عشق دختر به دختر یا پسر به پسر

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
با سلام
این تاپیک راجع به اینه که شما تا حالا براتون پیش اومده که عشق به کسی رو حس کنین که از جنس خودتونه؟
ببینید یه چیزی فراتر از دوست داشتن!!!
اگه تجربه دارین
:smoke:
جایی خوندین
:w10:

شنیدین
:w02:

یا هر حتی نظری دارین

:w26:
لطفا دریغ نکنین
ممنون
:w27::w31:

آخرین ویرایش:

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
این تاپیک راجع به اینه که شما تا حالا براتون پیش اومده که عشق به کسی رو حس کنین از جنس خودتونه؟
ببینید یه چیزی فراتر از دوست داشتن
اگه تجربه دارین
جایی خوندین
شنیدین
یا هر حتی نظری دارین
لطفا دریغ نکنین
ممنون

سلام به روی پنگوینیت:D
نمیدونم منظورت چیه، راستش این وقت شب توقع فکر کردن از من نداشته باشی ها، حوصله ندارم فک کنم
ولی من تو دوران دبیرستان با یه همچین چیزی مواجه شدم و هنوز که هنوزه برام جای سوال هست که یعنی چیییییی؟

راستش من دوستای زیادی داشتمو دارم، ولی کلا با هیچکس صمیمی نمیشم، رابطم با همه یه جوری هست یعنی دوست نزدیکو دور یا صمیمی غیر صمیمی ندارم..... خلاصه یه دختره بود که دختره سرایداره مدرسمونم بود، اسمش آسیه بود این یه جوره عجیبی بود طفلی، هر وقت منو میدید دستاش میلرزید یعنی یه بار باهاش دست دادم دیدم یخ کرده:surprised: منم کلا خیلی صمیمی هستم با همه، گفتم چته؟؟ یهو در رفت:surprised:
خلاصه بعد هاااا یعنی چند روز بعد یکی از دوستاش اومد گفت آلا این نامه مال توئه:surprised: منو میگی یه آن فک کردم از طرف یه پسره:D باز کردم دیدم وووووووووووواااااووووووو 5 صفحه A4 پشت و رو شعرو گل و این چیزا کشیده و نوشته و این لوس بازیا، خلاصه فهمیدم این دختره چشه...

3سال دبیرستان که با اون هم مدرسه ای بودم هروز از این برنامه ها بود، اینقد برام کادو گرفته بود که نگو، ولی من هیچکدومو قبول نکردم نامه هاشم نمیخوندم، خیلی رو اعصاب بود
هنوز نفهمیدم معنی این کاراش چی بوده، ببین کلا بودن بچه هایی که منو دوست داشتن ولی این عجیب بود، نامه هاش در حده نامه های لیلیو مجنون بود:confused:
این بود تجربه من:D

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام به روی پنگوینیت:D
نمیدونم منظورت چیه، راستش این وقت شب توقع فکر کردن از من نداشته باشی ها، حوصله ندارم فک کنم
ولی من تو دوران دبیرستان با یه همچین چیزی مواجه شدم و هنوز که هنوزه برام جای سوال هست که یعنی چیییییی؟

راستش من دوستای زیادی داشتمو دارم، ولی کلا با هیچکس صمیمی نمیشم، رابطم با همه یه جوری هست یعنی دوست نزدیکو دور یا صمیمی غیر صمیمی ندارم..... خلاصه یه دختره بود که دختره سرایداره مدرسمونم بود، اسمش آسیه بود این یه جوره عجیبی بود طفلی، هر وقت منو میدید دستاش میلرزید یعنی یه بار باهاش دست دادم دیدم یخ کرده:surprised: منم کلا خیلی صمیمی هستم با همه، گفتم چته؟؟ یهو در رفت:surprised:
خلاصه بعد هاااا یعنی چند روز بعد یکی از دوستاش اومد گفت آلا این نامه مال توئه:surprised: منو میگی یه آن فک کردم از طرف یه پسره:D باز کردم دیدم وووووووووووواااااووووووو 5 صفحه A4 پشت و رو شعرو گل و این چیزا کشیده و نوشته و این لوس بازیا، خلاصه فهمیدم این دختره چشه...

3سال دبیرستان که با اون هم مدرسه ای بودم هروز از این برنامه ها بود، اینقد برام کادو گرفته بود که نگو، ولی من هیچکدومو قبول نکردم نامه هاشم نمیخوندم، خیلی رو اعصاب بود
هنوز نفهمیدم معنی این کاراش چی بوده، ببین کلا بودن بچه هایی که منو دوست داشتن ولی این عجیب بود، نامه هاش در حده نامه های لیلیو مجنون بود:confused:
این بود تجربه من:D

سلام به روی ماهت آلا جونم
تجربه ت مثال خوبی بود
مرسی که وقت گذاشتی;)
راستش خودمم هنوز گیجم:eek:

• Like
واکنش ها: !ala

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به روی ماهت آلا جونم
تجربه ت مثال خوبی بود
مرسی که وقت گذاشتی;)
راستش خودمم هنوز گیجم:eek:

مرسی شیما گلی:***
برا توام پیش اومده؟؟
واقعا آدم گیج میشه، من که هنوز بهش شک دارم:D خیلی دوس دارم الان ببینمش ازش بپرسم چراااااا؟؟؟:D
دوس داری در موردش حرف بزنی؟ از کی تا حالا؟:D

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره پیش اومده
ولی هنوز نمیدونم چی به چیه؟!!!
خیلی اذیت شدم
شاید 4ساله ولی چندماهه شدید شده:(
کاش ببینیش وازش بپرسی چه جوری؟؟؟؟؟

والا فک میکنم تا بتونی باید کم محلی کنی تا خودش بیخیال شه، شیما این مسائل دوره ای هست، باید تحمل کنی دیگه:D

mech.shima

کاربر ممتاز
والا فک میکنم تا بتونی باید کم محلی کنی تا خودش بیخیال شه، شیما این مسائل دوره ای هست، باید تحمل کنی دیگه:D
مرسی عزیزم
خوب شد حداقل برای تو هم پیش اومده اینجور حس بهتری دارم
من دیگه برم بخوابم
شبت بخیر عزیزم

K.T

عضو جدید
من دوتا دوست دارم که الان 21سال که باهم هستیم و خیلی بهم نزدیکیم واقعآ یه حس عجیبی بین ماهست که تا به امروز یک بارم از هم دلخور نشدیم

mech.shima

کاربر ممتاز
من دوتا دوست دارم که الان 21سال که باهم هستیم و خیلی بهم نزدیکیم واقعآ یه حس عجیبی بین ماهست که تا به امروز یک بارم از هم دلخور نشدیم
ممنون دوست عزیزم
یه سوال:
یعنی احساستون به هم یه چیزی بیشتر از دوست داشتنه؟

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
این تاپیک راجع به اینه که شما تا حالا براتون پیش اومده که عشق به کسی رو حس کنین که از جنس خودتونه؟
ببینید یه چیزی فراتر از دوست داشتن!!!
اگه تجربه دارین
جایی خوندین
شنیدین
یا هر حتی نظری دارین
لطفا دریغ نکنین
ممنون
اخه دوست عزیز این جور علاقه اسم دیگه ای داره که زشته اینجا گفته بشه:D

mech.shima

کاربر ممتاز
باورت نمیشه حسی بالاتر از دوست داشتنه فداکاریای براهم کردیم که بگیم کسی باورش نمیشه
خیلی خوبه که همچین دوستایی داری
مطمئنم قدرشونو میدونی
تا حالا شده نسبت بهشون حسی داشته باشی که فرق داشته باشه با حسی که به بقیه دوستات داری؟حسی که به اعضای خانوادت داری؟حسی که نمیدونی از چه جنسیه؟

K.T

عضو جدید
خیلی خوبه که همچین دوستایی داری
مطمئنم قدرشونو میدونی
تا حالا شده نسبت بهشون حسی داشته باشی که فرق داشته باشه با حسی که به بقیه دوستات داری؟حسی که به اعضای خانوادت داری؟حسی که نمیدونی از چه جنسیه؟

اره زیاد با بقیه دوستام که فرق دارن از خونوادهامون نمیدونم شاید

mech.shima

کاربر ممتاز
شاید منظور علما هم جنس گراییه
:surprised:
نه بچه ها اشتباه نکنین,منظورم اصلا این نیس
آره موافقم یه بعد این تاپیک میتونه این موضوع باشه امابچه ها به بعدای دیگه شم فک کنین;)

armish

عضو جدید
khob in barmigarde yekam be ghabltara moghei ke hanoz javon tar bodam ,zamani ke ensanharo bedone hich neghabi negah mikardam ,on moghea ke safo sadetar bodam ye nafar bod ke bash kheyli samimi bodamo dosesh dashtam

mech.shima

کاربر ممتاز
khob in barmigarde yekam be ghabltara moghei ke hanoz javon tar bodam ,zamani ke ensanharo bedone hich neghabi negah mikardam ,on moghea ke safo sadetar bodam ye nafar bod ke bash kheyli samimi bodamo dosesh dashtam

ممنون جناب از این که وقت گذاشتین:gol:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
همجنسگرایی منظور دقیقته دیگه... الان اینجا فکر میکنی‌ کسی‌ ابراز می‌کنه من همجنسگرام ؟ فکر نکنم... :w46:ولی‌ در کل اگه به من باشه میگم عیبی نداره این قانونشم که تو بعضی‌ کشورا داره آزاد می‌شه می‌پسندم ... البته من که هنوز همجنسگرا نشدم حالا بهش فکر می‌کنم ببینم شاید شدم:whistle:

آخرین ویرایش:

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه دوست خیلی صمیمی و دوست داشتنی مثل خواهر یا برادر که فکر کنم اکثرا دارن نیاز به پرسش نیست.اگه منظورت چیز دیگست باید واضح تر پرسیده بشه...

mech.shima

کاربر ممتاز
همجنسگرایی منظور دقیقته دیگه... الان اینجا فکر میکنی‌ کسی‌ ابراز می‌کنه من همجنسگرام ؟ فکر نکنم... :w46:ولی‌ در کل اگه به من باشه میگم عیبی نداره این قانونشم که تو بعضی‌ کشورا داره آزاد می‌شه می‌پسندم ... البته من که هنوز همجنسگرا نشدم حالا بهش فکر می‌کنم ببینم شاید شدم:whistle:
ممنون عزیزم
اما منظور من هم جنسگرایی نیس!!!
بذار اینجور بگم تا حالا شنیدی که دو ت دختر یا پسر انقد با هم خوب باشن که بگن اینا لیلی و مجنونن؟!؟