سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام دوستان:smile:
من میخواستم دوره های سیسکو رو شرکت کنم،به نظر شما کدوم آموزشگاه بهتره؟
الان که تحریم های آی تی برداشته شده،جایی هست که مدرک بین المللی بده؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:redface:
سلام.کدوم شهر هستید؟
توی شهرای بزرگ مثل تهران،اصفهان،مشهد و ... آموزشگاه های خوبی دایر هست.
مثلا توی مشهد مهندس عبدالله همتی فرد معتبریه.

Z.Mehran

عضو جدید
سلام.کدوم شهر هستید؟

سلام، ممنون که جواب دادید
من تهران هستم. بین3تا موسسه موندم. و اینکه مدرک بین المللی تو ایران داده میشه یا نه؟

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام.کدوم شهر هستید؟

سلام مهندس
میشه بفرمایید ایشون کدوم موسسه فعالیت دارند؟
ممنون

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام مهندس
میشه بفرمایید ایشون کدوم موسسه فعالیت دارند؟
ممنون
اسم موسسه را خاطرم نیس چون ایشونا تو دوره ای که ازشون دعوت شده بود دیدم جایی.سرچ کنید به نظرم به جایی میرسید.

nasrin2

عضو جدید
درخواست فوری وکمک از شما دوستان

درخواست فوری وکمک از شما دوستان

خواهش میکنم دوستان زیاد وقت ندارم کمکم کنید پروژه ام راجب شبکه های نوری (ot n) مطالب جدیدی زیاد نتونستم پیدا کنم !
ممنون میشم کمکم کنید اگه پروژه :مقاله :مطالبی راجب otn b دارید ممنون میشم .با تشکر

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

کسی نسخه ی 11 internet explore رو برای نسخه ی ultimate ویندوز 7 نداره؟
من هر چی دانلود کردم برای نسخه های دیگه ویندوز 7 بود!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام به همگی

کسی نسخه ی 11 internet explore رو برای نسخه ی ultimate ویندوز 7 نداره؟
من هر چی دانلود کردم برای نسخه های دیگه ویندوز 7 بود!

چرا IE ؟ مگه مرورگرهای دیگه چشونه؟ :D
و این رو بگم که میتونی از طریق سی دی ویندوز نصبش کنی. چون از Feature های خود ویندوز هست.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا IE ؟ مگه مرورگرهای دیگه چشونه؟ :D
و این رو بگم که میتونی از طریق سی دی ویندوز نصبش کنی. چون از Feature های خود ویندوز هست.

چون میخواستم ویژوال 2013 نصب کنم! لازمه اش نصب IE 11 هست!
سی دی ویندوز 7 ام برای سال 2009 هست!!!! از سایت مایکروسافت هم دانلود کردم برای نسخه ی ultimate نداشت IE 11 رو! برای دوتا از نسخه های دیگه ی ویندوز داشت!

سیران...

عضو جدید
سلام بچه ها خوبید؟
کی راه اندازی و نصب دستگاه حضور وغیاب پالیرpf200رو بلده؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

arsal4n

عضو جدید
نمیدونم جای سوالم درست هست یا نه
من چند روز پیش رفتم جایی که خیلی راحت و با وارد کردن پسورد wifi طرف تونستم به اینترنت وصل بشم،تا اینجاش مهم نیست و چیز خاصی نداشت اما نکته اینه که من خیلی راحت تونستم به هر سایتی سر بزنم (منظورم سایتهای بسته و فی ل تر هست)
گوشی من بلک بری هست و نسخه سیستم عاملش ۷.۱ و نمیشه هیچ رقم چیزشکنی نصب کنم ،از طرفی فروشگاه گوشی برای نصب برنامه و خیلی دیگه از کارها بسته هست به خاطر همین موضوع
سوالم اینه که اون طرف چطوری اینترنت آزادش رو روی وای فای شر کرده بود که بنده بدون وارد کردن ip و پورت و یا تغییری در تنظیمات شبکه،تونستم به اینترنتش وصل بشم؟
اگه راهکاری یا روشی وجود داره ممنون میشم معرفی کنید چون عملا هیچ کاری روی نت با گوشی نمیتونم انجام بدم

!!pariya!!

عضو جدید
سلام

چون تاپیک مربوط به سوالمو پیدا نکردم مجبورم سوالمو اینجا بپرسم

کسی ارشد آی تی رو بصورت مجازی خونده؟اصلا دانشگاه مجازی خوبه؟ کدوم بهتره .. مجازی یا غیر انتفاعی ؟

( کلا یه سری اطلاعات راجع به دانشگاه مجازی می خوام )

ممنون میشم جواب بدین:gol:

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام

چون تاپیک مربوط به سوالمو پیدا نکردم مجبورم سوالمو اینجا بپرسم

کسی ارشد آی تی رو بصورت مجازی خونده؟اصلا دانشگاه مجازی خوبه؟ کدوم بهتره .. مجازی یا غیر انتفاعی ؟

( کلا یه سری اطلاعات راجع به دانشگاه مجازی می خوام )

ممنون میشم جواب بدین:gol:
ببنید مجازی همونطور که از اسمش پیداس کلاس نداره حالا شاید یکی دوتا در طول ترم،در حالیکه کلاس رفتن و با استاد مرتبط بودن برای پژوهش امر مهمیه.
در کل به نظرم لاقل به شبانه فکر کنید تا این دوتا.

sulina

عضو جدید
اميد كردستاني

اميد كردستاني

باسلام
من ايميل آقاي اميد كردستاني مدير ارشد شركت گوگل را احتياج دارم، متشكر ميشوم كمك م كنيد.
با تشكر

roya1000

کاربر فعال
سلام کسی طریقه کرک کردن برنامه Sparx Enterprise Architect 10.0.1009 می دونه چطوری انجام میشه من از ی سایت دانلود کردم خودش نوشته که کرک رو بعد از نصب replace کنم درست میشه من این کار رو انجام دادم ولی داخل نرم افزار که میرم هنوز سریال رجیستار می خواد لطفا اگر کسی بلده کمکم کنه

Click here to view the original image of 1024x725px.

ab 84

عضو جدید
chaos theory

chaos theory

سلام دوستان عزیز
اینجا کسی تئوری آشوب بلده، من برای پیش بینی متغیرهای کارم باید از این روش استفاده کنم اما هیچی ازش نمیدونم. ممنون میشم اگه کسی بلده به منم یاد بده.

با تشکر

hassan5854169

عضو جدید
شبیه سازی شبکه سنسوری

شبیه سازی شبکه سنسوری

سلام دوستان گلم.آیا کسی هست بتونه کدهای شبیه سازی شبکه سنسوری در متلب رو بهم بده؟
با تشکر

sahel_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان....
از بچه های تبریز کسی هست که طراح سایت برام معرفی کنه؟
با تشکر

sahra200

عضو جدید
سلام
من در رشته ی فناوری اطلاعات مشغول به تحصیلم و تازه عضو شدم....
ایا اینجا امکانش هست یک سوال درسی بپرسم؟

Moonlight3311

عضو جدید
سلام . من با نرم افزاری کار میکنم که میان بر های اصلیش کلید های f3 , f9 و ... هستن. ولی تو لپ تاپم چون کلید fn داره لنوو مجبورم fn رو بگیرم تا f3 فعال شه .
چیکار کنم که نیازی به گرفتن fn نباشه ؟ میخوام مث کیبورد کامپیوتر های قدیمی بشه :(

کربلایی

مدیر بازنشسته
سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

سلام . من با نرم افزاری کار میکنم که میان بر های اصلیش کلید های f3 , f9 و ... هستن. ولی تو لپ تاپم چون کلید fn داره لنوو مجبورم fn رو بگیرم تا f3 فعال شه .
چیکار کنم که نیازی به گرفتن fn نباشه ؟ میخوام مث کیبورد کامپیوتر های قدیمی بشه :(
سلام مدل لپ تاپتون چیه؟ معمولا از بایوس میتونید نحوه کارکرد fn رو عوض کنید

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

masoud gh

عضو جدید
سلام دوستان من یه سوالی در مورد .یندوز 64 بیتی داشتم از وقتی این ویندوز رو نصب کردم نمیتونم پیش نمایش فایل های pdf و هر مدل فایل دیگه ای رو ببینم میخواستم بدونم کسی میدونه چکار باید بکنم ممنون :):)

دوستان عزیز سلام
بنده حمیدرضا آذرشب هستم
تازه کار آی تی رو شروع کردم
میخواستم یه سوال بپرسم.
سایت بنده یه ایراد کوچولو داره
میخواستم بدونم چطوری میشه ردیفش کرد.
ممنون میشم از تمام مهندسین عزیز
ایراد کوچولویی توی php و مدیریت joomla دارم
با تشکر
آذرشب

N.Sayah

عضو جدید
سلام و درود
دوستان من برای به اشتراک گذاری اینترنت بصورت بیسیم از یه hostednetwork استفاده کردم،اینترنت بصورت سیمی به لپ تاپ متصله و شیر شده روی کانکشن وایرلس که بصورت هاستدنتوورک ایجاد شده
شبکه وایرلس از رنج آی پی 192.168.137.0 استفاده میکنه و لپ تاپ هم از یه آی پی رزرو،وقتی سافون رو کانکت میکنم با سیستم دسترسی به اینترنت بدون شیلتر دارم اما بصورت بیسیم خیر،هر گونه تغییری که در رنج ای پی وایرلس میدم یا دیفالت گیت وی اضافه میکنم کلا یا کانکت نمیشه یا اگه بشه ارتباطی نمیتونه ایجاد کنه
همه جور کانفیگ رو تست کردم اما از قابلیت سایفون روی اینترنت وایرلس نمیتونم استفاده کنم،دوستان اگه راهی میدونید لطفا راهنمایی بفرمایید
فقط خیلی عجله ای هست چون شدیدا به این موضوع نیاز دارم
اینقدر کانفیگ های مختلف تست کردم که قاطی کردم کلا،اگه واضح موضوع رو عنوان نکردم بفرمایید تا توضیح بیشتری بدم
ممنون

pendar yad

عضو جدید
سلام . دوستان من یه سوالی داشتم. با توجه به اینکه علم سئو علم خیلی بروزی هست و هر لحظه در حال پیشرفت و تغییر هست. در حال حاضر چه المان هایی روش نقش بهتری داره؟ واینکه ما یه سایتی دارم که میخوام از این نظر بهترش کنم. کسی هست که دانششو داشته باشه؟؟؟؟

www.wikisemnan.com

بالا