آقایون حاضرید حق طلاق را بدید به خانوم هاتون؟؟؟؟

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
1سوال دارم از آقایون
اگه دختری را با تمام وجود دوست داشته باشید و اون حق طلاق را ازتون بخواد آیا حاضر هستید چنین حقی را بهش بدید؟
جوابتون هرچی که هست لطف کنید دلیلش را بنویسید.
سپاس:gol:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول عروسی کنید بعد راجع به دور از جونتون طلاق بحرفین
وقتی پای سفره عقد میشینن هیچ کدومشون حتی فکر جدایی هم به سرشون نمیزنه بعدکه به مشکل میخورن فقط تو این فکرن که این همه مدت با هم بودن که بخوان از هم جداشن. اصلا روزایی که عاشق هم بودن را یادشون میره .خانوم جون باید به این چیزا فکر کرد.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حق و حقوقی که تو قانون اومده , حتما دلیل قانع کننده ای داشته که قانونی شده. خیلی از دخترا هستند که فقط بخاطر پول یا سایر امتیازات طرف باهاش ازدواج میکنند. اگه این حق رو هم داشته باشند دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه. باید حق رو گفت هر چند بر خلاف عقیده ات باشه. و حرف حق من همین بود که گفتم. به خیلی از دختر های این روزگار نمیشه اعتماد کرد. اینو من هر روز بعینه میبینم.

lord of darkness

عضو جدید
این حق و حقوقی که تو قانون اومده , حتما دلیل قانع کننده ای داشته که قانونی شده. خیلی از دخترا هستند که فقط بخاطر پول یا سایر امتیازات طرف باهاش ازدواج میکنند. اگه این حق رو هم داشته باشند دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه. باید حق رو گفت هر چند بر خلاف عقیده ات باشه. و حرف حق من همین بود که گفتم. به خیلی از دختر های این روزگار نمیشه اعتماد کرد. اینو من هر روز بعینه میبینم.
اگر مهریه معقول ودر توان مرد باشد حق طلاق در صورت اهل سو ااستفاده بودن دختر به چه دردش میخورد!!

lord of darkness

عضو جدید
اگه طرفت ترا واقعا دوست داشته باشه هيچ وقت شرط برات نمي ذاره پس اين عشق نيست بلكه يه تضميني براي عشقي كه وجود ندارد
عشق از ان نوع که شما می گویید (بدون بیشفرض) فقط در دنیای دختران و بسران نوجوان وجود دارد و برای یک زندگی مشترک طولانی
چاره ساز نیست متاسفانه!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه حاضر باشه مهریش فقط یه شاخ گل باشه .
اره.قبول میکنم
پس بگو بیزحمت یه بسته قرص معده دردم بگیره که احیانا.....دور از جون.......زبونم لال..........گوش شیطون کر.........
معدت درد گرفت میلش کنی:biggrin:

sajjad_mke

عضو جدید
سلام دوستان
1سوال دارم از آقایون
اگه دختری را با تمام وجود دوست داشته باشید و اون حق طلاق را ازتون بخواد آیا حاضر هستید چنین حقی را بهش بدید؟
جوابتون هرچی که هست لطف کنید دلیلش را بنویسید.
سپاس:gol:
1/ طلاق يعني چي ميشه توضيح بدي اصلا چه ربطي به ازدواج داره
2/وقتي خانوم مورد نظر من چنين در خواستي داره يعني يا منو دوست نداره يا به من مطمئن نيست.
3/ با قاطعيت نه برو به سلامت از تو بهتر زياده

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ، هرگز

هيچ وقت همچين حقي به زنم نميدم

اگه اونم واقعا دوستم داره بايد به تصميمي كه من ميگيرم اعتماد داشته باشه

tak2750

عضو جدید
پس بگو بیزحمت یه بسته قرص معده دردم بگیره که احیانا.....دور از جون.......زبونم لال..........گوش شیطون کر.........معدت درد گرفت میلش کنی:biggrin:
نفهمیدم منظورت چی بود؟ولی منطور من این بود که اگه دختر ها حاضر بشند از مهریه بگذرند من هم با اطای حق طلاق به دختر مشکلی ندارم

m.m2

کاربر فعال
به خانوما یاد بدم نگن حق طلاق میخوایم بگن وکالت طلاق میخوایم
شنیدم فرق میکنه

jooje tighi

عضو جدید
من که هرچی اصرار کردم آخرش رسید به اینکه اصن حق طلاقو میدم هروقت خواستی برو طلاق بگیر:mad::D
منم پشیمون شدم گفتم حقِ خودت باشه نوش جونت ما نخواستیم:biggrin:

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آدم با کسی ازدواج میکنه ک دوسش داره
من باشم میدم اما بشرطی که دلیلشو بگه

خب دلیلش اینه که اگه خدای نکرده یه روزی نیاز شد طلاق بگیره مجبور به تایید کتبی پزشکی قانونی برای کبودیای بدنش نداشته باشه:دی

اول عروسی کنید بعد راجع به دور از جونتون طلاق بحرفین

منم اگه پسر بودم میدادم
حالا هم که دخترم ازش این نمیخوام!!!:redface:

اگه طرفت ترا واقعا دوست داشته باشه هيچ وقت شرط برات نمي ذاره پس اين عشق نيست بلكه يه تضميني براي عشقي كه وجود ندارد

دردناک ترین قسمتش همینجاس که خود دختر این حرفو بزنه

دوستای من این حرف معنی نداره آدم با عشق و تععهد پا به زندگی میذاره هیچکس از ال قصد طلاقو نداره پس منطقی تر به قضیه نگاه کنین و یکم از دنیای لیلی و مجنون فاصله بگیرین!
نه نده واسه چی حق طلاق برای مرده
اگرم دختره هم ریگی به کفشش نیست مثلا میترسه خب ازدواج نکنه وقتی مطمئن نیست

صحبتی دیگر از یک خانم!!

آزه عزیز دلیل داره ...
من اگه نماینده قانون بودم حق طلاق رو به زن میدادم و واسه مردا شروط ضمن عقد میذاشتم
ئلیلشم میشد این که کسی که قانونو تنظیم کرده زنه!! شروط ضمن عقدو گذاشتن که اگه خواستی حقتو بگیری نه اینکه اگه خواستی یعنی بفکر طلاقی !
1/ طلاق يعني چي ميشه توضيح بدي اصلا چه ربطي به ازدواج داره
2/وقتي خانوم مورد نظر من چنين در خواستي داره يعني يا منو دوست نداره يا به من مطمئن نيست.
3/ با قاطعيت نه برو به سلامت از تو بهتر زياده
مردی هم که زنشو دوست داشته باشه باید بفهمه زن بای آینده ش نگرانه .. جنس ضعیفه خیلی وقتا حتی حمایت خانواده شو هم نداره وقتی تو زندگی ب مشکلی میخوره مخصوصا تو شهرای کوچیک همه بش میگن بسوز و بساز!!!
هیچکس نمیتونه منکر این بشه که ممکنه یه روزی تو زندگی مشکل پیش بییاد!

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا یه سوالی پرسیدن حق طلاقو کی داده کی گرفته؟ نگران نباش:biggrin:

به زن جماعت حقه طلاق بدي...تو خوش بينانه ترين حالت
يا بايد زنبيلتو بذاري دمه دره دادگاه واسه هميشه بمونه...يا بايد ظرف بشوري و با ماي بيبي ور بري:D

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ، هرگز

هيچ وقت همچين حقي به زنم نميدم

اگه اونم واقعا دوستم داره بايد به تصميمي كه من ميگيرم اعتماد داشته باشه

اگه شما دوستش داشته باشین نگرانیشو درک میکنین ...
من که هرچی اصرار کردم آخرش رسید به اینکه اصن حق طلاقو میدم هروقت خواستی برو طلاق بگیر:mad::D
منم پشیمون شدم گفتم حقِ خودت باشه نوش جونت ما نخواستیم:biggrin:
عجب سیاستی داشته :surprised:

پیوست: اتفاقا من کلا با دخترایی که از روی احساس تصمیم مییرن و لیلی وار میگن که هر چی آقاشون بگه حال نمیکنم باد آورده رو باد میبره این عشقای آتیشی هم خیلی وقتا به بن بست میخوره متاسفانه زمانی که فایده نداره! امابه زنی که حق خودشو میخواد داره منطقی تصمیم میگیره ..پس تو شرایط سخت زندگیشم منطقی تصمیم میگیره ... دربازه اکثریت صحبت کردم .. نه تمامیت

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

به زن جماعت حقه طلاق بدي...تو خوش بينانه ترين حالت
يا بايد زنبيلتو بذاري دمه دره دادگاه واسه هميشه بمونه...يا بايد ظرف بشوري و با ماي بيبي ور بري:D

جدییییییییییییییییییییییییی؟
اینجوریاست؟

نخواستیم اقا ما حرفمونو پس می گیریم:دی:biggrin: