[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

hkmg

عضو جدید
سلام من هفته قبل رفتم واسه مصاحبه شرکت نفت، اول یه ازمون شایسته محوری بود که چیز مهمی نبود بعدشم مصاحبه فنی بود که واقعا سوالاشون سخت بود اگه کسی هس که هنوز مصاحبه نداده من در خدمتم . البته بهم پیام بده چون من دیگه این ورا نمیام
یکم میشه کاملتر توضیح بدین چیا ازتون خواستن؟ مدارک و اینا ؟ کامل روند مصاحبه چطور بود؟

EngMan

عضو جدید
کسی از دوستان میدونه تعدیل مدرک از لیسانس فنی به فوق غیرفنی باعث افزایش حقوق میشه یا نه؟ چون حقوق پایه لیسانس فنی بیشتر از فوق لیسانس غیر فنی هست

djsaba2010

عضو جدید
سوال در مورد مصاحبه

سوال در مورد مصاحبه

من یکشنبه 21/7 مصاحبه انجام دادم.خواستم بدونم اون کسایی که مصاحبه انجام دادن فرم های گزینش ازشون گرفتن یا نه؟و تو مصاحبه علمی براتون میزان حقوق توضیح دادن؟

alireza2022

عضو جدید
من یکشنبه 21/7 مصاحبه انجام دادم.خواستم بدونم اون کسایی که مصاحبه انجام دادن فرم های گزینش ازشون گرفتن یا نه؟و تو مصاحبه علمی براتون میزان حقوق توضیح دادن؟
سلام دوست عزیز یه کم در مورد مصاحبه و سوالاش توضیح میدی اگه ممکنه

hassa1

عضو جدید
فرم هاي گزينشو گرفتن ولي درمورد حقوق فكر كنم زوده بخان توضيح بدن

djsaba2010

عضو جدید
مصاحبه

مصاحبه

سلام دوست عزیز یه کم در مورد مصاحبه و سوالاش توضیح میدی اگه ممکنه

من مهندسی شیمی صنایع پالایش بودم.اولا اگ ارشد هستید نگید چون شاید در مورد ارشد هم ازتون بپرسن.من کار اموزی رو گفتم تو کارخونه تصفیه روغن بودم.انگار براشون تازگی داشت.چون کلا در مورد کاراموزی و دستگاه های مربوطش پرسیدن.یه متن تعریفی انگلیسی کوچیک هم گذاشتن جلوم گفتن بلند بخون و ترجمه کن.درکل سخت نمیگیرن.ولی از شانس من از چیزهایی که خونده بودم نپرسیدن.بازم بد نبود.
از من فرم گزینش رو نگرفتن منم یادم رفت بگم چرا نمیگیرید.حالا نمیدونم چرا نگرفتن.اخر مصاحبه هم گفتن اگ قبول بشی حقوق پایه اینقده که با شرایط سخت کاری میشه اینقد مثلا.و تعداد روزهای کاری گفتن.لطفا اگر کسی رفت مصاحبه بپرسه جوابش کی میاد.ایشالا هرکی حقشه قبول شه

مرادی میانرودی

اخراجی موقت
سلام من مصاحبه ام خوب بود اما شدیدا استرس داشتم
طوری که تا کمی از میز مصاحبه روم رو برگردوندم روانشناس گروه 5 نفری بلند دستشو برد بالا و با خنده شدید گفت خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ یلی استرس داشت
یک سوال دارم و اونم این هست که به نظرتون بخاطر این مورد ردم نمیکنند؟

golgolak

عضو جدید
سلام
دوستان چند روز قبل یکی از مسئولان تهران را دیدم و مقداری از مسائل و مشکلات کمپ ها را براش گفتم.(مشکلات مربوط به شرینو بود که داشت میگفت شرینو که عالیه و مشکلی نداره فکر کنم بیشتر نسبت به مشکلات بی اطلاعند) البته اینکه اون بنده خدا چقدر کار ازش بر میومد و چقدر نمی اومد بماند اما حداقل گفت سعی خودم را خواهم کرد. ضمن اینکه گفت فعلا وضع رفاهی سکو ها خیلی داغونه و تمرکز رو اوناست اما بازم تلاش میکنیم
اما این ها را گفتم تا به این نتیجه برسم که ضروریه اون گروهی را که گفتیم تشکیل بدیم تا با تلاش ها بتونیم امکانات بیشتری بگیریم. دقیقا همون کاری که جمی ها کردند و مثلا اینکه صبح ها بهشون صبحانه بدند یا یک سری مشکلات درمانیشون را حل کردند
از دوستان خواهشمندم با پیشنهاداشون و طراحی یک سیستم مناسب برا این گروه، تاسیسش را شروع کنیم و مطمئنا با شروع کار مشکلات بیشتری ظاهر میشه که میتونیم اون را به موقع اصلاح کنیم

alireza2022

عضو جدید
سلام من مصاحبه ام خوب بود اما شدیدا استرس داشتم
طوری که تا کمی از میز مصاحبه روم رو برگردوندم روانشناس گروه 5 نفری بلند دستشو برد بالا و با خنده شدید گفت خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ یلی استرس داشت
یک سوال دارم و اونم این هست که به نظرتون بخاطر این مورد ردم نمیکنند؟

همه استرس دارن بخاطر این چیزا کسی رو رد نمیکنن دوست عزیز

alireza2022

عضو جدید
من مهندسی شیمی صنایع پالایش بودم.اولا اگ ارشد هستید نگید چون شاید در مورد ارشد هم ازتون بپرسن.من کار اموزی رو گفتم تو کارخونه تصفیه روغن بودم.انگار براشون تازگی داشت.چون کلا در مورد کاراموزی و دستگاه های مربوطش پرسیدن.یه متن تعریفی انگلیسی کوچیک هم گذاشتن جلوم گفتن بلند بخون و ترجمه کن.درکل سخت نمیگیرن.ولی از شانس من از چیزهایی که خونده بودم نپرسیدن.بازم بد نبود.
از من فرم گزینش رو نگرفتن منم یادم رفت بگم چرا نمیگیرید.حالا نمیدونم چرا نگرفتن.اخر مصاحبه هم گفتن اگ قبول بشی حقوق پایه اینقده که با شرایط سخت کاری میشه اینقد مثلا.و تعداد روزهای کاری گفتن.لطفا اگر کسی رفت مصاحبه بپرسه جوابش کی میاد.ایشالا هرکی حقشه قبول شه

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون ان شاالله که قبول میشی.مکالمه زبانم داشتین؟ در چه حد؟

golgolak

عضو جدید
همه استرس دارن بخاطر این چیزا کسی رو رد نمیکنن دوست عزیز
نگران نباش این هم یک سیاستی بوده برا خود مصاحبه
منم خیلی استرس داشتم طوری که موقعی که داشتن مدارک را ازم میگرفتن از شدت لرزش دستم اون شخصی که مدارک را میگرفت تعجب کردو دلش سوخت بعد و گفت "نگران نباش خبری نیست من اینجام"
اتفاقا استرس ایجاد میکنند تا واکنشت را تو حالت پر استرس ببینند اصلا روانشناسه برا همین اونجاست ضمن اینکه شما از لحاظ علمی ومقداری فنی تو آزمون تست شدی و فلسفه قسمت زیادی از مصاحبه گرفتن هم همینه
خلاصه اینکه داشتن استرس اصلا ایرادی نداره و طبیعیه مهم اینه که مثلا تو این حالت پرخاش نکنی یا کنترل خودت را از دست ندی

جنایتکار

اخراجی موقت
نگران نباش این هم یک سیاستی بوده برا خود مصاحبه
منم خیلی استرس داشتم طوری که موقعی که داشتن مدارک را ازم میگرفتن از شدت لرزش دستم اون شخصی که مدارک را میگرفت تعجب کردو دلش سوخت بعد و گفت "نگران نباش خبری نیست من اینجام"
اتفاقا استرس ایجاد میکنند تا واکنشت را تو حالت پر استرس ببینند اصلا روانشناسه برا همین اونجاست ضمن اینکه شما از لحاظ علمی ومقداری فنی تو آزمون تست شدی و فلسفه قسمت زیادی از مصاحبه گرفتن هم همینه
خلاصه اینکه داشتن استرس اصلا ایرادی نداره و طبیعیه مهم اینه که مثلا تو این حالت پرخاش نکنی یا کنترل خودت را از دست ندی
میشه بگید مثلا چگونه پرخاشی یا کنترل خودمون رو در چه حد از دست بدیم باعث رد شدن میشه؟
سپاسگزارم

golgolak

عضو جدید
میشه بگید مثلا چگونه پرخاشی یا کنترل خودمون رو در چه حد از دست بدیم باعث رد شدن میشه؟
سپاسگزارم
یادم زمانی که من مصاحبه دادم اون زمان تو شهر ما یه دزدی و ... اتفاق افتاده بود که خوب توی شهر های کوچیک چون از این خبرا کمه خبرش می پیچه. اون مصاحبه کننده نامرد این قضیه را میدونست و مدام میگفت که همشهریهاتون فلان بهمان و کلی سر به سرم گزاشتند. من هم دلم میخواست گردنش را بشکنم (تو اون وضعیت انسان حالت عادی نداره تازه یکی هم سوهان روح بشه دیگه هیچی) من یادمه فقط لبخند زدم.
یه استاد تو دانشگاه داشتیم از مصاحبه کننده های قدیمی گاز بود. میگفت" تو مصاحبه تنها هدف ما اینه که طرف را عصبانی کنیم ببینیم واکنشش چیه"
خلاصه اینکه سعی کنید تنها لبخند بزنید و خودتون را خونسرد نشون بدید، سعی کنید دستتون نلرزه یا اگه لرزید مدام حرکتش بدید تا پیدا نباشه، سعی کنید نشستید پاهاتون را تکون ندید، شمرده شمرده صحبت کنید نه اینکه یه چیز بگید و بعدش بگید نه اینطور نیست و فلان طور درسته، اگه چیزی تعارف کردند بردارید و خیلی عادی بخورید و الا نه(تو مصاحبه نفت به من ندادند اما جاهای دیگه یکی از شگرد ها بود)، اگه گفتند استرس داری یا نه خیلی راحت بگید طبیعیه که داشته باشم اما به راحتی میتونم کنترلش کنم وبلدم خونسردیم را به راحتی حفظ کنم و ....
البته همه اینا به شخص مصاحبه کننده هم مربوط میشه

H-Engineer

عضو جدید
دوستان سلام.
من نفتی نیستم ولی جای دیگه پیدا نکردم سوالمو بپرسم.
بنظرتون تو پتروشیمیایی که خصوصی شدن گزینش مهمه؟ یعنی ممکنه بعد از قبولی آزمون و مصاحبه علمی تو گزینش ردت کنن؟

dashhadi

عضو جدید
دوستان سلام.
من نفتی نیستم ولی جای دیگه پیدا نکردم سوالمو بپرسم.
بنظرتون تو پتروشیمیایی که خصوصی شدن گزینش مهمه؟ یعنی ممکنه بعد از قبولی آزمون و مصاحبه علمی تو گزینش ردت کنن؟

سلام، هرچند اکثر پتروشیمی ها در ظاهر خصوصی شدن اما بازم بلوک مدیریتی بیشتر اونا دست دولت یا سازمانهای شبه دولتی نظیر تامین اجتماعی هست و مرحله ی تایید صلاحیت در هسته ی گزینش جزو مراحل استخدام اونا تلقی میشه، پس در حالت کلی پاسخ سوال شما مثبت هست.
اما معدود افرادی هستند که در مرحله ی گزینش رد بشن که اونا هم خیلی خاص هستن مثل داشتن سابقه ی کیفری . البته به شرط اینکه مصاحبه ی گزینش رو هم بالکل تعطیل نبوده باشی!!! ولی معمولا مصاحبه رو که خراب کنی یا بهت جزوه میدن بخونی یا کتاب و توضیح المسایل معرفی میکنن بخونی دوباره بیای گزینش!

H-Engineer

عضو جدید
سلام، هرچند اکثر پتروشیمی ها در ظاهر خصوصی شدن اما بازم بلوک مدیریتی بیشتر اونا دست دولت یا سازمانهای شبه دولتی نظیر تامین اجتماعی هست و مرحله ی تایید صلاحیت در هسته ی گزینش جزو مراحل استخدام اونا تلقی میشه، پس در حالت کلی پاسخ سوال شما مثبت هست.
اما معدود افرادی هستند که در مرحله ی گزینش رد بشن که اونا هم خیلی خاص هستن مثل داشتن سابقه ی کیفری . البته به شرط اینکه مصاحبه ی گزینش رو هم بالکل تعطیل نبوده باشی!!! ولی معمولا مصاحبه رو که خراب کنی یا بهت جزوه میدن بخونی یا کتاب و توضیح المسایل معرفی میکنن بخونی دوباره بیای گزینش!
مرسی از جوابت. اره دیگه، خصوصی نمایی شده! والا هرچی پرسید جواب دادم بدون اشتباه، فقط گفت نظرت راجع به رابطه با آمریکا چیه، اصلا حواسم نبود سوتی دادم با یه سری استدلال مسخره گفتم خوبه که انتقال تکنولوژی بوجود بیاد:(
از همین یه مورد میترسم

POGC1390

عضو جدید
دعوت به همکاری

دعوت به همکاری

سلام
دوستان چند روز قبل یکی از مسئولان تهران را دیدم و مقداری از مسائل و مشکلات کمپ ها را براش گفتم.(مشکلات مربوط به شرینو بود که داشت میگفت شرینو که عالیه و مشکلی نداره فکر کنم بیشتر نسبت به مشکلات بی اطلاعند) البته اینکه اون بنده خدا چقدر کار ازش بر میومد و چقدر نمی اومد بماند اما حداقل گفت سعی خودم را خواهم کرد. ضمن اینکه گفت فعلا وضع رفاهی سکو ها خیلی داغونه و تمرکز رو اوناست اما بازم تلاش میکنیم
اما این ها را گفتم تا به این نتیجه برسم که ضروریه اون گروهی را که گفتیم تشکیل بدیم تا با تلاش ها بتونیم امکانات بیشتری بگیریم. دقیقا همون کاری که جمی ها کردند و مثلا اینکه صبح ها بهشون صبحانه بدند یا یک سری مشکلات درمانیشون را حل کردند
از دوستان خواهشمندم با پیشنهاداشون و طراحی یک سیستم مناسب برا این گروه، تاسیسش را شروع کنیم و مطمئنا با شروع کار مشکلات بیشتری ظاهر میشه که میتونیم اون را به موقع اصلاح کنیم

سلام به همه دوستان.
دوستان و همکاران POGC در صورت تمایل مطالب مربوط به خودمون رو در تاپیک مخصوص به خودمون مطرح کنید.

از همکاری شما صمیمانه سپاسگزارم.

لینک تاپیک اختصاصی شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390

به نظر بنده اگه توی تاپیک مربوط به خودمون بحث ها مطرح بشه، هم دسترسی سریعتر هست و دیگه نیازی نیست لابلای کامنت های متعدد دنبال بحث مربوط به خودمون باشیم و کامنتهامون دیگه پراکنده نیست و هم اینکه محفلمون صمیمی تر میشه.
برای اطلاع رسانی از آدرس تاپیک هم، بعد از این همه مدت همدیگه رو میشناسیم و می تونیم به هم خبر بدیم و در تاپیک اختصاصی شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390 کامنت بذاریم.

البته این نظر شخصی بنده بود و هر تصمیمی گرفته بشه بهش احترام میگذارم.
قربون همتون.

آخرین ویرایش:

mohammad 1365

عضو جدید
**توجه**
باسلام
به اطلاع آندسته از شرکت کننده گان در آزمون مصاحبه شرکت نفت (شرکت ملی حفاری) امسال که در گروه شغلی عملیات حفاری با گرایش تحصیلی برق و مکانیک شرکت کرده بودند میرساند با توجه به جبهه گیرهای افراد مصاحبه کننده در مقابل این دو رشته و نوع مصاحبه و برخورد با شرکت کنندگان این دو رشته خصوصا رشته برق،اعتراض های خود را به صورت تلفنی و فاکس به شماره های دفتر تامین نیروی انسانی شرکت نفت و شماره های روابط عمومی به گوش مسئولین برسانید.بیایید برای حذف بدون دلیل این دو گرایش در گروه شغلی عملیات حفاری تلاش کنیم.و مقابل جبهه گیری افراد متعصب مصاحبه کننده ایستادگی کنیم...!
شماره تماس:66969562-021
شماره فاکس جهت ارسال نامه کتبی:61626330-021
من خودم تماس گرفتم گفتن اگر اعتراضی هست به نحوه مصاحبه و برخورد آنها به صورت کتبی تا قبل از اعلام نتایج مصاحبه باید ارسال کنید...

golgolak

عضو جدید
به نظر بنده اگه توی تاپیک مربوط به خودمون بحث ها مطرح بشه، هم دسترسی سریعتر هست و دیگه نیازی نیست لابلای کامنت های متعدد دنبال بحث مربوط به خودمون باشیم و کامنتهامون دیگه پراکنده نیست و هم اینکه محفلمون صمیمی تر میشه.
برای اطلاع رسانی از آدرس تاپیک هم، بعد از این همه مدت همدیگه رو میشناسیم و می تونیم به هم خبر بدیم و در تاپیک اختصاصی شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390 کامنت بذاریم.

البته این نظر شخصی بنده بود و هر تصمیمی گرفته بشه بهش احترام میگذارم.
قربون همتون.
سلام
به نظر من پیشنهاد آقای صالحی بهتره(البته من خودم با ساختار گوگل پلاس مشکل دارم) تو این طرح هم میشه در مورد مسائل خصوصی صحبت کرد (مثل مسائل مالی که خوب تو یه تاپیک با دسترسی عمومی نمیشه) و هم دیگه نیازی نیست بین کلی مطلب نامربوط دنبال چیز به درد بخور بگردیم
فکر کنم اگه دوستان همتی کنند و هم خودشون پیام خصوصی بدند به آقای صالحی جهت عضویت و هم این گروه را به همکاراشون معرفی کنند خیلی خوب خواهد شد

civil 64

عضو جدید
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران با انتصاب مدیر عامل جدید شرکت نفت و گاز پارس ضمن تشریح وظایف این شرکت، دستور داد ظرف حداکثر دو هفته گزارشی از وضعیت شرکت و پیشرفت کارهای در دست انجام برای ارائه به هیات مدیره تهیه شود.به گزارش خبرنگار انرژی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رکن الدین جوادی در حکم انتصاب علی اکبر شعبان پور ضمن انتصاب وی به مدیر عاملی شرکت ملی نفت و گاز پارس وی را به عنوان عضو اصلی هیات مدیره شرکت نفت و گاز پارس نیز منصوب کرد.جوادی همچنین در این حکم وظایف شرکت نفت و گاز پارس را مورد تاکید قرارداد که از جمله این وظایف به شرح ذیل است:- اتخاذ تدابیر لازم جهت تولید صیانتی، نگهداری بهینه از تاسیسات و افزایش ضریب بازیافت نهایی از میدان مشترک پارس جنوبی- پیگیری و اجرای مجدانه تکمیل فازهای توسعه ای میدان مشترک پارس جنوبی طبق برنامه زمان بندی تعیین شده و افزایش ظرفیت تولید از این میدان و سایر میادین تحت پوشش با اولویت پروژه های فازهای ١٢، ١٥، ١٦، ١٧، ١٨.- مدیریت یکپارچه و اثربخش توسعه منابع انسانی، رعایت الزامات و مقررات HSE پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و هماهنگی با سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس- بکارگیری تدابیر لازم برای افزایش بهره وری با هدایت و نظارت مناسب بر پروژه های در دست اجرا- اجرای طرح های صرفه جویی انرژی و بهره برداری بهینه از منابع انرژی با همکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس- سازماندهی و ایجاد فرصت برای نیروهای باتجربه متخصص و متعهد با هدف بهبود مشخصات و کیفیت اجرای پروژه ها- ساماندهی فرآیندهای تامین منابع مالی و جذب سرمایه های موردنیاز- ساماندهی و بهینه سازی نیروها در شرکت نفت و گاز پارس با هدف کاهش نیروها و افزایش کیفیت و سرعت گردش امور و تصمیم گیری بموقع و مناسب- بهبود فرآیندهای جاری و تصمیم گیری در جهت سالم سازی، شفاف سازی و تسریع در انجام امور و وظایف شرکت

matrix2683

عضو جدید
برای کاردانی الکترونیک رفتم مصاحبه..بد نبود راضی بودم از جواب دادنم
آفیس پرسیدن..زبان پرسیدن..اینترنت ..تقویت کننده .. دیجیتال..ابزار قیق(فشار و سنسور)

dashhadi

عضو جدید
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران با انتصاب مدیر عامل جدید شرکت نفت و گاز پارس ضمن تشریح وظایف این شرکت، دستور داد ظرف حداکثر دو هفته گزارشی از وضعیت شرکت و پیشرفت کارهای در دست انجام برای ارائه به هیات مدیره تهیه شود.به گزارش خبرنگار انرژی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، رکن الدین جوادی در حکم انتصاب علی اکبر شعبان پور ضمن انتصاب وی به مدیر عاملی شرکت نفت و گاز پارس وی را به عنوان عضو اصلی هیات مدیره شرکت نفت و گاز پارس نیز منصوب کرد.جوادی همچنین در این حکم وظایف شرکت نفت و گاز پارس را مورد تاکید قرارداد که از جمله این وظایف به شرح ذیل است:- اتخاذ تدابیر لازم جهت تولید صیانتی، نگهداری بهینه از تاسیسات و افزایش ضریب بازیافت نهایی از میدان مشترک پارس جنوبی- پیگیری و اجرای مجدانه تکمیل فازهای توسعه ای میدان مشترک پارس جنوبی طبق برنامه زمان بندی تعیین شده و افزایش ظرفیت تولید از این میدان و سایر میادین تحت پوشش با اولویت پروژه های فازهای ١٢، ١٥، ١٦، ١٧، ١٨.- مدیریت یکپارچه و اثربخش توسعه منابع انسانی، رعایت الزامات و مقررات HSE پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و هماهنگی با سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس- بکارگیری تدابیر لازم برای افزایش بهره وری با هدایت و نظارت مناسب بر پروژه های در دست اجرا- اجرای طرح های صرفه جویی انرژی و بهره برداری بهینه از منابع انرژی با همکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس- سازماندهی و ایجاد فرصت برای نیروهای باتجربه متخصص و متعهد با هدف بهبود مشخصات و کیفیت اجرای پروژه ها- ساماندهی فرآیندهای تامین منابع مالی و جذب سرمایه های موردنیاز- ساماندهی و بهینه سازی نیروها در شرکت نفت و گاز پارس با هدف کاهش نیروها و افزایش کیفیت و سرعت گردش امور و تصمیم گیری بموقع و مناسب- بهبود فرآیندهای جاری و تصمیم گیری در جهت سالم سازی، شفاف سازی و تسریع در انجام امور و وظایف شرکت

الفاتحه
لینک خبر: http://www.pananews.ir/news/news.php?id=13706
دلمون به تغییرات دولت تدبیر و امید خوش بود که ...

alireza2022

عضو جدید
برای کاردانی الکترونیک رفتم مصاحبه..بد نبود راضی بودم از جواب دادنم
آفیس پرسیدن..زبان پرسیدن..اینترنت ..تقویت کننده .. دیجیتال..ابزار قیق(فشار و سنسور)

ان شاءالله که قبولی
زبان درچه حد بود؟چه سوالایی پریسدن؟

honestman

عضو جدید
ساماندهی و بهینه سازی نیروها در شرکت نفت و گاز پارس (با هدف کاهش نیروها )؟؟؟؟؟؟؟ :(:eek: :(
:( :eek:
یعنی چی اونوقت ؟؟؟؟؟؟؟

dashhadi

عضو جدید
ساماندهی و بهینه سازی نیروها در شرکت نفت و گاز پارس (با هدف کاهش نیروها )؟؟؟؟؟؟؟ :(:eek: :(
:( :eek:
یعنی چی اونوقت ؟؟؟؟؟؟؟

یعنی:
ما ز یاران چشم یاری داشتیم

خود غلط بود آنچه می پنداشتیم
من که به شخصه انگیزه ای واسم نمونده،به قول رئیسمون قضیه بیش از حد فرسایشی شده.
هر کار دوست دارن بکنن، واقعیتش اینه که کاری هم از دستمون برنمیاد. هر چه پیش آید خوش آید :cry:

انتقال یه عده از بچه هایی که تو جم مصاحبه شدن هم قطعی شده ، از اول آبان یا آذر

بالا