راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
(((4 روز پيش
mohammad u3fi

This Message is Moderated
سلام دوست عزیز
خوشحال میشم نظرت رو تو این تاپیک ببینم:

چقدر به اسراییل حق میدهید؟)))

بچه ها كاري كه گفتين انجام دادم ولي بازم اون شماره ي 1 از جلوي پيام هاي من برداشته نشد من چطوري اين شماره رو حذف كنم ؟؟؟اينم پيامي بود كه من دريافت كردم من چطور تائيدش كنم؟؟؟

CTU Almedia

عضو جدید
دوست عزیز. سلام من تازه به سایت وارد شدم و از کلیه کارهای این سایت بی اطلاع هستم
حال چون من خیلی به دنبال مسئول این سایت گشتم تا ایمیل آن را پیدا کنم ولی موفق نشدم
امیدوارم شما ایمیل مدیر سایت را به من بفرستید تا من مشکلاتم را رفع کنم تشکر

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
(((4 روز پيش
mohammad u3fi

This Message is Moderated

بچه ها كاري كه گفتين انجام دادم ولي بازم اون شماره ي 1 از جلوي پيام هاي من برداشته نشد من چطوري اين شماره رو حذف كنم ؟؟؟اينم پيامي بود كه من دريافت كردم من چطور تائيدش كنم؟؟؟
مشکلت رو حل کردم و در صفحه شخصیتون براتون توضیح دادم.:)

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

خسته نباشین.

چه جوری می تونم پیام های منتظر تایید بازدیدکنندگان صفحه شخصی خودم رو تایید کنم ؟

چیکار کنم اون عدد 2 از جلو پیام هام برداشته بشه ؟!!!!!!!:razz:

هر کاری می کنم نمیشه !!! :(

ممنونم :gol:
من‌هم تقريباً يه يك هفته‌اي هست كه اين مشكل رو دارم توي پروفايلم هر كي پيغام مي‌ذاره بالاش اين پيغام مشاهده مي‌شه This Message is Moderated بعد هم كه نميشه تأييدش كرد ديگه....

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
من‌هم تقريباً يه يك هفته‌اي هست كه اين مشكل رو دارم توي پروفايلم هر كي پيغام مي‌ذاره بالاش اين پيغام مشاهده مي‌شه This Message is Moderated بعد هم كه نميشه تأييدش كرد ديگه....

سلام.
منم اين مشكل رو داشتم.
مقداد به من گفت تيك مسيج رو بزن.... برو پايين تو مديريت approve رو بزن بعد برو رو بزن ... فعلني تا پيام بعدي اين نوشته ميره :D
بعد دوباره برا پيام بعدي تيكش رو بزن برو پايين approve رو ......................:confused:
البته نمي دونم دوستان جواب داده بودن قبلا يا نه....:)

سـعید

مدیر بازنشسته
دوست عزیز. سلام من تازه به سایت وارد شدم و از کلیه کارهای این سایت بی اطلاع هستم
حال چون من خیلی به دنبال مسئول این سایت گشتم تا ایمیل آن را پیدا کنم ولی موفق نشدم
امیدوارم شما ایمیل مدیر سایت را به من بفرستید تا من مشکلاتم را رفع کنم تشکر
دوست عزیز شما هر مشکلی در هر زمینه ای دارین در تالار مربوطه مطرح کنین تا به مشکلتون رسیدگی بشه..
موفق باشید..

rozhann

مدیر بازنشسته
سلام اقا سعید من چند روزه توی قسمت پیامهام "پیامهای منتظر تایید بازدیدکنندگان صفحه مشخصات" دارم.چه کارش کنم؟.روش کلیک میکنم پروفایلم رو باز میکنه و از روی پیامهام نمیره.
ممنون

سـعید

مدیر بازنشسته

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه چرا دعوامون میکنین:cry:.چشم.

کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی جرات کرده دعواتون کنه ؟ هااااااااااااااااااااااااااااااان ؟ خودم میکشمش, سعید :w00:

سـعید

مدیر بازنشسته
کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی جرات کرده دعواتون کنه ؟ هااااااااااااااااااااااااااااااان ؟ خودم میکشمش, سعید :w00:
اولا سپهر دعوا کرده نه من...!!!
در ضمن اسپم نکنید که اخطار میدم هااا...

AM_mech

عضو جدید
سوال

سوال

با سلام
چطور میشه در گروه های موجود در سایت عضو شد؟

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه در مورد امتیاز ها و تشکر ها توضیح دهید مرسی

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام میشه در مورد امتیاز ها و تشکر ها توضیح دهید مرسی
شما با زدن گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/post_thanks.gif و یا http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif میتونید از دیگر کاربران تشکر کنین..

در ضمن منظورتون رو از عکس متوجه نشدم...!!!

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
رسیدن به خیر سعید خان

معلوم هست کجایی رفتی حاجی حاجی مکه نمی گی ما دلمون برات تنگ می شه

خیلی خوشحالم که اومدی

البته معذرت اگه اسپم شد ببخشید :D

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا سپهر دعوا کرده نه من...!!!
در ضمن اسپم نکنید که اخطار میدم هااا...

:w00:
سعید ؟ تو به من اخطار میدی ؟ پس این که خودت نوشتی چی چی بود ؟

منو راهنمایی کن

اسپم یعنی چی ؟

حالا اخطار بده :w11::w12:

سـعید

مدیر بازنشسته
:w00:
سعید ؟ تو به من اخطار میدی ؟ پس این که خودت نوشتی چی چی بود ؟

منو راهنمایی کن

اسپم یعنی چی ؟

حالا اخطار بده :w11::w12:
به حرف های بیهوده که در خلاف جهت موضوع تاپیک باشه اسپم میگن...
.
.
.
اخطار رو هم باشه دفعه دیگه میدم...;)

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به حرف های بیهوده که در خلاف جهت موضوع تاپیک باشه اسپم میگن...
.
.
.
اخطار رو هم باشه دفعه دیگه میدم...;)

اخطار چیه ؟

یعنی جدی جدی بهم اخطار میدی ؟ من که دارم بچه ها رو کمک میکنم :D

سوال هم میپرسم اسپمینگ نیست

سعیدم :child: به سپهرم میگماااااااااااااا :w12: ( بچه زاهدانه آدم کشته فراوون، میخوای تجربش کنی ؟ :w43:)

MAHSA3+*

عضو جدید
سلام ببخشید من یه سوال داشتم :redface:... اخه هر چی تلاش کردم به نتیجه نرسیدم:w09: :cry:مگرنه نمی پرسیدم :sweatdrop:این پیامایی که تو صفحه ی من میاد همچنان منتظرالتائید هستن!!! با اینکه من اونا رو خوندم!!!! چه جوری باید تائیدشون کنم؟؟؟؟:w19:

سـعید

مدیر بازنشسته

Sharif_

مدیر بازنشسته
بسـمه تعالـی​
تاریخ ..........
شماره.........
پیوست........
سلام و درود خدمت مدیر راهنمای باشگاه مهندسان ایرانی
با عرض احترام و ادب ، اینجانب ردهت همیار و همکار مدیر محترمه تالار کامپیوتر دچار یه مشکل اساسی شده ام که خواستارم بنده حقیر را راهنمایی نمایید.
بنده بعد از انتخاب و گلچین شکلک ها بعد چند روز به حالت پیش فرض خود برگشته و تمامه سلیقه و زحمت اینجانب هپری هپو می شود.
از شما خواهشمندم برای رفع این مشکل بنده را راهنمایی نمایید.

سـعید

مدیر بازنشسته
بسـمه تعالـی​
تاریخ ..........
شماره.........
پیوست........
سلام و درود خدمت مدیر راهنمای باشگاه مهندسان ایرانی
با عرض احترام و ادب ، اینجانب ردهت همیار و همکار مدیر محترمه تالار کامپیوتر دچار یه مشکل اساسی شده ام که خواستارم بنده حقیر را راهنمایی نمایید.
بنده بعد از انتخاب و گلچین شکلک ها بعد چند روز به حالت پیش فرض خود برگشته و تمامه سلیقه و زحمت اینجانب هپری هپو می شود.
از شما خواهشمندم برای رفع این مشکل بنده را راهنمایی نمایید.

با تشکر​

به نام خــــدا

همکار عزیز نامه شما در دبیرخانه ثبت شد..

( در ضمن زین پس به نامه های بی شماره و تاریخ پاسخ گویی نخواهد شد)

بالا