يه سوال شخصي !

daneshpajooh

عضو جدید
سلام :gol:

در طول روز خيلي چيز ها فكرمون رو مشغول مي كنه . درسمون ، خانوادمون ، وضع ماليمون ، آيندمون ، دين و مذهبمون ، سياست ، علم و ...

سوال من اين هستش كه شما در طول روز بيشتر به چه چيزي فكر مي كنيد . جالب اينه كه شايد با وجود اينكه يه موضوع اغلب ساعات روز فكر ما رو مشغول كرده ولي براي جواب دادن به اين سوال بايد كمي فكر كرد . يعني كمي بايد از بيرون به زندگي خودمون نگاه كنيم .

yuza

اخراجی موقت
اااممممممممم

نمیدونم

جدیا.....باید فکر کنیم یادمون بیاد

meh_61

عضو جدید
سوال خوبیه.جوابش نگاه مارو به زندگی نشون میده.
من به این دنیای گنگ(واسه خودم)خیلی وقتا فک میکنم.ولی بیشتر به مسایل مالی وحساب کتابام فک میکنم.دنیا دوستم نه؟

odise

عضو جدید
من به خودم و به مشکلات فکر می کنم اما ای کاش به دیگران و مشکلات انها می تونستم فکر کنم

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
سلام :gol:

در طول روز خيلي چيز ها فكرمون رو مشغول مي كنه . درسمون ، خانوادمون ، وضع ماليمون ، آيندمون ، دين و مذهبمون ، سياست ، علم و ...

سوال من اين هستش كه شما در طول روز بيشتر به چه چيزي فكر مي كنيد . جالب اينه كه شايد با وجود اينكه يه موضوع اغلب ساعات روز فكر ما رو مشغول كرده ولي براي جواب دادن به اين سوال بايد كمي فكر كرد . يعني كمي بايد از بيرون به زندگي خودمون نگاه كنيم .
واقعا چه كار سختيه؟؟؟؟خب آدم هر روز به يه چيز فكر مي كنه..خب بعضي چيزا به عنوان مشكلات تلقي مي شن كه بايد كنار گذاشته بشن....اما تو طول روز خيلي چيزا براي آدم پيش مياد كه آدم بهشون فكر مي كنه...

daneshpajooh

عضو جدید
واقعا چه كار سختيه؟؟؟؟خب آدم هر روز به يه چيز فكر مي كنه..خب بعضي چيزا به عنوان مشكلات تلقي مي شن كه بايد كنار گذاشته بشن....اما تو طول روز خيلي چيزا براي آدم پيش مياد كه آدم بهشون فكر مي كنه...

بله ولي يه چيزي هست كه وقتي از خواب پا ميشيم قبل از هر چيز به ذهنمون مياد و ممكنه حتي تمام كار هامون رو در طول روز تحت تاثير قرار بده . البته با گذشت زمان اين مشغوليات ذهني عوض ميشه ، اما اون چيزي كه فعلا به عنوان دغدغه ي اصلي ذهنتونه مد نظر سواله .

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
من عموما به آینده و اینکه چطوری می تونم موانع شغلی رو برای پیشرفت پشت سر بگذارم فکر می کنم . ولی جای خیلی چیزها خالیه که ای کاش بتونم به اونها فکر کنم .
اینکه چه چیزهایی دارم و چه جوی باید حفذشون کنم
اینکه برای رسیدن به برخی از آرزوها و آمال چقدر هزینه می کنم و آیا واقعا ارزشش رو داشته
اینکه از فرصتهایی که دارم چطور استفاده می کنم و چطور استاده باید بکنم
اینکه واقعا خوشبخی چیه
اینکه واقعا چقدر خوشبختم
اینکه بدبختی یعنی چه
اینکه از چند درصد مردم خوشبخت ترم
اینکه . . .

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم همیشه مشکلاتی جلوش سبز میشه که باید از پسشون بر بیاد
ولی هر شخص اهدافی داره و در روز برا رسیدن به اون اهداف تلاش میکنه

همین

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به آینده درسی ، آینده موسیقیم...به آرزویی که دارم خیلی فکر می کنم .اینکه بهش می رسم یا نه....
کلا تو آینده سیر می کنم:smile:

**mobarak**

عضو جدید
منم فعلا بیشتر دلمشغولیم مشکلات مالیمو و پرداخت بموقع اقساطمه
ولی خوب هر روز واسه خودش مشکلات خاص همون روز رو داره
اما باید با مشکلات جنگید تا از میدون به در شوند

eshagh_kh

عضو جدید
منم به کارم سعی میکنم فکر کنم البته اگه کارم اجازه بده .

Christian

عضو جدید
مطمئنی که حالا به هدفت میرسی؟:razz:
نصیحت خواهرانه:سعی کن به هدفی فکر کنی که مطمئن باشی بهش میرسی:smile:

تا پای جونم وایسادم من دیگه این روزا از همه چیزم گذشتم فقط یه هدف تو زندگیم دارم نمی خوامم راحت از دستش بدم

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
به اینده مبهمم فکر میکنم
به زندگیم
به حقوقم که این ماه چکارش کنم
به قسط هایی که باید بپردازم
و........................

Christian

عضو جدید
تا پای جونم وایسادم من دیگه این روزا از همه چیزم گذشتم فقط یه هدف تو زندگیم دارم نمی خوامم راحت از دستش بدم

من جلوی میلیون ها ادم ازت خواستگاری میکنم.منو قبول میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الهم تورو خدا نه نگو............

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر روز به چیزهای جدید... مشکلات و خوشی ها و ... ولی کسی موفقه که همیشه اهداف بزرگش رو تو ذهنش داشته باشه و تحت تاثیر مشکلات و فکرهای روزمره فراموششون نکنه;)

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگ به زمانش داره
تو هر دوره یه سری فکرها یا دغدغه ها دارم
گاهی درس
گاهی اینده
گاهی ادمهای دورو بر
و....

maghzemotefakker

عضو جدید
شاید خیلی ارمانی باشه اما واقعیت داره.من به این فکر میکنم که چطور میتونم بهتر باشم و خدای مهربونمو از خودم راضی کنم.:gol:

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من جلوی میلیون ها ادم ازت خواستگاری میکنم.منو قبول میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الهم تورو خدا نه نگو............
فکر نمی کنید یه کم برا ی ادمی تو سن شما این عشق و عاشقی ها زود باشه...خیلی زود...:redcard:البته این حرف رو بذارید به حساب یه نصیحت خواهرانه.فکر و هدف خودتونه و خودتون هم باید بسازینش

Hps

عضو جدید
خب همه خودشونو درگیر کارای معمول وگرفتاریهای این دنیا کردن دیگه