ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_goudarzi

عضو جدید
جالب بود.................
منم با طراحش حرف زدم می گفت اصلان 3 درست...............

منم تماس گرفتم گفتن که هرچی پاسخنامه تشریحی و پورتال ماهان بگه ما نیز همان را قبول داریم و گفت طراح سوال غلط کرده رو ی حرف ماهان حرف بزنه
باور کن خودشون گفتن :D:D:D

sourena23

عضو جدید
شک نکن 67 گزینه 4 درسته(خیلی تابلو هست آخه).مخ فضلیو خوب زده بودی ها شیطون بلا
10 بار گفتم نگو تابلو تابلو....1 % راه بازگشت بذار واسه خودت....
آره اینو خوب امدی بیچاره خودش مونده بود این کیه این قد سمج.....
همین کارو با سنجشم می کنم........ولی انصافا سوال مسخره ایی بود

farzadyar

عضو جدید
درود
چقدر پرسش داری
گفتی چرا ارشد می خونید این خودش برای هر کس دلیل های خاصی داره این دلیل ها به نظر من هست
1. نرفتن به خدمت
2 . علاقه به ادامه تحصیل
3 . نبود شغل مناسب با این مدرک
و ....
من خودم برای ارشد خوندم چون درس مکانیک را دوست داشتم و دارم و در این خوندن ها هم درس هایی که در دانشگاه خوندم را فکر می کردم متوجه شدم اما در واقع به طور کامل یاد نگرفته بدوم که الان تازه بسیاری از مفاهیم درسهای را فهمیدم.
ممنون
هر چند جواب هات از نظر من اصلا منطقي نيست ( البته از نظر من ، شايد هم دارم اشتباه مي كنم)
اما همين كه جوابي واسه ادامه تحصيل داري خودش قابل تحسينه
شما 20 سال هم درس بخوني باز بايد بري خدمت
شما فكر نمي كني واسه درك بهتر درس هايي كه خوندي به جاي دوباره خوندن سعي كني اونارو تو عمل اجرا كني بهتره و درك بالاتري از اون درس ها به دست خواهي اورد؟
شما فكر مي كني كه اگه ارشد بگيري شرايط كار بهتر خواهد شد پس چرا همه اون جاهايي كه من واسه استخدام رفتم بچه هايي كه ارشد هم دارن امدن همون جا مثل من ( كارشناسي) آزمون مي دن كه تو همون شغل كار كنن؟
اگه اين سوالات رو پرسيدم به اين دليل بود كه بدونم واقعا تو ذهن اونايي كه مي خوان واسه ارشد بخونن چي ميگذره.

NASTOH

عضو جدید
10 بار گفتم نگو تابلو تابلو....1 % راه بازگشت بذار واسه خودت....
آره اینو خوب امدی بیچاره خودش مونده بود این کیه این قد سمج.....
همین کارو با سنجشم می کنم........ولی انصافا سوال مسخره ایی بود

تا حالا تو عمرم ی تستیو اینقدر مطمن نبودم.فردا چه کری برات بخونم

reza_goudarzi

عضو جدید
من امروز با دکتر جباری کلاس داشتم گفتن که تستای دینامیک ارتعاشات امسال واقعا آسون بوده و راحت میشده هر 10 تا تست رو زد
نمیدونم
شاید ما خوب نخونده بودیم

sourena23

عضو جدید
من امروز با دکتر جباری کلاس داشتم گفتن که تستای دینامیک ارتعاشات امسال واقعا آسون بوده و راحت میشده هر 10 تا تست رو زد
نمیدونم
شاید ما خوب نخونده بودیم
به ایشون می فرمودید بگیر بخواب بابا....
توام شبیه مدرسان و ماهانی که می گن همه سوال های ما.....

mahde1818

عضو جدید
ممنون
هر چند جواب هات از نظر من اصلا منطقي نيست ( البته از نظر من ، شايد هم دارم اشتباه مي كنم)
شما فكر نمي كني واسه درك بهتر درس هايي كه خوندي به جاي دوباره خوندن سعي كني اونارو تو عمل اجرا كني بهتره و درك بالاتري از اون درس ها به دست خواهي اورد؟
شما فكر مي كني كه اگه ارشد بگيري شرايط كار بهتر خواهد شد پس چرا همه اون جاهايي كه من واسه استخدام رفتم بچه هايي كه ارشد هم دارن امدن همون جا مثل من ( كارشناسي) آزمون مي دن كه تو همون شغل كار كنن؟
اگه اين سوالات رو پرسيدم به اين دليل بود كه بدونم واقعا تو ذهن اونايي كه مي خوان واسه ارشد بخونن چي ميگذره.
اگر می خوای ایران بمونی همین کارشناسی هم زیادیه!

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
ممنون

درود
در مورد خدمت هم گفتم بعضی این انگیزه را دارند و یا شاید قستی از انگیزشون باشه
در مورد کار خوب بدون شک هر چی مدرک بالاتر بره روی شما بیشتر حساب می کنند گرچه سابقه چیز دیگه ای هست
در مورد یاد گرفتن مفهومی درس ها که در عمل که به نظرم این دو با هم فاصله ی زیادی دارند چون در کار خیلی از مفاهیم کاربرد ندارند یا مستقیم کاربرد ندارند و خیلی از کارها بیشتر به تجربه نیاز داره
این جواب ها را من دادم حالا شاید بچه ها انگیزه های دیگه ای هم داشته باشند.

sourena23

عضو جدید
درود
در مورد خدمت هم گفتم بعضی این انگیزه را دارند و یا شاید قستی از انگیزشون باشه
در مورد کار خوب بدون شک هر چی مدرک بالاتر بره روی شما بیشتر حساب می کنند گرچه سابقه چیز دیگه ای هست
در مورد یاد گرفتن مفهومی درس ها که در عمل که به نظرم این دو با هم فاصله ی زیادی دارند چون در کار خیلی از مفاهیم کاربرد ندارند یا مستقیم کاربرد ندارند و خیلی از کارها بیشتر به تجربه نیاز داره
این جواب ها را من دادم حالا شاید بچه ها انگیزه های دیگه ای هم داشته باشند.
دیگه این سنجش کتک می خواد الاغ جواب هارو بذار دیگه.............

student.product

عضو جدید
این چه وضعشه اگه بچه تهرانید زنگ بزنید به سازمان سنجش باباشونو در بیارید من که دیگه طاقتم تموم شده اگه کاسه ای زیر نیم کاسه نیست چرا پس کلید های ارشد رو نمی زنن دیگه مسخرشو در آوردن به قران کسی نیست اعتراض کنه مگه عمره ما ارزش نداره که همش تو استرس و اضطراب سپری بشه

maysam_n2005

کاربر فعال
خون خودتو کثیف نکن دیرو زود بلخره سرمونو می کنن زیر آب;)
این چه وضعشه اگه بچه تهرانید زنگ بزنید به سازمان سنجش باباشونو در بیارید من که دیگه طاقتم تموم شده اگه کاسه ای زیر نیم کاسه نیست چرا پس کلید های ارشد رو نمی زنن دیگه مسخرشو در آوردن به قران کسی نیست اعتراض کنه مگه عمره ما ارزش نداره که همش تو استرس و اضطراب سپری بشه

NASTOH

عضو جدید

تو شهرستان خط تلفن نیومده؟
همیشه بچ های تهران پیش قدم هستن

آخرین ویرایش:

student.product

عضو جدید
تو شهرستان خط تلفن نیومده؟
همیشه بچ های تهران پیش قدم هستن

زنگ میزنی 1 ساعت اشغاله بعد که باز میشه یه زنه که صداش ضبط کردن میشنه 1 ساعت فک میزنه بعد 1 ساعت که می فهمی باید کجاش بری میبینی اون چیزی که تو می خوای توش نیست.پول تلفنم که هیچی اندازه خون آدم بها داره .من که 1 درصدم راضی نیستم از این وضعیت اون از ازموناشون اینم از جوابگوییشون.نمی دونم روز اینا از ساعت چند شروع میشه.وقتی طراح سوال طرح میکنه کلیدشم میزاره بغلش .به نظر شما که مهندس مملکت هستید گذاشتنش تو سایت باید انققققققققققققققققققققققققققققققققققققققد طول بکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا