گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ana_1989

عضو جدید
والا درصدهام کامل یادم نیست ولی
تئوری :44 ، پژوهش : 67 این دو تا رو یادمه چون دروس اصلی هستند تقریبا :دی بقیه هم بالا بودن در همین حدود فقط یه اشتباهی که کردم هیچ آزمونی ندادم و فقط خودم خوندم و سر جلسه وقت کم آوردم ( دلم میخواست یه درس رو 100بزنم نشستم بازاریابی رو زیر و زبرش و درآوردم و کنکور 3 سال آخر رو 100 زدم ولی سر جلسه به خاطر عدم زمان بندی به بازاریابی و تولید نرسیدم و وقت تموم شد به مراقبه گفتم بزار یه نگاه بندازم و سوالایی رو که با یک نگاه میشد جواب داد رو جواب دادم که جفشم 18 درصد شد « این دوتا درس ضریب 1 داره تو IT زیاد مهم نیستند :دی » )
سلام شما رتبه تون چند شده؟:)

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خب من براساس برنامه کامل پیش نرفتم منتها چیزای که تا الان خوندم میزارم دوستای دیگه ام بزارن تا ببینیم در کل چقدر عقبیم دیگه
تئوری:سه فصل (تعاریف اولیه-مکاتب مدیریت-مکتب کلاسیک و نئوکلاسیک)
زبان تخصصی:یک درس
ریاضی: فصل اول مجموعه ها و از فصل دوم توابع جبری
آمار:آمار توصیفی فصل یک نصفش
مدیریت مالی: دوفصل
بازاریابی:فصل اول
اقتصاد خرد و کلان(کتاب من 4 فصله):فصل اول (تقسیم بندی علم اقتصاد-عرضه وتقاضا-کشش عرضه و تقاضا-قیمتای کف و سقف و....)

تحقیق د رعملیات :یک فصل برنامه ریزی خطی
زبان عمومیم :نخوندم

tichismor

عضو جدید
سلام مجدد خدمت دوستان
من سوالات تالیفی تئوری مدیریت رو که برای سایت modir.ir هست رو دارم اگه خواستید و فک میکنید مناسبه بگید آپلود کنم براتون
من که خوندم مناسب بود به نظرم جامع و کامل نیست ولی به عنوان تست تالیفی قابل قبوله و باعث مرور مطالب میشه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام مجدد خدمت دوستان
من سوالات تالیفی تئوری مدیریت رو که برای سایت modir.ir هست رو دارم اگه خواستید و فک میکنید مناسبه بگید آپلود کنم براتون
من که خوندم مناسب بود به نظرم جامع و کامل نیست ولی به عنوان تست تالیفی قابل قبوله و باعث مرور مطالب میشه

خب شما زحمت بکش بزار داادش حتما استفاده میکنن دیگه
موفق باشید

tichismor

عضو جدید
اول خواستم آپلود کنم بعد دیدم حقوق معنوی داره و اینا گفتم گناهش بیفته پای کسی که قبلا آپلود کرده :دی

http://www.pnu-m-s.com/category/meno/jozve-arshad/

اینجا کلا جزوات ارشد هست نمونه سوالات هم تو عنوانی که نوشته قرار داره :دی

بعضی از لینک ها تو سایتشون کار نمی کنه از وبلاگشون بگیرید

http://pnu-mod-sanati-2008.blogfa.com/

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام دوستای من. بچه ها سعی کنید از این به بعد دیگه یکم مطالعه رو بیشتر کنید. اگه روزی 4ساعت میخونید بکنیدش 5 ساعت اگه 5ساعته بشه 6ساعت اگه 6ساعت میخونید بشه 7ساعت! تجربه ثابت کرده مهمترین بازه های زمانی کنکور یکی نیمه شهریور تا نیمه مهر هستش و اونیکی 1دی تا 15 بهمنه! سعی کنید تو این 2تا بازه زمانی با مطالعه بیشتر از رقیباتون جلو بزنید. همچنین اینم بگم بیشتر ریزشی ها هم تو آبان و آذر به دلایل مختلف نا امید میشن و پا پس میکشن. پس حتما مواظب این دو ماه نامرد هم باشید. توی این دو ماه هرچقدر هم اگه خدای نکرده خبر بد شنیدید یا از مطالعتون ناراضی بودید یا بهتون استرس اینکه به کل منابع نرسید دست داد اصلا ناامید نشید یه جورایی همه تو این دو ماه احساس ایده الی نسبت به خودشون ندارن پس جای نگرانی ای نیست!

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
با سلام. لطفا دوستانی که امسال میخوان کنکور بدن، برنامه خودشون و میزان مباحث خوانده شده رو یک بار دیگه قرار بدن. دیگه از الان باید جدی تر درس خوند. اشکالاتتون رو هم در تاپیک های رفع اشکال بپرسید.
موفق باشید./

relife

عضو جدید
سلام دوستان
من یکی از دوستهام پیام نور فنی مهندسی خونده اما رشتش بازرگانی نبوده،حالا برا ارشد میخواد بازرگانی بخونه،دبیرستانم ریاضی فیزیک بوده،حالا میخواد مثلا برا ریاضی و آمار میشه همون کتابهای دبیرستانشو بخونه و برا ارشد کتابهای بازرگانی پیام نور رو؟من چون از رشته بازرگانی چیزی نمیدونم نتونستم کمکش کنم،اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.
راستی روزی3 ساعت میتونه بخونهع،به نظرتون برای قبولی با رتبه بالا وقتشو رو چیا بذاره؟
ممنون.

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام دوستان
من یکی از دوستهام پیام نور فنی مهندسی خونده اما رشتش بازرگانی نبوده،حالا برا ارشد میخواد بازرگانی بخونه،دبیرستانم ریاضی فیزیک بوده،حالا میخواد مثلا برا ریاضی و آمار میشه همون کتابهای دبیرستانشو بخونه و برا ارشد کتابهای بازرگانی پیام نور رو؟من چون از رشته بازرگانی چیزی نمیدونم نتونستم کمکش کنم،اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه.
راستی روزی3 ساعت میتونه بخونهع،به نظرتون برای قبولی با رتبه بالا وقتشو رو چیا بذاره؟
ممنون.
سلام دوست من امیدوارم حالتون خوب باشه راستش واسه قبولی روزانه فکر نمیکنم روزی 3 ساعت کافی باشه. مسلما باید تو این تایم باقی مونده حداقل 2 برابرش کنن. من خودمم رشته دوران دبیرستانم ریاضی فیزیک بود میشه گفت ریاضیات کنکور ارشد بازرگانی مطالبش بسیار نزدیکه به مطالب بچه های دبیرستان رشته ریاضی تا جایی که دبیرستانی های ریاضی مطالبی که میخونن مقداری بیشتر و سخت تر هم هست اما بهتره دوستتون حالا که میخواد روی ریاضی وقت بزاره بشینه همین منابع ریاضی رشته بازرگانی رو تو دوره کارشناسی (مثل ریاضیات 1و2 نیکوکار) رو مطالعه کنه و تست هاشو بزنه!درخصوص آمار هم که درس آمار و مدل سازی دبیرستان بچه های ریاضی زمین تا آسمون با آماری که برای کنکور بچه ها میخونند فرق داره! فقط تو قسمت احتمالاتش مباحث یه جورایی متوازن با بعضی از مباحث کتاب جبر و احتمال دبیرستانی ها هستش. که باز به نظرم ایشون باید همون منابع و مباحثی رو که بچه های بازرگانی واسه درس آمار تو دوره کارشناسی میخونند رو مطالعه کنند

relife

عضو جدید
سلام دوست من امیدوارم حالتون خوب باشه راستش واسه قبولی روزانه فکر نمیکنم روزی 3 ساعت کافی باشه. مسلما باید تو این تایم باقی مونده حداقل 2 برابرش کنن. من خودمم رشته دوران دبیرستانم ریاضی فیزیک بود میشه گفت ریاضیات کنکور ارشد بازرگانی مطالبش بسیار نزدیکه به مطالب بچه های دبیرستان رشته ریاضی تا جایی که دبیرستانی های ریاضی مطالبی که میخونن مقداری بیشتر و سخت تر هم هست اما بهتره دوستتون حالا که میخواد روی ریاضی وقت بزاره بشینه همین منابع ریاضی رشته بازرگانی رو تو دوره کارشناسی (مثل ریاضیات 1و2 نیکوکار) رو مطالعه کنه و تست هاشو بزنه!درخصوص آمار هم که درس آمار و مدل سازی دبیرستان بچه های ریاضی زمین تا آسمون با آماری که برای کنکور بچه ها میخونند فرق داره! فقط تو قسمت احتمالاتش مباحث یه جورایی متوازن با بعضی از مباحث کتاب جبر و احتمال دبیرستانی ها هستش. که باز به نظرم ایشون باید همون منابع و مباحثی رو که بچه های بازرگانی واسه درس آمار تو دوره کارشناسی میخونند رو مطالعه کنند
سلام
خیلی ممنون ،خیلی لطف میکنید جواب میدید.
من بد گفتم،غیر از زمان تئوری و زبان3ساعت وقت داره،حالا برای بقیه درسها مثل تحقیق و بقیه که من نمیدونم چیه کتابهای دانشگاهی رشته بازرگانی کافیه؟بخصوص اگر برای پیام نور باشه.
لطف میکنید راهنمایی میکنید.موفق باشید.

nastooh

عضو جدید
سلام اگر میشه لطفا راهنماییم کنید.من کارشناسی برق ازاد با معدل 15 خواندم.تصمیم گرفتم ارشد سراسری مدیریت اجرایی بخونم.اگر از الان شروع کنم میتونم برسم در ضمن وقتم ازاده برای درس خوندن.ممنونم

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام اگر میشه لطفا راهنماییم کنید.من کارشناسی برق ازاد با معدل 15 خواندم.تصمیم گرفتم ارشد سراسری مدیریت اجرایی بخونم.اگر از الان شروع کنم میتونم برسم در ضمن وقتم ازاده برای درس خوندن.ممنونم

سلااااااااام
بله میتونید برسید مخصوصا که وقتتونم ازاده حتما میرسید اصلا شک نکن

1del

کاربر فعال تالار مدیریت ,

سلام دوست عزیز به نظر من اگه بخواهید برای امسال بخونید و رتبه خوبی بیارید برای سراسری(روزانه و شبنه) نه نمی شه،دیره!!! الان اگه شروع کنید یا برای آزاد یا برای غیرانتفایی یا ارس میشه امید داشت

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام دوست من همونطور که سونیا خانم گفتن حتما میرسید اما به شرطی که خیلی خیلی زود منابع رو تهیه کنید و با یه برنامه خوب شروع کنید سعی کنید زمان رو تحت هیچ شرایطی از دست ندید. چون متاسفانه خیلی وقت ندارید. اگه انگیزه کافی و پشتکار فوق العاده نداشته باشید متاسفانه شانس قبولیتون خیلی کم میشه . باید تلاش زیادی بکنید انشالله موفق باشید

suC

عضو جدید
با سلام. لطفا دوستانی که امسال میخوان کنکور بدن، برنامه خودشون و میزان مباحث خوانده شده رو یک بار دیگه قرار بدن. دیگه از الان باید جدی تر درس خوند. اشکالاتتون رو هم در تاپیک های رفع اشکال بپرسید.
موفق باشید./

غزاله جان گویا هیچکس قصد درس خوندن نداره !!!!

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
چرا من میخوانم این هفته یه بخش بازاریابی
یه بخش تئوری
یه درس زبان
یه چند صفحه اقتصاد خوندم
میدونم زیاد نیست اما سعی میکنم بیشتر بشه

suC

عضو جدید
منم 1 فصل مدیریت، 4 فصل پژوهش، 2 فصل خرد، 1 فصل مالی خوندم
اما خیلی کمه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
منم 1 فصل مدیریت، 4 فصل پژوهش، 2 فصل خرد، 1 فصل مالی خوندم
اما خیلی کمه

من 1 بخس خونده بودما خودش 3 یا 4 فصل بود تئوری
نمیدونم چرا بیشتر تمایل دارم درسای خوندنی بخونم
اره باید بیشتر بخونیم
الان در کل چقدر خوندین ؟

suC

عضو جدید
عوضش من اصلا حوصله درسای خوندی ندارم
بیشتر رو ریاضی و پژوهش و مالی و اقتصاد مانور میدم
مدیریت هم مجبورم بخونم اما بازاریابی حالا نمیخونم
زبان هم که فعلا 504 میخونم (5 درس خوندم)

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
من 504 رو فقط یه درس خوندم
عمومیم فقط قوائد اولش یکم خوندم باقی رو قبلن گذاشتم چقدر خوندم

suC

عضو جدید
سلام
دوستان کسی هست که بخواد هماهنگ کنه با هم درس بخونیم؟
اینجوری یه حس رقابت بوجود میاد و بهتر میشه نتیجه گرفت

suC

عضو جدید
من 504 رو فقط یه درس خوندم
عمومیم فقط قوائد اولش یکم خوندم باقی رو قبلن گذاشتم چقدر خوندم

من تئوری، بازاریابی،آمار،تحقیق از مدرسان میخونم. ریاضی محمودیان، مالی تهرانی، خرد و کلان نظری، زبان عمومی و تخصصی اشراقی

شما چطور؟
من چون پیوسته نخوندم میخوام اول فصلهایی که خوندمو دوباره یه دور بخونم و بعد از اون اگه خدا بخواد دیگه پیوسته شروع کنم به خوندن

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
من تئوری، بازاریابی،آمار،تحقیق از مدرسان میخونم. ریاضی محمودیان، مالی تهرانی، خرد و کلان نظری، زبان عمومی و تخصصی اشراقی

شما چطور؟
من چون پیوسته نخوندم میخوام اول فصلهایی که خوندمو دوباره یه دور بخونم و بعد از اون اگه خدا بخواد دیگه پیوسته شروع کنم به خوندن

من از ماهان میخونم کلا البته 405 زبانم گرفتم ااما نخوندم
خب منم یادم رفته ولی الان نمیخوام بخونم وقتی کلا تموم کردم دوره میکنیم دیگه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام
دوستان کسی هست که بخواد هماهنگ کنه با هم درس بخونیم؟
اینجوری یه حس رقابت بوجود میاد و بهتر میشه نتیجه گرفت

خب موافقم
من دیشب بازم تئوری خوندم نمیدونم چرا تمایل به خوندن بیشتر دارم سعی میکنم هرچی میلم میکشه همونطوری پیش برم امروزم کلاس دارم تا نزدیک 7 خونه نیستم امشب اگه شد یکم درسهای تحلیلی میخونم
شما چی میخوای بخونید امروز

suC

عضو جدید
خب موافقم
من دیشب بازم تئوری خوندم نمیدونم چرا تمایل به خوندن بیشتر دارم سعی میکنم هرچی میلم میکشه همونطوری پیش برم امروزم کلاس دارم تا نزدیک 7 خونه نیستم امشب اگه شد یکم درسهای تحلیلی میخونم
شما چی میخوای بخونید امروز

من دارم 504 درس 1و2و3 رو میخونم( در واقع درره میکنم)
مدیریت فصل 1، بعد اگه رسیدم سه فصل اول پژوهش دوره میکنم که ازشون مطمئن بشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا