ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mecbad

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز.
با رتبه

256 طراحی کاربردی
233 تبدیل انرژی
202 مکاترونیک

برای مکاترونیک روزانه شریف امیدی هست؟؟؟

درصد ها:
سیالات 56.67
جامدات 43.86
دینامیک 48.33

آخرین ویرایش:

Amirhj

عضو جدید
سلام میشه درصد هاتون را بگید!لطفا
نه تنها ایشون بلکه دیگرآقایون و خانومای مهندسی که رتبه های خوب آوردن؟
مرسی:heart:
برو صفحه 499 ی نگاه بنداز ی فایل اکسل هست واسه درصد های بچه های این تاپیک اونایی که اطلاعات کارنامشونو دادنه

Reyhan2667

عضو جدید
بچه‌ها به نظرتون شبانه خواجه نصیر واسه طراحی نسبت به شیراز و صنعتی اصفهان ارزششو داره که من سختی‌های شبانه بودنشو خوابگاه نداشتنش رو بکشم؟
خیلی تو این مورد شک دارم :( لطفا راهنماییم کنیدددد :((((

max2007

عضو جدید
دوستان یه سوالای بپرسین استفاده همگانی داشته باشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مثلا اونایی اطلاع دارن بیان بگن کجاها آسونه یا کدوم دانشگاها سخت میگیرن نریم اونجاها.مثلا تبریز اصلا نزنید.
لطف کنید از این راهنماییا حیاتی.

آخرین ویرایش:

max2007

عضو جدید
دوستان یکی لطفا اینا رو الویت بندی کنه.ممنون.
محقق اردبیلی
یاسوج
بیرجند
صنعتی ارومیه
تحصیلات تکمیلی کرمان
صنعتی سهند تبریز
سبزوار
هرمزگان
بوشهر
شاهرود
شهرکرد

هیشکیییییییییییییییییییییییییییییییییییی!

Reyhan2667

عضو جدید
بچه‌ها به نظرتون شبانه خواجه نصیر واسه طراحی نسبت به شیراز و صنعتی اصفهان ارزششو داره که من سختی‌های شبانه بودنشو خوابگاه نداشتنش رو بکشم؟

salari_erfan

عضو جدید

به نظر من اصلا ارزششو نداره. شیراز و صنعتی اصفهان خیلی با لاتر هستند.توی رنکینگ هم همینطوریه. اگر امیر کبیر و علم وصنعت بود اره. فکر هزینه های بالا هم باشید خیلی ها میرن پشیمون میشن.

Reyhan2667

عضو جدید
به نظر من اصلا ارزششو نداره. شیراز و صنعتی اصفهان خیلی با لاتر هستند.توی رنکینگ هم همینطوریه. اگر امیر کبیر و علم وصنعت بود اره. فکر هزینه های بالا هم باشید خیلی ها میرن پشیمون میشن.

آره من اونا رو بالاتر زدم، الان فقط شبانه خواجه برام سوال شده چون به هیچ وجه خوابگاه نمیده :(((

respina_518

کاربر فعال
سلام دوستان
سهمیه بومی در انتخاب شبانه چقدر تاثیر داره؟
آیا وجود داره؟

ami68

عضو جدید
سلام
کسی میدونه با 493 تبدیل تهران میشه قبول شد یا نه؟ در مورد رتبه بندی دانشگا ها در رشته تبدیل کسی اطلاع داره ؟
اگه راهنمایی کنید ممنون

masoud king

عضو جدید
معمولاً علاقه برای تبدیل رفتن بیشتره و روزانه های تبدیل زودتر پر میشن
روزانه ی طراحی کاربردی سمنان میتونی قبول شی
ممنون
غیر از سمنان با 2100 دیگه کجاها احتمالش هست؟ تبدیل و طراحی هم فرقی نمیکنه.

Emad_Mousavi

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز.
با رتبه

256 طراحی کاربردی
233 تبدیل انرژی
202 مکاترونیک

برای مکاترونیک روزانه شریف امیدی هست؟؟؟

درصد ها:
سیالات 56.67
جامدات 43.86
دینامیک 48.33
امید هست بستگی به بقیه داره. با این رتبه میتونید طراحی امیرکبیر رو بیارید و پروژه رو مکاترونیکی کنید، انجوری بهتره. اگه نمیخواید دکترا بخونید این مدرک به دردتون نمیخوره

edram

عضو جدید
با سلام
دوستان یک مورد عجیب.چرا تبدیل تربیت مدرس زودتر از خواجه نصیر پر میشه؟!!!!! اخه همه میگن اساتید خواجه نصیر خیلی خیلی بهتره . لطفا نظر بدید. با تشکر

HD654

عضو جدید
دوستان تبدیل انرژی شریف بهتره یا تهران؟رتبه ی تبدیل منم 62 ست. بنظرتون کدومو میارم؟

mm.caffee

عضو جدید
دوستان تبدیل انرژی شریف بهتره یا تهران؟رتبه ی تبدیل منم 62 ست. بنظرتون کدومو میارم؟

اینکه معلومه
همین چند روز پیش هم یه فارغ التحصیل تبدیل شریف باش صحبت میکردم، حدود 10 تا مقاله داشت، ولی میگفت همه میدونیم تو تبدیل، تهران قویتره
آره به احتمال 90 درصد میاری چون رتبه های بالاترت طراحی کاربردی هم زیاد توشون هست که بخوان برن، بعضی هم که فقط عشق شریف هستن!!

Emad_Mousavi

عضو جدید
با سلام
دوستان یک مورد عجیب.چرا تبدیل تربیت مدرس زودتر از خواجه نصیر پر میشه؟!!!!! اخه همه میگن اساتید خواجه نصیر خیلی خیلی بهتره . لطفا نظر بدید. با تشکر
من تبدیل هر سه دانشگاه خواجه علم و صنعت و تربیت رو میارم ولی تربیت مدرس رو بالاتر از همه زدم. اینکه ترتیب چی باشه برمیگرده که به دنبال چه جیزی هستیم. امکانات علم و صنعت و تربیت مثل همه هر کدوم نقطه قوت و ضعفی دارن ولی امکانات خواجه از این دو دانشگاه پایین تره و اینکه دانشکده هاش جدا از هم هستن، من گروه مکانیک خواجه رو ندیدم اما تربیت تو ضمینه ای که من میخوام استادهای خوبی داره به همین دلیل انتخابش کردم.

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی میدونه با 493 تبدیل تهران میشه قبول شد یا نه؟ در مورد رتبه بندی دانشگا ها در رشته تبدیل کسی اطلاع داره ؟
اگه راهنمایی کنید ممنون
سلام تبریک شبانه قطعا قبول میشید-روزانه شانستون مونده
علم و صنعت گرایش نفت وگاز اورده اونو بزنید

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تبدیل هر سه دانشگاه خواجه علم و صنعت و تربیت رو میارم ولی تربیت مدرس رو بالاتر از همه زدم. اینکه ترتیب چی باشه برمیگرده که به دنبال چه جیزی هستیم. امکانات علم و صنعت و تربیت مثل همه هر کدوم نقطه قوت و ضعفی دارن ولی امکانات خواجه از این دو دانشگاه پایین تره و اینکه دانشکده هاش جدا از هم هستن، من گروه مکانیک خواجه رو ندیدم اما تربیت تو ضمینه ای که من میخوام استادهای خوبی داره به همین دلیل انتخابش کردم.
تبریک-بهترین کار ممکن رو کردید خواجه نصیر فقط گرایش کنترل

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا