گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
منم همجین وقتی ندارم. باید همه سریالههرو ببینم. اصلا هم نمیتونم از خوابم کم کنم.
اما فعلا بیکارم و میخوام تا بعد کنکور سراغش نرم.
خوب عزیزم یه مدت کلاس نرو که وقتت آزاد بشه واسه خوندن. 4 ماه مونده

خب شما سریالات نبین ......دی
اشالله بهد کنکور حتما برو دنبال کار عزیزم لازمه
خب نمیشه شهریش دادم مجبورم برم بعد نصف کلاساش رفتم اموزشگاه بخاطر من یکی که کلاسارو به تاخیر نمیندازه بعد باید به امتحانای فنی و حرفه ای هم برسم دیگه

suC

عضو جدید
خب شما سریالات نبین ......دی
اشالله بهد کنکور حتما برو دنبال کار عزیزم لازمه
خب نمیشه شهریش دادم مجبورم برم بعد نصف کلاساش رفتم اموزشگاه بخاطر من یکی که کلاسارو به تاخیر نمیندازه بعد باید به امتحانای فنی و حرفه ای هم برسم دیگه

حرف حساب جواب نداره. چشم سریالهارو کمتر میکنم. سرکار میرفتم اما صاحبکارا رو که میشناسی....
فنی حرفه ای که آزموناش خیلی سادس. چه کلاسی میری؟ کامپیوتر؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
حرف حساب جواب نداره. چشم سریالهارو کمتر میکنم. سرکار میرفتم اما صاحبکارا رو که میشناسی....
فنی حرفه ای که آزموناش خیلی سادس. چه کلاسی میری؟ کامپیوتر؟

اره ای سی دی ال یک و دو میرم برای رزومم نیاز بود
والا پارسال بسیخودو از کلاس زبانم زدم میخوام ردس بخونم نه درس خوندم نه هیچی بیخود عقب افتادم الان باید بشینم دوره کنم برم اینتر ویو تنبلیم میشه واقعا وقتم ندارم

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من سه بار کنکور دادم
دوباره هم قبول شدم! یکی غیرانتفاعی مدیریت امسال و سال قبل مهندسی صنایع غیرانتفاعی قبول شدم
بنا به دلایلی سال اول که دانشجو بودم خوب نخوندم و سال قبل که بهم ریختم اصلا نمیخواستم امتحان بدم
حالا سرباز هم هستم ! راستش به مدیریت هم علاقه دارم و هم اینکه در حد توان خودم میبینم که مدیریت بخونم
این چند روزه که نتیجه ازاد و سراسری اومد من منطقه عملیاتی کردستان بودم تازه اومدم ! سراسری غیرانتفاعی قبول شدم و ازاد هم راضی کنند نبود
حالا میخوام از همین امروز شروع کنم به خوندن
البته من مدیریت صنعتی می خونم
راستی پارسال هیچی تئوری نخونده بودم 15% زدم !! امسال با اینکه سرباز هستم به خودم قول دادم روزی 3 ساعت بخونم و مطمن هستم قبول هم میشم .
ریاضی ام بدک نیست امارم هم خوبه ! اقتصاد و تحقیق 1 رو هم پارسال کاملا خوندم و مدیریت تولید هم پارسال بدون خوندن 35 % زدم .
فقط زبان رو موندم ؟ 504 رو بخونم بازم ؟ بعدش چی ؟ پارسال زبان 6% زدم .
خب کسی حرفی چیزی نداره ؟
راستی من پارسال برای صنایع سیستم خونده بودم که مدیریت هم امتحان دادم .

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام بچه ها
من سه بار کنکور دادم
دوباره هم قبول شدم! یکی غیرانتفاعی مدیریت امسال و سال قبل مهندسی صنایع غیرانتفاعی قبول شدم
بنا به دلایلی سال اول که دانشجو بودم خوب نخوندم و سال قبل که بهم ریختم اصلا نمیخواستم امتحان بدم
حالا سرباز هم هستم ! راستش به مدیریت هم علاقه دارم و هم اینکه در حد توان خودم میبینم که مدیریت بخونم
این چند روزه که نتیجه ازاد و سراسری اومد من منطقه عملیاتی کردستان بودم تازه اومدم ! سراسری غیرانتفاعی قبول شدم و ازاد هم راضی کنند نبود
راستی پارسال هیچی تئوری نخونده بودم 15% زدم !! امسال با اینکه سرباز هستم به خودم قول دادم روزی 3 ساعت بخونم و مطمن هستم قبول هم میشم .
ریاضی ام بدک نیست امارم هم خوبه ! اقتصاد و تحقیق 1 رو هم پارسال کاملا خوندم و مدیریت تولید هم پارسال بدون خوندن 35 % زدم .
خب کسی حرفی چیزی نداره ؟

سلام خوش اومدین
امیدوارم موفق باشی داادش
من سوسن خانوم میخوایم 504 بخونم داداش
خیلی خوب بود درصداتون با اینکه نخونددی داادش یکم پیامای قبلی مارو بخونید مقداری که ما خوندیم مشخصه بهبودجه بندی سازمان سنجشم بردارید ما قراره با اون پیش بریم اگه شمام دوست داششتین باهمون پیش یریید

اینام شاید کمکتون کنه
ماهان 29 شهریور امتحان رایگان گذاشته البته سایتش الان ایرور میده اگه شد ثبت نام کنید
http://www.modir.ir/News/9445.aspx
اینجام بودجه بندی سایت سنجش داادش
http://www.sanjeshserv.ir/fullstory.aspx?id=117

آخرین ویرایش:

suC

عضو جدید
سلام بچه ها
من سه بار کنکور دادم
خب کسی حرفی چیزی نداره ؟

سلام
ماشاالله به شما
مطمئنی نخونده رفتی سر جلسه؟
راستش ما زبانو با 504 شروع میکنیم یکم که پیش رفتیم در کنارش عمومی و تخصصی هم میخونیم

suC

عضو جدید
اره ای سی دی ال یک و دو میرم برای رزومم نیاز بود
والا پارسال بسیخودو از کلاس زبانم زدم میخوام ردس بخونم نه درس خوندم نه هیچی بیخود عقب افتادم الان باید بشینم دوره کنم برم اینتر ویو تنبلیم میشه واقعا وقتم ندارم

من icdl گذروندم. امتحانش انقدر آسون و خنده دار بود که 20 دقیقه ای تموم شد
انشاالله که موفق میشی گلم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلاااااام
کسی میتونه در مورد نحوه مطالعه دروس برای کنکور تجربی راهنماییم کنه؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
امروز چی میخونی سونیا جان؟
من 1 درس از 504، فصل 1 بازاریابی، 1 یا شایدم 2 فصل مالی. اگه وسطاش خوابم نبره:biggrin:
افرین چقده زیاد
من احتمالا تحقیق در عملیات بخونم تموم شه اگه وقتم زیاد اومد یکم اقتصاد کلانم میخونم
سلاااااام
چه راهنمایی میخواید شما به نظرم بهترین برنامه براتون میتونه بودجه بندی باشه با همونا پیش برید

suC

عضو جدید
زبان که 1 ساعت وقت میبره، مالی باید دوره کنم. بازاریابی نخوندم.
نمیدونم چرا حوصله تئوری و بازاریابی رو ندارم

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
افرین چقده زیاد
من احتمالا تحقیق در عملیات بخونم تموم شه اگه وقتم زیاد اومد یکم اقتصاد کلانم میخونم

چه راهنمایی میخواید شما به نظرم بهترین برنامه براتون میتونه بودجه بندی باشه با همونا پیش برید
ببخشید بودجه بندی چیه؟!:D
راستش من خودم نمیخوام. دوستم میخواد شرکت کنه از من راهنمایی خواست. نو نت گشتم چیز زیاد بدردبخوری پیدا نکردم

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
زبان که 1 ساعت وقت میبره، مالی باید دوره کنم. بازاریابی نخوندم.
نمیدونم چرا حوصله تئوری و بازاریابی رو ندارم

هان که اینطور
خب بازاریابیم اسونه
تئوری اولاش یکم سخته بعد شیرین میشه مثلا تنواوری خلاقیت تصممی گیری خیلی راحتن و قابل درک هستن ادم سریع میتونه بخونتشون مکاتب لعنتی سخته

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ببخشید بودجه بندی چیه؟!:D
راستش من خودم نمیخوام. دوستم میخواد شرکت کنه از من راهنمایی خواست. نو نت گشتم چیز زیاد بدردبخوری پیدا نکردم

هان بودجه بندیهای که مشخص میکنه چقدر بخونیم
ببنید برای سازمان سنجش الان براتون میزارم
خب اخه دوستتون چی میخواد بخونه ؟!
چه راهنمایی میخواد

suC

عضو جدید
هان که اینطور
خب بازاریابیم اسونه
تئوری اولاش یکم سخته بعد شیرین میشه مثلا تنواوری خلاقیت تصممی گیری خیلی راحتن و قابل درک هستن ادم سریع میتونه بخونتشون مکاتب لعنتی سخته

پس من اول از آسونا شروع میکنم که دلسرد نشم
بازاریابی هم ردیفه.... حریفه من نمیشه

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلاااااام

سلام حامد جان برو تو سایت گاج حدود 35 قسمت فایل تصویری مشاوره با حجم خیلی کم یعنی هر قسمت حدود 4-5 مگابایت وجود داره که دانلودش رایگان راجع به تموم مباحث صحبت کرده توش از نحوه مطالعه دروس بگیر تا برنامه ریزی و شیوه های افزایش کیفیت مطالعه و ... فکر میکنم خیلی به کارتون بیاد. موفق باشی دوست من

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
چه راهنمایی میخواد
میخواد بدونه از کدوم درس شروع کنه و برای هر درس چقدر وقت بذاره

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام حامد جان برو تو سایت گاج حدود 35 قسمت فایل تصویری مشاوره با حجم خیلی کم یعنی هر قسمت حدود 4-5 مگابایت وجود داره که دانلودش رایگان راجع به تموم مباحث صحبت کرده توش از نحوه مطالعه دروس بگیر تا برنامه ریزی و شیوه های افزایش کیفیت مطالعه و ... فکر میکنم خیلی به کارتون بیاد. موفق باشی دوست من
مرسی
چه راهنمایی میخواد
تو این لینک چیزی نبود سرفصل دروس امتحانی بود

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
من امروز احتمالا درس نخونم خواهر بزرگوارم تماس گرفته بیا خونمون جابجا دارم کمکم کن:(

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
خب اخه ما رشتمون باهاش متفاوته خبر درساشون نداریم که
باید برید تالار که مرتبط با رشتش هست
هرچی گشتم پیدا نکردم:D
ملت پا میشن میرن رشته های عجق وجق:D:biggrin: که هیچی در موردشون پیدا نشه!!

sed ali

کاربر ممتاز
سلام خوش اومدین
امیدوارم موفق باشی داادش
من سوسن خانوم میخوایم 504 بخونم داداش
خیلی خوب بود درصداتون با اینکه نخونددی داادش یکم پیامای قبلی مارو بخونید مقداری که ما خوندیم مشخصه بهبودجه بندی سازمان سنجشم بردارید ما قراره با اون پیش بریم اگه شمام دوست داششتین باهمون پیش یریید

اینام شاید کمکتون کنه
ماهان 29 شهریور امتحان رایگان گذاشته البته سایتش الان ایرور میده اگه شد ثبت نام کنید
http://www.modir.ir/News/9445.aspx

باشه
منم 504 رو یکم پارسال خوندم باید دوباره نگاه کنم
یکم هم متن باید خوند و تست هم بزنیم
فقط مونده تئوری

سلام
ماشاالله به شما
مطمئنی نخونده رفتی سر جلسه؟
راستش ما زبانو با 504 شروع میکنیم یکم که پیش رفتیم در کنارش عمومی و تخصصی هم میخونیم

من سال قبلش یکم تئوری خونده بودم و کلا عاشق تئوری مدیریت هم هستم کتاب رضایان رو یبار سال 90 خونده بودم
الان یه کتاب مهرداد پرچ گرفتم اونو بخونم تمومه
زبان رو نمیدونم چیکار کنم ولی بقیه مشکلی نیست . اقتصاد رو اگر بخونم و خلاصه هم بنویسم مشکلی نیست
تخقیق هم پارسال کلاس رفتم .
ریاضی و امار هم وقت کنم مشکلی نیست .

خیلی خوبه من دارم شروع می کنم امیدوارم که بهتون برسم . فعلا چند روز مرخصی دارم ولی صبح میرم به بابام سرباغ کمک می کنم . بعدظهر همون سه ساعت رو شروع کنم بخونم خوبه
امروز باید شروع کنم . اول تئوری بعدشم اقتصاد .

suC

عضو جدید
باشه
منم 504 رو یکم پارسال خوندم باید دوباره نگاه کنم
یکم هم متن باید خوند و تست هم بزنیم
فقط مونده تئوری

من سال قبلش یکم تئوری خونده بودم و کلا عاشق تئوری مدیریت هم هستم کتاب رضایان رو یبار سال 90 خونده بودم
الان یه کتاب مهرداد پرچ گرفتم اونو بخونم تمومه
زبان رو نمیدونم چیکار کنم ولی بقیه مشکلی نیست . اقتصاد رو اگر بخونم و خلاصه هم بنویسم مشکلی نیست
تخقیق هم پارسال کلاس رفتم .
ریاضی و امار هم وقت کنم مشکلی نیست .

خیلی خوبه من دارم شروع می کنم امیدوارم که بهتون برسم . فعلا چند روز مرخصی دارم ولی صبح میرم به بابام سرباغ کمک می کنم . بعدظهر همون سه ساعت رو شروع کنم بخونم خوبه
امروز باید شروع کنم . اول تئوری بعدشم اقتصاد .

منم زبانم زیر صفره اما دارم 504 میخونم با لایتنر خوبه. خوش به حالت که تئوری راحت میخونی. من فعلا یکم باهاش مشکل دارم. چند روز بخونم درست میشه. اقتصاد هم خوبه اما واسه ریاضی و پژوهش حسابی وقت بزار

sed ali

کاربر ممتاز
من امروز احتمالا درس نخونم خواهر بزرگوارم تماس گرفته بیا خونمون جابجا دارم کمکم کن:(

چه جالب تازه دیدم هم استانی هم که هستیم
بیام رشت کمکتون ؟

راستی شما سال اولی هستی دارید ارشد میدید ؟
من که دارم پدربزرگ ارشد میشم کم کم :w47:
هر سال هم یه چی قبول میشم ولی انشالله امسال دیگه تیر خلاص رو میزنم !!! :w08:

suC

عضو جدید
چه جالب تازه دیدم هم استانی هم که هستیم
بیام رشت کمکتون ؟

راستی شما سال اولی هستی دارید ارشد میدید ؟
من که دارم پدربزرگ ارشد میشم کم کم :w47:
هر سال هم یه چی قبول میشم ولی انشالله امسال دیگه تیر خلاص رو میزنم !!! :w08:

خوش به حالتون. حسابی از آب و هوا لذت ببرین. ما که اینجا مردیم
سونیا جون انشاالله امسال دیگه هممون با هم قبول میشیم.

sed ali

کاربر ممتاز
منم زبانم زیر صفره اما دارم 504 میخونم با لایتنر خوبه. خوش به حالت که تئوری راحت میخونی. من فعلا یکم باهاش مشکل دارم. چند روز بخونم درست میشه. اقتصاد هم خوبه اما واسه ریاضی و پژوهش حسابی وقت بزار

بابا ریاضی مدیریت که اسونه ! من ریاضی 1 رو واسه صنایع سیستم خوندم این رو وقت بزارم حل هست
در مورد تحقیق جزوه دارم بعدشم تست کار می کنم
واقعا مدیریت سوالاش خوبه به ادم اعتماد به نفس میده !
زبان منم جالب نیست . ولی یکم بخون تست هم کار کن سعی کن درک مطلب هم کار کنی میشه 10 تا 15% زد.
بجای نت برو استراحت کن بعد ظهر بخون !
من روزی سه ساعت بیشتر نیستما!! شما باید 6 ساعت بخونی ! سال اوله کنکور میدی ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا