ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه معلومه
همین چند روز پیش هم یه فارغ التحصیل تبدیل شریف باش صحبت میکردم، حدود 10 تا مقاله داشت، ولی میگفت همه میدونیم تو تبدیل، تهران قویتره
آره به احتمال 90 درصد میاری چون رتبه های بالاترت طراحی کاربردی هم زیاد توشون هست که بخوان برن، بعضی هم که فقط عشق شریف هستن!!
شریف همیشه شریفه اینو در نظر بگیر

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
امید هست بستگی به بقیه داره. با این رتبه میتونید طراحی امیرکبیر رو بیارید و پروژه رو مکاترونیکی کنید، انجوری بهتره. اگه نمیخواید دکترا بخونید این مدرک به دردتون نمیخوره
البته تبریز دکترای مکاترونیک رو اورده-گرایش های بیومکانیکی و مکاترونیک تو ایران اصلا برد نداره-بهتره گرایش طراحی کاربردی بخونید با پایان نامه ای مکاترونیکی

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه‌ها به نظرتون شبانه خواجه نصیر واسه طراحی نسبت به شیراز و صنعتی اصفهان ارزششو داره که من سختی‌های شبانه بودنشو خوابگاه نداشتنش رو بکشم؟
خیلی تو این مورد شک دارم :( لطفا راهنماییم کنیدددد :((((

اگه مشکل مالی نداری و گرایش کنترل دوست داری اره -وگرنه ارزش نداره

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به دوستان عزیز.
با رتبه

256 طراحی کاربردی
233 تبدیل انرژی
202 مکاترونیک

برای مکاترونیک روزانه شریف امیدی هست؟؟؟

درصد ها:
سیالات 56.67
جامدات 43.86
دینامیک 48.33
حیف رتبه ات نیست مکاترونیک بخونی

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی هس توضیح بده راجع به طراحی کاربردی و گرایشای جامدات و کنترل؟ممنون میشم بگین وضعیت سختی و دکترا و کار برا هر کدومو.
ی بخش دینامیک جامداته ک کامپوزیت و خزش و خستگی و شکست کار میکنن-بخش دوم دینامیک ارتعاشات ک ربات-ارتعاشات-و کنترل کار میشه توش
گرایش دینامیک جامدات بیشتر ازمایشگاهی و دینامیک ارتعاشات بیشتر ریاضی و بالطبع سختتر

lunademigod

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام دوستان
رتبه ی تبدیل انرژیم تو کنکور 93 شده 2052,با معدل 17
به نظرتون روزانه و شبانه کجا قبول میشم؟
3% زبان,10% ریاضی,45% سیالات

Emad_Mousavi

عضو جدید
آره اینجوری هم میشه، با رتبه 256 طراحی، میشه رزانه کدوم دانشگاه های خوب تهران رو آورد؟
با توجه به افزایش ظرفیت امسال احتمال امیر کبیر هست( 20%) و علم و صنعت که قطعیه. من تعریف طراحی علم وصنعت رو زیاد شنیدم! تو انتخاب رشته زمینه مکاترونیک داره

mecbad

عضو جدید
با توجه به افزایش ظرفیت امسال احتمال امیر کبیر هست( 20%) و علم و صنعت که قطعیه. من تعریف طراحی علم وصنعت رو زیاد شنیدم! تو انتخاب رشته زمینه مکاترونیک داره
به نظرتون، کلا دانشگاه تهران بهتره یا امیرکبیر؟

edram

عضو جدید
دوستان دارم دیوانه میشم 3 روز تحقیق کردم از صبح تا شب به نتیجه نرسیدم. تو رو خدا راهنمایی کنید. تبدیل کدوم بهتره( هم از لحاظ اعتبار اساتید هم از لحاظ نمره دادن)

1. خواجه نصیر 2. علم و صنعت 3. تربیت مدرس

ariamehdi

عضو جدید
سلام دوستان ،310 هوافضاو 980 تبدیل رو آوردم الان بین چند تا گزینه مرددم اینم بگم برا من مهمترین چیز آینده شغلیه به نظر شما بین هوافضا تهران،تبدیل صنعتی بابل(نزدیک محل سکونتم) و تبدیل شهید عباسپور تهران کدوم رو تو اولویت قرار بدم؟تو رو خدا نظر بدید تا بتونم بهترین تصمیم رو بگیرم

Emad_Mousavi

عضو جدید
به نظرتون، کلا دانشگاه تهران بهتره یا امیرکبیر؟
هر دو خیلی خوبن. دوستم طراحی تهران خونده میگفت اگه میخواید بیان طراحی، امیرکبیر بزنین. فکر کنم تو زمینه مکاترونیک امیرکبیر بهتر باشه.
اگه خودم بودم تهران میزدم چون بزرگتر و معروفتره :)

samhabibi66

عضو جدید
دوستان دارم دیوانه میشم 3 روز تحقیق کردم از صبح تا شب به نتیجه نرسیدم. تو رو خدا راهنمایی کنید. تبدیل کدوم بهتره( هم از لحاظ اعتبار اساتید هم از لحاظ نمره دادن)

علم و صنعت میگن استاداش گلابن یعنی معدل بالا میاری دو تا دیگه رو نمیدونم

Emad_Mousavi

عضو جدید
سلام دوستان ،310 هوافضاو 980 تبدیل رو آوردم الان بین چند تا گزینه مرددم اینم بگم برا من مهمترین چیز آینده شغلیه به نظر شما بین هوافضا تهران،تبدیل صنعتی بابل(نزدیک محل سکونتم) و تبدیل شهید عباسپور تهران کدوم رو تو اولویت قرار بدم؟تو رو خدا نظر بدید تا بتونم بهترین تصمیم رو بگیرم

هوافضا اصلا نرو چون دنبال اینده کاری هستی میگم. شهید عباسپور با این رتبه نمیاری ولی بالاتر از بابل قرارش بده. صنعتی بابل دانشگاه خوبیه چندتا استاد خوب تو زمینه حرارت داره( به گفته استادمون). اساتید خوب رو پیدا کن و پروژه رو باهاشون بگیر. موفق باشی.

آخرین ویرایش:

Emad_Mousavi

عضو جدید

تو کدوم شاخه میخوای کار کنی؟

Amirhj

عضو جدید

علي اصغري - ١٣٩٣/٠٢/٢٤ارائه دیدگاه در مورد این مطلب
پرسش : نظر شما در مورد اولويت انتخاب شبانه مدرس يا روزانه خواجه نصير چي هست؟ ميشه 6 دانشگاه برتر کشور نام ببريد؟ بين مدرس و علم و صنعت کدوم انتخاب کنم؟پاسخ : بهتر است به ترتيب مدرس.علم وصنعت و سپس خواجه نصير را انتخاب کنيد. موفق باشيد. (مشاور مکانيک) -١٣٩٣/٠٢/٢٥
اینو از تو سایت سنجش واست گذاشتم صحتش با خودشونه

Amirhj

عضو جدید
هر دو خیلی خوبن. دوستم طراحی تهران خونده میگفت اگه میخواید بیان طراحی، امیرکبیر بزنین. فکر کنم تو زمینه مکاترونیک امیرکبیر بهتر باشه.
اگه خودم بودم تهران میزدم چون بزرگتر و معروفتره :)
آيت جعفرزاده - ١٣٩٣/٠٢/٢٤ارائه دیدگاه در مورد این مطلب
پرسش : با عرض سلام و خسته نباشيد. ميخواستم بدونم تو گرايش تبديل ترتيب دانشگا هاي تهران به چه صورتن ؟پاسخ : سلام،مانند ساير گرايش هاست.با اين تفاوت که شريف و تهران با هم پر مي شوند. موفق باشيد. (مشاور مکانيک) - ١٣٩٣/٠٢/٢٥

Amirhj

عضو جدید
سیاستهای جدید وزارت علوم ابلاغ شد؛
[FONT=BNazanin_Mehr]بازبینی پذیرش دانشجوی کارشناسی در دوره شبانه/ ممنوعیت استخدام کارشناسی ارشد به عنوان هیات علمی[/FONT]
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، موضوعات راهبردی، گرایشها و تاکیدات هیأتهای امناهای دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری را در سال جاری، اعلام کرد.
منبع :خبرگزاری مهر
با این اوصاف هر کی امسال میتونه بره نمونه

lunademigod

عضو جدید
سلام دوستان
رتبه ی تبدیل انرژیم تو کنکور 93 شده 2052,با معدل 17
به نظرتون روزانه و شبانه کجا قبول میشم؟
3% زبان,10% ریاضی,45% سیالات

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا