تلويزيون تركيه:رکورد تعداد تماشاگر حاضر در ورزشگاه در یک بازی فوتبال در تاریخ لیگ برتر ایران، در تبریز شکسته شد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

computer-engi

عضو جدید
علیرغم بازی خوب: تراکتورسازی مقابل مقاومت سپاسی شیراز متوقف شد
رکورد تعداد تماشاگر حاضر در ورزشگاه در یک بازی فوتبال در تاریخ لیگ برتر ایران، در تبریز شکسته شد
تاریخ انتشار 22.01.2010 14:00:45 UTC
به روز شده 22.01.2010 14:44:06 UTC

تیم تراکتورسازی که با هواداران پرشور خود به پدیده امسال لیگ برتر فوتبال ایران تبدیل شده است در حضور بیش از یکصد هزار نفر تماشاگر مشتاق به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد.
بازی تیم تراکتورسازی آذربایجان با فجر مقاومت سپاسی در حالی انجام شد که طرفداران تیم تراکتورسازی برای نشان دادن محبوبیت تیم خود هجوم بی سابقه ای به ورزشگاه یادگار امام داشتند.
بنا به گزارش ها از تبریز، بیش از ۲۰۰ هزار نفر از طرفداران تراکتورسازی آذربایجان به ورزشگاه آمدند و با توجه به ظرفیت ۸۰ هزار نفری ورزشگاه یادگار امام، بسیاری از مشتاقان فوتبال آذربایجان مجبور شدند پشت درهای بسته بمانند.
با این وجود خبرگزاری نیمه رسمی فارس از حضور ۱۰۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه خبر داد.
به این ترتیب رکورد تعداد تماشاگر حاضر در ورزشگاه در تاریخ لیگ برتر ایران، در تبریز شکسته شد.
به گزارش رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه به نقل از خبرگزاری فارس، برخی از هواداران تراکتورسازی تبریز با در دست داشتن پلاکاردهایی با متن "پیامک من نرفت!" به عادل فردوسی پور و برنامه نود اعتراض کرده اند.
در این بازی، تماشاگران تمام خیابانها و اتوبانهای منتهی به ورزشگاه را پر کردند و بسیاری از هواداران تراکتورسازی با نشستن روی اسکوربورد و دکلهای برق، بازی تیم مورد علاقه خود را تعقیب کردند. در این بازی هاشمی و ممبینی از مقاومت سپاسی در دقایق 16 و 26 با کارت زرد از سوی داور جریمه شدند.
تراکتورسازی هم اکنون با ۳۴ امتیاز از ۲۴ بازی در جایگاه پنجم جدول رده بندی جای گرفته است و در هفته بیست و پنجم در ساعت ۱۵:۱۵ روز پنج شنبه ۸ بهمن در اهواز به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.
در سایر بازیها، تیم پرسپولیس با یک گل از سد راه آهن شهرری گذشت، ابومسلم مشهد 2 بر یک پیکان قزوین را پشت سر گذاشت، پاس همدان 2 بر 1 صبای قم را شکست داد، مس کرمان با یک گل از سد شاهین بوشهر گذشت، ذوب آهن شکست دو بر یک را بر استقلال اهواز تحمیل کرد، فولاد خوزستان دو بر صفر در مقابل سایپای کرج پیروز شد و سپاهان دو بر صفر از سد ملوان انزلی گذشت تا صدرنشینی خود را تثبیت کند. در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست و چهارم، تیم سپاهان اصفهان با ۴۸ امتیاز از ۲۳ بازی در صدر جدول قرار گرفته است. تیم های ذوب آهن اصفهان، پرسپولیس، استیل آذین و استقلال نیز به ترتیب با ۴۵، ۳۷، ۳۶ و ۳۴ امتیاز در رده های دوم تا پنجم جای دارند و تیمهای فولاد خوزستان، راه آهن شهر ری و ابومسلم مشهد با ۲۴، ۲۳ و ۱۸ امتیاز در رده های ۱۶، ۱۷ و آخر جدول رده بندی حضور دارند.

armstrong

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چه حرفا:surprised::eek:

درسته تو این چند سال اخیر بازیهای پرسپولیس استقلال طرفدار نداره اما تا همین چند سال پیش که ورزشگاه آزادی صندلی نذاشته بودن یعنی همش سکو بود من یادمه 120 هزار نفر هم میرفت توی ورزشگاه.
و تعداد خیلی خیلی زیادی هم پشت در میموندند.

نمیدونم چرا تراکتوریا تو این چند روز اینقدر عصبی شدن.بابا یه مسابقه اس ام اسی بود.یه جامعه ی آماری کوچیک.

به فرض اینکه کل استان آذربایجان هم طرفدار تراکتور باشه خیلی خوشبینانه میشن یه میلیون و نیم.یعنی به تعداد اس ام اس های پرسپولیسیا تو برنامه ی نود.

با احترام به همه ی تراکتوریهای با تعصب.:heart::gol:
ما همه ی ایرانیها و تیماشونو دوس داریم.:redface:

arasbaran

عضو جدید
اونجوری حساب نکن بیا یادت بدم کل ترکای ایران چند نفرن؟35000000
خوب حالا طرفدار تراکتور چند تاست؟...................................................................................................................................................................
آفرین جوابت درست بود 35000000

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اها ركورد بازي فوتبال آره؟؟؟
پس اين بازيا كجا رفتن
1.ايران _ آلمان
2.استقلال _ جوبيلوايواتا
3.پرسپوليس _ بايرن مونيخ
4.استقلال _ پرسپوليس

يا تلويزيون تركيه خواب بوده اون موقع يا اينكه ...

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب حالا طرفدار تراکتور چند تاست؟...................................................................................................................................................................

من تو شهرمون 100 تا اذری میشناسم.هیچکدومشون طرفدار تراکتور نیستند.بیشترشون پرسپولیسی هستند و یک چند تایی هم استقلالی.
یکی از فامیل های دورمون از اون اردبیلی هایی دو اتشه هست که هنوز با بچش که باباش فارس هست.یک کلمه ترکی حرف نزده ولی طرفدار پرسپولیس هست

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس اين بازيا كجا رفتن
1.ايران _ آلمان
2.استقلال _ جوبيلوايواتا
3.پرسپوليس _ بايرن مونيخ
4.استقلال _ پرسپوليس

این ترکیه های وحشی و ادمکش که تو اروپا میگن که به گرگ اعتماد کن ولی به یک ترکیه ای اعتماد نکن.
خوب دارند از وضعیت این مردم سو استفاده میکنند.فکر میکنی کی تو مخ این جدایی طلب ها راه میره.همین ها این کار ها را میکنند.

ramtinteymouri

عضو جدید
خوبه خودت داری میگی تلویزیونه ترکیه!
حالا اگه سی ان ان یا بی بی سی بود یه چیزی...

arasbaran

عضو جدید
حتما یه کاری کردین
واقعه 1 خرداد تو تبریز یادته؟ اون موقع چهره ی واقعی فارسارو دیدم

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو شهرمون 100 تا اذری میشناسم.هیچکدومشون طرفدار تراکتور نیستند.بیشترشون پرسپولیسی هستند و یک چند تایی هم استقلالی.
یکی از فامیل های دورمون از اون اردبیلی هایی دو اتشه هست که هنوز با بچش که باباش فارس هست.یک کلمه ترکی حرف نزده ولی طرفدار پرسپولیس هست

واقعا متاسفم که این بحثا میشه!!!!!!!!!

هموطنای آذری زبانم :
ببینید چرا باید این تاپیکارو ایجاد کنین آخه!!!!!!!!1
.
هموطنای فارسی زبان عزیزمون که نمیدونن تراکتورسازی چه جایگاه ویژه ای تو آذری زبانا داره!!!

دوستان فارسی زبان:
ببینید اصلا بحث سر این نیس که استقلال و پرسپولیسیا نمیتونن طرفدار تراکتور سازی باشن!!!!
چون اصلا اینا قابل مقایسه نیستن!!!!

شاید توضیحش سخ باشه!!!
ولی باید بگم که طرفدار تراکتور بودن ربظی به استقلال و پرسپولیس نداره!!!!!!!
تراکتور سازی یه نماده!!! یه نشانه!!!!!
درست مثل .... مثل چی بگم آخه!!!
مثل رنگ سبز که نماد جنبش سبزه!!!!!!!

اصلا نمیخوام بحثو سیاسیش کنم ولی تو رو خدا این بحثا رو راه نندازین!!!!!

arasbaran

عضو جدید
چرا راه نندازیم راه میندازیم خوبشم میندازیم هرکی از حقش بگذره بهش میگن بیغیرت
شماها میگین رای من کجاست
ماهم میگیم چرا پیامک فقط به گزینه 3 ارسال نمیشد
میخواست چیو ثابت کنه؟ می خواست بگه استقلال وپرسپولیس طرفداراش بیشتره نه خیر عزیز تعداد طرفدار تو ورزشگاه مشخص میشه من که تا حالا ندیدم برا یه تیم(نه داربی) 110000 تا تماشاگر بیاد 30000 نفر هم پشت درای بسته بمونن نرن به خونه هاشون همونجا دور استادیوم تماشاگر باشن(آخه از بیرون داخل ورزشگاه دیده میشه)
این 110000 امار بلیطهای فروخته شده است

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه توهمی گرفتید شما!!!!
یعنی تو کشوری که 75 میلیون جمعیت داره 35 میلیونش ترکن و هر 35 میلیونشم طرفدار تراکتورن!!!!!

arasbaran

عضو جدید
اذری بی غیرت نمیخوایم نمیخوایم
همین مثل شماها باعث شدین اینا اینقدر گستاخ بشن

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیرغم بازی خوب: تراکتورسازی مقابل مقاومت سپاسی شیراز متوقف شد
رکورد تعداد تماشاگر حاضر در ورزشگاه در یک بازی فوتبال در تاریخ لیگ برتر ایران، در تبریز شکسته شد
تاریخ انتشار 22.01.2010 14:00:45 UTC
به روز شده 22.01.2010 14:44:06 UTC

تیم تراکتورسازی که با هواداران پرشور خود به پدیده امسال لیگ برتر فوتبال ایران تبدیل شده است در حضور بیش از یکصد هزار نفر تماشاگر مشتاق به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد.
بازی تیم تراکتورسازی آذربایجان با فجر مقاومت سپاسی در حالی انجام شد که طرفداران تیم تراکتورسازی برای نشان دادن محبوبیت تیم خود هجوم بی سابقه ای به ورزشگاه یادگار امام داشتند.
بنا به گزارش ها از تبریز، بیش از ۲۰۰ هزار نفر از طرفداران تراکتورسازی آذربایجان به ورزشگاه آمدند و با توجه به ظرفیت ۸۰ هزار نفری ورزشگاه یادگار امام، بسیاری از مشتاقان فوتبال آذربایجان مجبور شدند پشت درهای بسته بمانند.
با این وجود خبرگزاری نیمه رسمی فارس از حضور ۱۰۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه خبر داد.
به این ترتیب رکورد تعداد تماشاگر حاضر در ورزشگاه در تاریخ لیگ برتر ایران، در تبریز شکسته شد.
به گزارش رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه به نقل از خبرگزاری فارس، برخی از هواداران تراکتورسازی تبریز با در دست داشتن پلاکاردهایی با متن "پیامک من نرفت!" به عادل فردوسی پور و برنامه نود اعتراض کرده اند.
در این بازی، تماشاگران تمام خیابانها و اتوبانهای منتهی به ورزشگاه را پر کردند و بسیاری از هواداران تراکتورسازی با نشستن روی اسکوربورد و دکلهای برق، بازی تیم مورد علاقه خود را تعقیب کردند. در این بازی هاشمی و ممبینی از مقاومت سپاسی در دقایق 16 و 26 با کارت زرد از سوی داور جریمه شدند.
تراکتورسازی هم اکنون با ۳۴ امتیاز از ۲۴ بازی در جایگاه پنجم جدول رده بندی جای گرفته است و در هفته بیست و پنجم در ساعت ۱۵:۱۵ روز پنج شنبه ۸ بهمن در اهواز به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت.
در سایر بازیها، تیم پرسپولیس با یک گل از سد راه آهن شهرری گذشت، ابومسلم مشهد 2 بر یک پیکان قزوین را پشت سر گذاشت، پاس همدان 2 بر 1 صبای قم را شکست داد، مس کرمان با یک گل از سد شاهین بوشهر گذشت، ذوب آهن شکست دو بر یک را بر استقلال اهواز تحمیل کرد، فولاد خوزستان دو بر صفر در مقابل سایپای کرج پیروز شد و سپاهان دو بر صفر از سد ملوان انزلی گذشت تا صدرنشینی خود را تثبیت کند. در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست و چهارم، تیم سپاهان اصفهان با ۴۸ امتیاز از ۲۳ بازی در صدر جدول قرار گرفته است. تیم های ذوب آهن اصفهان، پرسپولیس، استیل آذین و استقلال نیز به ترتیب با ۴۵، ۳۷، ۳۶ و ۳۴ امتیاز در رده های دوم تا پنجم جای دارند و تیمهای فولاد خوزستان، راه آهن شهر ری و ابومسلم مشهد با ۲۴، ۲۳ و ۱۸ امتیاز در رده های ۱۶، ۱۷ و آخر جدول رده بندی حضور دارند.

200 هزار نفر!!!!این آمارو که 105000 تا تو استادیوم بودن و 95000 تاش بیرون بودن!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس اين بازيا كجا رفتن
1.ايران _ آلمان
2.استقلال _ جوبيلوايواتا
3.پرسپوليس _ بايرن مونيخ
4.استقلال _ پرسپوليس

پرسپولیس سپاهان رو فراموش کردی که ساعت 11 استادیوم پر شد!!!
خودتو ناراحت نکن .اینکه آمار ایرانو به جای اینکه خود ایرانیا بدن ترکیه میده واقعا خنده داره1!!!!

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ترکیه های وحشی و ادمکش که تو اروپا میگن که به گرگ اعتماد کن ولی به یک ترکیه ای اعتماد نکن.
خوب دارند از وضعیت این مردم سو استفاده میکنند.فکر میکنی کی تو مخ این جدایی طلب ها راه میره.همین ها این کار ها را میکنند.

اوه اوه این پستو ندیده بودم!!!!!!

شما جزو:
هر کس که نداند و نداند که نداند هستید!!!!!!!!!!!!!
فقط یه چندا جمله از یه جاهایی شنیدین دارین پخش میکنین!!!!
واسه همین با این افکار القاییتون بهتره جواب ندم!!!!!!!

آخرین ویرایش:

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
چرا باید بحثهایی کنید که هیچ فایده ای نداره .
تا کی باید سر چیزهایی بحث کنیم که ارزش نداره .فرض کنیم تراکتور پرطرفدارترین تیم ایران باشه خوب که چی؟
یافرض کنیم تیم z پرطرفدارترین تیم باشه خوب چی میشه مگه ؟

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اذری بی غیرت نمیخوایم نمیخوایم
همین مثل شماها باعث شدین اینا اینقدر گستاخ بشن

اخوی خجالت بکش !!!!!!!!!!1111
دیدت اینهمه محدود نباشه وگرنه هیچوقت پیشرفت نمیکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!
.

با همه هستم !!!
فارس
ترک
لر
گیلک
کرد

خدا سیاه و سفید و زرد و سرخ رو از هم جدا نکرده!!!!!!!!!!!!!!
اونوقت شما داری دعوای فارس و ترک میکنین!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arasbaran

عضو جدید
حالا دیدی باید بعضیهارو تو نطفه خفه کرد بعضی ها که اجازه نمیدهند شما زبان مادری بیاموزید ودر مواقع ضروری مثل کنفرانس به تته پته نیوفتی با این زبان مضخرفشون که اسمش فارسیه ولی توش همه چی داره غیر کلمه فارسی
اوردن عربی قاطیش کردن اخه عاقل استغفرالله خدا نتونس با 124000 پیغمبر این عربا رو عاقل کنه تو میری از اونا تقلید میکنی

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
حالا دیدی باید بعضیهارو تو نطفه خفه کرد بعضی ها که اجازه نمیدهند شما زبان مادری بیاموزید ودر مواقع ضروری مثل کنفرانس به تته پته نیوفتی با این زبان مضخرفشون که اسمش فارسیه ولی توش همه چی داره غیر کلمه فارسی
اوردن عربی قاطیش کردن اخه عاقل استغفرالله خدا نتونس با 124000 پیغمبر این عربا رو عاقل کنه تو میری از اونا تقلید میکنی
براي آنكه به طريق خود ايمان داشته باشيم ، لازم نيست ثابت كنيم كه طريق ديگران نادرست است . كسي كه چنين مي پندارد ، به گامهاي خود نيز ايمان ندارد . ( پائولو كوئليو )

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
ز تعداد طرفدار تو ورزشگاه مشخص میشه من که تا حالا ندیدم برا یه تیم(نه داربی) 110000 تا تماشاگر بیاد 30000 نفر هم پشت درای بسته بمونن نرن به خونه هاشون همونجا دور استادیوم تماشاگر باشن(آخه از بیرون داخل ورزشگاه دیده میشه)
این 110000 امار بلیطهای فروخته شده است

اینکه میگی تعداد طرفدار تواستادیوم مشخص میشه واقعا خنده داره!!!!
به نظرت تو ایتالیا پرطرفدار ترین تیم کیه!!!!؟؟؟؟
میدونی یوونتوسه.ولی تو استادیومش بزور 30000 تا میرن.ولی آمار رسمیش میگه 20میلیون هوادار داره!!!

تو تاپیکای قبلیت که از قول تلویزیون ترکیه گفتی 200 هزار تا!!!
الانم میگی 140 هزار تا!!!
شما متاسفانه خیلی داری تند میری.یه جا هم گفتی که 35 میلیوم طرفدار دارید
حالا یه سوال ازت دارت جواب بده.
تو نقشه ایران که نشون میدم بگو چند درصدش طرفدار تراکتورن و چند درصدش طرفدار پرسپولیس استقلال هستن؟؟

پیوست ها

• iranasli1.jpg
    iranasli1.jpg
    11.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arasbaran

عضو جدید
اون طرفای کویر لوت که تو هر کیلومتر مربعش 1نفر هم نیست طرفدار اس اس و پسپس ان اون قسمتای ترک نشین مثل اذربایجانشرقی غربی اردبیل زنجان همدان(ایشالله میبینی) قزوین(بازی تراکتور پیکان مشهود بود) کرج(بازی با سایپا میبینی) تهران (مقابل اس اس وپسپس دیدی)
حتی ترکای قشقایی شیراز و کشور جمهوری اذربایجان(اونایی که تو مرز ایرانن)
اگه اینجوری در نظر بگیری همه اون طرفدارای تو ازادی از تبریز اومدن باید به خودت شک کنی حتی اگه تصور کنی فقط 30 درصد اونا از تبریز اومدن

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون طرفای کویر لوت که تو هر کیلومتر مربعش 1نفر هم نیست طرفدار اس اس و پسپس ان اون قسمتای ترک نشین مثل اذربایجانشرقی غربی اردبیل زنجان همدان(ایشالله میبینی) قزوین(بازی تراکتور پیکان مشهود بود) کرج(بازی با سایپا میبینی) تهران (مقابل اس اس وپسپس دیدی)
حتی ترکای قشقایی شیراز و کشور جمهوری اذربایجان(اونایی که تو مرز ایرانن)
اگه اینجوری در نظر بگیری همه اون طرفدارای تو ازادی از تبریز اومدن باید به خودت شک کنی حتی اگه تصور کنی فقط 30 درصد اونا از تبریز اومدن

شما حرفاتون واقعا جدیده و در عین حال عجیبه!!
من نمیدونم چرا زور الکی میزنی.وقتی مربیت میاد میگه که پرسپولیس بیشترین طرفدارو داره این وسط شما چی میگی!!!!

شما الان دقیقا 8 الی 9 شهرو گفتی حالا گیریم حرفات درست ولی بازم میگم شما مثل اینکه دقت نکردی که ایران چنتا استان داره!!!!

arasbaran

عضو جدید
ایران 30 استان داره احمدینژاد کرد 31 استان این جواب سوال دومت بود
بعدش کمالوند کی گفته این حرفو مانشنیدیم اولین معترض به نظرسنجی نود همین کمالوند بود
ببین تو اینا رو تو خواب دیدی .........دقت کن ..........دقت کن ............آآآآآآآآآ دیدی تو خواب دیدی آفرین حالا برو جیش بعد برو لالا

PPF

عضو جدید
دوستان خوبم ... به خصوص دوستی که به زبان فارسی توهین می کنی... من ارتباط تیم فوتبال تراکتورسازی رو با زبان فارسی و نژاد فارس متوجه نمی شم... بهتر نیست فقط تفکراتتون رو در حد فوتبال و طرفدار بودن یا نبودن افراد نگه دارید؟...
با وجود اینکه من فک نمی کنم امکان تقلب در برنامه نود به شکلی که شما می گین باشه (تقلب نرم افزاری امکانش هست ولی امکان ارسال نشدن یک گزینه خاص ربطی به برنامه نود نداره. بحث GSM رو تخصصی نمی کنم ولی خیلی امکانش کمه که همه سرویس دهندگان مخابرانی "نظیر همراه اول-ایرانسل" باهم برای این کار بسیج شده باشن. اینو از من به عنوان یک کارشناس مخابرات قبول کن... توضیح دقیق تر خواستید بفرمائید تا عرض کنم)... درک می کنم که وقتی احساس می کنی بهت ظلم شده و فریادت به جایی نمی رسه چقد ناراحت کنندس (مث جنبش سبز خودمون) ... ولی اگه این ظلم به قومیت و نژاد شما مربوط بود و خیلی مهم بود، مطمئنا در بین رجال سیاسی اعم از نماینده هاتون و کسانی که هم نژاد شما هستن و کم هم نیستن، اعتراضی شکل می گرفت... فکر می کنم شما خیلی تعصبی داری موضوع رو بزرگ می کنی، و به چیزای دیگه ربط میدی و خودت رو اذیت می کنی...
پس لطفا از شعارهای نژادی (نژاد پرستانه) پرهیز کنید... مطمئنم خیلی از هموطنان ترک هم با این توهین ها موافق نیستند ...

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بس کن دیگه
خجالتم خوب چیزیه:w00:
خیلی علاقه دارین از کشور جدا شین؟؟؟؟؟؟؟

من واقعا فکر میکرم ترکا آدمای خیلی با شعورین
امثال شما دید مردمو عوض میکنن
حداقل برای همشهریات ارزش قائل باش

متاسفم واقعا برای اون تیم تراکتور با این هواداراش

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس سپاهان رو فراموش کردی که ساعت 11 استادیوم پر شد!!!
خودتو ناراحت نکن .اینکه آمار ایرانو به جای اینکه خود ایرانیا بدن ترکیه میده واقعا خنده داره1!!!!

خب من سعي كردم بازيايي رو بگم كه خيلي مشهود بود و بالاي 120 هزار نفر اومده بودن وگرنه زياده پرسپوليس سپاهان و استقلال برق شيراز و ...

بابا بيخودي باهاش بحث نكن ببين آدمي كه ديدش فقط به داخل يه استاديوم و يه بازيه نبايد انتظار بيشتري ازش داشته باشي وجود چنين عناصري با اين سطح فهم و شعور لازمه هميشه لازم بوده چون آدم بي شعور نباشه آدم با شعور قابل تشخيص نيست بذار حرف بزنه اون ميگه 35 ميليون ترك داريم ولي خب همه هموطناي آذري ما با اين فرد هم عقيده نيست و خيلياشون هم اصلا طرفدار تراكتور سازي نيستن چيزي كه مشخص شد تو نود رو همه ي مردم ديدن و حداقل بيش از نصف مردم ايران باور كردن و فهميدن حالا تعداد كمي كه معترضن به يه چيز مسخره اصلا نبايد ذهن من و تو و ما رو مشغول كنن

بابا من بهشون ميگم چرا ساعت موبايلت واسه دو ساعت بعد از نوده ميگه ساعت موبايلم دو ساعت جلوئه!!!تو اين مسئله رو باور ميكني؟؟؟

Aydin51

عضو جدید
اینکه میگی تعداد طرفدار تواستادیوم مشخص میشه واقعا خنده داره!!!!
به نظرت تو ایتالیا پرطرفدار ترین تیم کیه!!!!؟؟؟؟
میدونی یوونتوسه.ولی تو استادیومش بزور 30000 تا میرن.ولی آمار رسمیش میگه 20میلیون هوادار داره!!!

تو تاپیکای قبلیت که از قول تلویزیون ترکیه گفتی 200 هزار تا!!!
الانم میگی 140 هزار تا!!!
شما متاسفانه خیلی داری تند میری.یه جا هم گفتی که 35 میلیوم طرفدار دارید
حالا یه سوال ازت دارت جواب بده.
تو نقشه ایران که نشون میدم بگو چند درصدش طرفدار تراکتورن و چند درصدش طرفدار پرسپولیس استقلال هستن؟؟
بحث طرفدار حاضر در ورزشگاه نیست دوست عزیز!
بحث اینجاست که چرا به رای طرفداران تیم آذربایجانی بی احترامی شده (گزینه3)
در ضمن باید بگم همه ما ایرانی هستیم هم وطن هستیم اما...
اما اگر به تاریخ مراجعه کنید میفهمید که چرا همزبانان من از دست هموطنان فارس زبان ناراحت هستند. همه توهینهایی که طی ساختن جوکهای مربوط به اقوام ترک زبان یا دیگر قومیتها مثل رشتی و لر و ... به آنها می شود همه دارای ریشه های تاریخی است که از همه هموطنان فارس زبانم می خواهم که اونهارو برن مطالعه بکنن.
برادری و هموطن بودن یک طرفه نمیشه که عزیزان من،
تو همین جنگ تحمیلی بیشتر خط شکنان و غواصان که مهلک ترین ضربه ها رو به دشمن میزدند از هم وطنان ما بودند اما ما در مقابل چه جوابی شنیدیم ؟!...
که ان را خیلی ها می دانند.

دیداری

عضو جدید
من خودم پرسپولیسی هستم ولی اگه بخوام با وجدان بگم در مسابقه نود با سه خط متفاوت شماره 3را بارها ارسال کردم نرفت ولی شماره 1 راکه زدم اولین بار ارسال شد
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا