اعتراف میکنم که ...

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم
موسس این تایپیک دشمن خونیه منه
مریدا شوالیه میز گرد

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم تنها کسی که فکرشم نمیکردم به عنوان اولین کاربر بیاد تو این تاپیک مریدا بود :D

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم ساناز شبا وقتی که ظرف ها رو میشوره و میاد باشگاه فکرش خیلی باز میشه

آخ آخ گفتی ظرف..اعتراف میکنم چن وقته(یعنی خیلی وقته) ظرف نمیشورم عذاب وجدان دارم..مامانم دس ت تنهاست:(:cry: بمیرم براش:crying2:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم تاپیکا؟ شیطون زیر آب آمار منو میگرفتی؟خخخ اعتراف کن

من کلا منحرفم مگه اینکه خلافش ثابت بشه-حالا خودمونم نمیدونیم مسیر صاف تقیم چیه ها

زیر آب کجا بود..اعراف میکنم خیلی آدمِ رُکی هستم و ازین بابت بعضی ها هم ازم دلخور میشن..شوما رفتارت تابلوئه زیرآبی نیمخاد مگر اینکه طرف آی کیوش جلبک باشه بخاد زیرآبی اطلاعاتتو بگیره..
کلا هر تاپیکی که بودی و منم بودم..از لحنِ صحبتت خوشم نمیومد:D خدا به راه راست هدایتت کنه برادر. آبجی مریدای منم اذیت نکنیااا..با یه فمنیست طرفی..خخخخ;)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم اونقد کار دارم انجام بدم ک نمیدونم از کجا شرو کنم.واسه همین بیخیال همشون شدم دارم وبگردی میکنم :|

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم اونقد کار دارم انجام بدم ک نمیدونم از کجا شرو کنم.واسه همین بیخیال همشون شدم دارم وبگردی میکنم :|

اعتراف میکنم حالم اینقدربدبود ک از سرکار اومدم خونه ینی مرخصی گرفتم
ولی باشگاه نمیذاره استراحت کنم

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم ................ اصلا دوس ندارم پامو دوباره بزارم تو دانشگاه واسه گرفتن مدرکم -ولش کن اصلا فردا میرم

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم بچه که بودم بعضیا رو ک زورم بهشون میرسید میزدم خیلی شرور بودم

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم محمد آقا که اخراج شد دیگه دلو دماغه شرکت تو بحثا رو ندارم اصلا اون که بود بحث ها به همه طرف میرفت بغیر از موضوع تاپیک :D

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم بچه که بودم بعضیا رو ک زورم بهشون میرسید میزدم خیلی شرور بودم

خخخخخخخخ

اعتراف میکنم اوایل مهر چون هنوز دفتر حضور غیاب هنوز درست نشده بود با 2 تا از دوستام تا دم در مدرسه میرفتیم بعد با هم میرفتیم میگشتیم هییییییی چه قدر اون موقع ها قشنگتر بود همه چیز

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خخخخخخخخ

اعتراف میکنم اوایل مهر چون هنوز دفتر حضور غیاب هنوز درست نشده بود با 2 تا از دوستام تا دم در مدرسه میرفتیم بعد با هم میرفتیم میگشتیم هییییییی چه قدر اون موقع ها قشنگتر بود همه چیز
اعتراف میکنم دبستانی که بودم ی بار ریپورتر معلممون شدم
ولی هیچ وقت ریپورت بش ندادم:D

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه آشنان کارمو راه میندازن-همین الانم برم فرتی مدرکو نمیدن یه 4-5 بار باید برمو بیام تا آماده بشه :confused:

بله.در جریانم.چون...اعتراف میکنم من نزدیک به یک سال یک راه 4-5 ساعته رو میرفتمو دست خالی بر میگشتم تا مدرکِ بیکاریمو بگیرم بدون هیچ آشنایی و تنها:cool:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتم که هیشکیو لو ندادم :mad:
ن که خیلی زبر و زرنگ بودم واسه همین انتخاب شدم مدرسه رو انگشت من میچرخید

اعترافات یک آنتنِ بدون سیگنال :D

حالا که بزرگ شدی خانوم شدی حالا چی؟ هنوزم آنتنی؟ هنوزم رو انگشتت میچرخه دانشگاه؟:D

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بدتر از همه میدونیه چیه اینکه از سر لج یک الکی ریپورتت کنه و تو نتونی ثابت کنی کاری نکردی:D
تو مدرسه ما حیا و عفت نبود (دبیرستان)همه جا رو میگشتن:D

خخخخخخخخخخخ

اعتراف میکنم........ نزدیک دبیرستان ما یه دبیرستان دخترونه بود اونا رو همیشه از ما دیر تر تعطیل میکردن که مثلا ما با هم اختلاط نداشته باشیم خخخخ
مام وای میستادیم تا اونا تعطیل بشن -کلا اونجا مکان واسه زید بازی-ب سری گشت ارشاد یه پسره رو کرده بود تو ون... هواسشون نبود من رفتم درو باز کردم پسره در رفت خخخخخ

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم من اول سوتی بودم بعد دست و پا در آووردم:w15:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم
دلم میخواد دوباره همکارمو لای در بزارم:biggrin:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز