ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

p.abdollahi

عضو جدید
با احترام به همه دوستان
اینکه بچه های ساخت 10تا کتاب میخوننو باید 20 تا تست داشته باشن از بی درو پیکر بودن مملکتمونه
هر درسی 2تا سوال
و کارشون از همه سخت تره
اینا همه یه طرف
ظرفیتای کمشم یه طرف
کلا همه چی برعکسه(اینجا همه چی درهمه);)
یه ساخت و تولیدی رو فقط یه ساخت و تولیدی می تونه درک کنه پس خودت رو اذیت نکن

NASTOH

عضو جدید
بچه ها زشته ها ! رشته تحصیلی چه اهمیتی داره؟ مهم اینه ک هرکس تو رشته خودش اطلاعاتش بالا باشه و کارشو درست انجام بده . از اون مهمتر، مهم شعور و شخصیت ادماست .......

شما نمیتونی ی مهندس خوب بشی.چون به رشتت تعصب نداری

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقایون مکانیک ها!این بحث هایی که باهم کردیم شوخی بود با هم دعوا نکنین لطفا عجبا:smile:...خوشحال شدم از اشناییتون...

reza_goudarzi

عضو جدید
مگه شیمی هم مهندسی داره؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نمی دونستم:biggrin:

نه بابا :D
درس ترمو دینامیک رو از رشته ما برداشتن اسمش رو گزاشتن مهندسی شیمی دادن به اینا :biggrin: :biggrin:
گفتن با این کار شاید بیخیال کیمیا گری و توهمات تبدیل مس به طلا بشن بلکه برای جامعه مفید تر واقع بشن :D
وگرنه الان سمیع پور بیکار بودش

p.abdollahi

عضو جدید
...ا منم پالایشگاه تهران بودم کاراموزی...سوپر وایزر مام مهندس شیمی بود:D
منم پالایشگاه تبریز بودم حرف اول و اخر رو اونجا مکانیک میزد بقیه رشته ها هم در اختیار مکانیک بودن ( برق و عمران و . . . ) ولی مهندسی شیمی هم بخش جداگانه بود که اونا هم کارشون مهم بود کلا مقایسه مکانیک با سایر رشته ها قیاس مع الفارغه

ahmadpalan

عضو جدید
سلا م . یعنی کسی تو این تاپیک نیست که نرم افزار انسیس وارد باشه تا با کمک هم یه سایت آموزش مکانیک راه بندازیم ؟
اینجوری حداقل به دانشجوها کمک می کنیم یه کم با نرم افزار های المان محدود بیشتر آشنا بشن ؟

ahmadpalan

عضو جدید
ببخشید اشتباهی به جای انسیس نوشتم مکانیک

ببخشید اشتباهی به جای انسیس نوشتم مکانیک

سلا م . یعنی کسی تو این تاپیک نیست که نرم افزار انسیس وارد باشه تا با کمک هم یه سایت آموزش انسیس:D راه بندازیم ؟
اینجوری حداقل به دانشجوها کمک می کنیم یه کم با نرم افزار های المان محدود بیشتر آشنا بشن ؟

sourena23

عضو جدید
سلام مهندس . شما تست 67 رو چند زدین ؟ شما گرایشتون سیالت یا جامدات ؟
عزیز اگه پست های قبلی می خوندی می دیدی من 2 زدم
واسش حلم آوردم بغیه به سنجش بستگی دار....
جامداتم اما دوست دارم تبدیل ادامه تحصیل بدم..

shimasaboori

عضو جدید
اگه میخواهید فیزکو تا حد قابل قبولی بزنید تو کنکور بد نیست به این سایت یک نگاهی کنید مشاوره رایگان هم میدهند من البته فقط از چند مبحث فیزیک آقای مسعودی استفاده کردم که خوب بود البته من بیشتر از مشاوران رایگانشون استفاده کردم هر مشکلی دارید از انتخاب رشته و برنامه ریزی و... ازشون بپرسید بهتون جواب میدن

www.ostadahmadi.ir

mohamad_skiller

عضو جدید
سلام دوستان من میخواستم کنکور آزاد ارشد ۹۲ رشته مکانیک شرکت کنم رفتم ثبت نام کنم ۲۰ تا انتخاب میشد کرد اما زمان ما کارشناسی ۶ تا میتونستیم انتخاب کنیم بعد مثلا شانس تو رشته اول خیلی خیلی بیشتر بود تراز تو رشته های بعدی خیلی بالا میرفت مثلا ۱۰۰۰ تا بالا میرفت حالا سوال من اینکه که ارشد هم هنوز همون سیستم هست یعنی شانس قبولی تو انتخاب های دوم سوم تا آخر میاد پایین و تراز میره بالا یا اینکه تراز ثابت هست و تراز ما به هر کدوم بخوره قبول میشیم لطفا زود تر جواب بدین چون ۱ کی ۲ روز بیشتر تا ثبت نام نمونده ممنون میشم

بعد یه سوال دیگه هم داشتم مثلا اگه تو دوره اول با تراز ۵۷۰۰ دانشگاه آزاد سمنان قبول بشیم بعد امکانش هست که نخواهیم بریم و تو تکمیل ظرفیت شرکت کنیم که یه جای بهتر قبول بشیم یا اینکه اونهایی که تو دوره اول قبول میشن دیگه تکمیل ظرفیت نمیتونن شرکت کنند ؟

آقا یه مرد پیدا نمیشه جواب مارو بده

آخرین ویرایش:

parandme

کاربر بیش فعال
چرا داستان میگین
من با رتبه 700پارسال قبول نشدم
الانم خواجه میخونم
850 هم نگرفته
از کجا این امارودرمیاری؟
سلام مهندس
با 700 شبانه طراحی خواجه نصیر قبول نشید؟
الان مهمان هستین تو خواجه نصیر یا روزانه خودرو میخونید ؟؟

irmec

عضو جدید
سلام دوست عزيز... من 2سالي هست دارم انسيس ورك بنچ كار ميكنم. پايه آموزش هستم.
سلا م . یعنی کسی تو این تاپیک نیست که نرم افزار انسیس وارد باشه تا با کمک هم یه سایت آموزش مکانیک راه بندازیم ؟

NASTOH

عضو جدید
شما فکر میکنی رتبت چند بشه؟ به نظرت رتبه من چند میشه با این درصدا ؟ معدلمم 16.11:
زبان : احتمالا 30
ریاضی : 32 یا 38
سیالات : 5
جامدات : 20
دینامیک: 5 یا 0.01 -

من خودم بین 2200 تا 2500( تبدیل انرزی) .شما هم اگه دینامیکو منفی بزنی 2100 تا 2700( البته این رتبه طراحی کاربردیت چون جامدات بهتر از تبدیلت میشه)تو تبدیل شانسی نداری
اگه دینامیکو منفی نزنی رتبت میاد حدود 1850
رتبه ها که اومد منو در جریان بزار

سیالاتتو میشد 25 درصد و دینامیک هم نمیزدی رتبت میشد 1400 تو تبدیل

کدوم دانشگاه خوندی؟>

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا