بچه ها لطفا یه نگا بندازید

landscapedesigne

عضو جدید

زمان وقوع به
وقت محلي
عرض جغرافيايي طول جغرافيايي عمق بزرگي توضيحات تعداد ايستگاهها مأخذ دريافت فايل
۱۱۳۹۱-۰۵-۲۲ ۱۵:۴۳:۲۱.۵۳۸.۴۲ N۴۶.۸۱ E۱۷۲.۷ ورزقان، آذربايجان شرقي ۶IGUT شکل موج
۲
۱۳۹۱-۰۵-۲۲ ۱۵:۳۸:۴۶.۸۳۷.۲۷ N۵۷.۶۴ E۱۵۲.۷ اسفراين، خراسان شمالي ۷IGUT شکل موج

Relampago

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا بهشون صبر بده...
به همه تسلیت میگم این واقعه رو...
کوچکترین کاری که میتونم بکنم اینه که تو امضام باهاشون همدردی کنم...

mahya72

عضو جدید
برای آذربایجانی هایی که عزیزانشون رو از دست دادن تسلیت میگم و متأسفم:(

landscapedesigne

عضو جدید
اخبار ساعت 20 شبکه خبر:

به روستاییان وام بازسازی داده شده بود ... خودشان بازسازی نکردند!!!!

یعنی ... :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: امیدوارم وجدان آقایون محترم اینجوری خاموش شه حداقل ... دل و روح ما که هنوز میسوزه

negin:-

عضو جدید
کاربر ممتاز

AH1365

عضو
و این است مملکت ما و این است رسانه ملی ...
کمی آن طرفتر از ما کودکی کنار دیواری کاهگلی نشسته در سوگ از دست دادن پدر و مادر و خواهر خود هق هق گریه میکند و صدایش را کسی نمی شنود ...
وکمی آن طرفتر زنی در این تاریکی شب به دنبال بچه هایش با دست های زخمی و ناتوان خاک ها را چنگ میزند و زجه سر می دهد ...
...
...
...
در حالی که شبکه سه برنامه خنده بازار را پخش میکند ...

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به بازمانده ها تسلیت میگم؛ فکر نمیکردم آمار تا این حد باشه.
باور کنید همه خوابیم هرچند وقت یکبار یه اتفاقی میفته وما تازه بیدار میشیم ودوباره...کاش خودمون هم ایمنی رو جدیتر میگرفتیم. گرچه این کار برای روستایی ها سخت وتقریباً محاله!

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
زلزله یکی ازوحشتناک ترین بلایای طبیعیه من ازته قلب اونایی که زلزله زده شدن رودرک میکنم ]ون خودم دیدم وبه شدت ترسیدم
خدابه همشون صبربده
خدایاهیچ جای ایران رودیگه نلرزون خاهش میکنم

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر داغ دل بود، ما دیده ایم
اگر خون دل بود، ما خورده ایم
اگر دل دلیل است، آورده ایم
اگر داغ شرط است، ما برده ایم....

سراپا اگر زرد و پژمرده ایم
ولی دل به پاییز نسپرده ایم
چو گلدان خالی لب پنجره
پر از خاطرات ترک خورده ایم.....

فقط میتونم بگم متاسفم...متاسف از اینکه...در مملکتی زندگی میکنم که جان و مال حکومت همسایه از مردمم بیشتر ارزش داره....
از اینکه زمین خوردن اروپایی ها...از مرگ هم وطنانم مهمتره....
حتما جانشون بی ارزش بوده که حتی کسی حاضر نشده تسلیت بگه...حتی مجری وقیح تی وی حاضر نشده نیش کثیفش رو ببنده و این روزا رو کمتر بخنده....
هزاران بار افسوس خوردن نمیتونه اندکی از درد هم وطن آذریمون رو کم کنه
....
بعضی از دوستان ما که در روستای زیبای نیچران در تبریز زندگی میکردن میگفتن تمام روستا با خاک یکسان شده...اما دریغ و افسوس که امداد رسانی بسیار کند انجام میشه
تعجب میکنم از اینکه چطوره که کمک های میلیاردی بلاعوض به کشورهای عقب افتاده که باید نیم ساعت بگردی تا روی نقشه پیداشون کنی...به راحتی به دستشون میرسه...اما
اینجا....در مملکت خودمون....2 روزه از زلزله گذشته....
...
...
خدایا چی بگم
خدایا چی میتونم بگم که زبانم در دهان باز بسته است

آخرین ویرایش:

asal.ahmadi

عضو جدید
مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: نیازی به کمک غیر نقدی و وسایل اولیه برای زلزله زدگان نداریم و هموطنان می‌توانند کمکهای خود را به صورت نقدی انجام دهند.

حسین درخشان اظهار داشت: بار دیگر هموطنان نوع دوستی خود را نشان داده و از سراسر کشور برای امدادرسانی و کمک اعلام آمادگی کرده اند. البته هلال احمر برای تامین کمکهای غیر نقدی و لوازم امدادی و اسکان مشکلی ندارد و به خوبی تجهیزات در اختیار زلزله زدگان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: هموطنان که مایل به کمک به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی هستند، می توانند کمک های نقدی خود را به حساب 99999 به نام جمعیت هلال احمر نزد بانک ملی ایران واریز کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر تاکید کرد: از هموطنان می خواهیم اجازه دهند امدادگران کار خود را انجام دهند و مسیر را برای امدادگران بازگذارند.

خبرگزاری مهر

اینو گذاشتم واسه کسایی که دوست دارن یه کمکی بکنن.

landscapedesigne

عضو جدید
مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: نیازی به کمک غیر نقدی و وسایل اولیه برای زلزله زدگان نداریم و هموطنان می‌توانند کمکهای خود را به صورت نقدی انجام دهند.

حسین درخشان اظهار داشت: بار دیگر هموطنان نوع دوستی خود را نشان داده و از سراسر کشور برای امدادرسانی و کمک اعلام آمادگی کرده اند. البته هلال احمر برای تامین کمکهای غیر نقدی و لوازم امدادی و اسکان مشکلی ندارد و به خوبی تجهیزات در اختیار زلزله زدگان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: هموطنان که مایل به کمک به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی هستند، می توانند کمک های نقدی خود را به حساب 99999 به نام جمعیت هلال احمر نزد بانک ملی ایران واریز کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان امداد و نجات هلال احمر تاکید کرد: از هموطنان می خواهیم اجازه دهند امدادگران کار خود را انجام دهند و مسیر را برای امدادگران بازگذارند.

خبرگزاری مهر

اینو گذاشتم واسه کسایی که دوست دارن یه کمکی بکنن.

شماره حساب 99999 مال کمک به فلسطین و سایر کشور هاست ... به این نریزید ... شماره حساب درست 11111 است ...
مسئولین ما یا خیلی شوت تشریف دارن یا ...

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اهل تبریزم، الان دو شبه که از ترس دوباره زلزله تو کوچه و خیابون آواره هستیم و زندگیمون مختل شده ...
اینجا با اینکه زلزله شدید نبوده، ولی با این همه مردم هنوز تو شوک زلزله هستن، خدا به داد اونایی برسه که زیر آوار بودن و نجات پیدا کردن و احیانا عزیزی رو هم از دست دادن ... :cry::cry::cry:
خدا به همشون صبر بده.

آخرین ویرایش:

negin:-

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اهل تبریزم، الان دو شبه که از ترس دوباره زلزله تو کوچه و خیابون آواره هستیم و رندگیمون مختل شده ...
اینجا با اینکه زلزله شدید نبوده، ولی با این همه مردم هنوز تو شوک زلزله هستن، خدا به داد اونایی برسه که زیر آوار بودن و نجات پیدا کردن و احیانا عزیزی رو هم از دست دادن ... :cry::cry::cry:
خدا به همشون صبر بده.

الهی بگردم دیگه نترس ایشالا که دیگه زلزله نمیاد. خدا بزرگه.

landscapedesigne

عضو جدید
من اهل تبریزم، الان دو شبه که از ترس دوباره زلزله تو کوچه و خیابون آواره هستیم و رندگیمون مختل شده ...
خدا به همشون صبر بده.

خدا کنه دیگه اتفاقی نیافته ...

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خدا به همشون صبر بده.

من الان 2 شب درست و حسابی نخوابیدم از 2شب تا الان 20 پس لرزه شده وحشتناک بود حتی از مال زلزله وان هم وحشتناک تر...

landscapedesigne

عضو جدید
من الان 2 شب درست و حسابی نخوابیدم از 2شب تا الان 20 پس لرزه شده وحشتناک بود حتی از مال زلزله وان هم وحشتناک تر...

امیدوارم زودتر بقیش به خیر بگذره و دیگه بدتر از این نشه ...
20 تا پس لرزشو حس کردی ... نزدیک 200 تا طبق امار مرکز لرزه نگاری ایران پس لرزه اومده!

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امیدوارم زودتر بقیش به خیر بگذره و دیگه بدتر از این نشه ...
20 تا پس لرزشو حس کردی ... نزدیک 200 تا طبق امار مرکز لرزه نگاری ایران پس لرزه اومده!

حس نکردم طی 9ساعت قبل شده که بیشترینش 4 ریشتر بوده و اوضاع وخیم تر کرده

Dear.Doctor

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[h=1]همدردي باشگاه اوساسونا با زلزله زدگان ايران[/h]
[h=2] باشگاه اوساسونا که يک بازيکن ايراني را در اختيار دارد با زلزله زدگان ايران ابراز همدردي کرد و بازيکنان اوساسونا در تمرين امروز با مسعود شجاعي ابراز همدردي کردند.[/h]

باشگاه اوساسونا نيز امروز با قرار دادن بيانيه اي ابراز همدردي خود را با زلزله زدگان آذربايجان شرقي نشان خواهد داد که در اين بيانيه عنوان شده ما با مسعود شجاعي ابراز همدردي مي کنيم که در حادثه تلخ عده زيادي از هموطنان خود را از دست داده است و به مردم ايران نيز براي اين مصيبت تسليت مي گوييم. ما هم از اين اتفاق ناگوار ناراحت هستيم و از مردم ايران مي خواهيم باشگاه اوساسونا را هم کنار خودشان ببينند.

باشگاه اوساسونا امروز،اين بيانيه را ارائه خواهد کرد تا به نوعي با اين حادثه غم انگيز ابراز همدردي کند.

همچنين مسعود شجاعي نيز با زلزله زدگان آذربايجان شرقي ابراز همدردي کرد و او نيز در متني کوتاه خود را کنار آسيب ديدگان زلزله قرارداد :" متاسفانه برخي از هموطنانم را در حادثه اي تلخ از دست داده ام و وقتي عکس هاي اين اتفاق را ديدم مثل همه هموطنانم ناراحت شدم. دوست دارم بتوانم کاري انجام دهم اما متاسفانه فاجعه بزرگ تر از دستان کوچک من است. با تمام وجودم در کنار شما هستم ."

منبع : http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=983549&title=همدردي_باشگاه_اوساسونا_با_زلزله_زدگان_ايران

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا
نیازی به زمین لرزه نیست...
کاخ آرزوهای این مردم به تلنگـری هم فرو میریخت...!