درگذشت بازیگر معروف سینما و تلویزیون....

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز

عسل بدیعی - بازیگر سینما - دچار مرگ مغزی شد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این بازیگر روز گذشته (11 فروردین‌ماه) به‌دلیل «مسمومیت شدید دارویی» در بخش آی‌سی‌یوی بیمارستان لقمان بستری شد و امروز با وخامت حالش به گفته‌ی پزشکان، دچار مرگ مغزی شده است.
بدیعی متولد سال 1356 در تهران است. او سال 1375 به سینما راه یافت و با فیلم «بودن یا نبودن» به کارگردانی کیانوش عیاری فعالیت حرفه‌یی خود را آغاز کرد. وی در رشته‌ی علوم تغذیه تحصیل کرده است.

مهدی احمدی تهیه‌کننده باسابقه سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: متاسفانه عسل بدیعی بازیگر جوان سینما و تلویزیون که بر اثر مسمومیت دارویی از روز گذشته در بیمارستان لقمان بستری شده بود، دقایقی پیش در بیمارستان لقمان به دلیل ایست قلبی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد. وی در ادامه گفت: ایشان در زمان حیات‌شان اعضای بدنشان را اهدا کرده بودند که کارهای مربوط به اهدای اعضاء ایشان در حال انجام است. احمدی درباره مراسم خاکسپاری زنده‌یاد بدیعی گفت: هنوز مراسم خاکسپاری قطعی نیست اما احتمالا روز 15 فروردین‌ماه و پس از تعطیلات خواهد بود.
از دیگر کارهای او می‌توان به این فیلم‌های سینمایی اشاره کرد: (۱۳۷۸) دست‌های آلوده (سیروس الوند)، (۱۳۷۹) هفت پرده (فرزاد مؤتمن)، (۱۳۷۹) از صمیم قلب (بهرام کاظمی)، (۱۳۸۲) شمعی در باد (پوران درخشنده)، (۱۳۸۴) پروانه‌ای در مه (محمدجواد کاسه‌ساز)، (۱۳۸۵) سربلند (سعید تهرانی) و (۱۳۸۷) روز هشتم.

روحش شاد و یادش گرامی......

لینک خبر در خبرگزاری فارس

آخرین ویرایش:

ivana

عضو جدید
آخی طفلی خدا رحمتش کنه حیف شد خیلی جوان بود اما از لقمان متنفرم هرکی میره مردش برمیگرده:cry:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
خدارحمتش کنه....

ivana

عضو جدید
اره اعضای بدنشو هم اهدا کرده قبلا فرمه اینکارو پرکرده بود ...

• Like
واکنش ها: etnn

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
روحش شاد :cry:
و آفرین میگم به کارش چون اعضا ی بدنش رو اهدا کرده این کارش واقعا عالی بود

ivana

عضو جدید
نه بابا اینا همش رو قسمته ادماست ما خودمون با هزارتا بدبختی کبد برا عموم پیدا کردیم رفتیم شیراز بیمارستان نمازی انم با هزارتا بدبختی دکترراضی کردیم خارج از نوبت عملش کنه تو راه تهران شیراز که میبردنش آمبولانس تصادف کردو همون جا عموم تموم کرد ...........کی فکرشو میکرد ...............................................................؟

• Like
واکنش ها: etnn

حامدیا

اخراجی موقت
ولی همین امروز سومین خبر مرگی هستش که میشنوم از عصر تا حالا...از خواب بیدار شدم دیدم بلند گو مسجد محل داره اعلام میکنه فلانی فوت کرده مراسم تشیع فلان روزه ..به دوستمون زنگ زدم گفتم پول کرایه خونه رو به حساب نریختی ..گفت از مراسم خاکسپاری دایی م دارم بر میگرم چشم ..اومدیم اینترنت دیدیم اینجا هم داستانی هستش .. هر روز یکی داره میره ..الله و اکبر ...... پیامش اینه که به فکر متاع آخرت باشیم اینقد سر این دنیا باهم جنگ و دعوا نکنیم ... من به شخصه خیلی یاد مرگ میکنم کم کم میخوام برا خودم عادی ش کنم بعضی اوقات حس خوبی بهم دست میده که برم اونجا بهشت و اینجور چیزا مجابم میکنه بعضی گناهها رو انجام ندم .. فکر کنم امام صادق میگن که هر اذانی که میده باید احساس کنی که آخرین نمازی هستش که میخوای بخونی و مشتاقانه برید ....بابا نیومدیم این دنیا عشق و حال کنیم اینجا اومدیم امتحان بدیم و بریم خدا کنه قبول بشیم

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
روحش شاد. خدا به خانواده ش صبر عطا بفرماید.

خداوند در قرآن کریم می فرماید: هنگامی که اجل فرا برسد لحظه ای زود یا دیر نمی آید...

(... یستقدمون ساعة و لا یستاخرون )

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریم خانم مشابه همین واسه من اتفاق افتاد.

پدرم آسم و تنگی نفس شدید داشت و ما احتمال درگذشت اون مرحوم رو از این بیماری می دادیم که

در سن 48 سالگی تصادف کرد و به رحمت خدا رفت. خدا همه ی درگذشتگان رو بیامرزه.

آفرین به ایمان شما

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی همین امروز سومین خبر مرگی هستش که میشنوم از عصر تا حالا...از خواب بیدار شدم دیدم بلند گو مسجد محل داره اعلام میکنه فلانی فوت کرده مراسم تشیع فلان روزه ..به دوستمون زنگ زدم گفتم پول کرایه خونه رو به حساب نریختی ..گفت از مراسم خاکسپاری دایی م دارم بر میگرم چشم ..اومدیم اینترنت دیدیم اینجا هم داستانی هستش .. هر روز یکی داره میره ..الله و اکبر ...... پیامش اینه که به فکر متاع آخرت باشیم اینقد سر این دنیا باهم جنگ و دعوا نکنیم ... من به شخصه خیلی یاد مرگ میکنم کم کم میخوام برا خودم عادی ش کنم بعضی اوقات حس خوبی بهم دست میده که برم اونجا بهشت و اینجور چیزا مجابم میکنه بعضی گناهها رو انجام ندم .. فکر کنم امام صادق میگن که هر اذانی که میده باید احساس کنی که آخرین نمازی هستش که میخوای بخونی و مشتاقانه برید ....بابا نیومدیم این دنیا عشق و حال کنیم اینجا اومدیم امتحان بدیم و بریم خدا کنه قبول بشیم

ولی من هنوز برای مرگ اماده نیستم........ خیلی هم از مرگ میترسم.....:cry::cry:

خدایا تا نیامرزیدیم منو از دنیا نبر...............

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیشب با خبر شدم ... خیلی ناراحت شدم ... روحش قرین رحمت پروردگار