[تایپیک جامع پرسش و پاسخ در مورد انتخاب رشته در کنکور کارشناسی ارشد ](سراسری)

[تایپیک جامع پرسش و پاسخ در مورد انتخاب رشته در کنکور کارشناسی ارشد ](سراسری)

• دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

saideghezlo@yaho

عضو جدید
* 50 کد رشته محل انتخابی از 50 کد رشته محل قابل انتخاب به شرح زیر می باشد :

1- رشته محل انتخابی4578 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي علاالدوله سمناني -گرمسار || غيرانتفاعي |
2- رشته محل انتخابی4520 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي ايوانكي -ايوانكي || غيرانتفاعي |
3- رشته محل انتخابی4588 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي علوم وتوسعه اريا-گرمسار || غيرانتفاعي |
4- رشته محل انتخابی2152 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي ساختمان || موسسه غيرانتفاعي علاالدوله سمناني -گرمسار || غيرانتفاعي |
5- رشته محل انتخابی2122 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي ساختمان || موسسه غيرانتفاعي ايوانكي -ايوانكي || غيرانتفاعي |
6- رشته محل انتخابی2156 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي ساختمان || موسسه غيرانتفاعي علوم وتوسعه اريا-گرمسار || غيرانتفاعي |
7- رشته محل انتخابی2198 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -اب وفاضلاب || موسسه غيرانتفاعي علاالدوله سمناني -گرمسار || غيرانتفاعي |
8- رشته محل انتخابی2199 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -اب وفاضلاب || موسسه غيرانتفاعي علوم وتوسعه اريا-گرمسار || غيرانتفاعي |
9- رشته محل انتخابی2094 | روزانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي ساختمان || دانشگاه تبريز || روزانه |
10- رشته محل انتخابی2095 | روزانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي ساختمان || دانشگاه تربت حيدريه || روزانه |
11- رشته محل انتخابی2096 | روزانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي ساختمان || دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل || روزانه |
12- رشته محل انتخابی2112 | شبانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي ساختمان || دانشگاه تبريز || شبانه |
13- رشته محل انتخابی2113 | شبانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي ساختمان || دانشگاه تربت حيدريه || شبانه |
14- رشته محل انتخابی2114 | شبانه | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي ساختمان || دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل || شبانه |
15- رشته محل انتخابی4507 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي ال طه -تهران || غيرانتفاعي |
16- رشته محل انتخابی4552 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي رشددانش -سمنان || غيرانتفاعي |
17- رشته محل انتخابی4533 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي توران -دامغان || غيرانتفاعي |
18- رشته محل انتخابی4563 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي شاهرود-شاهرود || غيرانتفاعي |
19- رشته محل انتخابی4527 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي پويش -قم || غيرانتفاعي |
20- رشته محل انتخابی4543 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي حكمت -قم || غيرانتفاعي |
21- رشته محل انتخابی4565 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي شهاب دانش -قم || غيرانتفاعي |
22- رشته محل انتخابی4519 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي انرژي -ساوه || غيرانتفاعي |
23- رشته محل انتخابی4593 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي فخررازي -ساوه || غيرانتفاعي |
24- رشته محل انتخابی4505 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي اپادانا-شيراز || غيرانتفاعي |
25- رشته محل انتخابی4508 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي امل -امل || غيرانتفاعي |
26- رشته محل انتخابی4517 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري -مشهد || غيرانتفاعي |
27- رشته محل انتخابی4523 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي بيهق -سبزوار || غيرانتفاعي |
28- رشته محل انتخابی4528 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي پويندگان دانش -چالوس || غيرانتفاعي |
29- رشته محل انتخابی4530 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي پيشتازان -شيراز || غيرانتفاعي |
30- رشته محل انتخابی4534 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي توس -مشهد || غيرانتفاعي |
31- رشته محل انتخابی4545 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي خزر-محموداباد || غيرانتفاعي |
32- رشته محل انتخابی4546 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي دارالفنون -قزوين || غيرانتفاعي |
33- رشته محل انتخابی4548 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي دانش پژوهان -اصفهان || غيرانتفاعي |
34- رشته محل انتخابی4550 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي راغب اصفهاني -اصفهان || غيرانتفاعي |
35- رشته محل انتخابی4560 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي سجاد-مشهد || غيرانتفاعي |
36- رشته محل انتخابی4567 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي شهرياران -سهندتبريز || غيرانتفاعي |
37- رشته محل انتخابی4569 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي صالحان -قائمشهر || غيرانتفاعي |
38- رشته محل انتخابی4576 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي عرفان -كرمان || غيرانتفاعي |
39- رشته محل انتخابی4581 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي علامه دهخدا-قزوين || غيرانتفاعي |
40- رشته محل انتخابی4590 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي علوم وفناوري سپاهان -اصفهان || غيرانتفاعي |
41- رشته محل انتخابی4623 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي علوم وفنون خوارزمي قشم || غيرانتفاعي |
42- رشته محل انتخابی4518 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي انديشمند-لاهيجان || غيرانتفاعي |
43- رشته محل انتخابی4612 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي مهر-اراك || غيرانتفاعي |
44- رشته محل انتخابی4610 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي مهراروند-ابادان || غيرانتفاعي |
45- رشته محل انتخابی4611 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي مهراوران -كرمان || غيرانتفاعي |
46- رشته محل انتخابی4613 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي ميرداماد-گرگان || غيرانتفاعي |
47- رشته محل انتخابی4615 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي هاتف -زاهدان || غيرانتفاعي |
48- رشته محل انتخابی4616 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي هراز-امل || غيرانتفاعي |
49- رشته محل انتخابی4503 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || موسسه غيرانتفاعي ابا-ابيك || غيرانتفاعي |
50- رشته محل انتخابی4501 | غیرانتفاعی | كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران || دانشگاه غيرانتفاعي شمال -امل || غيرانتفاعي |

پیوست ها

• Capture.jpg
    Capture.jpg
    7.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

saideghezlo@yaho

عضو جدید
منظورم بیشتر کیفیت دانشگاه ها هست که زدم
و بعدش هم به نظرتون کار درستی کردم که تا 50 تا رشته رو پر کردم؟

Majid2rankouh

عضو جدید
مهندسی تکنولوژی ساختمان یا مهندسی تکنولوژی عمران عمران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهندسی تکنولوژی ساختمان یا مهندسی تکنولوژی عمران عمران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با عرض سلام و خسته نباشید به همه عزیزان زحمتکش
من کمکی در مورد انتخاب رشته میخواستم که کاردانیمو کارهای عمومی ساختمان خوندم،میخوام واسه کارشناسی انتخاب رشته کنم،بین مهندسی تکنولوژی ساختمان و مهندسی تکنولوژی عمران عمران واسه ورودی 92 موندم چیکار کنم،همونطور که میدونیم حق طراحی و محاسبات و... ازمون گرفتن،حالا با این اوضاع نمیدونم کدومشو بخونم؟در مورد مزایا و معایب هرکدومشون که تونستین راهنماییم کنین.
با سپاس بینهایت

مونا بیات

عضو جدید
سلام بر همه
به نظر شما من کتابهای کدوم موسسه رو واسه ارشد بخونم؟
ماهان . اکسین . سنجش ودانش.سنجش طلائی . مدرسان شریف
لطفا کمکم کنید دارم دیونه می شم.......

برای مقاومت مصالح -ریاضیات و تحلیل سازه پیشنهادم کتابهای مدرسانه .

shiva_shd

عضو جدید
سلام،منم شرایط مشابه شمارو داشتم و ساختمان خوندم ولی شما این اشتباه رو انجام ندید و عمران عمران رو انتخاب کنید،هرچند بخاطر وجود کلمه تکنولوژی وضعیت هیچ کدوم خوب نیست

Parvix

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید به همه عزیزان زحمتکش
من کمکی در مورد انتخاب رشته میخواستم که کاردانیمو کارهای عمومی ساختمان خوندم،میخوام واسه کارشناسی انتخاب رشته کنم،بین مهندسی تکنولوژی ساختمان و مهندسی تکنولوژی عمران عمران واسه ورودی 92 موندم چیکار کنم،همونطور که میدونیم حق طراحی و محاسبات و... ازمون گرفتن،حالا با این اوضاع نمیدونم کدومشو بخونم؟در مورد مزایا و معایب هرکدومشون که تونستین راهنماییم کنین.
با سپاس بینهایت

سلام همون طور که shiva_shd جان گفتن ... عمران عمران بهتره .... چون مباحث طراحی بطور کامل گفته میشه...

alirezajigar69

عضو جدید
لطفا جواب بدید در مورد کنکور ارشد هست

لطفا جواب بدید در مورد کنکور ارشد هست

سلام دوستان
دوستان میشه توی کنکور ارشد!! توی یکی از دانشگاه های غیرانتفاعی قبول شد و درس خوند و در حین درس خوندن یعنی مثلا ترم 2 که توی دانشگاه غیر انتفاعی هستی دوباره کنکور ارشد بدی و رتبه خوب بیاری و بخواهی توی یه گرایش دیگه هم زمان با این رشته درغیرانتفاعی , دانشگاه روزانه هم بری ؟ یعنی هم زمان دو تا گرایش یکی در غیرانتفاعی و یکی دیگه توی دولتی روزانه درس خوند ؟

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
دوستان میشه توی کنکور ارشد!! توی یکی از دانشگاه های غیرانتفاعی قبول شد و درس خوند و در حین درس خوندن یعنی مثلا ترم 2 که توی دانشگاه غیر انتفاعی هستی دوباره کنکور ارشد بدی و رتبه خوب بیاری و بخواهی توی یه گرایش دیگه هم زمان با این رشته درغیرانتفاعی , دانشگاه روزانه هم بری ؟ یعنی هم زمان دو تا گرایش یکی در غیرانتفاعی و یکی دیگه توی دولتی روزانه درس خوند ؟

سلام دوست من در رابطه با تحصيل همزمان 2 رشته بگم تا اونجاي كه من اطلاع دارم اين كار غير قانوني هستش

و اگه هم همزمان 2 رشته رو بخوني از هر دو دانشگاه اخراج ميشي !! چه در مقطع كارشناسي چه در ارشد و چه

در مقطع دكترا خوندن همزمان 2 رشته باهم ممنوع هستش ..اوناي ميتونن كه همزمان 2 رشته رو انتخاب كنن اولا

دانشجوي دانشگاه پيام نور و رشته غير حضوري باشه ميتونه همزمان يه رشته ديگه توي يه دانشگاه ديگه تحصيل كنه.

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

ممکنه بتونید اما بعدا برای فارغ التحصیلی به مشکل برمیخورید مخصوصا اگر خدمت سربازی هم نرفته باشید

TAJROBE

عضو جدید
فرق مهندس عمرانی که ار رشته فنی وارد دانشگاه شده و مدرک گرفته با مهندس عمرانی که از رشته ریاضی وارد دانشکاه شده و مدرک گرفته چیه؟

فرق مهندس عمرانی که ار رشته فنی وارد دانشگاه شده و مدرک گرفته با مهندس عمرانی که از رشته ریاضی وارد دانشکاه شده و مدرک گرفته چیه؟

سلام دوستان
میخواستم ازتون بپرسم فرق مهندس عمرانی که ار رشته فنی وارد دانشگاه شده و مدرک گرفته با مهندس عمرانی که از رشته ریاضی وارد دانشکاه شده و مدرک گرفته چیه؟ چرا به مهندس عمران رشته ریاضی حق طراحی . محاسبات میدن ولی به مهندس عمران رشته فنی با اون که تعداد واحد و دروسی رو که پاس میکنه بیشتره محاسبات و طراحی نمیدن ؟. امسال که آزمون طراحی برگزار شد از هر 1000 نفر 4 نفر قبول شد که بنظر من هیچ ربطی به ریاضی یا فنی بودن نداره :que:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میخواستم ازتون بپرسم فرق مهندس عمرانی که ار رشته فنی وارد دانشگاه شده و مدرک گرفته با مهندس عمرانی که از رشته ریاضی وارد دانشکاه شده و مدرک گرفته چیه؟ چرا به مهندس عمران رشته ریاضی حق طراحی . محاسبات میدن ولی به مهندس عمران رشته فنی با اون که تعداد واحد و دروسی رو که پاس میکنه بیشتره محاسبات و طراحی نمیدن ؟. امسال که آزمون طراحی برگزار شد از هر 1000 نفر 4 نفر قبول شد که بنظر من هیچ ربطی به ریاضی یا فنی بودن نداره :que:
این دو هیییچ فرقی با هم نداره...از حق طراحی هم خبر ندارم ...فک نکنم اینطور باشه که شما میگین؟؟؟مطمئنین؟؟!!!

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
اونی که هنرستانی بوده و فنی بوده اول فوق دیپلم میخونه و بعد کارشناسی ناپیوسته که اسم رشته میشه مهندسی تکنولوژی عمران
ولی کسی که از ریاضی خونده مسلما ریاضی قویتری داره و روی محاسبات مسلط تره ... نظری ها کارشناسی پیوسته میخونن و اسم رشتشون مهندسی عمران هست ...
و فکر کنم حق طراحی رو هم به مهندسین تکنولوژی عمران دادن مطمئن نیستم.
به هر حال نظام اینه و کاریش نمیشه کرد.

TAJROBE

عضو جدید
اونی که هنرستانی بوده تا اونجا که ما دیدیم تو دروسی مثل استاتیک و مقاومت قویتر از بچه های ریاضی بوده بچه های هنرستان بیشتر تو خود درس ریاضی ضعیف اند نه تخصصی

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونی که هنرستانی بوده و فنی بوده اول فوق دیپلم میخونه و بعد کارشناسی ناپیوسته که اسم رشته میشه مهندسی تکنولوژی عمران
ولی کسی که از ریاضی خونده مسلما ریاضی قویتری داره و روی محاسبات مسلط تره ... نظری ها کارشناسی پیوسته میخونن و اسم رشتشون مهندسی عمران هست ...
و فکر کنم حق طراحی رو هم به مهندسین تکنولوژی عمران دادن مطمئن نیستم.
به هر حال نظام اینه و کاریش نمیشه کرد.
نه بابا من خودم ریاضی بودم ولی کارشناسی ناپیوسته خوندم....کاردانی سراسری بودم که همه ریاضی بودن...کارشناسی آزاد خوندم که فقط سه نفرمون ریاضی بودیم بقیه هنرستان!!!
ولی به کارشناسی ناپیوسته هم فک کنم حق طراحی دادن

ashkannnnnn

عضو جدید
کمک برای ادمه تحصیل

کمک برای ادمه تحصیل

سلام
من ارشد امسال عمران گرایش سازه غیر انتفاعی قبول شدم به نظرتون برم یا نه؟

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکنولوژی!!!

تکنولوژی!!!

نه بابا من خودم ریاضی بودم ولی کارشناسی ناپیوسته خوندم....کاردانی سراسری بودم که همه ریاضی بودن...کارشناسی آزاد خوندم که فقط سه نفرمون ریاضی بودیم بقیه هنرستان!!!

دوست خوبم آخه شما معماری خوندید
توی عمران بچه های ناپیوسته که خودمم ازون دسته ام (البته منم ریاضی بودما) با اینکه حدود 30 واحد از بچه های پیوسته بیشتر پاس میکنن ولی باز باید برن نظام مهندسی تعدادی واحد پاس کنن تا حق محاسبه و طراحی بتونن بگیرن
من ورودی 87 بودم و درست از سال 87 این کلمه تکنولوژی وارد شد
چارت دروس تخصصی ما با بچه های پیوسته یکی بود و باهم سرکلاس مینشستیم ولی آخرش بچه های 140 واحدی پیوسته از بچه های 170 واحدی ناپیوسته بیشتر مورد عنایت آقایون قرار گرفتن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام دوستان

با سلام
دوستانی که از هنرستان وارد رشته ی معماری یا عمران میشن ، کاردانی سپس کارشناسی ناپیوسته میخونن و همون طور که اقا شهرام فرمودن این واژه ی نازیبای تکنولوژی از سال 87 وارد رشته ی عمران شد تا دوستان کارشناسی ناپیوسته که عنوان مدرک کارشناسی یا کاردانیشون یکی نباشه فقط حق امضای نظارت میگیرن و دوستانی که کارشناسی پیوسته و اونایی که عنوان مدرک کاردانیشون با کارشناسی عمران- عمران هست ، حق امضای طراحی و محاسبات و نظارت بگیرین .
البته من چند روز پیش درمورد بخش نامه واحد هم عرضی هم از نظام مهندسی پرسیدم ، گفتند که تمام کسانی که برای پاس کردن واحد ها معرفی کردیم ، هرکدوم به نوعی ، رد صلاحیت شدند !! حالا چرا مسئولین میدونند و خدای خودشون!!

این عمده فرق بین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته هست و در مورد معماری هم صدق میکند .

با تشکر

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست خوبم آخه شما معماری خوندید
توی عمران بچه های ناپیوسته که خودمم ازون دسته ام (البته منم ریاضی بودما) با اینکه حدود 30 واحد از بچه های پیوسته بیشتر پاس میکنن ولی باز باید برن نظام مهندسی تعدادی واحد پاس کنن تا حق محاسبه و طراحی بتونن بگیرن
من ورودی 87 بودم و درست از سال 87 این کلمه تکنولوژی وارد شد
چارت دروس تخصصی ما با بچه های پیوسته یکی بود و باهم سرکلاس مینشستیم ولی آخرش بچه های 140 واحدی پیوسته از بچه های 170 واحدی ناپیوسته بیشتر مورد عنایت آقایون قرار گرفتن
اینارو میدونم ولی سوال ایشون اینه که فرق بین کسی که از هنرستان اومده با اونی که از ریاضی اومده چیه؟؟!!که تا اونجایی که من میدونم فرقی با هم ندارند!!!شما فرق بین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته رو گفتین که تو معماری هم صدق میکنه....به ما هم تکنولوژی معماری میگن.....بحث حق طراحی ندادن به تکنولوژی معماریا هم بود...:(

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با سلام
دوستانی که از هنرستان وارد رشته ی معماری یا عمران میشن ، کاردانی سپس کارشناسی ناپیوسته میخونن و همون طور که اقا شهرام فرمودن این واژه ی نازیبای تکنولوژی از سال 87 وارد رشته ی عمران شد تا دوستان کارشناسی ناپیوسته که عنوان مدرک کارشناسی یا کاردانیشون یکی نباشه فقط حق امضای نظارت میگیرن و دوستانی که کارشناسی پیوسته و اونایی که عنوان مدرک کاردانیشون با کارشناسی عمران- عمران هست ، حق امضای طراحی و محاسبات و نظارت بگیرین .
البته من چند روز پیش درمورد بخش نامه واحد هم عرضی هم از نظام مهندسی پرسیدم ، گفتند که تمام کسانی که برای پاس کردن واحد ها معرفی کردیم ، هرکدوم به نوعی ، رد صلاحیت شدند !! حالا چرا مسئولین میدونند و خدای خودشون!!

این عمده فرق بین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته هست و در مورد معماری هم صدق میکند .

با تشکر
سلام ....
فرقی بین هنرستانی و ریاضی نیست....از رشته ریاضی هم میشه ناپیوسته خوند
ایشون فرق بین کسی که از هنرستان اومده با کسی که از ریاضی اومده رو پرسیدن!!!!

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس احمدپور ، اون تیکه آخرش سوز دلم بود که پاکش کردی:(

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ....
فرقی بین هنرستانی و ریاضی نیست....از رشته ریاضی هم میشه ناپیوسته خوند
ایشون فرق بین کسی که از هنرستان اومده با کسی که از ریاضی اومده رو پرسیدن!!!!

خب همه میدونن فرق بچه های هنرستان با دبیرستان چیه
توو هنرستان کارهای عملی و واحدهای عملی سیاست آموزش هست
ولی توو دبیرستان واحدهای نظری
یعنی الان گیر اینجا بود؟:surprised::D

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب همه میدونن فرق بچه های هنرستان با دبیرستان چیه
توو هنرستان کارهای عملی و واحدهای عملی سیاست آموزش هست
ولی توو دبیرستان واحدهای نظری
یعنی الان گیر اینجا بود؟:surprised::D

ای وای نه بابا منظورشون فک کنم اینه که بین این دوتا تو دانشگاه فرق نمیذارن؟؟؟که نمیذارن...!!!:D

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
بله اما شما کاردانی هم ناپیوسته بودی
کاردانی ناپیوسته سراسری

بالا