كسي كه باهاش ميخايد ازدواج كنيد چه خصوصياتي داشته باشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی میشه کارمند گرفت چیکاریه خوب :D در ضمن پسری که کار نداره دلیل نداره زن بگیره خودش و اونو اسیر کنه ، خودت راضی میشه زن کسی بشی که کار نداشته باشه؟

چون زندگی با حقوق یه نفر نمیچرخه و زندگی سختی خواهد بود، دختر بتونه خرج های جانبی { مثل لباس های مد روز، لوازم آرایشی و آرایشگاه ماهانه و ....} خودش رو بده و پسر هم هزینه زندگی رو تامین کنه زندگی بدی نخواهد بود
دوم اینکه دخترای الان که آشپزی نمی کنن دست به سیاه سفید نمیزنن از یه مرد خسته از کار اومده هم انتظار کمک هم دارن پس کار کنن بهتره حداقل شوهرشون رو بهتر درک میکنن و اینکه وقتی میای خونه میگی خستم میفهمن خستگی یعنی چی، و متقابلا مرد هم تو کار خونه بهش کمک میکنه
سوم اینکه اصلا چرا باید بیکار باشه حوصله اش سر میره بیشتر برای خودش خوبه با افراد دیگه هم در ارتباطه و تایمی که با شوهرش نیست احساس تنهایی نمیکنه

البته که عقاید آدما با هم خیلی میتونه فرق داشته باشه ولی من اینو قبول ندارم که یه زن مثه مرد بیرون خونه کار کنه،
حالا امشب خستم حوصله حرف زدن ندارم فردا میام با هم صحبت میکنیم البته اگه آوای علم اسپم حساب نکنه این حرفارو
ولی در کل میخوام اینو بگم با کار کردن یه زن مثه مرد بیرون از خونه مخالفم،دلایشم زیاده
اگه زن لازمه خستگیه کار بیرونه بفهمه پس لازمه مردم خستگی کار خونرو بفهمه!!
ولی این خیلی ستمه که زن خسته از بیرون بیاد تازه به فکر شامو کارای خونه هم باشه، مردا هم که تحمل یه اپسیلون گرسنگیو ندارن ماشالا...

منظوره من از کار، کار تمام وقته یعنی 6روز هفته سر کار بودنه، ولی یه کار پاره وقت برا یه زن لازمه واسه اینکه حوصلش سر نره به قوله شما و تو روزای دیگه هم به کارو زندگیش برسه.

واقعن خانومایی رو میبینم که مثلا کارمند هستن دلم براشون میسوزه میدونم واسه خرج زندگی هم کار میکنن ولی باور کنید خستگی تو روح و جسمشون خونه کرده، هم خودشون و هم شوهرشون و هم بچه هاشون یه حالت افسردگی دارن البته که این همیشگی نیس بعضیا رو هم دیدم هم به کار بیرون میرسن هم مثه یه کدبانو به شوهرو بچه هاشون میرسنو همیشه شادو خندونن ولی تعداد این آدما خیلی کم هست

مثلا خسته بودم میخواستم زیاد حرف نزنم ها:D بعععله دیگه اینم از خاصیت ما خانوماست:)

Meisam007

عضو جدید
البته که عقاید آدما با هم خیلی میتونه فرق داشته باشه ولی من اینو قبول ندارم که یه زن مثه مرد بیرون خونه کار کنه،
حالا امشب خستم حوصله حرف زدن ندارم فردا میام با هم صحبت میکنیم البته اگه آوای علم اسپم حساب نکنه این حرفارو
ولی در کل میخوام اینو بگم با کار کردن یه زن مثه مرد بیرون از خونه مخالفم،دلایشم زیاده
اگه زن لازمه خستگیه کار بیرونه بفهمه پس لازمه مردم خستگی کار خونرو بفهمه!!
ولی این خیلی ستمه که زن خسته از بیرون بیاد تازه به فکر شامو کارای خونه هم باشه، مردا هم که تحمل یه اپسیلون گرسنگیو ندارن ماشالا...

منظوره من از کار، کار تمام وقته یعنی 6روز هفته سر کار بودنه، ولی یه کار پاره وقت برا یه زن لازمه واسه اینکه حوصلش سر نره به قوله شما و تو روزای دیگه هم به کارو زندگیش برسه.

واقعن خانومایی رو میبینم که مثلا کارمند هستن دلم براشون میسوزه میدونم واسه خرج زندگی هم کار میکنن ولی باور کنید خستگی تو روح و جسمشون خونه کرده، هم خودشون و هم شوهرشون و هم بچه هاشون یه حالت افسردگی دارن البته که این همیشگی نیس بعضیا رو هم دیدم هم به کار بیرون میرسن هم مثه یه کدبانو به شوهرو بچه هاشون میرسنو همیشه شادو خندونن ولی تعداد این آدما خیلی کم هست

مثلا خسته بودم میخواستم زیاد حرف نزنم ها:D بعععله دیگه اینم از خاصیت ما خانوماست:)

خوب اره مثل مرد که نباید کار کنند مرد ها برای اضافه کار خودکشی می کنند :D در ضمن مردها چه بخوان و چه نخوان خستگی کار خونه رو درک خواهند کرد چه زن کار بکنه و چه نکنه
البته خستگی هم بستگی به محیط کار داره، والا خانم ها تو محل کارشون یا حرف میزنن یا میخندن یا ... تهش هم یکمی کار سبک میکنن خسته میشن:D
صد البته شما خانم ها تنها چیزی که خستتون نمیکنه حرف زدنه :biggrin:
در مجموع شرایط اقتصادی ایجاب میکنه وگرنه اکثر مردها ترجیح میدن خانمشون کار نکنه، استقلال مالی یک زن همیشه دردسر ساز خواهد بود :eek:

آخرین ویرایش:

suniya2012

عضو جدید
آدم باشه، دروغ نگه!! بخدا دیوانه شدم از دست پسرای دروغگو که فقط بلدن قپی بیانو قمپز در کنن!!!آخه کی خواسته اینا رو زمین تک باشن!!!!:razz:

وضعیت
موضوع بسته شده است.