كسي كه باهاش ميخايد ازدواج كنيد چه خصوصياتي داشته باشه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tino25

عضو جدید
سلام
دوست داري همسر شما چه خصوصيت رفتاري و اخلاقي و... داشته باشه؟

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش تیپ- خوشگل - خوش اخلاق - حرف گوش کن- کتک خور - اشپزی بلد باشه- پول دار - خونه - ماشین -- مهربون ............

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینکه ب معنای واقعی مرد باشه ن ی پسر سوسول.........محکم باشه جوری ک هر بادی خمش نکنه.......
صادق باشه.............اهل نماز و روزه..................اهل دود و دم ونوشیدنی جات نباشه(حالا قلیون اشکال نداره)............خانواده دار باشه...........بتونه کارای دوران مجردیشو ک برای ی آقای متهل پسندیده ست رو ببوسه بذاره کنار کلا...............مسیولیت پذیر باشه.........و..............
اتفاقا الان داشتم ملاکامو رو کاغذ مینوشتم بر فردا جمعه ک................:redface:

tino25

عضو جدید
توقعه كاملا به جايي داريد
اول اینکه ب معنای واقعی مرد باشه ن ی پسر سوسول.........محکم باشه جوری ک هر بادی خمش نکنه.......
صادق باشه.............اهل نماز و روزه..................اهل دود و دم ونوشیدنی جات نباشه(حالا قلیون اشکال نداره)............خانواده دار باشه...........بتونه کارای دوران مجردیشو ک برای ی آقای متهل پسندیده ست رو ببوسه بذاره کنار کلا...............مسیولیت پذیر باشه.........و..............
اتفاقا الان داشتم ملاکامو رو کاغذ مینوشتم بر فردا جمعه ک................:redface:

tino25

عضو جدید
جهت اطلاتون بگم كه متاسفانه قليون ضررش 10برابر سيگار هس پس خواهش ميكنم خودتون رو توجيح نكنيد و به دوستاتون هم بگيد

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهت اطلاتون بگم كه متاسفانه قليون ضررش 10برابر سيگار هس پس خواهش ميكنم خودتون رو توجيح نكنيد و به دوستاتون هم بگيد
حالا ی قلیونو بذارم بکشه بنده خدا گوناه داره اما اونم گاهی اوقاتا.............:D
مقسی دوستم;)

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ایمانش به خدا قوی باشه.همین.

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صادق باشه
اهل نماز و روزه
پاک باشه
تحصیلات داشته باشه
شغل مناسبی داشته باشه و درآمدی که بشه باهاش یه زندگی رو چرخوند
مهربون باشه
و مث خودم با احساس باشه
و خیلی چیزای دیگه

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اشپزی بلد باشه ، هر چی گفتم بگه چشم، عضو فیس بوک نباشه، خوششششششششششششششششگل باشه و بقیه رو به زور جور میکنیم

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
صادق باشه
اهل نماز و روزه
پاک باشه
تحصیلات داشته باشه
شغل مناسبی داشته باشه و درآمدی که بشه باهاش یه زندگی رو چرخوند
مهربون باشه
و مث خودم با احساس باشه
و خیلی چیزای دیگه

:redface: .....................................:confused:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سطح ایمانش در حد خودم باشه ، نماز خون باشه ....
مودب باشه...
باهام صادق باشه ...
حسود وکینه ای وبد اخلاق نباشه
زیبایی برام زیاد مهم نیست ولی باطن زیبایی داشته باشه

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مررررررررررررررررررررررررررررررد اینجا باشه الان اون تویییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
در راستای صحبت های بجا و متین دوست گرانقدر و خوبم آقای محمدرضا خان اسکندری عرض کنم... فارسیش در حد دو جمله باشه:
بله آقا...
چشم آقا...

بـَــــلــــــه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:w16:

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
در راستای صحبت های بجا و متین دوست گرانقدر و خوبم آقای محمدرضا خان اسکندری عرض کنم... فارسیش در حد دو جمله باشه:
بله آقا...
چشم آقا...

بـَــــلــــــه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:w16:
از قضا اینجور آقایون چنان بله چشم گوی خانومشون میشن ک بیا و ببین
این حرفو از من داشته باشید آقایون وحید و محمد رضا:w16:

tino25

عضو جدید
بخدا بيشتر پسرا اين شرايطي كه دخترا ميگن رو دارن ولي چرا وقتي ميرن خاستگاري قضيه كاملا برعكس ميشه؟!!!!:surprised:

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صد در صد:w16:
حیف ما واقعا
مخلصیم.........

وضعیت
موضوع بسته شده است.