سریال فاصله ها

سریال فاصله ها

• منمیبینمش

رای: 27 54.0%
  • مننمیبینمش

رای: 23 46.0%

• مجموع رای دهندگان
    50
  • نظرسنجی بسته .

پرتو سخن

عضو جدید
من می بینمش
به نظرم هنوز قضاوت در مورد این سریال زود هست و با اتمام اون میشه نقد اساسی کرد .
در ضمن علاوه بر فاصله ها سریال زیر هشت هم از شبکه یک پخش میشه که این سریال با اینکه از کارگردانی برجسته چون سیروس مقدم بهره میبره به نظرم موفق آن چنان نبوده هر چند که در مورد اون فیلم هم هنوز قضاوت زود است . هر چند که به نظر میرسه کار ضعیفی از سیروس مقدم شاهد هستیم .
به نظر من زیر هشت خیلی جذاب تر از این فاصله هاست و تا اونجایی که من میدونم موضوع جدیدی رو دنبال میکنه و مثل فاصله ها کلیشه ای نیست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من زیر هشت خیلی جذاب تر از این فاصله هاست و تا اونجایی که من میدونم موضوع جدیدی رو دنبال میکنه و مثل فاصله ها کلیشه ای نیست
زیر هشت سریال بسیار خوبی از لحاظ فیلمنامه و کارگردانیس ولی به نظرم بازیگران نقششونو خوب ایفا تا کنون نکردن .
سریال فاصله ها بازیگران بزرگ و خوبی داره که انصافا در نقششون بی نظیرن ولی به نظر عنوان داستان تکراریه که باید دید هر چند که بازیگران این سریال معتقدن تکراری نیست .

pedram_irani

عضو جدید
من هر شب میبینم سریال متوسطیه و خیلی حرفه ای ساخته نشده اما نکته مثبتی که داره یک مقدار روابط دختر و پسر که البته در جامعه بسیار فراتر از این است را نشان میدهد با دو الگوی علی و ریحانه که نمونه و الگو نشون داده میشه و بیتا و سعید که یک دوستی خیابانی است و پر از دروغ و البته من منتظرم ببینم آیا در نهایت شکست میخورد یا با اصلاح رفتار محسن در برخورد با سعید و همین طور پناه دادن به بیتا و دور کردنش از بی پناهی بدست آمده بعد از رفتن پدر و مادر و برادرش ار کنارش ، به موفقیت میرسد. البته اگر موفق شود گویا الگویی ارائه میدهد برای دوستی های خیابانی که میتواند در صورت مشورت با والدین و برخورد صحیح م منطقی آنها به خیر و شادی ختم شود.
یک نکته مثبت دیگر این سریال که در عنوانش نهفته است اشاره به فاصله بین پدر و پسر است این سریال با الگوی حاج رضا میخواهد بفهماند که بازخواست و سرک کشیدن و برخورد و توهین و دور کردن چاره ی کار نیست بلکه درک و مشورت و نزدیکی میتواند مثمر ثمر باشد.
در کل به خاطر دید واقع گرایانه تر این سریال نسبت به مخصولات مشابه صدا و سیما میتواند نمره قابل قبولی بگیرد اما فراموش نکنیم بی اعتمادی به صدا و سیما به خاطر سریال هایش نبوده بلکه به خاطر برخورد سیاسی و یکطرفه به مسائل سیاسی حامعه است

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم مثل رفیقمون توصیه بالا رو دارم براتون
:surprised::eek::cry::cry::cry:
ببخشید وصیت:cry::cry:

یعنی من اینقدترسناک وخشنم ...چرا تاحالا خودم نفهمیدم:cry::eek::smile:
دلتون میاد]خه....چهره به این مهربونی :(
اون توصیه ها بدرد خودتون میخوره
اون موقع شب وقت استراحت وآرامشه
روزنامه وشبنامه واینترنت خواب ازسرآدم میپرونه
یه چیزی بگم ضرعامی نشنوه :D
انصاقا سریال بدی هم نیست کلی آموزش برای والدین داره که چطوربافرزندشون رفتارکنن وپیام برای بچه ها که خیلی زود دلبسته جنس محالف نشن تاحدی که خصوصیات منقی اونها رونببین
وحتی تحقیقان نکنه طرف کی هست وکجا زندگی میکنه وچکاره هست
والبته اون دختربیچاره هم بخاطرنداشتن مادروپدری که فقط به فکرخوشگذرونی خودش بوده وتوجهی به وضعیت فرزندان نداشته و نداشتن درامد وبخاطرگذران زندگی به دزدی وکارخلاف کشیده شده وخیلی نمیشه سرزنشش کرد(البته کارش به هیچ وجه قابل تاییدنیست )

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
این روزها بحث درباره صدا و سیما داغه داغه

می خوام یک نتیجه غیر حرفه ای بگیرم
چه اشکالی داره این همه نظرسنجی انجام میشه این هم یکی مثل بقیه

اگه تعداد بینندگان سریال فاصله ها زیاد باشه، نتیجه:
هرکی میگه صدا و سیما ضعیف عمل کرده اشتباه می کنه
هرکی میگه اعتماد ندارم خوب میبینه تعداد زیادی اعتماد دارند
چون شما که نگاه کنید بالتبع اون خانواده و اقوامتون همین کار رو می کنند

مگه نه؟
جدی نگیرید
یعنی اگه یه برنامه تماشاگر داشت یعنی مردم به تلویزیون اعتماد کامل دارند
یه باره نتیجه میگرفتی همه اونهایی که این برنامه رو میبینن ملتزم به نظام جمهوری اسلامی هستن!!!!!!!!
واقعا" نتیجه گیری با حالی بود ؟؟؟؟ نه

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی من اینقدترسناک وخشنم ...چرا تاحالا خودم نفهمیدم:cry::eek::smile:
دلتون میاد]خه....چهره به این مهربونی :(
اون توصیه ها بدرد خودتون میخوره
اون موقع شب وقت استراحت وآرامشه
روزنامه وشبنامه واینترنت خواب ازسرآدم میپرونه
یه چیزی بگم ضرعامی نشنوه :D
انصاقا سریال بدی هم نیست کلی آموزش برای والدین داره که چطوربافرزندشون رفتارکنن وپیام برای بچه ها که خیلی زود دلبسته جنس محالف نشن تاحدی که خصوصیات منقی اونها رونببین
وحتی تحقیقان نکنه طرف کی هست وکجا زندگی میکنه وچکاره هست
والبته اون دختربیچاره هم بخاطرنداشتن مادروپدری که فقط به فکرخوشگذرونی خودش بوده وتوجهی به وضعیت فرزندان نداشته و نداشتن درامد وبخاطرگذران زندگی به دزدی وکارخلاف کشیده شده وخیلی نمیشه سرزنشش کرد(البته کارش به هیچ وجه قابل تاییدنیست )

آره راست میگی شما
هم جمله اول رو قبول دارم هم دوم و هم هرچی گفتی
جدی میگم؟

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اگه یه برنامه تماشاگر داشت یعنی مردم به تلویزیون اعتماد کامل دارند
یه باره نتیجه میگرفتی همه اونهایی که این برنامه رو میبینن ملتزم به نظام جمهوری اسلامی هستن!!!!!!!!
واقعا" نتیجه گیری با حالی بود ؟؟؟؟ نه

اول اینکه شاهنامه اولش خوشه
دوم اینکه شاهنامه آخرش تلخه

چطور وقتی یکی دیگه نظرسنجی میزاره تو همین مایه و هر ساعت میاد آمار میده میگه دیدین همه ناراضین و شونصد درصد بی اعتمادن( مگه میشه کسی 100% بی اعتماد باشه) درشته اما ...
خوب پس این هم درسته

بعدشم تو یک نظر سنجی دیگه با جمله بندی متفاوت نتیجه این شده که نیگاه نمی کنن
خوب حتما اون درسته
شایدم این
شایدم هردو
شایدم هیچ کدوم

حالا کدوم درسته، درست تره

بعدشم از بچگی گفتن جوجه ها رو آخر پاییز میشمرن

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز

چطور وقتی یکی دیگه نظرسنجی میزاره تو همین مایه و هر ساعت میاد آمار میده میگه دیدین همه ناراضین و شونصد درصد بی اعتمادن( مگه میشه کسی 100% بی اعتماد باشه) درشته اما ...
خوب پس این هم درسته

خوب حتما اون درسته
شایدم این
شایدم هردو
شایدم هیچ کدوم

من این نظر سنجی رو خوندم و نظر دادم حتی تو نظر سنجیت هم شرکت کردم
اگه اونها رو هم میدیدم همین رو میگفتم
با این نظر سنجی میشه فقط در مورد همین سریال نظر داد
ما خدای نکرده درس خونده ایم باید توی حرفامون بیشتر دقت کنیم دوست عزیز

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این نظر سنجی رو خوندم و نظر دادم حتی تو نظر سنجیت هم شرکت کردم
اگه اونها رو هم میدیدم همین رو میگفتم
با این نظر سنجی میشه فقط در مورد همین سریال نظر داد
ما خدای نکرده درس خونده ایم باید توی حرفامون بیشتر دقت کنیم دوست عزیز

من که نیاز نیست دقت کنم چون دقت ملکه ذهنم شده:smile:
هر چی من گفتم و میگم و خواهم گفت هزار که حالا زیاده 999 تا نکته توش داره
باور کن
حالا بهدا می فهمی

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوب پس این هم درسته

خوب حتما اون درسته
شایدم این
شایدم هردو
شایدم هیچ کدوم

قشنگ بود:biggrin::gol:

به نظر من فیلم خوبیه، چون به مشکلات دختر و پسرها و رابطه توی خانواده ها میپردازه، و ....

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
این روزها بحث درباره صدا و سیما داغه داغه

می خوام یک نتیجه غیر حرفه ای بگیرم
چه اشکالی داره این همه نظرسنجی انجام میشه این هم یکی مثل بقیه

اگه تعداد بینندگان سریال فاصله ها زیاد باشه، نتیجه:
هرکی میگه صدا و سیما ضعیف عمل کرده اشتباه می کنه
هرکی میگه اعتماد ندارم خوب میبینه تعداد زیادی اعتماد دارند
چون شما که نگاه کنید بالتبع اون خانواده و اقوامتون همین کار رو می کنند

مگه نه؟
جدی نگیرید

عجب!
جوهر جان حسابی نا امیدمون کردی داداش.
این چه نتیجه گیری هست که تو کردی؟
صدا و سیما 6 تا شبکه داره که به طور میانگین هرکدوم حدود 20 ساعت برنامه دارن در شبانه روز. که جمعا میشه 120 ساعت. حالا شما اومدی راجع به 45 دقیقه از این 120 ساعت نظر سنجی گذاشتی بعد میخوای با نسبتی که این برنامه به کل داره یعنی 0.00625 تعمیم بدی به کل برنامه ها. تازه 45 دقیقه ای رو انتخاب کردی که مورد پسند شدید عوامه نسبت به کل اون 120 ساعت.

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!
صدا و سیما 6 تا شبکه داره که به طور میانگین هرکدوم حدود 20 ساعت برنامه دارن در شبانه روز. که جمعا میشه 120 ساعت. حالا شما اومدی راجع به 45 دقیقه از این 120 ساعت نظر سنجی گذاشتی بعد میخوای با نسبتی که این برنامه به کل داره یعنی 0.00625 تعمیم بدی به کل برنامه ها. تازه 45 دقیقه ای رو انتخاب کردی که مورد پسند شدید عوامه نسبت به کل اون 120 ساعت.
هرچی نباشه بهتر از فیلم های بی محتوای فارسی 1 هستش

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی نباشه بهتر از فیلم های بی محتوای فارسی 1 هستش

:surprised::eek::surprised:

کسی اینجا راجع به فارسی 1 حرف زد؟

:eek::surprised::eek:

کسی گفت بده یا خوبه؟

:eek::surprised::eek:

اصلا من چی گفتم تو چی گفتی؟

:surprised::eek::surprised:

من با استارتر بودم اونم راجع به نتیجه گیری که قراره از نظرسنجی بکنه.

behnam-violoonn

عضو جدید
سلااااااااام
به قول دوستمون مجبوریم نگاه کنیم ........
اخه این چه فیلمیه ؟ .. فیلمه خوبیه:biggrin::D
.
.
در کل بد نیست ...

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که نیاز نیست دقت کنم چون دقت ملکه ذهنم شده:smile:
هر چی من گفتم و میگم و خواهم گفت هزار که حالا زیاده 999 تا نکته توش داره
باور کن
حالا بهدا می فهمی
چرا روشن صحبت نمی کنید
اگه می خوای حرفی بزنی روشن بزن
تا کسی دچار سوتعبیر نشود

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!

نه داداش محاسبه اینجوری اشتباهه

نفر ساعت حساب کن خیرش رو ببینی

T1....Tn= زمان پخش هر برنامه
U1....Un=تعداد بینندگان T1....Tn

T1U1+T2U2+.....+TnUn= TU

TiUi/TU= نسبت پخش

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
استغفرالله چه سریال بی تربیتیه هی دختره میگه بریم خونتون پسره هم که اولش خل و چل بازی میکرد میگفت نه چرا برای چی دلیلش مدرکش و ... اما بعدش از اون شیطونایی که تو موش و گربه رو شونه طرف بیرون میان و میگن این کارو بکن اونو نکن تو سعید حلول پیدا کردن و مثل ایکیوسان داد زد یافتم یافتم بیتا بریم خونه ولی بذا خالی بشه بعد اینطوری فایده ای نداره هی بیتا میگه میخوام باباتو ببینم سعید میگه بابامو چیکار داری خودمو دریاب
استغفرالله اخرالزمان که میگن تو 2012 میاد همینه ها من اگه زن و بچه داشتم 25 ساعته میذاشتم فارسی وان حتی از اون بدتراشو (خودتون میدونین چی) رو ببینن اما این فاصله ها رو نبینن که اصلا فاصله مجاز توش رعایت نمیشه :biggrin:

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
حيف از اون عمر و وقتي كه براي تماشاي سريالهاي مزخرف تلويزيون اين مملكت صرف بشه بخصوص اين سريال چرت و پرت فاصله ها :surprised:

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
استغفرالله چه سریال بی تربیتیه هی دختره میگه بریم خونتون پسره هم که اولش خل و چل بازی میکرد میگفت نه چرا برای چی دلیلش مدرکش و ... اما بعدش از اون شیطونایی که تو موش و گربه رو شونه طرف بیرون میان و میگن این کارو بکن اونو نکن تو سعید حلول پیدا کردن و مثل ایکیوسان داد زد یافتم یافتم بیتا بریم خونه ولی بذا خالی بشه بعد اینطوری فایده ای نداره هی بیتا میگه میخوام باباتو ببینم سعید میگه بابامو چیکار داری خودمو دریاب
استغفرالله اخرالزمان که میگن تو 2012 میاد همینه ها من اگه زن و بچه داشتم 25 ساعته میذاشتم فارسی وان حتی از اون بدتراشو (خودتون میدونین چی) رو ببینن اما این فاصله ها رو نبینن که اصلا فاصله مجاز توش رعایت نمیشه :biggrin:

این نشون میده شما چشم و گوشت زیادی بازه و همه چی رو تا تهش خوب می خونی و رو دست می زنی

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نشون میده شما چشم و گوشت زیادی بازه و همه چی رو تا تهش خوب می خونی و رو دست می زنی
والا ما این کیبوردهارو تو اسیاب که خرد و خمیر نکردیم عمری گذشته اگه یه سریال ابدوغ خیاری رو هم نتونیم تا تهش بخونیم باید جمع کنیم بریم سالمندان :)

بالا