آقایون حاضرید حق طلاق را بدید به خانوم هاتون؟؟؟؟

scutcher

عضو جدید

پولت که به شبی بنده قیافتم که به تبی بنده .مدرک هم جای فهم و شعورو اخلاق را نمیگیره.

حرف درست بزن درخور قرن 21که عامه پستد باشه حداقل

اینو اول به خودت بگو. از روی عکس اواتارت معلومه که قیافه و زیبایی واست مهم نیست. بهتره خودمونو گول نزنیم.

راستی من یه بابابرزگ خوش اخلاق دارم که فعلا مجرده ! خواستی خبرم کن!

آخرین ویرایش:

armia1988

عضو جدید
سلام دوستان
1سوال دارم از آقایون
اگه دختری را با تمام وجود دوست داشته باشید و اون حق طلاق را ازتون بخواد آیا حاضر هستید چنین حقی را بهش بدید؟
جوابتون هرچی که هست لطف کنید دلیلش را بنویسید.
سپاس:gol:
نخیررررررررررررررررررررررررررررررر
چون زنا بعضی مواقع احساسی عمل میکنن واز همه ی امکاناتی که دارن میخوان استفاده کنن .به نفع خود خانوما هم هست که حق طلاق ندارن چون ممکنه ازش استفاده کنن و خیلی زود پشیمون بشن
اونوقت با این وضع سکه خر بیار و باقالی بار کن
اگه شرط ازدواج گرفتن حق طلاق باشه همون بهتر که ازدواجی سر نگیره

خانومای مهندس ببخشید اگه بهتون برخورد اما انتظار دارم مهندسی فکر کنید

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیررررررررررررررررررررررررررررررر
چون زنا بعضی مواقع احساسی عمل میکنن واز همه ی امکاناتی که دارن میخوان استفاده کنن .به نفع خود خانوما هم هست که حق طلاق ندارن چون ممکنه ازش استفاده کنن و خیلی زود پشیمون بشن
اونوقت با این وضع سکه خر بیار و باقالی بار کن
اگه شرط ازدواج گرفتن حق طلاق باشه همون بهتر که ازدواجی سر نگیره

خانومای مهندس ببخشید اگه بهتون برخورد اما انتظار دارم مهندسی فکر کنید
تمام پسرایی که اومد تو این تاپیک همین حرف زدن!!!!!:biggrin:

neda angel

کاربر بیش فعال
اینو اول به خودت بگو. از روی عکس اواتارت معلومه که قیافه و زیبایی واست مهم نیست. بهتره خودمونو گول نزنیم.

ببین عزیزم من نه از قیافه کم دارم نه از لحاظ مالی و تحصیلیو نه از لحاظ خانوادگی چیزی کم داشتم نه از لحاظ خاستگارای شاخ! ولی منم پول واسم ملاک نبوده و نیست...و قیافه هم راست میگی اما در حد تحمل باشه کافیه!
چون ترجیح می دم کسی که مال منه مال من باشه و پاک و صادق!ولی قیافه و پول داشته باشه ولی واسه همه باشه ترجیح می دم که نباشه....!
ولی وقتی یک سری دختر ها قدر خودشون و شخصیتشونو نمیدونن و خودشونو کوچیک میکنن( اونم اکثر به خاطر تربیت نا درست خانواده های ایرانیه) اون احساس ها برات ایجاد میشه و حق داری همونطور که بالاخره بعضی پسر ها هم....!!!که باعث شدن من تنهایی ابدی رو ترجیح بدم تا زمانی که بلعکس اونهارو ببینم ... پس نباید همرو به یک چوب زد...شاید دیگه کم هستن ولی هستن!
شما هم موفق باشی....

اسکاچ!!!

اخراجی موقت
زن از روی احساسات حرف نزن. حرف من کاملا درسته. فراوون دیدم که میگم.

پولام, مدرک و سوادم, هیکل و قیافه ام.

هر چی مرد امروز میکشه از فکر بچه سوسولای امروزیه.
ضمنا من نظرم رو گفتم دیگران تحمل نکردند و در جوابش حرف منطقی زدم حرف احساسی زدند و زدید پس شمایید که تاپیک رو منحرف میکنید. جنبه نداری تاپیک نزن تو بحث شرکت نکن.

ممنونم. همه میگن
:Dاین کاربرو بگیرید ببرید، معلومه شیشه استعمال میکنه
نفرم توهم زده
احتمال داره زیر دست نامادری بزرگ شده باشه، روزی سه مرتبه با جارو سیاه و کبودش میکرده:biggrin:
ما خودمون کمربندمون 2تا کاربری داره، ولی همچین چیزی دیگه ندیده بودیم
البته زیاد نگران نیستم، چون از اونایی میشه که زنش 1بند سرش داد میزنه، حتی شاید با دمپایی سیاهش کنه;)

اسکاچ!!!

اخراجی موقت
نیلوفر خانوم بخواد، میدم
ولی بقیه، حتی مهتاب کرامتی هم نمیدم
نسرینم میخواست دیگه!!!!!!!!!!!!!!
البته شاید بدیم بهتر باشه.

shadow_IR

کاربر بیش فعال
نیلوفر خانوم بخواد، میدم
ولی بقیه، حتی مهتاب کرامتی هم نمیدم
نسرینم میخواست دیگه!!!!!!!!!!!!!!
البته شاید بدیم بهتر باشه.
شما خودتی یا دلخسته های مهتاب کرامتی زیاد شده؟!!!:confused:
چی گفتم ولی یه کم واضح بود نه؟!:surprised:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 3 هفته با نامزدم بحث و دعوا داشتیم سر همین قضیه ی حق طلاق و چند تا حق دیگه ( اشتغال بیرون منزل و خارج بدون اجازه شوهر و ادامه تحصیل )
حاضر بود نامزدی رو بهم بزنه اما هیچ کدوم از این حقا رو به من نده ، آخرشم راضی نشد فقط گفت حق ادامه تحصیل داری

واقعا نمیدونم این مردا چشونه ، آخه چرا این حق رو به خانماشون نمیدن مگه هر کی حق طلاق به زنش داد فکر میکنه زنه فردای عروسی میره طلاق میگیره ..............
ایا شما که اینهمه حق ازش میخواستید حاضر بودید مهریه خیلی کمی بندازه مثلا 14 تا؟؟؟ اصلا مهریه توافقیتون چقدر بود؟

milad1370

عضو جدید
سلام دوستان
1سوال دارم از آقایون
اگه دختری را با تمام وجود دوست داشته باشید و اون حق طلاق را ازتون بخواد آیا حاضر هستید چنین حقی را بهش بدید؟
جوابتون هرچی که هست لطف کنید دلیلش را بنویسید.
سپاس:gol:
دوست عزیز هر موقع شما سر سفره عقد مهریه تونو بخشیدید ما هم حق طلاق با مهر کتبیش میدیم به شما خانوم ها

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چهار تا عمله باس استخدام کنم تا با بیل بپاشونن تو صورتش !:D البته مهریه رو قسطی هم میشه داد فک کنم نه؟!

میاد کلفتی میکنه خوبش هم میکنه و گرنه دادگاه محکومش میکنه
افسوس میخورم برای شما اکثر ما مرد آیندمونو وپسرها زن آیندشون را سرور و همدم خودشون میدونن ولی تو داری لقب کلفت بهش میدی کاری ندارم که حرفات مزاحه مسخرس یا به قول خودت گپه دوستانست کم پیش میاد که کسی در صمیمی ترین گپ های دوستانه همسر آیندشو اینطور خطاب بکنه یک مشکلی هست بگردی پیدا میشه.

h_gheybi

عضو جدید
دوست عزیز هر موقع شما سر سفره عقد مهریه تونو بخشیدید ما هم حق طلاق با مهر کتبیش میدیم به شما خانوم ها

وقتی مرد اجازه چند همسری نداشته باشه، حق زن برای طلاق و سرپرستی فرزند به اندازه مرد باشه،برای اشتغال و مسافرت و هر چیز دیگه احتیاج به اجازه شوهر نداشته باشه (یعنی به عنوان یک انسان کامل به رسمیت شناخته بشه) در این صورت مهریه قابل حذفه.

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آره مهم نیست
اون وقت شما مطمئنی که نوه ی اونی؟:biggrin::biggrin::biggrin:

milad1370

عضو جدید
وقتی مرد اجازه چند همسری نداشته باشه، حق زن برای طلاق و سرپرستی فرزند به اندازه مرد باشه،برای اشتغال و مسافرت و هر چیز دیگه احتیاج به اجازه شوهر نداشته باشه (یعنی به عنوان یک انسان کامل به رسمیت شناخته بشه) در این صورت مهریه قابل حذفه.
از نظر ما مسئله حل شده است ولی قانونی که بر پا با ید قرار دادی طرفین حذفش کنن