كسي كه باهاش ميخايد ازدواج كنيد چه خصوصياتي داشته باشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گیرم نیاد.............

بعدش شما برو به یه دختر بگو تو وظیفته آشپزی کنی ببین زنت میشه؟؟ مردی که کلفت میخواد یا آشپز چرا باید دختر مردمو بدبخت کنه

بعدشم شما با نظر من نمیسازی دلیل نداره همه مثه شما باشن

من برخلاف شما فک میکنم به نظر من پسرا باهم فرق دارن دلیل نداره چون تجربه بد دارم بگم همه مثه همن

1-من تجربه ی بد ندارم....والا ندارم بلا ندارم...
2-همه ی پسرا برای آشپزی زنشون خیلی اهمیت قائلن...
3-دختری که بخواد از اولش ازین حرفا بزنه بدرد من نمیخوره و....
4-کلفتم نمیخوام...خانم خونه میخوام...رئیس خونه میخوام...
5-اصن ازین طرز فک کردنتون خوشم نمیاد چون دارین حرفای منو کج میفهمین.من اصن قصد ندارم بگم کلفت میخوام ولی شما حرف تو دهن من میذارین!؟
6-وظیفه ی زنه نمیدونم چرا اینو یه توهین میدونین؟؟؟اگه یه مرد هر روز غذا از بیرون سفارش بده دیگه چرا زن میگیره؟؟؟اگه دوباره نگین مگه وظیفه ی زنه؟

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه که همش میگید اعتقادات داشته باشه ،تحصیلات داشته باشه. صادق باشه و ....
داشتم میرفتم اما گفتم اینو بشما بگم بعد برم
من لزومی نمیبینم ک بخام دروغ بگم
اما انگار خودتون اهل شعار دادن هستید ک فکر میکنید حرفای ما هم شعار بوده.........البت باز خدا میدونه ک کی داره شعار میده و کی حقیقتو میگه.........
موفق باشید

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كسي كلفت نميخاد
شما چرا گير داديد به آشپزي ؟
خوب البته اينم يه هنره ,ولي اصل يه چيز ديگه هس
وقتي زني با مردي ازدواج ميكنه بايد بدونه چي درسته چي نه
ولي امروز همه زنا ميخان جاي مردشون رو بگيرن
اينكه نميشه

شما پسر هستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما انگار خودتون اهل شعار دادن هستید ک فکر میکنید حرفای ما هم شعار بوده.........البت باز خدا میدونه ک کی داره شعار میده و کی حقیقتو میگه.........
موفق باشید

بنده حاضرم به تموم مقدسات قسم بخورم تا پسری پول نداشته باشه دختر خصوصیات اخلاقیشو نمیبینه...
حقم داره...بقول یکی از دوستان میگفت مگه دختر میتونه بشینه صداقتو بخوره؟؟؟؟عشقو بخوره؟؟؟

tino25

عضو جدید
فقط يه زن مهربون ميتونه بچه خوب رو تربيت كنه
يه زن با اخلاق ميتونه آرامش توخونواده رو تامين كنه
يه زن مدير ميتونه باعث پيشرفت خونواده بشه
يه زن كم توقعه ميتونه دل همسر خودشو هميشه گرم نگه بداره
و...
واين يعني زن خوب همه كارس ,ريئسه خونوادس
كلا زن بايد زن باشه

nedashiva

کاربر بیش فعال
كسي كلفت نميخاد
شما چرا گير داديد به آشپزي ؟
خوب البته اينم يه هنره ,ولي اصل يه چيز ديگه هس
وقتي زني با مردي ازدواج ميكنه بايد بدونه چي درسته چي نه
ولي امروز همه زنا ميخان جاي مردشون رو بگيرن
اينكه نميشه

اول پسرا شروع کردن به بحث آشپزی منم اونقد عرضه دارم که بتونم یه چیزی درس کنم که نمیریم از گشنگی

اینکه زنا میخوان جای مرداشون رو بگیرن دقیقا ینی چی؟؟

نظر من اینه زن نباید تو خونه بشینه از جامعه عقب بیوفته نه درس بخونه نه کار کنه

کار خونه و بچه داری هم وظایف هردو هست چون هردو دارن توخونه زندگی میکنن اگه زن آشپزی میکنه مردم باید ظرفا رو بشوره جارو بکشه

بخدا من مردایی رو دیدم که وقتی بچشون مریضه وشب تا صبح گریه میکنه پامیشن میرن یه اتاق دیگه میخوابن اونوقت زن شب تا صبح...........

مگه پدرو مادر یه حقی ندارن به بچه؟؟؟؟

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
موفق باشید
منظورم شخص شما نبود. اما همه دخترا دارن این حرفارو میگن که با واقعیت جامعه امروز ما متفاوته و آدم شک می کنه

عاشق پیشه

عضو جدید
اينجانب كه «يك مرد بشدت مجرد» مي باشم، تصميم خود را جهت ازدواج اعلام مي نمايم. لذا از كليه متقاضياني كه طبيعتاًخانم هستند، تقاضا دارم لطفا صف را رعایت نمایند

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول پسرا شروع کردن به بحث آشپزی منم اونقد عرضه دارم که بتونم یه چیزی درس کنم که نمیریم از گشنگی

کار خونه و بچه داری هم وظایف هردو هست چون هردو دارن توخونه زندگی میکنن اگه زن آشپزی میکنه مردم باید ظرفا رو بشوره جارو بکشه

بخدا من مردایی رو دیدم که وقتی بچشون مریضه وشب تا صبح گریه میکنه پامیشن میرن یه اتاق دیگه میخوابن اونوقت زن شب تا صبح...........

واقعا نمیدونم چی بگم!!!؟؟؟
من داداشم حفاری کار میکنه.بدترین شرایط کاری...
14 روز تو دمای 70 درجه وسط بیابون کار میکنه وقتی میاد قشنگ سه روز بیهوشه و سه لایه پوست میندازه!!!!
اونوقت شما چطور میگین باید زن غذا درست کنه و مرد بشوره؟؟؟؟مرد اصن خونه نیست!
24 روزیم که خونست یا دنبال کارای بانکیشه یا تعمیر خونه و پرداخت اقساطشو فیشهای آب و برق و گاز و...انگار خیلی خوشحالینا!!!!
مگه مرد بیکاره بیاد ور دل زن بشینه؟

nedashiva

کاربر بیش فعال
1-من تجربه ی بد ندارم....والا ندارم بلا ندارم...
2-همه ی پسرا برای آشپزی زنشون خیلی اهمیت قائلن...
3-دختری که بخواد از اولش ازین حرفا بزنه بدرد من نمیخوره و....
4-کلفتم نمیخوام...خانم خونه میخوام...رئیس خونه میخوام...
5-اصن ازین طرز فک کردنتون خوشم نمیاد چون دارین حرفای منو کج میفهمین.من اصن قصد ندارم بگم کلفت میخوام ولی شما حرف تو دهن من میذارین!؟
6-وظیفه ی زنه نمیدونم چرا اینو یه توهین میدونین؟؟؟اگه یه مرد هر روز غذا از بیرون سفارش بده دیگه چرا زن میگیره؟؟؟اگه دوباره نگین مگه وظیفه ی زنه؟

چرا همه رو با خودتون جمع میبندید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم تجربه بد رو واسه شما نگفتم کلی گفتم اصلا واسه خودم گفتم

هر کی یه نظری واسه زندگیش داره نظر منم اینه درستو غلطش پای خودم

tino25

عضو جدید
اين ساده انگاريه كه زن بايد فقط ظرف بشوره و توخونه كار كنه و...
بابا شماها قدر خودتون رو نميدونيد
هرچه انسان فهميده تر بشه حتما جايگاه بالاتري رو به دست مياره
ولي متاسفانه همچي شده نما دادن ,ظاهر بيني...

nedashiva

کاربر بیش فعال
واقعا نمیدونم چی بگم!!!؟؟؟
من داداشم حفاری کار میکنه.بدترین شرایط کاری...
14 روز تو دمای 70 درجه وسط بیابون کار میکنه وقتی میاد قشنگ سه روز بیهوشه و سه لایه پوست میندازه!!!!
اونوقت شما چطور میگین باید زن غذا درست کنه و مرد بشوره؟؟؟؟مرد اصن خونه نیست!
24 روزیم که خونست یا دنبال کارای بانکیشه یا تعمیر خونه و پرداخت اقساطشو فیشهای آب و برق و گاز و...انگار خیلی خوشحالینا!!!!
مگه مرد بیکاره بیاد ور دل زن بشینه؟

ور دل زن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داماد ماهم 14 14 هس ولی روزایی که خونس هیچی واسه زنش کم نمیزاره هرچی زنش میگه برو بیرون میگه با هم بریم کلن این 15 روز اینقد ور دل زنشه که زنش خسته میشه.........

مرد تا مرد داریم آدما با هم فرق دارن اینو چن بار گفتم

tino25

عضو جدید
خانم مهندس شما درست ميگيد ولي بخدا پاي عمل كه ميرسه همه يه جور ديگه رفتار ميكنن
چرا همه رو با خودتون جمع میبندید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم تجربه بد رو واسه شما نگفتم کلی گفتم اصلا واسه خودم گفتم

هر کی یه نظری واسه زندگیش داره نظر منم اینه درستو غلطش پای خودم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ور دل زن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داماد ماهم 14 14 هس ولی روزایی که خونس هیچی واسه زنش کم نمیزاره هرچی زنش میگه برو بیرون میگه با هم بریم کلن این 15 روز اینقد ور دل زنشه که زنش خسته میشه.........

مرد تا مرد داریم آدما با هم فرق دارن اینو چن بار گفتم

شاید داماد شما کارش آسونه و زنش بهش نمیگه دارم بهت لطف میکنم!!!!!!
آره مرد داریم تا مرد...
لطفا هروقت ازدواج کردین راستو حسینی بیاین اینجا کامنت بذارین و بگین من به شوهرم گفتم وظیفم نیست تو خونت کار کنمو دارم بهت لطف میکنم.ولی خداییش بیا دقیقا عکس العملشو بنویس...ممنون میشم...

nedashiva

کاربر بیش فعال
شاید داماد شما کارش آسونه و زنش بهش نمیگه دارم بهت لطف میکنم!!!!!!
آره مرد داریم تا مرد...
لطفا هروقت ازدواج کردین راستو حسینی بیاین اینجا کامنت بذارین و بگین من به شوهرم گفتم وظیفم نیست تو خونت کار کنمو دارم بهت لطف میکنم.ولی خداییش بیا دقیقا عکس العملشو بنویس...ممنون میشم...

من وقتی شوهر کنم اینجا فسیل شده چون حالاها قصد ازدواج ندارم شاید 2 یا 3 دیگه. کارای مهمتری دارم

ولی اگه تا اون موقع اینجا فسیل نشده بود بهتون قول میدم 100در 100 کامنت بزارم

شب خوش

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من وقتی شوهر کنم اینجا فسیل شده چون حالاها قصد ازدواج ندارم شاید 2 یا 3 دیگه. کارای مهمتری دارم

ولی اگه تا اون موقع اینجا فسیل نشده بود بهتون قول میدم 100در 100 کامنت بزارم

شب خوش

اینجا میمونه ولی شاید ماها فسیل شدیم!
به بچم میگم بابا برو بعد از مرگم کامنتای کاربر nedashiva رو بررسی کن...
شبتون بخیر...با این دیدگاهتون به هیچ جایی نمیرسین...
ولی بقول خودتون دیدگاه خودتونه و پاش وایسادین...

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با ایمان و نمازشو بخونه ،مودب،اخلاق خوب، رفیق باز نباشه ،اهل خانواده باشه ،ماخوذ به حیا،دست و پا دار باشه ، گیر مامان باباش نباشه .ودوس دارم بالاتر از من باشه که بتومنم بهش تکیه کنم؛نمی خوام بچه بزرگ کنم...زن ذلیل نباشه، نه کم رو باشه نه خیلی پر شر و شور،یه شرط مستحب هم این که یه نوع ساز هم بلد باشه بزنه یا صداش خوب باشه:smile:ینی دوس دارم اینجوری ..ولی دلیل نیست ..اصلا..

nimaart

کاربر بیش فعال
گیرم نیاد.............

بعدش شما برو به یه دختر بگو تو وظیفته آشپزی کنی ببین زنت میشه؟؟ مردی که کلفت میخواد یا آشپز چرا باید دختر مردمو بدبخت کنه

بعدشم شما با نظر من نمیسازی دلیل نداره همه مثه شما باشن

من برخلاف شما فک میکنم به نظر من پسرا باهم فرق دارن دلیل نداره چون تجربه بد دارم بگم همه مثه همن

معذرت میخوام اینجوری میگم، ولی همه چیز دو طرفه اس، همونطور که شما مسلما از یه پسر انتظار داری بره کار کنه و برای شما شرایط رفاه رو تامین کنه، اون پسر هم از شما انتظاراتی داره. اگر در مورد خودتون اینجوری فک میکنید که هیچ وظیفه ای ندارید، پس در مقابلش اگه یه پسر آس و پاس اومد خواستگاریتون که وقتی پرسیدی کارت چیه؟ بگه وظیفه مرد کار کردن نیست، ناراحت نباید بشی

nish nish

کاربر فعال
ریش و سیبیل داشته باشه ترجیحا از نوع طالبانیش:surprised::D
بی خی بابا حالا ما نوشتیم وگیرمون اومد

nedashiva

کاربر بیش فعال
معذرت میخوام اینجوری میگم، ولی همه چیز دو طرفه اس، همونطور که شما مسلما از یه پسر انتظار داری بره کار کنه و برای شما شرایط رفاه رو تامین کنه، اون پسر هم از شما انتظاراتی داره. اگر در مورد خودتون اینجوری فک میکنید که هیچ وظیفه ای ندارید، پس در مقابلش اگه یه پسر آس و پاس اومد خواستگاریتون که وقتی پرسیدی کارت چیه؟ بگه وظیفه مرد کار کردن نیست، ناراحت نباید بشی

من حرفم این نیست که من آشپزی نمیکنم من حرفم چیز دیگس من میگم یه پسر که فقط و فقط زن رو واسه آشپزی بخواد بهتره دختر مردمو بدبخت نکنه چرا ما چیزایی که تو دینمونه فقط .قتی به نفع خودمونه میاریمش وس چرا نمیگین تو دین گفته مرد وظیفشه کار کنه ولی نگفته زن وظیفشه تو خونش کار کنه همون حضرت فاطمه هم خدمتکار داشت و وقتی حضرت علی از بیرون میومد به زنش کمک میکرد چرا ما این چیزا رو نمیبینیم من اگه ازدواج کنم یه زمانی در صورتی تو خونم کار میکنم که شوهرمم همپای من باشه در صورتی آشپزی میکنم که وقتی منم خستم مریضم شوهرم برام غذا بپزه من حرفم سر درک متقابله به زندگی مشترک که واقعا باید مشترک باشه

901010

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- مومن باشه
2- روح بزرگی داشته باشه
3- درکش بالا باشه
4- ترجیحا خانواده دار باشه
5- ترجیحا اقتدار داشته باشه و زن ذلیل نباشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.