نمیدونم چیرا همش فک میکنم این روزا یه خبریه؟!!!!

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز همش فکرم درگیر بود که داریم به چه روزی نزدیک میشیم کلی فکریدم ولی به نتیجه ای نرسیدم
شماها میدونید؟؟

منم نمیدونم هیچی بی خیال مثه همیشه بیاین علکی برقصیم.

نه نه فک کنم یه چی داره یادم میاد

پوووووووووووووووووووووف

زبونم قاصره

...................۱۷بهمن
تولد
دنگی (dondi)

......................................................http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/thumbs/avatar420022_33.gif

میربون:).نامثلث به اصاب
(شوخیه جون هلنا ها)
.شوخ
.جدی
و در نهایت پارادوکس خودمونهههههههههههههههههه

........................

ایشالا تا عمر داری زنده بااااااااااشی

......

جا داره روایتی رو برای شما گفته کنم الصادق الکامل : ) که میفرماید :
بهمن ماهی که باشی مصرف اسفندت میره بالااااا (مدیونی اگه فک کنی منظورم به خودمم بود)

ایشالا چند سال دیگه تو همچین روزی کنارت کلی نوه و نتیجه و ندیده و چه میدونم از این چیزا جمع شده باشه و شمعای تولد ۱۲۰ سالگیتو ندیده کوچیکت فوت کنه و هیچی هم از کیک بهت نرسه.تازه اون ندیده بلاعه هی برات زبون درازی کنه و شکلک دربیاره
تو هم یه دمپایی نثارش کنی.خلاصه آخرشم یادشون بره به تو شام بدن و تو گرسنه بخوابی ولی در عوضش قول میدم بیام تو باشگاه واست یه تولد حسابی بگیرم و با ساناز به همراه عصاهای شاخه درختیمون کلی برقصیم

.............................

آخرین ویرایش:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خاله هندونه!الان تکلیف چی شد؟تولده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نیاز به توصیه و سفارش و اینا نیست دیگه کادو نیاوردین نزدیک مستر دونگی دیده نشین:دی

پول نداشتم کیک بیخرم اینو از قنادی کش رفتم د بروووووووووووووو که رفتیمممممممممممممممممم

..........

آخرین ویرایش:

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خاله معلوم نبود!:Dتولدت مبارک دوست عزیزززززززززززززززززز-همراه با بهترین ارزوها برای شما دوست عزیز:gol:
خاله روزنامه ای خوندیا تاپیکمو مخشاتو اینطوری نخونی عزیزم:d

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه خاله توی مناسبتها هم باید میزدی تاپیکو!:D
تاپیک خودمم تو زنگ تفریح بود دیگه خاله جونم.زنگ تفریح خونه منه چن دقیقه بیشتر بیرون از اینجا دووم نمیارم.بیشتر دوستامون ساکن زنگ تفریحن واس همین اینجا زدم.خاله جون بهونه نیار پستمو نخوندی دیگه:(:d