خیانت کنه

alborz_3000

اخراجی موقت
الان پسرا که ااز دخترا لوس ترن
بخاطر کوناهی مزدها در تربیت پسراشونه. مسئولیت بیش از حد توان زنها نباید بهشون واگذار بشه. یه زن نمیتونه 100% تربیت پسر رو بر عهده بگیره. مردها خودشون باید نظارت مستقیم بر تربیت پسر داشته باشن.

خاص

عضو جدید
کاملا بی تفاوت خودمو نشون میدم مطمئنا حرسش میگیره همین براش کافیه

jooje tighi

عضو جدید
بخاطر کوناهی مزدها در تربیت پسراشونه. مسئولیت بیش از حد توان زنها نباید بهشون واگذار بشه. یه زن نمیتونه 100% تربیت پسر رو بر عهده بگیره. مردها خودشون باید نظارت مستقیم بر تربیت پسر داشته باشن.
صحیح است صحیح است...ولی من خودم از پسرای با جذبه خوشم میاد...اما نیست

samira.it

عضو جدید
من خودم اندازه یه نگاهم خیانت نکردم ولی اگه روزی اون بکنه هیچی نمیگم جز خدحافظی

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیانت علت داره ، اگه با علتش کنار بیام میبخشمش اگرم کنار نیام تلافی میکنم ، شدت تلافی هم از شدت خیانتی که بهم شده به مراتب بیشتر خواهد بود.

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب چیه؟ تازه تالار داره در مسیر صحیح قرار میگیره. ما هم نیاز به همین روحیه داریم. روحیه دخترونه بدرد پسرا نمیخوره

همین حرفاته که میگم خوبه!

البته بعضی اوقاتم زیادی دیکتاتورمیشی!

تربیت بچه ها هم بامادر هم با پدر!اوکی؟؟؟

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز

همین که تایید کردی، نشون میده یه قدم از بقیه دخترای این تالار جلوتری.

هیه هیه میسسسیییی بشی........:redface:
لطفا از موضوع تاپیک خارج نشین.
مرسی

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز

هیه هیه میسسسیییی بشی........:redface:
لطفا از موضوع تاپیک خارج نشین.
مرسی

alborz_3000

اخراجی موقت
متاسفانه بیشتر مواقع منظورتو کامل نمیرسونی شما
نه دیگه، فقط در این مورد منظورم ناقص رسید، گرچه فکر میکردم کاملا واضح از نقش پر اهمیت مادر در تربیت کودک حرف زده باشم، اما مثل اینکه کوتاهی کردم، یعنی نقش پدر انقدر کمرنگ شده، که توجه من فقط به اون سمت بود، تا اهمیتش نشون بدم

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
شما هم که وایسادی اینجا فقط گیر میدی به تاپیک خارج از موضوع. از این به بعد منم تاپیک های خارج از موضوع شما رو تذکر میدم

خب راست میگه دیگه.
این وظیفه ی استارتر تاپیکه.
وگرنه معلوم نیست تاپیک به کجا کشیده میشه.
پستهای اخرو نگاه کنید.
چه ارتباطی به اینجا داره؟؟؟؟

afn741

عضو جدید
اولین کار دوری ، دومین کاری که میکنم اینه که اگر بتوانم کاری بکنم منتظر میمونم تا موقعیت مناسب فرا برسه انوقت ضربه خودمو میزنم . هیچ رحمی هم نمیکنم .

yekta69

عضو جدید
اگه بخوام با صداقت جواب بدم خب شايد نه حتماً گريه مي كنم :cry:
بعد سعي مي كنم فراموشش كنم و ديگه به راحتي به كسي اعتماد نكنم

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بخشیدمش همون لحظه...نفرینم نکردم..الانم فقط خوبیاش تو ذهنمه..اون کار بدشو نمیتونم یاداوری کنم....
حتما دلیلی واسه کارش داشته.....آدما تو هر شرایطی بهترین تصمیمو واسه زندگی خودشون میگیرن....
هر چند که الان بسیار پشیمونه....و من کاری از دستم بر نمیاد....

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
اگه یه روز یکی بهتون خیانت کنه(در تمام زمینه ها)چطوری جوابشو میدین؟چرا؟

مونده تو چه زمینه ای خیانت کرده باشه

ولی در هر صورت کاری میکنم تا اخر عمرش دیگه فکر خیانت به کسی رو هم تو ذهنش نیاره ...