دختر یا پسر

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم به عنوان اولین نفر می گم
من به شخصه هیچ وقت دوست نداشتم پسر باشم خداییش از جنسم راضیم

nimfadora

عضو جدید
عمرا مگه عقلمو از دست دادم!!!!
تازه ما بخواهیم مگه میشه اینو واسه پسرا گفتم زهی خیال باطل دختر باشین ابدا!!
خدا تو ماها یه چیز دیده که دختر شدیم!!کشکی که نیست .....................

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه بابا پسر بودن سخته....سربازی / دردسر و...
البته یه جورایی عاشق بیرون رفتنم... و همیشه دوست داشتم فقط از این نظر جای داداشم بودم و میتونستم برم بیرون با دوستام و چادر بزنیم تو کوه بمونیم.فقط در این مورد...:razz:

گلابتون

مدیر بازنشسته
وقتي نوجوان بودم دلم ميخواست پسر باشم .... چون احساس تبعيض جنسيتي ميكردم.... اما اشتباه بود و زود گذر........اما الان به زن بودن خودم افتخار ميكنم و فكر ميكنم كاري كه يه زن ميتونه بكنه هيچوقت از عهده يه مرد بر نمياد ............;)

alighasemi

عضو جدید
کی گفته؟

کی گفته؟

خدا به دخترا چیز اضافی داده،نه بابا این طوری نیست
خدا به پسرا یه چیزی داده که ..............................
مرد بودن،مرد می خواد .

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميكنم و فكر ميكنم كاري كه يه زن ميتونه بكنه هيچوقت از عهده يه مرد بر نمياد ............;)[/quote]
مرسی گلاب خانم پس تو هم معتقدی که اسممون بد در رفته ضعیفه:mad: قدرت اصلی مال ماست (سازمان حمایت از جنس برتر );)

گلابتون

مدیر بازنشسته
معصوم جان قبول كن كه جامعه اسلامي ما بيشتر از اين كشش نداره .... كه زنها بتونن تواناييهاي خودشون رو نشون بدن ......:D

yalda neshin

اخراجی موقت
خیلیم دلت بخواد پسر باشی:D

yalda neshin

اخراجی موقت
خدا به دخترا چیز اضافی داده،نه بابا این طوری نیست
خدا به پسرا یه چیزی داده که ..............................
مرد بودن،مرد می خواد .
حرفت خیلی قشنگ بود مرد بودن مرد میخواد
بعضی مردا ابروی هرچی مرده بردن
نامردم بهشون نمیشه گفت
احتیاج مبرم به عمل قطع عضو دارن تا خیال خودشونو و بقیه راحت بشه

امیر Amir

عضو جدید
اینم شد سوال؟

نه تا حالا نخواستم...نمیخوام هم باشم.

بعد فیلم در جستجوی شوهر رو بازی کنم..نه؟

pesare_bawafa

عضو جدید
هر کدوم از جنسیت ها خصوصیاتی دارن پسر یه سری خوبیها و راحتی ها داره و دختر بودن هم همینطور
من معمولا از پسر بودنم راضی بودم حالا شاید اگه دختر هم میبودم اون موقع به دختر بودن رضایت میدادم:w05:
فقط همیشه از یه چیز دخترا و دختر بودن میترسیدم و اون پیچیده گی های عجیب و غریب روحیه دختراست
واقعا فکر نمیکنم 20% دخترا هم خودشون و پیچیدگی های وجودیشون رو بشناسن:w20:
ترجیح میدم بجای اینکه دختر باشم بتونم خودم رو جای دختر ها بزارم تا بهتر بشناسمشون و بتونم درکشون کنم
کاری که اگثر مردا نمیتونن انجام بدن و مشکلات زیادی براشون پیش میاد:weirdsmiley:
چقدر حرف زدم یکم دیگه ادامه بدم اسپم میشم:question:

ronake ashegh z

عضو جدید
من جنسیتمو دوست دارم ولی بدم هم نمیاد پسر باشم یکی به خاطره اینکه دیگه محدودیت ندارم یکی هم دوست داشتم یه پسر بودم ببینم میتونم مثل پسرای دیگه نباشم که به جنس مخالفم نارو نزنم.

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حالا تو رو خدا این دفعه رو قبول کن
همین یه دفعه رو

اقای امیر احمد هیچ میدونید با این حرفتون به دخترا توهین کردید؟؟؟ ینی چی در جستجوی شوهر؟؟؟ :razz::razz::mad::mad:
یعنی ترشیدگی
من جنسیتمو دوست دارم ولی بدم هم نمیاد پسر باشم یکی به خاطره اینکه دیگه محدودیت ندارم یکی هم دوست داشتم یه پسر بودم ببینم میتونم مثل پسرای دیگه نباشم که به جنس مخالفم نارو نزنم.
همه شون که مثل هم نیستن
دختر هم داریم که نارو زده
یه طرفه نگاه نکن

pesare_bawafa

عضو جدید
بهت قول میدم که اگه پسر بودی مثل بقیه میشدی قبلا هم گفتم پسرا نمیتونن مثل شما حساس باشن و لطیف باشن اما توضیحش اینکه::razz:
اگه میخوی تفاوت پسرا رو با دخترا درک کنی میتونی به ظاهرشون نگاه کنی دقت کردی که پوست و جسم شما دخترا چقدر نرم تر و لطیف تر از پسراست!!!!:w16:
روحیه شما دخترا هم به همون نسبت نرم تر و لطیف تر و حساس تره دست خودتون هم نیست
ما هم دست خودمون نیست :w05:فقط همون طور که تو پسرا هم بالاخره بعضی ها با مراقبت وکرم و ... سعی میکنن پوستشون رونرم نگه دارن روحیه بعضی پسرا هم لطیف تره و بهتر درکتون میکنن
حالا اگه تو به عنوان یه پسر میتونستی جسمت رو به لطافت دختر نگه داری اون موقع میتونستی روحیه دخترانه ای هم داشته باشی:w15:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حالا تو رو خدا این دفعه رو قبول کن
همین یه دفعه رو

یعنی ترشیدگی

همه شون که مثل هم نیستن
دختر هم داریم که نارو زده
یه طرفه نگاه نکن

نیاز نبود شما حرف ایشونو توضیح بدید... :mad:
اما به نظر من دختر بودن خیلی خوبه چون حداقل با احساس طرف مقابلت بازی نمیکنی... :razz:

Industrial.Eng-86

عضو جدید
آره خیلی وقتها دلم خواسته ..... ولی نمیدونم چرا الان کمتر شده ؟؟؟؟؟؟شاید عادت و شاید رضایت به اینکه تا وقتی اینجام باید قبول کنم از عصر جاهلیت تا الان هنوز بین دختر و پسر بودن تفاوتهای غیرقابل توجیهی وجود داره........
به امید پیشرفت.................

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نیاز نبود شما حرف ایشونو توضیح بدید... :mad:
اما به نظر من دختر بودن خیلی خوبه چون حداقل با احساس طرف مقابلت بازی نمیکنی... :razz:
این یعنی دوپهلو صحبت کردن
زیاد خوب نیست آدم همیشه یه طرفه قضاوت کنه