ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که میدونستم.اگه قراربود ی رشته دیگه بخونم میومد مهندسی شیمی.راستی چی شده اومدی قاطی مکانیکی ها؟
...خوشم میاد از تاپیکتون پویاست:)
...خیلی ها نمیدونن اخه حالا خوبه باز شما میدونی...

NASTOH

عضو جدید
بابا خود سمیع پورم این وسط زاییده بود جرات نکرد سیالات مکانیک رو تحلیل کنه
چون میدونست هیچ حرفی برای گفتن نداره
مرتیکه بیشعور یارو بهش میگه 5 دقیقه وقت دارید برای مکانیک میگه بزار یه توضیح هم در مورد کنترل مهندسی شیمی بدم بعد بریم سراغ مکانیک بعدش هم ریاضی مهندسی شیمی رو تحلیل کرد و کلا 3 دقیقه به مکانیک رسید که اونم استاتیک و طراحی اجزا رو تحلیل کرد :surprised:

گفت سیالات مکانیک نسبت به پارسال آسون نبود.ولی انصافا زبانش خوب بود.

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه امشب سمیع پور یه توضیحاتی در مورد فرق شیمی و مهندسی شیمی دادش ها
وگرنه خودتونم تا امشب خبر نداشتید همچین تفاوتی وجود داره که بیاید این وسط یه نمه کلاسی بزارید برای ما
:biggrin:
اشکالی نداره ما هم مکانیک و مهندسی مکانیکمون فرق میکنه :D
...ای بابا ما تو مهندسی شیمی پیر شدیم :D
...اصلا همش تقصیر این امریکایی ها هستش که برداشتن شیمی مکانیک رو قاطی کردن مهندسی شیمی رو انداختن به جونه ما!

sourena23

عضو جدید
خودتو ناراحت نکن.تست 67 بده بهش بزنه
این رفیقمون الان دقیقا دار چی میگه؟
برادر من مکانیک دیگه هرکی هرچی داشت به عنوان درس توش گذاشت...
از مبانی برق 1و2 تا ....کنترل
از استاتیک تا...مقاومت مصالح و الاستیته.....
از سیالات 1و2 تا ترمو انتقتال حرارت.....
از دوستان ودینامیک ودینمیک ماشین......بگذری خائنی....
البته آقا مون طراحی اجزا اصل کاریه......
شمام این سوال 67 مارو دیدی؟
اگه ندیدی بیا یکم بحث کنیم.....
ولی مهندسی شیمی هم سخت انصافا و متنوع.......

NASTOH

عضو جدید
...ای بابا ما تو مهندسی شیمی پیر شدیم :D
...اصلا همش تقصیر این امریکایی ها هستش که برداشتن شیمی مکانیک رو قاطی کردن مهندسی شیمی رو انداختن به جونه ما!

پس بزار من بگم بهت

مهندسین مکانیک تو نیروگاه مشغول به کار بودن که پای نفت وسط اومد و خود مکانیکا مهندسی شیمی هم راه انداختن

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی خدا وکیلی قبول دارم که رشته شما از هتل برق سخت تره .برق که هتله.کلن 7 تا کتاب
...ازخودشون بپرس ببین چی میگن:biggrin:
...تو صنعت نفت که اگه مکانیک و شیمی نباشن اصلا میخوابه چون بیس کار رو انجام میدن...

NASTOH

عضو جدید
شما مهندس شیمی تست 67 رو چی میزنی؟
اگه درست بگی میفهمم که حررارتو خوب بلدی

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما کنترلتون یک واحدیه و برا ما 2 واحدی.با عرض تاسف حق حذف کردن هیچ کدومو نداریم.15 تا درسو مثل مرد باید بخونیم.تازه ما سیالاتی ها خوبشیم.بچه های فلک زده ی ساخت وتولید همه دروس اشاره شده + 10 کتاب دیگه هم میخونن.اونا خیلی توهمشون از ما بیشتره ها.داغونن:D

دست شما درد نکنه!

reza_goudarzi

عضو جدید
پس بزار من بگم بهت

مهندسین مکانیک تو نیروگاه مشغول به کار بودن که پای نفت وسط اومد و خود مکانیکا مهندسی شیمی هم راه انداختن

به نظرم باید خودمون کار مهندسی شیمی رو هم توی نیروگاه انجام بدیم تا این بی سواد ها پاشون به اونجور جاها باز نشه و کلاس نزارن اونجا که شیمی و مهندسی شیمی دوتا رشته متفاوته
به نظر من شیمی و مهندسی شیمی باید برگردن به همون شغل اصلیشون یعنی کیمیا گری و بگردن ببینن چه طوری میتونن مس رو به طلا تبدیل کنن

:D:D:biggrin:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس بزار من بگم بهت

....اره یک همچین چیز هایی بوده ولی بعدا گسترش داده شد خیلی ...ولی تو نفت کلا بیشتر شیمی حرف واسه گفتن داره تا بقیه صنایع

NASTOH

عضو جدید
استاد سمیع پور گفت کلیدو میده(با کلی خواهش و التماس اون مجری ببو گلابی که هی میگفت تو رو خدا زودتر بده.آخرش توافقی و مرامی قرار شد 5 شنبه کلیدو بده)

البته زیاد زحمت میکشن چون سنجش یکشنبه میده .اون مجری هم که اوته اوت بود و میگفت شیمی. بیشتر شبیه برنامه طنز بود تا تحلیل ی کنکور

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استاد سمیع پور گفت کلیدو میده(با کلی خواهش و التماس اون مجری ببو گلابی که هی میگفت تو رو خدا زودتر بده.آخرش توافقی و مرامی قرار شد 5 شنبه کلیدو بده)

البته زیاد زحمت میکشن چون سنجش یکشنبه میده .اون مجری هم که اوته اوت بود و میگفت شیمی. بیشتر شبیه برنامه طنز بود تا تحلیل ی کنکور
...اون که اره خسته نباشه!خوشبختانه استاد مدرسان اول سمیع پور بود عوض شد شد شفیع زاده که انصافا خوب بود

NASTOH

عضو جدید
....اره یک همچین چیز هایی بوده ولی بعدا گسترش داده شد خیلی ...ولی تو نفت کلا بیشتر شیمی حرف واسه گفتن داره تا بقیه صنایع

یاد ی خاطره انداختی منو.
کار آموز پالایشگاه بودم.سوپر وایزر رشتش مهندسی شیمی بود .به من میگفت تو باید بری پای دستگاه تراش

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یاد ی خاطره انداختی منو.
کار آموز پالایشگاه بودم.سوپر وایزر رشتش مهندسی شیمی بود .به من میگفت تو باید بری پای دستگاه تراش
...ا منم پالایشگاه تهران بودم کاراموزی...سوپر وایزر مام مهندس شیمی بود:D

reza_goudarzi

عضو جدید
یاد ی خاطره انداختی منو.

بی سوادن دیگه
خوبه ازت نخواسته بری ماشین تعمیر کنی
لابد باید براش توضیح میدادی که مهندسی مکانیک هم ربطی به تعمیرات مکانیکی خودرو نداره :D

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که از متن پر از تناقض شما چیزی نفهمیدیم(خیلی بد تایپ شده).مگه میشه ی چیزی که جواب کاملن مشخصی داره از دید دکتر کوثی یچیزی باشه و از دید طراح های کنکور ی چیزی دیگه.احتمالن از دید کوثری در مورد انجمن مهندسین امریکا گزینه یک صحیح است واز دید بقال سر کوچه گزینه 3 و از دید قصاب محلمون گزینه 4.این مسخره بازی چیه؟
ی سوال حرارتو هیچ کس نمیتونه پاسخ قطعی بده ،بدش ادعاشون میشه n تا مقاله تو isi دارن،n تا پزوهش تو کجا دارن و.....

یا مثل اون موسسه ماهان یا بقیه شون. تو این چند روزه فهمیدم واقعن جامعه علمی مکانیک کشورمون خیلی ضعیفه.و همچنین فهمیدم من و شماها خیلی زورو و قوی هستم که تو 3 ساعت با سوالایی طرف بودیم که آقایون بعد از یک هفته هنوز نتونسته اند جواب بدن یا جوابای چرت و پرت میدن

دوستان من تو این نت

حتما من نتونستم اینقدر ساده توضیح بدم مطلب رو که شما بفهمی! همونطور که گفتم ایشون نظرشون گزینه 2 بود ولی با تحلیل کامل سوال هموطور که ظاهرا یکی از بچه ها هم حل کرده بود توی این گزینه هم ایراداتی دیدن ولی اگر منظور طراح فقط مکان نقطه ماکزیمم دما باشه گزینه 2 صحیحه.دوست عزیز من خودم 4 رو زدم و از اینکه 2 صحیح باشه نه خوشحال میشم نه منتفع ولی حقیقت رو باید میگفتم حالا اگر به شما برخورده مشکل من نیست.همونطور که قبلا هم گفتم رفتار بعضی از ما دور از شان یه آدم تحصیل کرده است.موفق باشی

reza2495

عضو جدید
بچه ها زشته ها ! رشته تحصیلی چه اهمیتی داره؟ مهم اینه ک هرکس تو رشته خودش اطلاعاتش بالا باشه و کارشو درست انجام بده . از اون مهمتر، مهم شعور و شخصیت ادماست .......

p.abdollahi

عضو جدید
سلام دوستان من میخواستم کنکور آزاد ارشد ۹۲ رشته مکانیک شرکت کنم رفتم ثبت نام کنم ۲۰ تا انتخاب میشد کرد اما زمان ما کارشناسی ۶ تا میتونستیم انتخاب کنیم بعد مثلا شانس تو رشته اول خیلی خیلی بیشتر بود تراز تو رشته های بعدی خیلی بالا میرفت مثلا ۱۰۰۰ تا بالا میرفت حالا سوال من اینکه که ارشد هم هنوز همون سیستم هست یعنی شانس قبولی تو انتخاب های دوم سوم تا آخر میاد پایین و تراز میره بالا یا اینکه تراز ثابت هست و تراز ما به هر کدوم بخوره قبول میشیم لطفا زود تر جواب بدین چون ۱ کی ۲ روز بیشتر تا ثبت نام نمونده ممنون میشم
نه عزیز انتخاب اول با بیستم فرقی نداره عین سراسری

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با احترام به همه دوستان
اینکه بچه های ساخت 10تا کتاب میخوننو باید 20 تا تست داشته باشن از بی درو پیکر بودن مملکتمونه
هر درسی 2تا سوال
و کارشون از همه سخت تره
اینا همه یه طرف
ظرفیتای کمشم یه طرف
کلا همه چی برعکسه(اینجا همه چی درهمه);)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا