علاقمندان به موسیقی

کوروش ش

عضو جدید
سلام
امروز این تاپیکو زدم شاید دلتان رحم آید یه ذره به هنر بیندیشید.
هر کی به موسیقی علاقه داره یا هر سوالی داره تو این تاپیک مطرح کنه.
ممنون

زردتشت

عضو جدید
عجب مباحثه ی موسیقی ای!!!
کوروش جان سه تاری که تو کار (زین گونه ام یا آسیمه سر)اصفهانیه تو شور فرنگی میزنه، اگه کوک و نتش رو داری زحمت میکشی؟!

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زندگیم ما موسیقی میگذره ، اگه یه 4 یا 5 دقیقه بیکار یه جا باشم و موسیقی گوش نکنم احساس میکنم یه قسمت از زندگیم کم شده.

داش کرورش شما Mix هم میکنید؟

کوروش ش

عضو جدید
من زندگیم ما موسیقی میگذره ، اگه یه 4 یا 5 دقیقه بیکار یه جا باشم و موسیقی گوش نکنم احساس میکنم یه قسمت از زندگیم کم شده.

داش کرورش شما Mix هم میکنید؟
آره اگه وقت کنم کار میکس و مستر هم میکنم.

علی حسنوند

عضو جدید
من هیچ هنری ندارم ولی فرق موسیقی خوب و بد رو میفهمم
کمانچه رو هم در حد آماتور بلدن

B.R.Z

عضو جدید
سلام من به ویولون خیلی علاقه دارم.دوست دارن یاد بگیرم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم.
به نظرتون میتونم با سی دی های اموزشی تو خونه یاد بگیرم یا حتما باید کلاس برم
آخه هزینه کلاسها زیاده و معمولا محیطش خوب نیت
لطفا منو راهنمایی کنید.

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من به ویولون خیلی علاقه دارم.دوست دارن یاد بگیرم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم. به نظرتون میتونم با سی دی های اموزشی تو خونه یاد بگیرم یا حتما باید کلاس برم آخه هزینه کلاسها زیاده و معمولا محیطش خوب نیت لطفا منو راهنمایی کنید.
سلام روزبه هستم و سه تار می زنم با سی دی های آموزشی نمیشه چیزی از موسیقی یاد گرفت متد ها و مطالبی هست که فقط و فقط در محضر استاد و سینه به سینه باید یاد گرفت برای قدم اول توصیه میکنم کتاب های تئوری اولیه موسیقی رو مطالعه کنید تا با نوت ها آشنایی پیدا کنید. ساز باید جزئی از روح و جسمت باشه و پشتکار خیلی زیادی داشته باشی تا یاد بگیری انتظار هم نداشته باشه که تو یکی دو سال اول شبیه اونی که تو کلیپ ها و فیلم ها می بینی بنوازی لپ کلوم اینکه : موسیقی یعنی تمرین تمرین و تمرین... امیدوارم موفق باشید

گل میخک

عضو جدید
سلام میتونید چندتا نت از بهتوون برای پیانو بذارید؟؟؟؟؟
اگه بشه که خیلی خوب میشه!!!!
به بخش نت ها هم سر زدم ولی همشون سنتی بودن....

گل میخک

عضو جدید
سلام من هم موافقم هزینه کلاس زیاده ولی به نظر من ادم به صورت مجازی سخت تر یاد میگیره و مدت زمان یادگیری طولانی تر میشه حداقل 2 برابر!!!!
ولی باز خود دانید این فقط نظر من بود.

تارا پارسا

عضو جدید
سلام.من عاشق موسیقی هستم حتی موقع کار کردن هم موسیقی گوش میدم.
البته موسیقی سنتی بیشتر گوش میدم.
خیلی دوس داشتم وقتم اجازه میداد منم موسیقی کار میکردم.
چون موقعیتشو دارم اما وقتشو ندارم فعلا.

psp2004

عضو جدید
با نام خدا و سلام

دوستان بنده عاشق سنتورم و بالاخره تصمیم گرفتم این ساز رو بخرم و یاد بگیرم
. حالا چند تا سوال دارم :
1- قیمت این ساز چقدره
2 - من که الان مبتدی هستم سنتور حرفه ای بگیرم یا معمولی بودجه ای که میخوام خرج کنم تا 300 تومن
3 - امکان این که بدون رفتن به کلاس و با کتاب و یا فیلم آموزشی یاد بگیرم هست یا نه
4 - باید روزی چقدر واسه یاد گرفتنش وقت بزارم و چند وقته میتونم یه صدایی ازش در بیارم
5 - اگه یه راهنمایی واسه خرید کنید عالیه
6 - یه جا هم اگه واسه خرید معرفی کنید که دیگه چه بهتر

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر شما من سازای زیادی کار کردم مثل دف ویلون گیتار تیمپو سه تار ولی در هیچ یک حرفه ای نیستم :redface:

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
من موسیقی رو خیلی دوست دارم . ولی متاسفانه چون همه آهنگ ها مضامین غمگین دارن، موسیقی تا جایی که بتونم گوش نمیدم. هیچی.
ولی مثلا بعضی از اهنگ ها که همش امید به ادم میدن، رو گوش میدم. مثلا : (همه چی آرومه) یا آهنگهای گروه آریان یا آهنگهای ملی .
ولی متاسفانه اکثر خواننده ها، شکست عشقی خوردن شانس ما....
مثلا من عاشق محسن یگانه هستم ولی چون همش غمگین میخونه ، اصلا گوش نمیدم.

Agricultural Eco

عضو جدید
سلام به بچه های اهل هنر

من ناجور عاشق موسیقی ام

کار تنظیم و اهنگسازی انجام میدم / اما تا حالا نخوندم

یه کار بی کلام زدم دوست دارم شماهم بشنوید البته اینروهم بگم که وقتی این کارو تنظیم میکردم حالم خوب نبود واسه همین اسمشو گذاشتم

حسرت

بفرمایید http://upir.ir/files/Hasart-Morteza.mp3

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:w32:درود بر تمامی دوستان اهل ساز و نوا
:w18:علاقه خاصی به سا دهنی و فلوت و نی دارم
اصن هرچی ک نفس توش دمیده شه من دوس دارم
خودم ساز دهنی میزنم:love:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه های اهل هنر

من ناجور عاشق موسیقی ام

کار تنظیم و اهنگسازی انجام میدم / اما تا حالا نخوندم

یه کار بی کلام زدم دوست دارم شماهم بشنوید البته اینروهم بگم که وقتی این کارو تنظیم میکردم حالم خوب نبود واسه همین اسمشو گذاشتم

حسرت

بفرمایید http://upir.ir/files/Hasart-Morteza.mp3

جالب بود ..ولی یه مضمون مثل "مبارزه تا آخرین نفس " و ناامید نشدن ،می داد.:smile:;)