راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

siminzare

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال و در واقع
یک پیشنهاد برای ایجاد تالار تاریخ دارم
باید چه کار کنم؟
نظر سنجی لازمه؟
توی چه بخشی این تالار ایجاد میشه؟
از کی باید برای ایجاد تالار اجازه گرفت؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام عزیز
اگه inbox پیام های خصوصی ها پر بشه چی میشه؟
بررسی کنید بعد جواب بدید:d

میتونی همه رو پاک کنی :d
میتونی همه رو بصورت یه فایل با پسوند های ارایه شده در زیر روی کامپیوترت ذخیره کنی

میتونی نابودشون کنی :D

من یه سوال و در واقع
یک پیشنهاد برای ایجاد تالار تاریخ دارم
باید چه کار کنم؟
نظر سنجی لازمه؟
توی چه بخشی این تالار ایجاد میشه؟
از کی باید برای ایجاد تالار اجازه گرفت؟

شما نمیتونید تالار ایجاد کنید، تنها مدیر اعظم، همون پادشاه همین مملکت، ادمین میتونه
واسه نظر سنجی میتونی یه تاپیک بزنی و اونم بصورت نظر سنجی، نظر های متفاوت که امکانش هست رو ارایه بدی ، بعد کاربرا رو دعوت کنی به اونجا تا پیشنهاداشون رو بدن
اگه مفید واقع شد اونوخ ادمین اگه دید از حوصلش خارج نیست و یه زمانی تونستن به سایت سر بزنن این تالار رو ایجاد میکنن، در واقع ایشون نگران تالارهایی هستن که در حاله نابودیه، شاید فلن اینکارها رو نکنه :D

ehsantomcat

عضو جدید
سلام من می خوام عکس پروفایلم رو بزارم اما فقط توی صفحه تنظیمات نشون میده و جاهای دیگه که پست می زارم نشون نمی ده

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من می خوام عکس پروفایلم رو بزارم اما فقط توی صفحه تنظیمات نشون میده و جاهای دیگه که پست می زارم نشون نمی ده
به این عکس دقت کن

ehsantomcat

عضو جدید
سلام
من وقتی با یوزر و پسووردم وارد میشم بعضی قسمتها به عنوان کاربر هستم ولی بعضی جاها نیستم و باید دوباره یوزر و پسوردمو بدم. جریانش چیه؟;)

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من وقتی با یوزر و پسووردم وارد میشم بعضی قسمتها به عنوان کاربر هستم ولی بعضی جاها نیستم و باید دوباره یوزر و پسوردمو بدم. جریانش چیه؟;)

1- سایت ارور داره
2- تیک رو بزنین، اون قسمته کنار یوزر نیم پسورد، همیشه پسوردتون هست و دیگه اینطوری نمیشه

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
این مربوط به کوکی سایت است

زمانی که شما وارد سایت میشوید اکانت شما مدت زمانی محدود مثلا 30 دقیقه اعتبار دارد و بعد از 30 دقیقه اعتبار تمام شده و شما را به عنوان مهمان میشناسد

برای این که این کار دوباره تکرار نشه هنگام ورود تیک مرا به خاطر بسپار را زده و وارد سایت شوید

نکته امنیتی :

اگر از کافی نت ها وارد سایت میشوید گزینه بالا به هیچ وجه پیشنهاد نمیشود

robeli

عضو جدید
سلام،
1.برخی از مواقع که میخوام وارد سایت بشم error میده که:
error 502
service not availibel
به خصوص شب ها و هنگام ارسال تاپیک جدید یا صرفاً ارسال پاسخ.
مشکل از چی میتونه باشه،بعضی مواقع واقعاً آدم و کلافه میکنه.
2.سرعت سایت خیلی خیلی پایین هست، با این که من از adsl استفاده میکنم این مشکلم دارم.

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام،
1.برخی از مواقع که میخوام وارد سایت بشم error میده که:
error 502
service not availibel
به خصوص شب ها و هنگام ارسال تاپیک جدید یا صرفاً ارسال پاسخ.
مشکل از چی میتونه باشه،بعضی مواقع واقعاً آدم و کلافه میکنه.
2.سرعت سایت خیلی خیلی پایین هست، با این که من از adsl استفاده میکنم این مشکلم دارم.
منم این مشکل رو دارم

سـعید

مدیر بازنشسته
سرعت پایین سایت به دلیل حجم بالای استفاده کنندگان از این سایته که با توجه به اینکه مدیریت سایت حجم بالایی از پهنای باند رو برای سایت استفاده کرده باز هم شاهد این ارور ها هستیم..
این ارور ها به صورت موقتی و مقطعی هستن..

robeli

عضو جدید
سرعت پایین سایت به دلیل حجم بالای استفاده کنندگان از این سایته که با توجه به اینکه مدیریت سایت حجم بالایی از پهنای باند رو برای سایت استفاده کرده باز هم شاهد این ارور ها هستیم..
این ارور ها به صورت موقتی و مقطعی هستن..

من تو سایت ir-tci هم فعالیت دارم،اما با این که تعداد کاربراش بیشتر از اینجاست همچین مشکلاتی نداره.

سـعید

مدیر بازنشسته
من تو سایت ir-tci هم فعالیت دارم،اما با این که تعداد کاربراش بیشتر از اینجاست همچین مشکلاتی نداره.
دوست عزیز من به آدرسی که شما داده بودید رفتم و مشخصه که این سایت هم خیلی دیر بالا میاد..
در ضمن سایتی که معرفی کردین از لحاظ حجم اصلا قابل قیاس با این باشگاه نیست..
فاکتور هایی از قبیل تعداد کاربران آنلاین...
تعداد ارسال های روزانه...
تعداد برداشت های روزانه و .... هه میتونه در سرعت سایت اثر بزاره..
به طور مثال همین الان این سایت 522 نفر اعم از مهمان و عضو در سایت آنلاین هستن ولی در سایت معرفی شده از طرف شما تنها 5 نفر آنلاین هستن..
خب این تفاوت خیلی میتونه در سرعت سایت اثر بزاره..
موفق باشید.

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من يه تغييراتي تو پروفايلم دادم خروجو زدم ببينم نتيجه چي شده كه وقتي خواستم وارد شم گفت شما بيش از تعداد مجاز داده اشتباه وارد كردين ! :eek:برو 15 دقيقه بعد بيا
اما من كه داده اشتباه نداده بودم همون بار اول اين ارور رو داد .... يعني كسي ميخواسته وارد پروفايل من بشه؟:cool:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام.
من يه تغييراتي تو پروفايلم دادم خروجو زدم ببينم نتيجه چي شده كه وقتي خواستم وارد شم گفت شما بيش از تعداد مجاز داده اشتباه وارد كردين ! :eek:برو 15 دقيقه بعد بيا
اما من كه داده اشتباه نداده بودم همون بار اول اين ارور رو داد .... يعني كسي ميخواسته وارد پروفايل من بشه؟:cool:
پسوردت رو عوض کردی ؟؟؟

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب معلوم نیست که تو پروفایلت به چی دست زدی..
پس بهتره به حالت اولیه درش بیاری و دیگه هم دست نزنی..
فعلا که تو یوزرت هستی...
چرا معلومه چي كار كردم
باور كن داشتم ويزيتور مسيج ها مو سر و سامون مي دادم آقاي مدير .... احتمالا يكي رفته بوده سر وقت اكانتم ! :razz:.......................:confused:.........................:D
كار از محكم كاري عيب نمي كنه من هر روز پسوردمو عوض ميكنم از اين به بعد ....

سـعید

مدیر بازنشسته
چرا معلومه چي كار كردم
باور كن داشتم ويزيتور مسيج ها مو سر و سامون مي دادم آقاي مدير .... احتمالا يكي رفته بوده سر وقت اكانتم ! :razz:.......................:confused:.........................:D
كار از محكم كاري عيب نمي كنه من هر روز پسوردمو عوض ميكنم از اين به بعد ....
شاید پسوردت رو روی دیوار خونه یا کنار تلفن عمومی نوشته بودی چون اینجا کسی وارد اکانت کسی نمیشه..;)

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید پسوردت رو روی دیوار خونه یا کنار تلفن عمومی نوشته بودی چون اینجا کسی وارد اکانت کسی نمیشه..;)

ببين آقاي مدير كسي كه وارد نشده ... يعني نمي تونسته كه وارد شه ... من خودم پسوردمو نميدونم .... :w15:دو تا پسورد دارم كه نمي دونم كدوم مال كجاس بخوام وارد شم هر دو رو امتحان مي كنم :redface:
اصلا ولش كن . لابد يه موردي هست كه مشكوك شدم پرسيدم .... ;)

ارسن

عضو جدید
سلام
خسته نباشین
اقای مدیر من مدتیه که نمیتونم وارد قسمت تنظیمات شخصی و کنترل پنل اعضا بشم
الان هم چند تا پیام دارم که بهشون دسترسی ندارم
ممنون میشم مشکلمو حل کنین .
هر وقت هم میخواهم وارد تنظیمات شخصی بشم میگه نام کاربری و پسورد را دوباره وارد کن .
هرچی وارد کردم نشد

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام
خسته نباشین
اقای مدیر من مدتیه که نمیتونم وارد قسمت تنظیمات شخصی و کنترل پنل اعضا بشم
الان هم چند تا پیام دارم که بهشون دسترسی ندارم
ممنون میشم مشکلمو حل کنین .
هر وقت هم میخواهم وارد تنظیمات شخصی بشم میگه نام کاربری و پسورد را دوباره وارد کن .
هرچی وارد کردم نشد
شما قبل از اینکه وارد یوزرتون بشین گزینه ذخیره رو بزنین...
ببینین باز هم همین مشکل هست یا نه ؟

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اقا مدیر خسته نباشی.
مدتی توی سایت هروقت میخوام پست یا تاپیک بزارم این صفحه میاد...

بعدشم 3 یا 4 تا پست یا تاپیک درست میشه ... پست و میتونم پاک کنم ولی تاپیک نمیشه...
توی تالار اخبار ایران جهان الان 4 تا پست رصد اینترنتی ماهواره امید درست شده
نمیدونم چرا اینطوری میشه.. شما میدونی..؟
اگه زحمتی نیست 3 تای اخری رو پاک کنید..ممنون میشم...:smile:

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام اقا مدیر خسته نباشی.
مدتی توی سایت هروقت میخوام پست یا تاپیک بزارم این صفحه میاد...

بعدشم 3 یا 4 تا پست یا تاپیک درست میشه ... پست و میتونم پاک کنم ولی تاپیک نمیشه...
توی تالار اخبار ایران جهان الان 4 تا پست رصد اینترنتی ماهواره امید درست شده
نمیدونم چرا اینطوری میشه.. شما میدونی..؟
اگه زحمتی نیست 3 تای اخری رو پاک کنید..ممنون میشم...:smile:
این اخطار ها برای همه ست و مدتیه که مشکل ساز شده..
شما تاپیک رو هم میتونین پاک کنین البته در زمان مشخصی بعد از ارسال...
گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/edit.gif در تاپیک رو بزنین و از قسمت حذف گزینه حذف پیام رو انتخاب کنین...

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این اخطار ها برای همه ست و مدتیه که مشکل ساز شده..
شما تاپیک رو هم میتونین پاک کنین البته در زمان مشخصی بعد از ارسال...
گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/edit.gif در تاپیک رو بزنین و از قسمت حذف گزینه حذف پیام رو انتخاب کنین...

روی ادیت رفتم فقط ویرایش داشت.. حذف نداشت.. فکر کنم زمان مشخص واسه حذف تموم شده :question:

سـعید

مدیر بازنشسته
اگر گزینه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/edit.gif رو هنوز زیر تاپیک دارین پس میتونین تاپیک رو پاک کنین...
وقتی گزینه Edit رو میزنین در یک قسمت نوشته حذف پیام .....
اون رو انتخاب کنین..

بالا