مامان منم میبری مدرسه ...................

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی موضوع جالبی رو انتخاب کرده بودین

موفق باشین

*دختر باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:عاااااالی بود مرسی
منم دلم واسه اون روزا خیلی تنگ شده
تنها دغدغمون نوشتن تکالیفو دیکته ی شب بود!
حاضرم اسم دانشجو از روم برداشته شه و اسم دانش آموز بازم روم باشه
قول میدم ایندفعه قدر اون لحظاتو بیشتر بدونم!

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
یادش بخیر
اما دیگر دوست ندارم به دوران مدرسه بر گردم!
تو مدرسه همش بهمون دروغ می گفتن. درسهامون دروغ بوده دور از واقعیت بود/ جبر و اون چیزی که تو جمهوری اسلامی بود و می گفتن بدون انصاف و واقعیت جهان!!! و حتی تاریخ خودمون!
.
هیچ وقت دوست ندارم برگردم مدرسه ... دانشگاه رو خیلی دوست دارم. کاش می شد تا آخر عمر یونی بمونیم! دانشجویی بهتر از دانش آموزیه!!!! البته اینها نظر منه!!!

malmal_r

عضو جدید
محمد جون دمت جيز~~حال كردم~
داغ دلمو تازهئ كردي پسر~~~~:cry:
دلم لك زاده واسه اون روزا!!!
پس از اين روزا درست استفاده كنيم كه وقتي بزرگ شديم باز براي اين دوران غبته نخوريم!!!!

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عااااشخ بچه تو این نقاشیه بودم..اشتهامو زیاد میکرد:دی

یاد اون دوران افتادم.بهترین دوران زندگی.اول دبستان چه خوش میگذشت و قدرش ندونستیم.
الانم قدر دانشجویی رو نمیدونیم و وقتی درس تمام میگیم کاش دوباره دانشجو بودیم.
امان از دست ما آدم ها

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واقعا یادش بخیر...
چه دورانی داشتیم.............
خیلی خیلی ممنون:gol::gol::gol:

بوی بارون

عضو جدید
وای......چقدر دلم هوای اون روزا کرده
کاش نمیدیدمشون ...... اینجوری کمتر دلتنگشون میشدم:crying2::crying2::crying2::crying2:
ممنون عزیزم.......خیلی قشنگ و :crying2::crying2:.......... بود

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااای میسی ........ یه دنیا میسی.........
یه عالمه حس خو همین الان اومد تو دلم........میسی:w30:

رامین قاسم نتاج

اخراجی موقت
چی بگم ولا؟ گفتنی ها رو دوستان گل گفتن منم مثل تمام دوستان کلی خاطره دارم از این نوشته ها از این نقاشی>>>فقط میتونم ازتون تشکرکنم بخاطر این زحمات شما...
.
فقط یدونه سوال دارم از شما ودیگر دوستان ؟؟؟ایا میشه یا چطور میشه برگشت ب اون خاطرتا زیبا ب اون روزا؟ تمام دوستان گفتن کاش میشدبرگردیم ...خب چیزی ک مشخص هست اینکه نمیشه برگشت ..اما نمیشه دوباره اون روزهارو زنده کرد؟؟؟
.
مرسی از شما...

افتخار1

عضو جدید
واقعا منو بردین به روزای ابتداییم . خیلی بی دغدغه زندگی میکردیم . هیچ فکری نداشتیم .اما الان چی حتی تو خواب هم آروم و قرار نداریم:w32:اینا همه به افتخارت تو اومدن و دارن تشویقت میکنن.

m_mahdi_tbt

عضو جدید
سلام تو دوستان کسی هست که کتاب دوران ابتدایی رو هنوز داشته باشه؟ البته برای متولدین 66-67 به قبل اگر کسی هست به بنده پیغام خصوصی بده

kabviz

عضو جدید
وااااااااااااااااااااااااااااااااای ... اخ جوووووووووووووون . چقدر تاپیکه خووبی بود . مرسی دوستم .
چقدر دوران خووبی بوود . یااااااااااااااااااااااااااااااااادش بخیر :child:

.shana

عضو جدید
دلم واسه اون روزا تنگ ميشه...وقتي به زور ميخواستم تنهايي برم مدرسه و مامانم دنبالم نياد تا تنهايي برگردم خونه ...هيييي...ممنون:gol::gol::gol:

sara00_00

عضو جدید
چی بگم ولا؟ گفتنی ها رو دوستان گل گفتن منم مثل تمام دوستان کلی خاطره دارم از این نوشته ها از این نقاشی>>>فقط میتونم ازتون تشکرکنم بخاطر این زحمات شما...
.
فقط یدونه سوال دارم از شما ودیگر دوستان ؟؟؟ایا میشه یا چطور میشه برگشت ب اون خاطرتا زیبا ب اون روزا؟ تمام دوستان گفتن کاش میشدبرگردیم ...خب چیزی ک مشخص هست اینکه نمیشه برگشت ..اما نمیشه دوباره اون روزهارو زنده کرد؟؟؟
.
مرسی از شما...

شاید وقتی که همه ی آدما برگردن به اون دوران
یا شاید با گاهی کودک بودن ، گاهی رنگی دیدن

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش به خیر راستی نوستال های ما کجا نوستال های بچه های امروز کجا یادش به خیر عاشق درس کوکب خانوم بودم