خانوم ها از پوشیدن لباس های بدن نما در خیابان چه سودی میبرند؟

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه عده هویتشونو گم کردند.بحث سر فقط خانومها نیست.آقایون عزیز هم تو آرایش کردن دارن از خانوما سبقت میگیرن.بعضی ها خودشونو دست کم میگیرن،واقعا فراموش کردن ارزش واقعی وجودی اونا چیه.اکثر طرز لباس پوشیدن بد به دلیل جلب توجه هست.اینکه میخوان نگاه ها به سوشون جلب شه.گاهی هم ناآگاهانه این کار رو انجام میدن.تحت تاثیر افکار خانواده و...که شاید منظور هم ندارند،اما خدا کنه بدونند که دارند چیکار میکنند!کاش بفهمند انسانیت و شخصیت به لباس نیست و نمیشه آدمای درست و حسابی رو به طرف خودشون جلب کنند.باید بگم این لباسها،یه تور واسه به دام انداختن آدمای هوسبازه.

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر كسي سليقه اي داره و هر جور كه احساس مي كنه خوش تيپ تر و زيباتره لباس ميپوشه و اين جزو آزادي هاي شخصي انسان محسوب ميشه و حق مسلمشه كه از اين آزادي ها برخوردار باشه
به جاي اين سوال بهتر بود مي پرسيدين كه مامورين حكومت از گير دادن به طرز پوشيدن لباس چه نيتي رو دنبال مي كنند و چه سودي ميبرند؟

اين كار اينقدر احمقانه هست و اينقدر عقب ماندگي درش وجود داره كه نامزدهاي رياست جمهوري اولين شعارشون اينه كه گشت ارشاد رو سريعا برميدارند:

آقاي كروبي: اگر رئيس جمهور شوم، گشت ارشاد خودش برنامه هايش را متوقف خواهد كرد

آقاي موسوي: در صورت پیروزی گشت های ارشاد را جمع آوری می کنم

البته اميدوارم كه در صورت راي آوردن مثل احمدي نژاد عمل نكنند كه با حقه بازي و تبليغات دروغ موقع انتخابات جلوي چشم 70 ميليون با كمال پرويي از شبكه 2 گفتند كه "مردم تيپ ها و سلايق گوناگوني دارن و كار دولت اين نيست كه به ظاهر مردم گير بده و اصلا به من و تو چه ربطي داره" ولي بصورت فوق العاده فجيع خلاف تبليغات دروغش عمل كرد و اولين كارش سر كار اوردن گشت ارشاد بود!

آيا اين فاجعه نيست كه رئيس جمهور يك مملكت براي بدست اوردن راي اينقدر آشكار جلوي چشم ملت به حقه بازي و دروغ گفتن بپردازه ؟!!!

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله خب .خیلی ها عقیده دارند که این طور زیبا تر و جذاب تر به نظر می رسند .
و این تفکر رو بدن نیت انجام میداند خیلی ها شون .
حالا درصدی هم هستند که مقاصدی دارند .
شما چرا سوال نمی کنی چرا بعضی مردان مذهبی چشم چران هستند ؟
چرا حتی بی حجاب و با حجاب فرقی نداره براشون .؟
چرا فقط طرف سوال شما خانوم ها هستند ؟
شما خودت عقیده ات چیه ؟ چرا عده ای از پسر ها از دختر های چادری بدشون می اد ؟ و از دختران لاس وگاس ... چی بگم .
نهایت حرفم اینه که مث همیشه وقتی از حجاب حرف می زنند نگاهشون به خانوم هاست .اصلا" حجاب را تنها ظاهر می بینند .شما هم به راحتی این سوال را مطرح کردی و مث بقیه .
به هیچ مبحث و دیباچه ای قضا ننوشت.
برایمرد کمال و برای زن نقصان.

~Bahar~

عضو جدید
خب به نظر من هرچه در مورد پوشش حساسیت بیشتری اعمال بشه...میل به شکستن تابو ها و زیر پا گذاشتن یه سری قواعد بیشتر میشه...در گذشته زنها با بیکینی می اومدن لب ساحلی که مختلط بود کسی هم بهشون محل نمیذاشت...ولی حالا این وضعو تصور کن!!!:surprised:

yahook

عضو جدید
تنها راهش این است که همه را آزاد بزارن درسته که در اوایل کار مشکلات زیادی از بیجنبه ها خواهید دید ولی عاقبتش خوب است .

یک خانواده از ایران می رن ایتالیا پیرزنه اونجا با چادر می ره بیرون وقتی برمیگرده خونه می شینه کریه می کنه پسرش می گه چی شده می گه همه تو خیابون داشتن به من می خندیدن . از فردای آن روز پیرزنه با یک شلوار و بلوز رفت بیرون ولی این بار هیچ کسی متوجه نشد .

حالا این قضیه برعکس تو ایران داره اتفاق می افته

یه پسره چند روزی رفته باشکاه بدن سازی بعد اومده یک تی شرت جسبان پوشیده سینه هاش زده بیرون سر خیابون وایستاده و داره چشم چرونی می کنه یک دختر تا از جلوش رد می شد نشنیدم به دختره چی گفت ولی حرفهای دختره خوب یادمه برگشت به پسره گفت یادم باشه دفه دیگه یه سوتین برای تو هم بخرم !

هر کسی که توی اون ناحیه بود وقتی این رو شنید این قدر خندید که پسره پرروپررو گفت چی شده هان برید پیکارتون

ببین کار ما به کجا کشیده که تا حرفی از حجاب و اسلام می شه همه می ریزن سر خانوم ها ، چرا چادر نداری چرا موهات معلومه چرا لباس تنک پوشیدی چرا و چرا ...

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
فكر كنم سوال شما بي شباهت به اين سوال نباشه:
آقايان چه هدفي از ابرو برداشتن و آرايش كردن (انجام كارهاي زنانه!) دارند؟

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان
خانوم ها از پوشیدن لباس های بدن نما در خیابان چه سودی میبرند؟
لطفا فقط جواب های درست و حسابی بدهید
کسی که زیبایی اندیشه داشته باشد
زیبایی جسم را به نمایش نمیگذارد.
فقط و فقط وفقط همینه.هر کی میگه نه بیاد بگه تا نمونه بهش بدم.

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله خب .خیلی ها عقیده دارند که این طور زیبا تر و جذاب تر به نظر می رسند .
و این تفکر رو بدن نیت انجام میداند خیلی ها شون .
حالا درصدی هم هستند که مقاصدی دارند .
شما چرا سوال نمی کنی چرا بعضی مردان مذهبی چشم چران هستند ؟
چرا حتی بی حجاب و با حجاب فرقی نداره براشون .؟
چرا فقط طرف سوال شما خانوم ها هستند ؟
شما خودت عقیده ات چیه ؟ چرا عده ای از پسر ها از دختر های چادری بدشون می اد ؟ و از دختران لاس وگاس ... چی بگم .
نهایت حرفم اینه که مث همیشه وقتی از حجاب حرف می زنند نگاهشون به خانوم هاست .اصلا" حجاب را تنها ظاهر می بینند .شما هم به راحتی این سوال را مطرح کردی و مث بقیه .
به هیچ مبحث و دیباچه ای قضا ننوشت.
برایمرد کمال و برای زن نقصان.
من با شما موافقم که حجاب فقط برای خانومها نیست . اما همه میدانند اگه یه پسری نافش رو بندازه بیرون شاید برای تعداد زیادی از خانومها چندش آور باشه . اما خانومها اگه قسمتی از اندامشون مشخص باشه مسلما مورد توجه آقایون قرار می گیره (لطفا از این بحث های کلیشه ای نکنید که آقایون هیزن و ...) ما در مورد واقعیت هستی که یک مونث جذابیت جلوی جنس مذکر داره صحبت می کنیم
من اصلا نمی گم خوبه یا بده . من می گم یک خانوم که من می دونم 90 درصد نیت بدی ندارن . از اینکه یک لباسی بپوشه که برجستگی اندامش کاملا مشص باشه چه سودی می بره . آیا با این کار مورد نظر افراد هوسباز قرار نمی گیره؟
چرا باید یک خانمی که مادر هم هست باید در خیابان کنار فرزندش راه بره و به خاطر لباس بدن نما . بد دلان به او نگاه کنند . ویا متلک بپرانند.

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها راهش این است که همه را آزاد بزارن درسته که در اوایل کار مشکلات زیادی از بیجنبه ها خواهید دید ولی عاقبتش خوب است .

یک خانواده از ایران می رن ایتالیا پیرزنه اونجا با چادر می ره بیرون وقتی برمیگرده خونه می شینه کریه می کنه پسرش می گه چی شده می گه همه تو خیابون داشتن به من می خندیدن . از فردای آن روز پیرزنه با یک شلوار و بلوز رفت بیرون ولی این بار هیچ کسی متوجه نشد .

حالا این قضیه برعکس تو ایران داره اتفاق می افته

یه پسره چند روزی رفته باشکاه بدن سازی بعد اومده یک تی شرت جسبان پوشیده سینه هاش زده بیرون سر خیابون وایستاده و داره چشم چرونی می کنه یک دختر تا از جلوش رد می شد نشنیدم به دختره چی گفت ولی حرفهای دختره خوب یادمه برگشت به پسره گفت یادم باشه دفه دیگه یه سوتین برای تو هم بخرم !

هر کسی که توی اون ناحیه بود وقتی این رو شنید این قدر خندید که پسره پرروپررو گفت چی شده هان برید پیکارتون

ببین کار ما به کجا کشیده که تا حرفی از حجاب و اسلام می شه همه می ریزن سر خانوم ها ، چرا چادر نداری چرا موهات معلومه چرا لباس تنک پوشیدی چرا و چرا ...

یکی از وحشت ناک ترین تجربه های غرب تئوری آزاد گذاشتن انسان در عملکرد است .. عجله نکنین تا پاین بخونین توضیح می دهم.
قبول اگر خانومها در پوشش آزاد باشند . پس از گذشت دورانی همه چیز عادی خواهد شد. اما آیا همه چیز تمام می شود .همه نظریه ها بر این است که تشکیل خانواده در نتیجه میل مرد به سوی زن شکل می گیرد. همان طور که در داستان حضرت آدم می خوانیم که او در بهشت قدم میزد و در همه نعمت های خداوند غوطه ور بود . اما در خود کمبودی احساس می کرد . ناگهان از بین درختان مو جودی زیبا و جذاب پدید آمد که آدم با نظاره او دیگر هیچ غمی نداشت ....
خوب وقتی زن عادی و غیر جذاب شود . خاواده از هم می پاشد که در غرب می بینیم.
وقتی زن برای مرد جذاب نباشد . مرد سراغ جنس خودش میرود تا او را کشف کند و زن هم به طور عکس العمل به سمت جنس خود..
به طور طبیعی مرد و زن از هم جنس خود کامیاب نمی شوند پس سراغ کشف روشهای جدید میروند. سراغ حیوانات . ابزار و ادوات ....
این انسان مظلوم و خارج از دایره هدایت خود را به در و دیوار قفسی که برای خود ساخنه می زند تا شاید کامیابی حاصل شود اما چه سود که راه را اشتباهی آمده...
انسان به پوچی می رسد .. آمار خودکشی ها ... پوچی و شیطان پرستی و .... تبعات طرز تفکر غربی است
بله اسلام تا آخر قضیه را نگاه می کند و ما با کوتاه بینی می خواهیم قدم در راهی سیاه بگذاریم

negooli

عضو جدید
آقایون از نگاه کردن به این خانمها چه سودی میبرند؟
خود من شخصا نه علاقه ای به پوشیدن این نوع مانتوها دارو ونه نقدی بر کسانی که این مانتو ها رو میپوشن دارم
دلیل من برا نپوشیدن:یه دختر خانم و یا یک آقا پسر خیلی بیشتر از این ارزش داره که برا جسمش مورد توجه قرار بگیره
مسلما اگه آقایون به این خانها توجهی نکنن اونها هم دیگه این لباسها رو نمیپوشن
چون تقاضا هست پس عرضه هم صورت میگیره
ولی ممکنه یه دختر خانم بیاد اینجا دلیل منطقی بیاره که پوشیدن این مانتو ها خوبه اونوقت شاید دید من که میگه
چون چیز دیگری برای جلب توجه ندارن از اندام و صورتشون برا این کار استفاده میکنن(چه پسر چه دختر)
عوض بشه..
کلا نمیشه کسی رو نقد کرد چون مثله ما لباس نمیپوشه اون دلایل خودشو داه و ما هم دلایل خودمون رو

negooli

عضو جدید
خود من شخصا نه علاقه ای به پوشیدن این نوع مانتوها دارو ونه نقدی بر کسانی که این مانتو ها رو میپوشن دارم
دلیل من برا نپوشیدن:یه دختر خانم و یا یک آقا پسر خیلی بیشتر از این ارزش داره که برا جسمش مورد توجه قرار بگیره
ولی ممکنه یه دختر خانم بیاد اینجا دلیل منطقی بیاره که پوشیدن این مانتو ها خوبه اونوقت شاید دید من که میگه
چون چیز دیگری برای جلب توجه ندارن از اندام و صورتشون برا این کار استفاده میکنن(چه پسر چه دختر)
عوض بشه..
کلا نمیشه کسی رو نقد کرد چون مثله ما لباس نمیپوشه اون دلایل خودشو داه و ما هم دلایل خودمون رو

Aromatic Flower

عضو جدید
...

...

با این که بعضی ها می گن اگه خانم ها با هر لباسی بیان بیرون مرد ها کمتر توجهشون جلب میشه و همه چیز درست می شه اصلا موافق نیستم. در اصل با این جور لباس پوشیدن ارزش خانومه اومده پایین و واسه همین دیگه توجهی بهش نمی شه.

همیشه تو فطرت و ذات بشر (نه فقط مرد) این بوده که هر چی یه چیز واسش غیر قابل دسترس تر باشه بیشتر واسش ارزشمنده.

به نظر من خانوما می تونن خیلی شیک و مرتب همه جا ظاهر شن و این شیک و جذاب بودن هیچ ربطی به پوشیدن لباسای عجیب غریب نداره. :smile:

تقدیم به همه ی دوستای عزیز. :gol:

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از وحشت ناک ترین تجربه های غرب تئوری آزاد گذاشتن انسان در عملکرد است .. عجله نکنین تا پاین بخونین توضیح می دهم.
قبول اگر خانومها در پوشش آزاد باشند . پس از گذشت دورانی همه چیز عادی خواهد شد. اما آیا همه چیز تمام می شود .همه نظریه ها بر این است که تشکیل خانواده در نتیجه میل مرد به سوی زن شکل می گیرد. همان طور که در داستان حضرت آدم می خوانیم که او در بهشت قدم میزد و در همه نعمت های خداوند غوطه ور بود . اما در خود کمبودی احساس می کرد . ناگهان از بین درختان مو جودی زیبا و جذاب پدید آمد که آدم با نظاره او دیگر هیچ غمی نداشت ....
خوب وقتی زن عادی و غیر جذاب شود . خاواده از هم می پاشد که در غرب می بینیم.
وقتی زن برای مرد جذاب نباشد . مرد سراغ جنس خودش میرود تا او را کشف کند و زن هم به طور عکس العمل به سمت جنس خود..
به طور طبیعی مرد و زن از هم جنس خود کامیاب نمی شوند پس سراغ کشف روشهای جدید میروند. سراغ حیوانات . ابزار و ادوات ....
این انسان مظلوم و خارج از دایره هدایت خود را به در و دیوار قفسی که برای خود ساخنه می زند تا شاید کامیابی حاصل شود اما چه سود که راه را اشتباهی آمده...
انسان به پوچی می رسد .. آمار خودکشی ها ... پوچی و شیطان پرستی و .... تبعات طرز تفکر غربی است
میگین اگه آزاد باشند، گسترش فساد میشه !
حالا من میگم مگه کشورهای اسلامی دیگه مثل اندونزی، سوریه،لبنان، عراق و ... همه ی مردمشون حجاب دارن؟!
آیا در این کشورها اندازه الان ایران فساد هست ؟!
اون آقایی که مرتکب تجاوز شده حقوق دیگران رو نقض کرده یا اون خانمی که براساس قدرت اختیارش لباس پوشیده ؟!
به جای اینکه به حجاب و طرز پوشش گیر بدین، نباید جلوی اونهایی که مرتکب تجاوز میشن رو بگیرین؟!

چرا جلوي آزادي اون خانم یا آقایی که پوشش اونها به مذاقتون خوش نمیاد، مي گيريد؟
چرا كسي كه دينش غير از اسلام هست، وقتي وارد ايران مي شود بزور وادارش مي كنيد كه حجاب داشته باشه؟!

آیا این یک مساله شخصی نیست؟!
آیا این همون قدرت اختیاری که خدا به انسان داده و در قرآن تاكيد كرده، نیست؟!
وقتی شما میاین به پوشش انسان گیر میدین، یعنی دارین قدرت اختیار انسان رو ازش می گیرید و خلاف گفته ی خدا عمل می کنید !
این مصداق بارز تحمیل عقیده نیست؟!
شما از این نوع پوشش خوشتون نمیاد، درست ولی حق ندارین که عقیده خودتون رو تحمیل کنید !
شما دارین درست خلاف گفته ی قرآن عمل می کنید !
بله اسلام تا آخر قضیه را نگاه می کند و ما با کوتاه بینی می خواهیم قدم در راهی سیاه بگذاریم

شما كه ادعاي اسلام شناسي داري، چقدر با قرآن آشنايي داري؟

اولا قرآن دين هاي داراي كتاب رو تاييد كرده و اين دين ها رو محترم شمرده (مانند مسيحيت). حالا شما بر چه اساسي ميگين كه كسي كه وارد ايران ميشه بايد از قانون اسلام تبعيت كنه؟!

دوما لا اکراه فی الدین... قُل لِّلْمُؤْمِنِین‌َ یَغُضُّواْ مِن‌ْ أَبْصَـَرِهِم‌ْ وَ یَحْفَظُواْ فُرُوجَهُم‌ْ ذَ َلِکَ أَزْکَی‌َ لَهُم‌...
در دین هیچ اجباری نیست ... به مؤمنان بگو چشمهای خود را فرو گیرند، عفت خود را حفظ کنند. این‌، برای آنان پاکیزه‌تر است ‌...
اين آيه صريح اشاره كرده به اينكه مردم رو آزاد بزاريد و به كساني كه مسلمان هستند گفته كه جلوي خودشون رو در مقابل هوا و هوس بگيرند.
همين مساله اي كه داره در كشورهاي اسلامي مثل اندونزي و سوريه و لبنان و عراق و ... در همه مسائل از جمله حجاب كاملا رعايت ميشه ولي در ايران يك سري افكار تند كه هيچ سنخيتي با قرآن و دين نداره، پياده ميشه!!!

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونی که تو قران اومده بپوشونید چشم دله! عزیز نه چشم سر!

مرد مسلمونی که یه مسافرت خارج از کشور داشته باشه باید با دین و ایمان از دست رفته برگرده؟

پزشکی که بیماران زن خودش رو لمس میکنه یا جراحی باید یک بی دین کامل باشه؟

چرا یک مرد غیر مسلمان خارج از این مملکت با دیدن بدن نیمه برهنه زنان تحریک نمیشه ولی مردان مسلمان داخلی اونقدر تخیلشون قویه که که حتی از زیر مانتو هم باید نگران حریم شخصی خودمون باشیم!

یا شاید هم همه مردان خارج از مملکت اسلامی همواره در شرایط حاد تحریک هستند و خودشون خبر ندارند!
چشم دل؟؟!!! خب باشه! چندتا فیلم ... به من بدین با چشم دل نیگا نمی کنم اما با چشم سرم نیگا میکنما!

اولا وقتی میگی مسلمونی باید حد و حدود خودتو حفظ کنی..
شما که میگی مرد مسلمون میره خارج بی دین و ایمون باید بشه، خب آره این همه آدم بودن رفتن خیلی از موارد مسلمونیشونم از دست دادن
از دوستای خودم سراغ دارم...
بحث دکترم که کلا یه چیز مجزاس ربطی به این موضوع نداره...

شما از کجا میدونی غیر مسلمون خارجی از دیدن بدن نیمه برهنه زن ها تحریک نمیشه؟
خدا موضوع غریزه جنسی رو فقط به مسلمونا داده؟؟؟؟!!!
به نظر شما دنیای غیرمسلمونی رو خیلی رنگی میبینی!

کلا ربطی بین دلایلت ندیدم...

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها سودش اینه که گرمت میشه کلی زجر میکشی و فقط واسه شنیدن چنتا متلک که حتی ارزش شنیدن نداره خودتو پیش پسرا کوچیک میکنی همین
شرمنده که خیلی رک نظرمو گفتم
لباس گشاد تو گرما بدتره امتحان کن

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگین اگه آزاد باشند، گسترش فساد میشه !

آیا اتفاقاتی که در غرب افتاده رو قبول نداری؟

حالا من میگم مگه کشورهای اسلامی دیگه مثل اندونزی، سوریه،لبنان، عراق و ... همه ی مردمشون حجاب دارن؟!

من در مورد اون کشورها اطلاعی ندارم .

آیا در این کشورها اندازه الان ایران فساد هست ؟!
اون آقایی که مرتکب تجاوز شده حقوق دیگران رو نقض کرده یا اون خانمی که براساس قدرت اختیارش لباس پوشیده ؟!
به جای اینکه به حجاب و طرز پوشش گیر بدین، نباید جلوی اونهایی که مرتکب تجاوز میشن رو بگیرین؟!

اسلام در مورد برخورد با این افراد دستور داده اما در همین سایت پستی زده شده که فکر میکنم شما هم نظر دادید و وحشیانه بودن قوانین اسلام رو گوش زد کردید

چرا جلوي آزادي اون خانم یا آقایی که پوشش اونها به مذاقتون خوش نمیاد، مي گيريد؟

حالا ناراحت میشید چرا بحث و عوض میکنید . من کی در این باره صحبت کردم

چرا كسي كه دينش غير از اسلام هست، وقتي وارد ايران مي شود بزور وادارش مي كنيد كه حجاب داشته باشه؟!

من همچین کاری نکردم و موضوع پست این نیست

شما از این نوع پوشش خوشتون نمیاد، درست ولی حق ندارین که عقیده خودتون رو تحمیل کنید !
من عقیده خودم را به کسی تحمیل نکردم . موضوع تاپیک هم سوالی است

شما دارین درست خلاف گفته ی قرآن عمل می کنید !

اگه دست شما بود که همین الان بنده رو میفرستادی جهنم

شما كه ادعاي اسلام شناسي داري، چقدر با قرآن آشنايي داري؟

من همچین ادعایی ندارم .فقط گفتم دین من دین کاملی است

اولا قرآن دين هاي داراي كتاب رو تاييد كرده و اين دين ها رو محترم شمرده (مانند مسيحيت). حالا شما بر چه اساسي ميگين كه كسي كه وارد ايران ميشه بايد از قانون اسلام تبعيت كنه؟!

دوما لا اکراه فی الدین... قُل لِّلْمُؤْمِنِین‌َ یَغُضُّواْ مِن‌ْ أَبْصَـَرِهِم‌ْ وَ یَحْفَظُواْ فُرُوجَهُم‌ْ ذَ َلِکَ أَزْکَی‌َ لَهُم‌...
در دین هیچ اجباری نیست ... به مؤمنان بگو چشمهای خود را فرو گیرند، عفت خود را حفظ کنند. این‌، برای آنان پاکیزه‌تر است ‌...
اين آيه صريح اشاره كرده به اينكه مردم رو آزاد بزاريد و به كساني كه مسلمان هستند گفته كه جلوي خودشون رو در مقابل هوا و هوس بگيرند.

خدا خیرت بده
همين مساله اي كه داره در كشورهاي اسلامي مثل اندونزي و سوريه و لبنان و عراق و ... در همه مسائل از جمله حجاب كاملا رعايت ميشه ولي در ايران يك سري افكار تند كه هيچ سنخيتي با قرآن و دين نداره، پياده ميشه!!!

در کل باید بگم چرا یه مهندس مثل شما نباید نظم فکری داشته باشه که یه پاسخ به نقل قولی که میدید کوچکترین ارتباطی با موضوع نداشته باشه
من در مورد تجربه غرب صحبت میکنم میاید سراغ عراق و لبنان !!
من میگم اسلام دین کاملیه هر چی عقده از مسولان نظام دارین سر من هیچ کاره خالی میکنین
آخرشم میگن "آزادی بیان" یه حرف می زنی تا فیها خالدون آدم رو میارن جلوی چشش

آخرین ویرایش:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها سودش اینه که گرمت میشه کلی زجر میکشی و فقط واسه شنیدن چنتا متلک که حتی ارزش شنیدن نداره خودتو پیش پسرا کوچیک میکنی همین
شرمنده که خیلی رک نظرمو گفتم

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
عوض بشه..
نگولی جونم این غریزه مردهاست که خانومها مورد توجه شون قرار میگیرن درسته که خدا اول تو قرآن به مردها میگه که چشاشون رو درویش کنن و بد به زنها میگه خودتون رو بپوشونید اما اون پسر بیچاره چه گناهی کرده که وقتی روبروشو نیگا میکنه بدن دخترو میبینه وقتی به پایین نیگا میکنه پای لخته شو میبینه وقتی بالارو نیگا میکنه موی فکلیشو
نمیشه که چش بسه تو خیابون را برن
میشه؟

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگولی جونم این غریزه مردهاست که خانومها مورد توجه شون قرار میگیرن درسته که خدا اول تو قرآن به مردها میگه که چشاشون رو درویش کنن و بد به زنها میگه خودتون رو بپوشونید اما اون پسر بیچاره چه گناهی کرده که وقتی روبروشو نیگا میکنه بدن دخترو میبینه وقتی به پایین نیگا میکنه پای لخته شو میبینه وقتی بالارو نیگا میکنه موی فکلیشو
نمیشه که چش بسه تو خیابون را برن
میشه؟

اونی که تو قران اومده بپوشونید چشم دله! عزیز نه چشم سر!

مرد مسلمونی که یه مسافرت خارج از کشور داشته باشه باید با دین و ایمان از دست رفته برگرده؟

پزشکی که بیماران زن خودش رو لمس میکنه یا جراحی باید یک بی دین کامل باشه؟

چرا یک مرد غیر مسلمان خارج از این مملکت با دیدن بدن نیمه برهنه زنان تحریک نمیشه ولی مردان مسلمان داخلی اونقدر تخیلشون قویه که که حتی از زیر مانتو هم باید نگران حریم شخصی خودمون باشیم!

یا شاید هم همه مردان خارج از مملکت اسلامی همواره در شرایط حاد تحریک هستند و خودشون خبر ندارند!

loe kan

عضو جدید
من نميگم پاي لخت و مانتوي بدن نما خوبه...ولي به نظره من بعضيا با لباساي كاملن پوشيده و... رفتارايي ميكنن كه از زناي همه كاره هم بر نمياد به نظرم قبل از اينكه بد حجابيامونو اصلاح كنيم يه كم به درونياتمون بپردازيم....رفتاراي شايسته حتي اگر بد حجابم باشيم باعث ميشه بهمون نگاه ناپاك نشه حد اقل كمش ميكنه....

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزادی آدما تا حدیه که به آزادی دیگران لطمه نخوره.دوستای گلم واقعا چه معنی داره لباس بدن نما رو پوشید.مگه زیبایی به نشون دادن بدنه؟که اگه اینطوره خوش به حال حیونا که لباس ندارند.من یه پسری رو می شناختم که سر و گوشش زیادی می جنبید!و آدم ... با دخترای بد حجاب و جلف می گشت .اما موقع ازدواج رفت خواستگاری یه دختر متین .خودش می گفت دخترای با حجاب بد،به درد زندگی نمی خورن.این بنده خدا این فکر به مغزش رسید.درسته هر کس سلیقه داره و همه دوست دارن زیبا به نظر بیان اما لباس بدن نما زیبایی نیست فقط یه وسوسه چند لحظه ای واسه چشمای هرزه هست.همین.وقتی یه دختر لباس بدن نما می پوشه داره التماس می کنه و می گه :آهای مردم منو نگاه.من اینقدر کم دارم و شخصیتم کوچیکه و چیزی برای نشون دادن ندارم که مجبورم اینطور بگردم.
کسی که فکرش زیباست نیاز به جلوه کردن ظاهرش نداره.چون روح بزرگش قبلش وجود آدما رو تسخیر کرده.

بالا