ورودي جديد نقشه برداري دانشگاه جامع علمي كاربردي

lida 256

عضو جدید
سلام من بعد از گذشت ده سال از مدرك كارداني امسال همينجوري شركت كردم بدون خوندن يك خط كتاب!:cool: و رشته تكنولوژي نقشه برداري علمي كاربردي قبول شدم! حالا راستيتش موندم ارزش داره برم بخونم چون قصدم فقط ادامه تحصيله و اگر بخونم ميخوام واسه ارشدشم بعد بخونم امكان داره؟ كسي هست كه اين رشته رو بخونه يجوري به من اطلاعات برسونه چون واقعا مدتهاست از كلاس و درس دور بودم

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کجا قبول شدی؟؟

من خودم نقشه برداری ام.دانشگاه ما علمی کاربردی هم داشت فقط اونجاس که استادای درست حسابی داره .دانشکده سازمان جغرافیا

بعدم مث که دختری!!

واسه دختر جماعت این رشته به درد بخور نیست.

اما پسرها پول خوب درمیارن

lida 256

عضو جدید
سلام کجا قبول شدی؟؟

من خودم نقشه برداری ام.دانشگاه ما علمی کاربردی هم داشت فقط اونجاس که استادای درست حسابی داره .دانشکده سازمان جغرافیا

بعدم مث که دختری!!

واسه دختر جماعت این رشته به درد بخور نیست.

اما پسرها پول خوب درمیارن

من دانشكده جغرافيا بولوار كشاورز قبول شدم

lida 256

عضو جدید
راستي ميخوام بدونم كلاساش چند روز تو هفته اس؟ امكان رزرو واسه ترم بعد هس يا نه ؟ضمنا شهريه اش نسبت به دانشگاههاي غير دولتي ديگه چجوره؟ممنون از لطفتون

آخرین ویرایش:

middbox

کاربر بیش فعال
سلام داداش انگار خيلي داغون كه نه اونوره داغوني! منم مثل شما همه مثل هميم فكر ميكنم. اما در مورد آزمون آره خيلي جواب دادم حالا كارنامه اش بياد مي بينم فقط تخصصياشو نزدم خوب البته واقعا برام غير قابل باور بود كه قبول شم! اما اگر شرايطش خوب باشه ميرم وگرنه كه بيخودي وقتمو تلف نمي كنم!

برو آزاد ثبت نام کن...
پیام نور هم بد نیست

بخدا آیندتو خراب نکن... تو عمران باید کار بلد باشی... مدرک به هیچ دردی نمیخوره ، اونجا میگن چقدر سابقه کار داری یا اگه نداری چی بلدی ... 1 ماه کار میکنی اگه چیزی بلد بودی استخدامی....

از ما گفتن بود....

موفق باش دوست من..

middbox

کاربر بیش فعال
مدیر عزیز چرا اینقدر بی جنبه بازی در میاری و نظرات رو پاک میکنی؟

آیا این عدالته؟
این همون چیزیه که امام خمینی قولشو داده بود؟

کاش فقط تفتیش عقاید بود نه حذف عقاید

دولت و جمهوری اسلامی از اون هم پاشو فراتر گذاشته

من نظر دادم شما میتونستی جواب بدی نه اینکه نظرمو حذف کنی ، این یعنی حق با من بوده و شما خودت اینو میدونی ولی جوابی نداری بدی ، بچه ها دیدید من درست میگفتم

طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران حتی تفتیش عقاید ممنوعه چه برسه به حذف اونها...

آیا آمریکا بهتره یا ایران ؟

با این اوضاعی که من تو این چند سال دیدم آزادی در آمریکا 1000 برابر از ایران بیشتره ، اونها نمادی از آزادی دارن مجسمه آزادی و به حق طرفدار آزادی هستند ، این مردم ملت ما هست که بی عدالتی ها رو به واسطه خرافه پرستی هامون متحمل میشیم. و عبرت هم نمیگیریم
آقایون ازمون سوء استفاده میکنن و باز آدم نمیشیم ...

آدم نادون رو هیچ کاریش نمیشه کرد ...

تو این کشور به چیمون باید بنازیم ؟

بخونید http://www.khabaronline.ir/detail/240642/economy/macroeconomics

از دوره مظفرالدین شاه تا دولت هفتم و هشتم ( آقای احمدی نژاد ) درآمد نفتی ایران جمعا 714.8 میلیار دلار بوده جالب اینجاست فقط تاکید فقط در دولت نهم و دهم ( آقای احمدی نژاد ) درآمد نفتی ایران 531 میلیار دلار بوده

آقای احمدی نژاد این همه درآمد نفتی رو چیکار کردن؟

مردم که روز به روز فقیر تر میشن ، تولیدی ها یکی پس از دیگری ورشکست میشن ، هر روز خبر میرسه کارکنان فلان شرکت 24 ماه حقوق خودشونو دریافت نکردن...

چی به سر ماها اومده...

lida 256

عضو جدید
مدیر عزیز چرا اینقدر بی جنبه بازی در میاری و نظرات رو پاک میکنی؟

آیا این عدالته؟
این همون چیزیه که امام خمینی قولشو داده بود؟

کاش فقط تفتیش عقاید بود نه حذف عقاید

دولت و جمهوری اسلامی از اون هم پاشو فراتر گذاشته

من نظر دادم شما میتونستی جواب بدی نه اینکه نظرمو حذف کنی ، این یعنی حق با من بوده و شما خودت اینو میدونی ولی جوابی نداری بدی ، بچه ها دیدید من درست میگفتم

طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران حتی تفتیش عقاید ممنوعه چه برسه به حذف اونها...

آیا آمریکا بهتره یا ایران ؟

با این اوضاعی که من تو این چند سال دیدم آزادی در آمریکا 1000 برابر از ایران بیشتره ، اونها نمادی از آزادی دارن مجسمه آزادی و به حق طرفدار آزادی هستند ، این مردم ملت ما هست که بی عدالتی ها رو به واسطه خرافه پرستی هامون متحمل میشیم. و عبرت هم نمیگیریم
آقایون ازمون سوء استفاده میکنن و باز آدم نمیشیم ...

آدم نادون رو هیچ کاریش نمیشه کرد ...

تو این کشور به چیمون باید بنازیم ؟

بخونید http://www.khabaronline.ir/detail/240642/economy/macroeconomics

از دوره مظفرالدین شاه تا دولت هفتم و هشتم ( آقای احمدی نژاد ) درآمد نفتی ایران جمعا 714.8 میلیار دلار بوده جالب اینجاست فقط تاکید فقط در دولت نهم و دهم ( آقای احمدی نژاد ) درآمد نفتی ایران 531 میلیار دلار بوده

آقای احمدی نژاد این همه درآمد نفتی رو چیکار کردن؟

مردم که روز به روز فقیر تر میشن ، تولیدی ها یکی پس از دیگری ورشکست میشن ، هر روز خبر میرسه کارکنان فلان شرکت 24 ماه حقوق خودشونو دریافت نکردن...

چی به سر ماها اومده...

اي بابا نظرو زدن رف؟! من تازه واردم يكم هول كردم راستش!
راستي اگه قصد كار كردن نداشته باشم چي؟ بازم ارزش خوندن نداره؟!

middbox

کاربر بیش فعال
اي بابا نظرو زدن رف؟! من تازه واردم يكم هول كردم راستش!
راستي اگه قصد كار كردن نداشته باشم چي؟ بازم ارزش خوندن نداره؟!

پس میخوای چیکارش کنی؟

باور کن بازم ارزش خوندن نداره...

یه رشته آسون ثبت نام کن اما یه دانشگاه خوب ، بعدها به گفته من میرسی....

lida 256

عضو جدید
پس میخوای چیکارش کنی؟

باور کن بازم ارزش خوندن نداره...

یه رشته آسون ثبت نام کن اما یه دانشگاه خوب ، بعدها به گفته من میرسی....

سلام ممنون كه حوصله مي كني و جواب ميديhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif اما من قصدم اينه كه توي اين رشته تدريس كنم و شهري كه هستم مثل آب خوردن مي تونم به هنرستاني ها نقشه برداري تدريس كنم فقط مدركشو مي خوام اگه اين دانشگاه بشه آسون مدرك بگيرم خوب ميشه ديگهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام ممنون كه حوصله مي كني و جواب ميديhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif اما من قصدم اينه كه توي اين رشته تدريس كنم و شهري كه هستم مثل آب خوردن مي تونم به هنرستاني ها نقشه برداري تدريس كنم فقط مدركشو مي خوام اگه اين دانشگاه بشه آسون مدرك بگيرم خوب ميشه ديگهhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/graduated.gif

با سلام خدمت دوست عزیز ،
ضمن عرض خوش امد ...
انتخاب شما ، باید بر حسب شرایط خودتون باشه ، من نوعی نمیتونم در مورد موقعیت شما نظر بدم ، اما..
اما من هم مثل جناب middbox معتقدم ، دانشگاه علمی کاربردی ، ارزش علمی چندانی نداره ، این درحالی هست که شما میتونید ، با کمی تلاش ، در یه رشته ی بهتر ، در دانشگاه ازاد و یا غیر انتفاعی تحصیل که مدرکش به مراتب بهتر از علمی کاربردی هست ، اما اگر قصدتون تدریس تو هنرستان هست ، که میتونید دوره های ازاد نقشه کشی که تو فنی و حرفه ای برگزار میشه شرکت کنید و مدرک مربی گری بگیرید یا همون طور که گفتم ، دانشگاه ازاد از علمی کاربردی بهتر هست .

بالا