تلويزيون تركيه:رکورد تعداد تماشاگر حاضر در ورزشگاه در یک بازی فوتبال در تاریخ لیگ برتر ایران، در تبریز شکسته شد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدمته اوناییی که طرفدار استقلال بویژه پرسپولیسن عرض کنم که این دو تا تیم تا حال چه قلطی کردن که اینقدر اوسکل(اعم از مهندس و غیر مهندس) دارن هواداریشو میکنن
کدوم عنوانو واسه شما به ارمغان آوردن؟غیر از اینه که همیشه از خزانه دولت که پوله مردمه واسه خودشون خرج میکنن آخرشم به زور و با تقلب میان (البته اگه این دفه اصفهانیا بذارن)قهرمانه ایران میشن

این هوادارای ترک حرمت دارن...همیشه میان...بار اولشون نیست
مثله فارسا نیستن که تا یه بازی مهم پیش نیاد حاضر نیستن سرشونو از رو پای زنشون یا دوست دخترشون بردارن برن یه بازی ببینن;)

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوندم خلیلی خنده دار بود!!!:w15::w15::w15:
واقعا یعنی کسایی پیدا میشن که کوروش رو نشناسن!!!:w06::w06:
شایدهم بیچاره فکرش تو فوتبال بوده فکر کرده یه فوتبالیسته!!!!:w15::w15::w15:
خوب البته همه جور ترکی داریم دیگه!!!:surprised:
از مغز کوچیکت غیر از این انتظاری نمیرفت ......واقعا که تحصیل کرده مملکتو باش ........
خاک تو سر هم استقلال هم پرسپولیس هم تراکتور که تعصب کورکورانه از این باشگاه های زپرتی به آدما اجازه میده که اینطور توهین کنن .........اونا پولشونو از بیت المال بگیرن و کیف کنن ما ها بزنیم تو سر همدیگه ......

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مغز کوچیکت غیر از این انتظاری نمیرفت ......واقعا که تحصیل کرده مملکتو باش ........
خاک تو سر هم استقلال هم پرسپولیس هم تراکتور که تعصب کورکورانه از این باشگاه های زپرتی به آدما اجازه میده که اینطور توهین کنن .........اونا پولشونو از بیت المال بگیرن و کیف کنن ما ها بزنیم تو سر همدیگه ......

برا اینکه آدمای از همه جا بی خبر ندیده ام برات عجیبه یا خودتم یکیشونی؟؟!!:w24:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
عادل با غيرت مرسي مرسي از توضيحت اميدوارم بفهمن اونايي كه ميگن تقلب شده
چقدر خنده داره اين بازي هاي تراكتور تماشاگر مي خواد بگه فردوسي پور ميگه فردوپسي پوپور خيلياشون كه فكر مي كنن حتما درصد بايد بره بالا نمي دونن درصد اصلا يعني چي يارو ميگه چطور ميشه كه اول برنامه اس ام اس 13 درصد بود و بعد همينطور ميومد پايين چرا بالا نميرفت يكي به اينا حالي كنه اين درصده الزامي وجود نداره كه بره بالا:biggrin::biggrin::biggrin:

بعد جالبه ميگه يه اس ام اس هم از تبريز نرفت خيلي باحالين به خدا:biggrin::biggrin::biggrin:

واقعا جاي تاسفه كه جناب فردوسي پور گزارشگران برنامه نود رو طوري توجيه مي كنه كه بطور كاملا عمدي تماشاگراني رو انتخاب مي كنن كه به بيننده تلويزيوني اين طور القا بشه كه تمام تماشاگران تراكتور افرادي بي منطق و بي سوادن كه نه تنها از روي منطق حرف نمي زنن ( البته بجز درصد خيلي كم) بلكه فقط از روي تعصب حرف مي زنن !!!
مثلا تو يه قسمت از گزارش يه نفر مي گفت تراكتور بيش از 100 درصد طرفدار داره كه مطمئنا اينچنين گزارشاتي فقط در راستاي تخريب شعور تماشاچي ها گرفته مي شه!!
آقاي افشين خان شما هم لطف كن از آب گل آلود ماهي نگير كه مثلا اومدي اينجا اين گزارش هارو برا خودت جوك كردي و مي خندي!!
اينو بدون كه طيف گسترده اي از طرفداران تراكتورسازي رو جوانان تحصيل كرده اي تشكيل داده كه تو بهترين دانشگاههاي كشور تحصيل كردن. ولي متاسفانه تو اين گزارشات بصورت عمدي سراغ كساني مي رن كه فقط از روي تعصب و نه منطق حرف مي زنن!! تا اسباب خنده امثال شما فراهم بشه!!

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش افشین من هفته پیش با دو خط بیش از 30 دفعه تراکتورو فرستادم ولی نرفت که نرفت با خط داداشم استقلالو فرستادم(آبییته)همون بار اول رفت .....نمیدونم چی شد ولی نشد ........در ثانی من با اینکه تبریزیم و تراختور .....میگم که در کل ایران پرسپولیسی زیادتره ......قبول دارم.....

عزیز من.
حرف شما اصلا منطقی نیست.
شما اولا میگین که تبریز را بسته بودند.پس چطور شما به پرسپولیس رای میدادید .باز بود. اول باید پیام فرستاده بشه که اونها بتونند قطعش کنند.مثلا شما بنویسید {خوبی}
اول سند میشه و بعد اینها میبینند که جواب اشتباه هست .
شما هنوز سند نکریدن.هنوز بدستشون نرسیده.چطور میتونند اینکار را بکنند.امریکا با این قدرتش نمیتونه از اینکار ها بکنه.هنوز از موبایل شما چیزی نرفته که اینها بخوان قطعش کنند.حالا شما میگفتید.فرستادم و رفت.ولی محاسبه نکردند.باز یک حرفی.ولی حرف شما از نظر علمی منطقی نیست.
یعنی اگر همچنین سیستمی باشه که 1 درصد احتمال هم نمیدم.چنان خرجی برای این ها خواهد داشت.که نمیان برای اینکار زیاد هم ارزش هم نداره اینکار را بکنند.مگه در پر شور ترین مگه رای نیاورد.به خدا من هم به تراکتور رای دادم.
ولی اونشب به پرسپولیس رای دادم.شما فکر میکنید هر کی اذری هست .به تراکتور میده.به خدا من 100 نفر را میشناسم که اذری هست ولی طرفدار پرسپولیس هست.
تو همین اذربایجان 4 درصد به تراکتور رای ندادند.

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز من.
حرف شما اصلا منطقی نیست.
شما اولا میگین که تبریز را بسته بودند.پس چطور شما به پرسپولیس رای میدادید .باز بود. اول باید پیام فرستاده بشه که اونها بتونند قطعش کنند.مثلا شما بنویسید {خوبی}
اول سند میشه و بعد اینها میبینند که جواب اشتباه هست .
شما هنوز سند نکریدن.هنوز بدستشون نرسیده.چطور میتونند اینکار را بکنند.امریکا با این قدرتش نمیتونه از اینکار ها بکنه.هنوز از موبایل شما چیزی نرفته که اینها بخوان قطعش کنند.حالا شما میگفتید.فرستادم و رفت.ولی محاسبه نکردند.باز یک حرفی.ولی حرف شما از نظر علمی منطقی نیست.
یعنی اگر همچنین سیستمی باشه که 1 درصد احتمال هم نمیدم.چنان خرجی برای این ها خواهد داشت.که نمیان برای اینکار زیاد هم ارزش هم نداره اینکار را بکنند.مگه در پر شور ترین مگه رای نیاورد.به خدا من هم به تراکتور رای دادم.
ولی اونشب به پرسپولیس رای دادم.شما فکر میکنید هر کی اذری هست .به تراکتور میده.به خدا من 100 نفر را میشناسم که اذری هست ولی طرفدار پرسپولیس هست.
تو همین اذربایجان 4 درصد به تراکتور رای ندادند.
اولا که دنی جان از دروغ گفتن بشدت بیزارم پس بدون که دروغ نگتم
درثانی من به استقلال فرستادم نه پرسپولیس
ثالثا خودمم نمیدونم چطور اینطور شد ولی من هرچی به تراکتور میفرستادم میگفت پیام فرستاده نشد ولی همون بار اول به استقلال با موفقیت انجام شد ......رابعا که از همه مهمتره نمیتونم درک کنم که شماها چرا با ترک ها اینقدر خصومت دارید همگی نوع بشریم ایرانی هستیم ......واقعا نمیدونم چطور شما رو قانع کنم ......حالا مثلا اگه میگفتن تراکتور طرفدارش بیشتره از شان شما کاسته میشد؟حیف که اینقدر کوته فکریم

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که دنی جان از دروغ گفتن بشدت بیزارم پس بدون که دروغ نگتم
درثانی من به استقلال فرستادم نه پرسپولیس
ثالثا خودمم نمیدونم چطور اینطور شد ولی من هرچی به تراکتور میفرستادم میگفت پیام فرستاده نشد ولی همون بار اول به استقلال با موفقیت انجام شد ......رابعا که از همه مهمتره نمیتونم درک کنم که شماها چرا با ترک ها اینقدر خصومت دارید همگی نوع بشریم ایرانی هستیم ......واقعا نمیدونم چطور شما رو قانع کنم ......حالا مثلا اگه میگفتن تراکتور طرفدارش بیشتره از شان شما کاسته میشد؟حیف که اینقدر کوته فکریم

من یک پست دادم که نشون بده با اذری ها مشکل دارم؟؟

arasbaran

عضو جدید
این فردوسی پور گوت ورن میره مصاحبه کسایی رو پخش میکنه که ساده ان اما پاکن اخه چری پیستیحلی بیا با من مصاحبه کن دهنتو سرویس کنم
ایشون دارن از سادگی بعضیها که بین همه ملتها وجود داره سواستفاده میکنن
حرف مردمی که فارسی بلد نیستن ونمیخوان هم این زبان مزخرفو بطور کامل یاد بگیرن اینه
اولا چون فارسی رو خوب بلد نیستن فرق هوادار وطرفدارو نمیدونن
تراکتور پرهوادارترین باشگاه اسیاست تو این شکی نیست ولی اگه پر طرفدارترینو تو اسیا جستجو کنی تیم ملی چین هست اگه باشگاهیم حساب کنی بازم یه باشگاه از کشور چین هست
ببینین یه طرفدار فوتبال شاید نتونه 5 بازیکن از تیم محبوبش نام ببره ولی یه هوادار شماره کفش مادر بزرگ تک تک بازیکنارو حفظه اگه دو سه بازی نتونس بره ورزشگاه بازی بعدی رو حتما میره هدفم از این نوشته این بود که بگم دود ار کنده بلند میشه چری کوپیولو برگشته میگه قابل توجه اقای شریفی
اینو با صراحت میگم اقای فردوسی پور اگه تیم تراکتور حتی یه بازی بخاطر تو محروم بشه (تراکتور بعضی هوادارهایی داره که براش جون میدن) اقای فردوسی پور زنده نمیمانی
تنها راهت اینه که دست از سر طرفدارای تراکتور برداری برو با اون برنامه قلابیت ملتو به جون هم بنداز وفارسارو خر کن

zhilamo

عضو جدید
:razz::razz:مشکل که چه عرض کنم خلاصه غیر خودی یا مثلا بدیده وصله به ما نگاه میکنید .....چندین بارهم دیدم تو پستاتون

بنظرت وصله هستید؟ ولی عزیزم ما شما رو به عنوان هموطن می بینیم....
فقط هموطن... دوست خوبم تو قبل از هر چیزی دوست مهربان من و مایی ...
این تایتل پست هستش که باعث میشه بچه ها جبهه بگیرن...
یادت نره ما از یه خونیم...
ایرانی ما زاده ایرانیم...
من کُردم و هر اندازه که شما ما را وصله یا تجزیه طلب فرض می کنی من همان اندازه بیشتر به شما انس می گیرم...
سهیل جان برای ایرانی سبز کوشا باش تا کردستان یا آذربایجانی خونین رنگ...
من هم عرق ملی و ناسیونالیستی نسبت به ملت کرد دارم و تو نسبت به ملت آذری ولی......
دوستی ما فراتر از این حرفهاست...

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرت وصله هستید؟ ولی عزیزم ما شما رو به عنوان هموطن می بینیم....
فقط هموطن... دوست خوبم تو قبل از هر چیزی دوست مهربان من و مایی ...
این تایتل پست هستش که باعث میشه بچه ها جبهه بگیرن...
یادت نره ما از یه خونیم...
ایرانی ما زاده ایرانیم...
من کُردم و هر اندازه که شما ما را وصله یا تجزیه طلب فرض می کنی من همان اندازه بیشتر به شما انس می گیرم...
سهیل جان برای ایرانی سبز کوشا باش تا کردستان یا آذربایجانی خونین رنگ...
من هم عرق ملی و ناسیونالیستی نسبت به ملت کرد دارم و تو نسبت به ملت آذری ولی......
دوستی ما فراتر از این حرفهاست...
ژیلمو جان منم همینو میگم بعضیا الکی موضع میگیرن .......

zhilamo

عضو جدید
یادت نره دوست خوبم تنها ما با هم معنا پیدا می کنیم....
من با فرهنگ و آداب شما آشنایی کامل دارم چون خودمان ساکن تبریز هستیم....
ولی خودمونیم بزرگ نمایی........
فکرش رو هم نکن شک نکن ما آدم هایی رو قبول کنیم که می خواهند ایرانی دموکراتیک داشته باشیم نه آنان که دوست دارن رنگ سبز را ولی هیچ نمی دانند معنایه دموکراسی و دموکرات را...

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وجودت سراپا رحمت است ........سعی کن اندیشه هاتو بارورتر کنی .......یه نصیحت برادرانه بود ......تعصب هم زیادش خیلی مضره
انگار اولین نظری که اینجا نوشتمو نخوندی!!!:mad:
اگه از اولش میخوندی میدیدی که من خودمم از تعصب بیجا و کورکورانه متنفرم!!!:razz:

*TRISTAN*

عضو جدید
خيلي ببخشيد اما واسه همگيتون متاسفم . اين دولت داره با شما بازي مي كنه و شما هم به اونا اجازه دادين كه شما بازيچشون بشيد . من يه شيرازيم . افتخارم آرياست . تو دانشگاه دوستاي ترك زياد دارم . اما هيچ وقت خودم رو قاطي اين ماجراها نكردم . پيشنهاد ميكنم چشماتون رو بيشتر باز كنيد و يه چيز ديگه آخه مگه ميشه فردوسي پور تو خطاي مخابرات هم دست كاري كرده باشه !؟ البته بگم من اون برنامه رو نديدم ولي در كل در تعجبم از شما... :(:(:gol::gol:
اگه كسي رو ناراحت كردم معذرت مي خوام .

computer-engi

عضو جدید
اینقدر ترکارو اذیت نکنین!!!گناه دارن بخدا!!!:crying2::crying2:
زنده باد ایرانی!!!قومیت رو بیخیال!!!!:victory::victory:

شما فارسها دلشون برای ما می سوزه؟
شما فارسها (افغانی + تاجیکها) بیچاره اید؟
یا ما ترکها (ترکیه+آذربایجان + ترکمنستان + ....)؟؟؟
خدایا یکمی هم شده , چشم بعضی ها رو بعضی موقع ها باز کن!!!!!!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما فارسها دلشون برای ما می سوزه؟
شما فارسها (افغانی + تاجیکها) بیچاره اید؟
یا ما ترکها (ترکیه+آذربایجان + ترکمنستان + ....)؟؟؟
خدایا یکمی هم شده , چشم بعضی ها رو بعضی موقع ها باز کن!!!!!!
منیم عزیزیم آبریمیزی آپارما بو سوزلرینن ......جوابلارین ورمه ....اوتور .......

computer-engi

عضو جدید
اون که میگه پر طرفدار ترین تیم جهان بعد از رئال تراکتوره
یا اون که میگه طرفدارای تراکتور از 100 در 100 هم بیتره به نظرت سادست؟
یه چیز اون ور تره:biggrin:

:biggrin:

به نظرت ساده بودن از بی پدر و مادر بودن بهتر نیست؟:biggrin::biggrin:
یا خواهر آدم تو دبی ....... بده؟:biggrin::biggrin:
شاید به نظر فارس ها بهتره؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا