یادداشت حامد بهداد درباری ربنای شجریان

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه دید بدی وجود داره هرکی با بی بی سی مصاحبه کرد ضد انقلابه
بی بی سی یه خبر گزاریه و استادم با یک خبر گزاری مصاحبه کردند
و فکر میکنم این دلیلی خوبی برای مخالف دانستن ایشان نیست
خوب حرفه منم همینه شما داری احساسی و بدون منطق حرف میزنی
همه چی مشخصه نمی دونم دلیل حمایتت از صدا و سیما چیه؟
این امار رو از کجا اوردی؟
خوب مگه دانشجو نباید حرف راست بزنه
بله اعتقادی که به یک تسبیح و سجاده وابسته نباشه و فقط در جهت یک هدف متعالی باشد
اخماتم وا کن :smile:
خوب خدا رو شکر که اقای ضرغامی اینقدر نسبت به استاد لطف دارند
محمد فقط از یک دریچه به مسائل نگاه نکن:gol::gol::gol:
عزیز من آخه چرا اشتباه فکر میکنی . مواضع رسانه ها اینو نشون میده که چگونه هستن . خب من یادمه یکی از کشتی گیرهای قدیم کشورمون که اسمش همراه امام علی حبیبی میاد تو صدای آمریکا رفت ولی وقتی گوینده ازش سوال سیاسی کرد گفت شما مگه خبرگزاری نیستید به مواضع سیاسی من چیکار دارید اینو در جاهای دیگه بار ها گفتم . اما استاد ابتدا نامه نوشتن اون نامهشونو برای عموم گذاشتن و بعد به این رسانه اومدن و حقیقتا دفاع توهین آمیز کردن اونم در اون موقع اگه موقعی دیگر بود بحث فرق میکرد از دید من ولی اون موقع اینو نشون میده . اما در مورد احسای بودن من ممنون که بهم گفتید حقیقت اینه که من در مقابل بیگانه ای که این همه ازش کشورم لطمه دیده احساسی میشم ولی در مورد سایر مسائل مطمئن باش نه . دلیل حمایت من از صدا و سیما پر واضحه شخصی دوس نداره صداش از این رسانه پخش بشه اینا هم گفتن خب ولی وقتی حرف عموم مردم باشه مردم رو باید بر یه نفر ترجیح بدن چون واقعا این ربنا و خیلی از سروده های انقلابی ایشون تنها متعلق به ایشون نیس و متعلق به ملت ایرانه و این حرف خود ایشونه که انقلاب اسلامی هیچ کاری برای من نکرده در شرایطی که اگه واقع بین باشیم همین کنسرتهایی که برای ایشون ایجاد شده بود در کشور بدون نظر وزارت فرهنگ امکان احراش نیس یا حتی پخش سی دیهای 3000 تومنی ترانه های ایشون که البته پخش ترانه هاشون خدا بیامرزه کپی رایت 500 تومن :D اما من میگم اینطوریا نبوده واقعا که انقلاب اصلا با ایشون همراهی نکرده . همین بعد انتخاباتم دو تا از کنسرتاش بدون مشکل بود ولی این آخریه نمیدونم چی اتفاق افتاد و البته سروده های زیبای پسر ایشون همایون بارها از تلویزیون پخش شده و شبکه چهار بارها تصویر ایشون رو نشون داده من از اینکارها حمایت میکنم که مسائل رو به هم ربط نمیدن .
در مورد آمار نتایج انتخابات و راهپیماییهای بعد از اون در جهت حمایت از انقلاب:smile: .
دانشجو حرف راست باید بزنه ولی معذرت میخوام با رعایت فرهنگ و ادب . اخمامم با رعایت احترامی که از دانشجویان سراغ دارم واز میشه:cool:
البته اگه بعضی سیاسیون افراطی بزارن که هر چی میکشیم از این افراطیاست .
میلاد جون شما هم دریچتو بیشتر واز کن حتی به همون تک دریچه هایی که داری نگاه میکنی :gol::gol::gol:

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من آخه چرا اشتباه فکر میکنی . مواضع رسانه ها اینو نشون میده که چگونه هستن . خب من یادمه یکی از کشتی گیرهای قدیم کشورمون که اسمش همراه امام علی حبیبی میاد تو صدای آمریکا رفت ولی وقتی گوینده ازش سوال سیاسی کرد گفت شما مگه خبرگزاری نیستید به مواضع سیاسی من چیکار دارید اینو در جاهای دیگه بار ها گفتم . اما استاد ابتدا نامه نوشتن اون نامهشونو برای عموم گذاشتن و بعد به این رسانه اومدن و حقیقتا دفاع توهین آمیز کردن اونم در اون موقع اگه موقعی دیگر بود بحث فرق میکرد از دید من ولی اون موقع اینو نشون میده . اما در مورد احسای بودن من ممنون که بهم گفتید حقیقت اینه که من در مقابل بیگانه ای که این همه ازش کشورم لطمه دیده احساسی میشم ولی در مورد سایر مسائل مطمئن باش نه . دلیل حمایت من از صدا و سیما پر واضحه شخصی دوس نداره صداش از این رسانه پخش بشه اینا هم گفتن خب ولی وقتی حرف عموم مردم باشه مردم رو باید بر یه نفر ترجیح بدن چون واقعا این ربنا و خیلی از سروده های انقلابی ایشون تنها متعلق به ایشون نیس و متعلق به ملت ایرانه و این حرف خود ایشونه که انقلاب اسلامی هیچ کاری برای من نکرده در شرایطی که اگه واقع بین باشیم همین کنسرتهایی که برای ایشون ایجاد شده بود در کشور بدون نظر وزارت فرهنگ امکان احراش نیس یا حتی پخش سی دیهای 3000 تومنی ترانه های ایشون که البته پخش ترانه هاشون خدا بیامرزه کپی رایت 500 تومن :D اما من میگم اینطوریا نبوده واقعا که انقلاب اصلا با ایشون همراهی نکرده . همین بعد انتخاباتم دو تا از کنسرتاش بدون مشکل بود ولی این آخریه نمیدونم چی اتفاق افتاد و البته سروده های زیبای پسر ایشون همایون بارها از تلویزیون پخش شده و شبکه چهار بارها تصویر ایشون رو نشون داده من از اینکارها حمایت میکنم که مسائل رو به هم ربط نمیدن .
در مورد آمار نتایج انتخابات و راهپیماییهای بعد از اون در جهت حمایت از انقلاب:smile: .
دانشجو حرف راست باید بزنه ولی معذرت میخوام با رعایت فرهنگ و ادب . اخمامم با رعایت احترامی که از دانشجویان سراغ دارم واز میشه:cool:
البته اگه بعضی سیاسیون افراطی بزارن که هر چی میکشیم از این افراطیاست .
میلاد جون شما هم دریچتو بیشتر واز کن حتی به همون تک دریچه هایی که داری نگاه میکنی :gol::gol::gol:
متاسفانه اینجا نمیشه همه چیز رو بیان کرد
امیدورام روزی برسه که فضای کشور باز تر امروز باشه و ما بتونیم راحت تر حرف بزنیم
موافقم صدای استاد متعلق به قلب تک تک این مردمه ولی انگار شما توی جامعه زندگی نمی کنی کاملا مشهوده که مردم از نبود این صدا ناراحتند و این رو گردن استاد نمیندازند بلکه صدا و سیمایی که برا دلجویی از استاد هیچ اقدامی انجام نداده
بله ولی اگر محدودیتهای ارشاد نبود الان ایشون تو یه این همه سال بیشتر از سه کنسرت اجرا کرده بودن
شما رو نمیدونم ولی من با یک کنسرت تو تالاری که هیچ استانداردی نداره فریب نمی خورم
افراط و تفریط باهمه محمد:smile:
چشم حتما وقتی شما نگاهت به مسائل واقع بینانه شد ماهم دریچمون رو باز میکنیم;)

negin1990

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادد اشت حامد بهداد درباری ربنای شجریان

شفاف : حامد بهداد در يادداشتي كه در يكي از هفته نامه ها منتشر شده است به تمجيد از ربناي استاد شجريان پرداخته است .
به گزارش پارس توريسم ،آقاي بهداد در يادداشت خودكه در هفته نامه پيك سبز منتشرشده نوشته است :امروز به اين فكر مي كردم كه چرا خاطره هاي مااز رمضان مدام كم مي شود .
مگر مي شود ماه رمضان را بدون صداي ربنا سر كرد .چه طور دلشان مي آيد كه چنين كاري راانجام دهند؟خيلي دلم مي خواهد بدانم كه آيا اين افطار به دل خودشان مي چسبد وقتي تلويزيون يا راديو را روشن مي كنند و صداي ربنا از آن نمي آيد .مگر آنها كه پخش ربنا را ممنوع كرده اند خودشان غير از ما هستند كه مي توانند ماه رمضان بدون ربنا داشته باشند؟!آيا آن روزه ،روزه مي شود كه با دل خوش ورغبت و رضايت نباشد ؟مگر آن ضيافت الهي كه مي گويند چگونه تدارك ديده مي شود ؟ما با همين صداي اذان موذن زاده اردبيلي ،صداي ربناي شجريان و خاطرات شيريني كه داريم با ميل روزه مي گيريم وبا ميل سر سفره افظار مي نشينيم .
به گزارش پارس توريسم ،بهداد درادامه يادداشت خود نوشته است :حالا دل تك تك ما پر است از اين اتفاق .كدام مصلحت مهم تر است از دل مومناني كه خوشند به اين خاطرات و اين نغمه هاي روحاني و جواناني كه بااين صداهاي دلنشين و جاودانه جذب مي شوند . ما صداي ربنا رادر موبايل هايمان داريم .وقت افطار كه مي شود پاي سفره افطار مي نشينيم صداي تلويزيون را مي بنديم و با صداي ربنا صبر مي كنيم تا وقت افطار برسد.

مرسی حاااااااااامد جووووووون بهداد
خوب بابا راس میگه دیگه اه
:razz:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم دوستان خودشونو به خواب نزن :eek:
پارسال یادتون رفته شجریان اومد تو استودیو بی بی سی کلی از صدا و سیما انتقاد کرد
و گفت راضی نیست هیچ اثرش دیگر از صدا و سیما پخش بشه حالا در اوج عصبانیت گفته بود یا نه کاری بهش ندارم و گفت به مهندس ضرغامی در این باره نامه نوشته . من قشنگ یادمه شما یادتون نیس به یاد بیارید . ضرغامی هم به او اعلام کرد قبول ولی چون اگه اشتباه نکنم نزدیک ماه رمضان بود گفته بود امسال ربنای شما تو برنامه هامون هست و نمیتونیم حذفش کنیم چون آمادگیشو نداریم . فردای آنروز از بی بی سی پخش شد که شجریان گفته عیبی ندارد چون نزدیک رمضان است ربنا و مناجات من پخش شود . این یعنی چی یعنی فقط امسال حق دارید پخش کنید
بیاید واقع بین باشیم اون موقع در این باره از همایون هم سوالاتی در این باره مطرح شد که گفت نظر پدرم هست و من نمیخوام در این باره نظر بدم .
حالا بعد یک سال خجالت نمیکشن یه عده اینو به ظلم صدا و سیما در حق شجریان نسبت میدن . خودش اومد گفت اگه واقعا حرفش چیز دیگه بود ای آقایی که این چنین مخالفت میکرد میمد خودش میگفت ربنای منو خودشون حذف کردن و........ .
در پایان بازم تاکید میکنم خود ایشون دوس نداشتن ملت ایران صداشونو از صدا و سیما بشنون ما هم بهشون احترام میذاریم و اینو حقشون میدونیم ولی از اینکه ما رو از این مناجات زیبا محروم کردن غمگین و دلشکسته ایم :(.

استاد شجریان دعای ربنا رو هدیه ای به مردم عنوان کردند.شما اگه مصاحبه استاد با بی بی سی رو دقت کرده باشید استاد میگن که بدون اینکه از من اجازه بگیرند کارهای منو پخش میکنن و بعد از این حق پخش رو ندارند ولی ربنا هدیه ای برای مردم هستش سر سفره افطار.
آیا غیر از این بود!!!!
وقتی که نماینده های مجلس میان به استاد ایران بی احترامی میکنند .اونم به خاطر حمایت استاد از خس و خاشاک پس چه توقعی میشه از صدا سیما داشت!!!
وقتی صدا سیما میاد بابت گفتن واقعیت در مورد نیروی انتظامی فرزاد حسنی رو میزاره کنار پس نباید انتظار بیش از اندازه از صدا و سیما داشت

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقت کنن دوستان که من هر چی گفتم مربوط به سال 88 بود و حقیقتا جدیدا نمیدونم چیزی گفته یانه
فقط اینو قشنگ یادمه که مهندس ضرغامی گفت برای پخش ربنای استاد امسال منظور سال 88 از خودشون اجازه داریم که پخش هم شد . اما هر چی در مورد اخبار جدید از خود ایشون گشتم چیزی پیدا نکردم حتی بعضی سایتها دروغ هم اضافه کرده بودن . ولی چیزی که هست عده ای معتقدن این اثر اثری ملی است و مربوط به یک ملت است نه فقط شخص شجریان و چون این صدا مربوط به سال 59 است و ما الآن با مواضع ایشان مخالفیم به سال 59 مربوط نیست و از ابتدا اجازه خواستن از ایشون مسخره بودو باید پخش شود .
در ضمن گفته میشود گویا شجریان از مزاحمتهایی که در یکی از کنسرتهاش ایجاد شده شدیدا دلخوره و به همین دلیل در این باره سکوت کرده
نکته آخر اینکه خیلیها هم از موضع شجریان حمایت کردن و گفتن مردم برن از جاهای دیگه بشنون ! چه کنیم چه کنیم چه کنیم ! جز تاسف خوردن هیچ نمیشه کرد نمیشه کرد نمیشه کرد .

یکی از مشکلات اصلی استاد با صدا و سیما این بود که متاسفانه صدا سیما از بعضی از آهنگای استاد استفاده سیاسی کرد.
آهنگی که مربوط به دهه 50(بعد از پیروزی انقلاب) توسط استاد در وصف انقلاب اجرا شد رو در هنگام بعد انتخابات استفاده میکرد و در اون از ویدیویی که مربوط به حضور مردم چه در انتخابات مختلف و چه در راهپیمایی های مختلف که در حمایت از نظام بود اجرا میکرد!!!
در حالی که این آهنگ فقط مختص به انقلاب 57 بود نه برای ندای پیروزی سر دادن بعد هر مناسبتی از سوی نظام!!!
در این انتخابات اخیر هم بعد از درگیریهایی که انجام شد و مردم خس و خاشاک نامیده شدند و سپس با مردم برخورد فیزیکی شد استاد مراتب اعتراض خودشونو به صدا و سیما اعلام کردند که این آهنگی که ایشان به مناسبت انقلاب سال 57 اجرا کردند هیچ مناسبتی با این ایام نداشت!!!
متاسفانه در اینجا بود که انتقاد از استاد شروع شد و در اینجا بود که هر کسی انتقاد میکرد توسط این عوامل حذف میشد!!!

به یاد دارم که حدود 2 الی 3 سال قبل نیز گروه آریان خواننده معروف کریس دی برگ رو برای یک اجرای گروهی به ایران اورد که خیلی هم اجرای خوبی از آب در اومد وحتی تائید شد که ایشون با گروه آرین کنسرت مشترکی برگزار کنه ولی چند ماه بعدش این کنسرت رو کنسل کردند .دلیلشم این بود که یکی از کانالای ضد انقلاب ویدیویی رو با یکی از اهنگای کریس دی برگ تو ماهواره نشون دادند که بعد گفتند کریس دی برگ طرفدار ضد انقلابه!!!

در کل این نظام همیشه دنبال بهانه ای هستش که یکسری افراد رو قلم قرمز روشون بکشه !!!

yakamoz

عضو جدید
من نمیخوام وارد این مباحس بشم ، چون با کسایی که یه سری افرادو واسه خودشون خدا قرار داده اندنمیشه حرف منطقی زد ، ولی تا این حد میدونم که استاد هر کاری که کردن واسه ملت ایران و سربلندی ایران بوده ، ...... میبخشین خیلی ناراحتم نمیتونم چیزی بگم ، ولی باور دارم که یه روزه خوشی میاد که با صدای ربنای استاد افطار کنیم;)

SARBAZ_313

عضو جدید
دوست من اشتباه میکنی.استاد اعلام کرده که بغیر از ربنا صدا وسیما نباید بقیه اثرشو پخش کنه!!!
ایشون تو نامهشون ذکر کرده اند که آثارشون پخش نشه...اما بعد از ماه رمضان دبه در آوردند و ربنا رو گفتن پخش کنید!! اصلا همون بهتر پخش نشه!!! آدم که بخواد با پخش نشدن ربنا ماه رمضان بهش نچسبه باید تو اعتقاداتش شک کنه!!!
زیادم غضه نخورید!! بیشتر سبز ها اصلا روزه نمیگیرند که بخوان ربنا گوش بدن!!!

arman23

عضو جدید
دوست من اشتباه میکنی.استاد اعلام کرده که بغیر از ربنا صدا وسیما نباید بقیه اثرشو پخش کنه!!!

جناب نایک ایشون هیچ بخشی رو مستثنا نکردن

این لینک
http://shajarianfans.com/post/350.aspx
و این
http://alef.ir/1388/content/view/47684/

جایی نگفته که بجز...

نکته دیگه اینکه ایشون یه کم زیادی فراموشکار هستند

ایشون به حتی ترانه هایی رو که در برنامه گلها (قبل انقلاب) ضبط شده و بلحاظ حقوقی و قانونی متعلق به تلوزیون ایران است را از آن خود فرض میکند

البته از خواننده 20هزارتومانی جشن هنر شیراز که به ان شکل برگزار شد و اکنون دم از مردم می زند انتظاری بیش از این نباید داشت

نکته دیگر این که جریانی در کشور به چه فضاحتی افتاده که بحث اولشان پخش شدن و نشدن یک نواست و نه چیز دیگه

نکته پایانی این که اغلب هوادارن و همفکران این آقا اصلا روزه نمیگیرن که نگران پخش شدن و نشدنش باشن
:biggrin::biggrin:;)

پس زیاد دور و بر این بحثا نچرخید

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این لینک
و این

جایی نگفته که بجز...

ایشون به حتی ترانه هایی رو که در برنامه گلها (قبل انقلاب) ضبط شده و بلحاظ حقوقی و قانونی متعلق به تلوزیون ایران است را از آن خود فرض میکند

ممنون بابت مطالب بالا:gol:، چه بهتر بود عکسش رو هم اینجا میگذاشتید که ببینند همه:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
استاد شجریان دعای ربنا رو هدیه ای به مردم عنوان کردند.شما اگه مصاحبه استاد با بی بی سی رو دقت کرده باشید استاد میگن که بدون اینکه از من اجازه بگیرند کارهای منو پخش میکنن و بعد از این حق پخش رو ندارند ولی ربنا هدیه ای برای مردم هستش سر سفره افطار.
آیا غیر از این بود!!!!
وقتی که نماینده های مجلس میان به استاد ایران بی احترامی میکنند .اونم به خاطر حمایت استاد از خس و خاشاک پس چه توقعی میشه از صدا سیما داشت!!!
وقتی صدا سیما میاد بابت گفتن واقعیت در مورد نیروی انتظامی فرزاد حسنی رو میزاره کنار پس نباید انتظار بیش از اندازه از صدا و سیما داشت
دوست عزیز در مورد فرزاد حسنی حرف شما درسته ولی در مصاحبه بی بی سی اصلا استاد شجریان این حرف رو نزد مگر اینکه دو سه بار اونجا رفته باشه که من بی اطلاعم و من بار اولشونو میگم و اگه این حرفش قشنگ یادم بود که در صفحه بعد همین تایپیک اصل نامه رو یکی از دوستان گذاشتن به خاطر این بود که خانوادگی این برنامه رو داشتیم میدیدیم و همه گفتن یعنی ربناشم نباید پخش بشه . اصلا ما دروغ گو چرا مهندس ضرغامی گفت امسال نمیتونیم ربناشونو حذف کنیم و آمادگی این کار رو نداریم که بعد از بی بی سی پخش شد ایشون گفتن چون نزدیک رمضان است (به این جمله دقت کن چه برداشتی میکنی پخش ربنا اشکالی ندارد .) این واقعا یعنی چی ؟ یعنی فقط امسال
من البته اصلا به این کارها کاری ندارم بذارید پامو فراتر بزارم به نظرم ایشون حق ندارن در مورد آثارشون که مربوط به ملت ایرانه ادای این درخواست رو بخوان مگه برای مردم نخوندن انگار وقف ملت شده پس خواستن حق پخش در مورد این سرودها بی معنیست نکته بعد اینکه ایشون هر سالی میخواد خونده باشه برای کی خونده برای ملت ایران و خطاب به دوستداران نظام و انقلاب و ربناشم خطاب به دوستداران اسلام بنابراین من به ایشون هیچ حقی نمیدم چون اینا همش مردمیس و اگه غیر این بوده معلومه که معذرت میخوام زبونم لال ریاکاری بوده .
نکته بعد در مورد آقای ضرغامی ایشون باید همه اینا رو پخش کنن چون این یک خواست ملیس و لازم نیس اون دنیا به این دلیل جوابگو باشن چون یه ملت پشت ایشون هستن و از ایشون در اون دنیا هم به این دلیل حمایت میکنن .
نکته آخر در مورد بعضی نماینده های مجلس : این چه حرفیه که میزنن اگه اینطوریه گذاشتن هر برنامه ای که مخالفان ایران مثل بوش و اوباما و سران فاسد رژیم صهیونیستی در اونا نقش دارن حرومه مخصوصا این مستندهایی که درست میکنن و بهتر بگم چون ما با آمریکا و انگلیس و این چند کشور دشمنیم بعضا کارهای خوبی که انجام میدن به خصوص کارهای علمیشون رو نباید ببینیم نه ازشون یاد بگیریم . بله اکثر ملت ایران در مورد موضعاش مخالفن ولی این دلیل نمیشه که ایشون کلا محو بشه باید از تجربیات خوبی که در موسیقی داره استفاده کرد تا جوونهای دیگری مثل ایشون در عرصه موسیقی پرورش یابند .
نکته آخر اون نوجوانی هم که ربنا رو از صدا و سیما میخونه قاری قرآن آقای موسوی است که انشالله چیزهای بیشتری از او خواهیم شنید .
زنده باد وطنم ، زنده باد کشورم ایران:gol::gol::gol:

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون تو نامهشون ذکر کرده اند که آثارشون پخش نشه...اما بعد از ماه رمضان دبه در آوردند و ربنا رو گفتن پخش کنید!! اصلا همون بهتر پخش نشه!!! آدم که بخواد با پخش نشدن ربنا ماه رمضان بهش نچسبه باید تو اعتقاداتش شک کنه!!!
زیادم غضه نخورید!! بیشتر سبز ها اصلا روزه نمیگیرند که بخوان ربنا گوش بدن
!!!

معلومه زیاد هم تازه وارد نیستتیا!!;)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

این لینک
و این

جایی نگفته که بجز...

البته از خواننده 20هزارتومانی جشن هنر شیراز که به ان شکل برگزار شد و اکنون دم از مردم می زند انتظاری بیش از این نباید داشت

نکته دیگر این که جریانی در کشور به چه فضاحتی افتاده که بحث اولشان پخش شدن و نشدن یک نواست و نه چیز دیگه

نکته پایانی این که اغلب هوادارن و همفکران این آقا اصلا روزه نمیگیرن که نگران پخش شدن و نشدنش باشن:biggrin::biggrin:;)

دوست عزیز خیلی خوب گفتی ، ممنون:gol::gol::gol: بله واقعا 20 هزار تومان از هر نفر گرفتن کاملا معلومه که به فکر مردمن ، البته یادمه احسان خواجه امیریم تو شمال کنسرت برگزار کرد در ابتدا بلیطش 8000 تومن بود ولی تو بازار سیاه به 30 هزار تومنم رسید البته تو بازار سیاه
بازار سیاه استادم فکر کنم به 40 هزار تومن رسید درس یادم نیس .
اینم خداییش حرف درستیه بازم تاکید میکنیم اغلب نه همه

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیادم غضه نخورید!! بیشتر سبز ها اصلا روزه نمیگیرند که بخوان ربنا گوش بدن!!!
از کجا اینقد مطمئنید؟نکنه علم غیب دارید؟

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز

این لینک
و این

جایی نگفته که بجز...

نکته پایانی این که اغلب هوادارن و همفکران این آقا اصلا روزه نمیگیرن که نگران پخش شدن و نشدنش باشن:biggrin::biggrin:;)

سیلاام
ممنون که با سند و مدرک حرف زدید
اشکال جشن هنر شیراز چه بود؟
نمی دونم چه طور و از کجا این احساس بین برخی دوستان وجود داره که به راحتی به استهزای بزرگ استاد صدای ایران می پردازند
میشه واضح بگید کدوم جریان؟
این اقا منظورتون استاده؟
شما این حرف رو بر اساس کدامین علت میزنید که روزه نمی گیرند
و ایا روزه گرفتن و نگرفتن در احساس قلبی انسان نسبت به یک صدا تاثیر داره؟
کمی با تامل سخن بگوییم:gol:

yakamoz

عضو جدید
مثل اینکه نون شما زیادی تو روغنه ، ولی بدونین که کره زمین گرده و میچرخه ، هیچ موقع هم سر چیزی نمی ایسته;)

yakamoz

عضو جدید

این لینک
و این

جایی نگفته که بجز...

نکته پایانی این که اغلب هوادارن و همفکران این آقا اصلا روزه نمیگیرن که نگران پخش شدن و نشدنش باشن
:biggrin::biggrin:;)

خوبه که دوستان از غیب هم خبر دارن:)

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز در مورد فرزاد حسنی حرف شما درسته ولی در مصاحبه بی بی سی اصلا استاد شجریان این حرف رو نزد مگر اینکه دو سه بار اونجا رفته باشه که من بی اطلاعم و من بار اولشونو میگم و اگه این حرفش قشنگ یادم بود که در صفحه بعد همین تایپیک اصل نامه رو یکی از دوستان گذاشتن به خاطر این بود که خانوادگی این برنامه رو داشتیم میدیدیم و همه گفتن یعنی ربناشم نباید پخش بشه . اصلا ما دروغ گو چرا مهندس ضرغامی گفت امسال نمیتونیم ربناشونو حذف کنیم و آمادگی این کار رو نداریم که بعد از بی بی سی پخش شد ایشون گفتن چون نزدیک رمضان است (به این جمله دقت کن چه برداشتی میکنی پخش ربنا اشکالی ندارد .) این واقعا یعنی چی ؟ یعنی فقط امسال
من البته اصلا به این کارها کاری ندارم بذارید پامو فراتر بزارم به نظرم ایشون حق ندارن در مورد آثارشون که مربوط به ملت ایرانه ادای این درخواست رو بخوان مگه برای مردم نخوندن انگار وقف ملت شده پس خواستن حق پخش در مورد این سرودها بی معنیست نکته بعد اینکه ایشون هر سالی میخواد خونده باشه برای کی خونده برای ملت ایران و خطاب به دوستداران نظام و انقلاب و ربناشم خطاب به دوستداران اسلام بنابراین من به ایشون هیچ حقی نمیدم چون اینا همش مردمیس و اگه غیر این بوده معلومه که معذرت میخوام زبونم لال ریاکاری بوده .
نکته بعد در مورد آقای ضرغامی ایشون باید همه اینا رو پخش کنن چون این یک خواست ملیس و لازم نیس اون دنیا به این دلیل جوابگو باشن چون یه ملت پشت ایشون هستن و از ایشون در اون دنیا هم به این دلیل حمایت میکنن .
نکته آخر در مورد بعضی نماینده های مجلس : این چه حرفیه که میزنن اگه اینطوریه گذاشتن هر برنامه ای که مخالفان ایران مثل بوش و اوباما و سران فاسد رژیم صهیونیستی در اونا نقش دارن حرومه مخصوصا این مستندهایی که درست میکنن و بهتر بگم چون ما با آمریکا و انگلیس و این چند کشور دشمنیم بعضا کارهای خوبی که انجام میدن به خصوص کارهای علمیشون رو نباید ببینیم نه ازشون یاد بگیریم . بله اکثر ملت ایران در مورد موضعاش مخالفن ولی این دلیل نمیشه که ایشون کلا محو بشه باید از تجربیات خوبی که در موسیقی داره استفاده کرد تا جوونهای دیگری مثل ایشون در عرصه موسیقی پرورش یابند .
نکته آخر اون نوجوانی هم که ربنا رو از صدا و سیما میخونه قاری قرآن آقای موسوی است که انشالله چیزهای بیشتری از او خواهیم شنید .
زنده باد وطنم ، زنده باد کشورم ایران:gol::gol::gol:
حتی اگر هزاران سنده دیگر هم رو کنید نمی تونه صدا و سیما رو تبرئه کنه از این اقدام
شما از پاسخ دادان به این سوال فرار میکنی که چرا صدا و سیمایی که برای مردم ارزش قائله برای دلجویی از استاد حرکتی نمی کنه؟
ببینید حتی اگر استاد در این مورد اشتباه کنند ما این اجازه رو نداریم نسبت به ایشون بی ادبی کنیم
این اثار در حقیقت متعلق به استاده که اون رو بعنوان هدیه ای که از قلب و خاک اواز ایران در امده به مردم تقدیم کردند
استفادی اثار استاد در زمینه هایی که برای نشان دادان قدرت طلبی و برتریست صحیح نیست
من از روزی می ترسم که اواز و هنر ایران که تنها به دست چند تن از ایرانیان باقی مانده با این گونه رفتارهای متناقض از بین بره و ما برای ایندگان هیچ ارمغانی نداشته باشم
من از فردا هراسانم
که بر بندند عاشقها
من از این جمله میترسم
که باید رفت از اینجا
غم غنچه ی گل را
کسی هرگز نمی داند
خدایا اندکی صبر کن
من این دنیا را نمی خواهم:gol::gol::gol:
معذرت میخوام لازم نیس شما به کسی چیزی بگین بهتره در ابتدای امر حرف زدن خودتونو درست کنید :mad:
محمد جان اینم یه دلیله دیگه بر اینکه از یک دریچه به مسائل نگاه میکنی:gol:
دوست خوبم یکی ادیگر از دوستان که هم رای شما بود تند سخن گفت لازم ود که به ایشون هم تذ کر میدادید:gol:

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
علم غیب نمیخواد طرفداران ماهواره ای و غیر ماهواره ایتون اینو نشون میدن فراموش کردین حرف رهبران ماهواره ایتونو مثل سازگارا ما کشور سکولار میخوایم یعنی چی یعنی بی دین و حتی دین گریز :mad:. در کشور خودمونم بهتر بگیم اغلب نه همه نه اکثریت :cool:

این علم غیب شما بدرد خودتون میخوره
چون من طرفدار استادم و نماز میخونم و روزه هم میگیرم
بعدشم شما معنی سکولار رو بدون بعد اظهار نظر کن
دولت سکولار یعنی اینکه کاری به دین و مذهب شما ندارن
و هرجا میری اول گزینش نمیکنن ببینم مسلمونی یا نه یا اصلا" چه دینی داری
یعنی دولت از حومت جداس دوست عزیز
لطفا" اگه روزه میگیرین با این حرفا گشنگی بیخودی نخورین

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز

سیلاام
ممنون که با سند و مدرک حرف زدید
اشکال جشن هنر شیراز چه بود؟
نمی دونم چه طور و از کجا این احساس بین برخی دوستان وجود داره که به راحتی به استهزای بزرگ استاد صدای ایران می پردازند
میشه واضح بگید کدوم جریان؟
این اقا منظورتون استاده؟
شما این حرف رو بر اساس کدامین علت میزنید که روزه نمی گیرند
و ایا روزه گرفتن و نگرفتن در احساس قلبی انسان نسبت به یک صدا تاثیر داره؟
کمی با تامل سخن بگوییم:gol:

ای کاش یک صدم حساسیت شما و برخی دوستان در مورد توهین به استاد(!!!) , حساسیت نسبت به توهین به اسلام و پیامبر و قرآن و خدا و .... که به وفور در تاپیک های دوستانتون یافت میشه , وجود داشت!!!
قضیه ی توهین نیست.
یک حقیقته.
شجریان میاد تو مستندش میگه روحانیت موسیقی رو رقیب خودش میدیده ! اینجا باید گفت شما خیلی اشتباه می فرمایید (مودبانه ش رو گفتم!)
ایشون موقعی که دسته دسته بسیجی های این ملت واسه حفظ ناموس و اسلام و خاک کشور پر پر می شدند کجا بودند؟!
چرا اون موقع صداشون رو خرج جوونای ما نمی کردند؟
چطور الآن شدند صدای یک اقلیت شمیران نشین که رو خون شهدای وطن رژه می رفتند؟!
چطور الآن آواره ی شبکه های صهیونیستی شدن ؟! همون شبکه هایی که دست صاحبانشون به خون ملت ایران آلوده است!
پاسخ همه ی اینا روشنه.
شجریان لیاقت خوندن واسه شهدا رو نداره.
شجریان لیاقتش خوش رقصی واسه شبکه های صهیونیستی.
چطور ربنای شجریان شده نغمه ی خاطره انگیز این ملت؟
نکنه بی بی سی و صدای آمریکا پخشش کردند؟!
نخیر.
همین رادیو و صدا و سیما ی جمهوری اسلامی شجریان رو شجریان کرد. همین رادیو و صدا و سیما هم درستش می کنه.
واقعا" برای شجریان متاسفم که آخر عمری خودش رو منفور ملت کرد .
بعد معامله ای با دنیا و آخرتش کرد.

SARBAZ_313

عضو جدید
از کجا اینقد مطمئنید؟نکنه علم غیب دارید؟
علم غیب نمیخواد....روز و قدس و روزه خواری و روز عاشورا و...
تازه بیشتر سبز ها قبل از انتخابات اصلا نمیدونستند که شجریان کی هست که الان دارن سنگشو به سینه میزنند!!!

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه بیشتر سبز ها قبل از انتخابات اصلا نمیدونستند که شجریان کی هست که الان دارن سنگشو به سینه میزنند!!!

جناب آقا یا خانوم سرباز از شما که طرفدار رهبری هستید انتظار میره اینقد عجولانه حرف نزنین
طرف داری از یه نفر دلیل بر بی اعتقادی یه نفر به اسلام نمیشه
نظرات مختلفه من نمیتونم بگم چون شما طرفدار احمدی نژادی پس حتما" ادم خوب یا بدی هستیادم باید حرفهاش رو از روی شناخت بزنه و اطمینان

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی اگر هزاران سنده دیگر هم رو کنید نمی تونه صدا و سیما رو تبرئه کنه از این اقدام
شما از پاسخ دادان به این سوال فرار میکنی که چرا صدا و سیمایی که برای مردم ارزش قائله برای دلجویی از استاد حرکتی نمی کنه؟
ببینید حتی اگر استاد در این مورد اشتباه کنند ما این اجازه رو نداریم نسبت به ایشون بی ادبی کنیم
این اثار در حقیقت متعلق به استاده که اون رو بعنوان هدیه ای که از قلب و خاک اواز ایران در امده به مردم تقدیم کردند
استفادی اثار استاد در زمینه هایی که برای نشان دادان قدرت طلبی و برتریست صحیح نیست
من از روزی می ترسم که اواز و هنر ایران که تنها به دست چند تن از ایرانیان باقی مانده با این گونه رفتارهای متناقض از بین بره و ما برای ایندگان هیچ ارمغانی نداشته باشم
من از فردا هراسانم
که بر بندند عاشقها
من از این جمله میترسم
که باید رفت از اینجا
غم غنچه ی گل را
کسی هرگز نمی داند
خدایا اندکی صبر کن
من این دنیا را نمی خواهم:gol::gol::gol:

محمد جان اینم یه دلیله دیگه بر اینکه از یک دریچه به مسائل نگاه میکنی:gol:
دوست خوبم یکی ادیگر از دوستان که هم رای شما بود تند سخن گفت لازم ود که به ایشون هم تذ کر میدادید:gol:
میلاد جون عزیزم ظاهرا شما خیلی چیزا رو نمیدونی مهندس ضرغامی دو نفر از معاونان خودشو که به استاد توهین بدی کردن تحت این عنوان که تو اسلام رو قبول نداری عوض کردن این اقدام در چه جهتیه غیر دلجویی ! نکته بعد خب ایشونم باید قدم بردارن تا قدمهای دیگه ای راشون برداشته بشه . اما در مورد آثار بله متعلق به ایشونه ولی اگه واقعا برای ملت و اسلام خونده یعنی وقف اینا شده و در این زمینه نمیتونه حق پخش بخواد . خود اشون سروده تقصیر ما چیست و همه اینا در مورد وحدت و اقتدار ملته نه شخص خاص یا دولت خاص خواهشا وسیع تر فکر کن . انشاالله که هیچ وقت این چنین نمیشه و خب حقیقتا باید حمایت بشن مثلا نمیدونم شنیدی یا نه میگن علیرضا افتخاریم بنده خدا دلخور شده دلخور ازاینکه چرا بی بی سی و صدای آمریکا این همه حرف بی ربط و توهین در موردش زده دولت براش کاری نکرده که واقعا درست هم هست . فراموش نکنند دکتر احمدی نژاد که چقدر علیرضا افتخاری در این انتخابات همراهیش کردن و حقیقتا چقدر در دفاع از نظام و البته از بین بردن شایعات کمک کردن . علیرضا افتخاری هنرمندیس که لیاقت احترام رو تا ابد داره و نباید بذاریم کسی جرات توهین به این شخصیت دوست داشتنی کشورمون رو بده .
میلاد نمیدونم کدوم رو میگی ولی اگه منظورت به کسیه که گفت بیشتر سبزها ... من تلویحا گفتم نه همه نه اکثریت بلکه اغلب

مهندس خوش فکر

عضو جدید
کاربر ممتاز
علم غیب نمیخواد طرفداران ماهواره ای و غیر ماهواره ایتون اینو نشون میدن فراموش کردین حرف رهبران ماهواره ایتونو مثل سازگارا ما کشور سکولار میخوایم یعنی چی یعنی بی دین و حتی دین گریز :mad:. در کشور خودمونم بهتر بگیم اغلب نه همه نه اکثریت :cool:

خوب با تشکر از دوستان بخاطر شرکت در بحث
نکته ی اول اینکه فرق نمی کنه که من و شما صاحب چه دیدگاهی هستیم
مهم اینه که هممون ایرانیم و اکثریت هم معتقد به دین اسلام حال چه سبز چه سرخ چه ابی
دوستان اگر با تامل بیشتری به بحث بپردازند هم بحث منحرف نمیشود و هم ان نتیجه ای که مطلوبه ماست به دست خواهد امد
جا داره به دوستانی که تازه در این انجمن عضو شدند تبریک بگم و ازشون بخوام قوانین سایت رو بخونن ، متاسفانه یا خوشبختانه طبق قوانین بحث سیاسی ممنوعه پس سعی کنند دوستان باعث ایجاد حساسیت نشوند

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من هیچ وقت حرفی رو بی مدرک و سند نمیزنم .

واژه سكولاریسم (secularism) از ماده «secular» اخذ گردیده است این واژه نیز از (seculum) كه لاتینی است، مشتق شده است واژه (seculum) به معنای گیتی و دنیا بویژه دنیا در برابر مسیحیت (دین) تعریف می‌شود.[1]
برای واژه سكولار (secular) معادل‌های متفاوتی در زبان فارسی ذكر شده است. از جمله این معادل‌ها بشری، زمینی (غیر معنوی)، دنیوی، غیر مذهبی، این دنیایی، عرفی و این جهانی می‌باشد.[2]بر این اساس سكولاریسم (secularism) به معنای عرفی گرایی، دنیایی گرایی، دنیوی گرایی و ... می‌باشد.
اینم لینکش خدمت شما که کسی رو به دلیل متهم نکنی http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=17257&threadID=84325&forumID=451
نکته آخر ایشون گفت حکومت سکولار نه دولت

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای کاش یک صدم حساسیت شما و برخی دوستان در مورد توهین به استاد(!!!) , حساسیت نسبت به توهین به اسلام و پیامبر و قرآن و خدا و .... که به وفور در تاپیک های دوستانتون یافت میشه , وجود داشت!!!
قضیه ی توهین نیست.
یک حقیقته.
شجریان میاد تو مستندش میگه روحانیت موسیقی رو رقیب خودش میدیده ! اینجا باید گفت شما خیلی اشتباه می فرمایید (مودبانه ش رو گفتم!)
ایشون موقعی که دسته دسته بسیجی های این ملت واسه حفظ ناموس و اسلام و خاک کشور پر پر می شدند کجا بودند؟!
چطور الآن آواره ی شبکه های صهیونیستی شدن ؟! همون شبکه هایی که دست صاحبانشون به خون ملت ایران آلوده است!
پاسخ همه ی اینا روشنه.
نخیر.
همین رادیو و صدا و سیما ی جمهوری اسلامی شجریان رو شجریان کرد. همین رادیو و صدا و سیما هم درستش می کنه.

من تو این بحث شرکت نمی کنم
اما دوست دارم جواب شما رو بدم
1)شمارو ارجاع میدم به سخنان ر..... درباره موسیقی
2)نمی دونم چرا همیشه همه چیز رو شما قاطی میکنی...اگه انقلابی نبود که اصلا دفاع مقدسی شکل نمیگرفت...تو زمان انقلاب ایشون بودن...بعد انقلاب با شعر هاشون کمک حال مردم بودن....کلا روحیه مردم زمان انقلاب بودن...شما میگی دفاع مقدس؟ من دارم حرف انقلاب رو میزنم
3)احتمالا شما کامل همه اهنگ های ایشون رو گوش دادی؟
4)اینقدر نگو صهیونیستی.....اون موقع که کروبی می خواست شبکه ای بزنه جمهوری اسلامی گذاشت؟دوست من...شما راه دیگه ای نشون بده که یه نفر بخواد حرفش رو بزنه...فقط یه راه نشون بدی کافیه
5)صوت قران زمان لحظه قشنگ افطار ارامش بخشه..چه صدای عبدالباسط باشه چه شجریان...شجریان قشنگ خونده به دل مردم نشسته

6)شما خودت رو ملت میدونی؟حداقل تو این تاپیک این همه طرفدار داره...چطور منفور ملت شده؟البته مشکل کشور ما هم همینه که یک نفر نماینده ملت میشه(خودش رو نماینده میدونه نه اینکه ملت اونرو انتخاب کنن)

ضمنا قبلا توضیح دادم
شاید صدا و سیما تاثیر مثبت داشتن
اما استاد شجریان تو آواز خوندن سرامد هستن دوست عزیز
مطمئنا کسانی که تو زمینه موسیقی کار کردن میدونن
پس اینقدر با اطمینان حرفی نزن که قبلا من تو یه تاپیک دیگه در مورد این جمله بحث کرده بودم و نمی خوام دوباره همون بحث رو انجام بدم
موفق باشی

آخرین ویرایش:

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من هیچ وقت حرفی رو بی مدرک و سند نمیزنم .

واژه سكولاریسم (secularism) از ماده «secular» اخذ گردیده است این واژه نیز از (seculum) كه لاتینی است، مشتق شده است واژه (seculum) به معنای گیتی و دنیا بویژه دنیا در برابر مسیحیت (دین) تعریف می‌شود.[1]
برای واژه سكولار (secular) معادل‌های متفاوتی در زبان فارسی ذكر شده است. از جمله این معادل‌ها بشری، زمینی (غیر معنوی)، دنیوی، غیر مذهبی، این دنیایی، عرفی و این جهانی می‌باشد.[2]بر این اساس سكولاریسم (secularism) به معنای عرفی گرایی، دنیایی گرایی، دنیوی گرایی و ... می‌باشد.
اینم لینکش خدمت شما که کسی رو به دلیل متهم نکنی http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=17257&threadID=84325&forumID=451
نکته آخر ایشون گفت حکومت سکولار نه دولت

منظور از حکومت سکولار یعنی که دینش از سیاست جدا باشه
نه ضد دین

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
قضیه ی توهین نیست.
یک حقیقته.
پاسخ همه ی اینا روشنه.
نخیر.
دوست عزیز بیش از 99 درصد حرفات درسته ولی این جمله هایی که قرمز کردم حتی اگرم درست باشه بهتره گفته نشه و درست نیست .

بالا