانشگاهی رو 7 بار پشت سر هم خوندم تا فهمیدم چی به چیه، باور نمیکنی از عــاوا بپرس :D هر کی هم ادعا میکنه که اون درس رو متوجه شده بیاد تا زمین‌گیرش کنم :D

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
صبور باش دخترم، من درس منصور حلاج از کتاب پیش دانشگاهی رو 7 بار پشت سر هم خوندم تا فهمیدم چی به چیه، باور نمیکنی از عــاوا بپرس هر کی هم ادعا میکنه که اون درس رو متوجه شده بیاد تا زمین‌گیرش کنم :D
من کاملامتوجه شدم "مشتی رندراسیم دادندتاسنگ زنند"اصن قاضی بستو حفظم
چطوری یا نه؟:|

هان؟همون نه:D

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
صبور باش دخترم، من درس منصور حلاج از کتاب پیش دانشگاهی رو 7 بار پشت سر هم خوندم تا فهمیدم چی به چیه، باور نمیکنی از عــاوا بپرس هر کی هم ادعا میکنه که اون درس رو متوجه شده بیاد تا زمین‌گیرش کنم :D

بیاببینیم کی بهترمفهموم درس منصورحلاج فهمیده من میشم هماوردت حاجی بیاو:D

سیدنور

عضو جدید
بابا تو دیگه کجا بودی اومدی تو؟ یهو؟
از اول یدفه زاغ بودی یا مادرزادی شدی؟
اینم یه چند کلام از دل تنگم که اصرار داشتی ازش بگم اینقدر!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
صبور باش دخترم، من درس منصور حلاج از کتاب پیش دانشگاهی رو 7 بار پشت سر هم خوندم تا فهمیدم چی به چیه، باور نمیکنی از عــاوا بپرس :D هر کی هم ادعا میکنه که اون درس رو متوجه شده بیاد تا زمین‌گیرش کنم :D
پای منو وسط نکش :d

بیاببینیم کی بهترمفهموم درس منصورحلاج فهمیده من میشم هماوردت حاجی بیاو:D
حاجی

بابا تو دیگه کجا بودی اومدی تو؟ یهو؟
از اول یدفه زاغ بودی یا مادرزادی شدی؟
اینم یه چند کلام از دل تنگم که اصرار داشتی ازش بگم اینقدر!