آقایون حاضرید حق طلاق را بدید به خانوم هاتون؟؟؟؟

scutcher

عضو جدید
ببین عزیزم من نه از قیافه کم دارم نه از لحاظ مالی و تحصیلیو نه از لحاظ خانوادگی چیزی کم داشتم نه از لحاظ خاستگارای شاخ! ولی منم پول واسم ملاک نبوده و نیست...و قیافه هم راست میگی اما در حد تحمل باشه کافیه!
چون ترجیح می دم کسی که مال منه مال من باشه و پاک و صادق!ولی قیافه و پول داشته باشه ولی واسه همه باشه ترجیح می دم که نباشه....!
ولی وقتی یک سری دختر ها قدر خودشون و شخصیتشونو نمیدونن و خودشونو کوچیک میکنن( اونم اکثر به خاطر تربیت نا درست خانواده های ایرانیه) اون احساس ها برات ایجاد میشه و حق داری همونطور که بالاخره بعضی پسر ها هم....!!!که باعث شدن من تنهایی ابدی رو ترجیح بدم تا زمانی که بلعکس اونهارو ببینم ... پس نباید همرو به یک چوب زد...شاید دیگه کم هستن ولی هستن!
شما هم موفق باشی....

دقت کردی چقد ولی گفتی؟!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
1سوال دارم از آقایون
اگه دختری را با تمام وجود دوست داشته باشید و اون حق طلاق را ازتون بخواد آیا حاضر هستید چنین حقی را بهش بدید؟
جوابتون هرچی که هست لطف کنید دلیلش را بنویسید.
سپاس:gol:
اصلا.اونموقع که همچیز در اختیار زن قرار میگیره!!!!هرموقع دوست داشت طلاق میگیره.

sasams

عضو جدید
سلام دوستان
1سوال دارم از آقایون
اگه دختری را با تمام وجود دوست داشته باشید و اون حق طلاق را ازتون بخواد آیا حاضر هستید چنین حقی را بهش بدید؟
جوابتون هرچی که هست لطف کنید دلیلش را بنویسید.
سپاس:gol:
به شرطی که
ایشون قبول کنن که یه سکه مهریه بخوان..................> چرا که نه

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز هر موقع شما سر سفره عقد مهریه تونو بخشیدید ما هم حق طلاق با مهر کتبیش میدیم به شما خانوم ها
مهرمو میبخشم ولی باید خونه به نامم بزنه:biggrin:
شوخی کردم قبلا در جواب دوستان گفتم در چه صورت میبخشم.

scutcher

عضو جدید
:Dاین کاربرو بگیرید ببرید، معلومه شیشه استعمال میکنه
نفرم توهم زده
احتمال داره زیر دست نامادری بزرگ شده باشه، روزی سه مرتبه با جارو سیاه و کبودش میکرده:biggrin:
ما خودمون کمربندمون 2تا کاربری داره، ولی همچین چیزی دیگه ندیده بودیم
البته زیاد نگران نیستم، چون از اونایی میشه که زنش 1بند سرش داد میزنه، حتی شاید با دمپایی سیاهش کنه;)

همین پستا رو دادی که اخراج کردن دیگه

ملت واقعا حسودن. من به هر کی بهم حسودی میکنه میگم , اینقد حسودی کن تا از حسادتت بمیری

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی شوخی واسه چی؟! دلیل اینکه یه زن ازدواج میکنه چیه؟!

یعنی شما نمیدونید!!!خب معلوم هستش دیگه التماس های مکرر دوست پسراشون واینکه اگه باهاشون ازدواج نکنن خودشونو میکشن!!!!
از روی اجباره!!!

scutcher

عضو جدید
یعنی شما نمیدونید!!!خب معلوم هستش دیگه التماس های مکرر دوست پسراشون واینکه اگه باهاشون ازدواج نکنن خودشونو میکشن!!!!
از روی اجباره!!!

بذار خودشون جواب بدن ناصر خان, بهشون خط نده تاپیک رو منحرف میکنن. اگه جواب دادن!

h_gheybi

عضو جدید
همسرم منظور همون کلفتم بود ! آخه پیامبر اسلام گفته با کنیزکان خود مهربان باشید:D

اگه یه کم در امور دینی مطالعه داشته باشی باید بدونی که در همین اسلام مرد حق ندارد به زن خود انجام امور منزل رو تحمیل کنه. اگه خانمی در منزل کار کنه باید اجرتش پرداخت شود و این تازه جدا از نفقه است. یه کم مطالعه کن برادر! شما بهتره به همون کنیز قناعت کنی. چون هیچ زن آزاده ای تن به سوء استفاده به عنوان کنیز نمیده. دوران برده داری و خرید و فروش آدمها به عنوان برده و کنیز و غلام به سر اومده. سال 2012 هستیم برادر. من تعجب میکنم این حرفهارو از کجا میاری؟!!!!!!!!!!!!

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
شماها با اصل ازدواج مشکل دارید!
ازدواج که فقط این حقا و مهریه و ....... نیست!

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یه کم در امور دینی مطالعه داشته باشی باید بدونی که در همین اسلام مرد حق ندارد به زن خود انجام امور منزل رو تحمیل کنه. اگه خانمی در منزل کار کنه باید اجرتش پرداخت شود و این تازه جدا از نفقه است. یه کم مطالعه کن برادر! شما بهتره به همون کنیز قناعت کنی. چون هیچ زن آزاده ای تن به سوء استفاده به عنوان کنیز نمیده. دوران برده داری و خرید و فروش آدمها به عنوان برده و کنیز و غلام به سر اومده. سال 2012 هستیم برادر. من تعجب میکنم این حرفهارو از کجا میاری؟!!!!!!!!!!!!
;)
اخه این برادر هنوز اونقد بزرگ نشده که بتونه به مسائل بدون نظر تعصب نگاه کنه!

h_gheybi

عضو جدید
اگه این چیزا نیست پس چراالان رقم های مهریه سر به فلک میکشه؟؟!!!!!

وقتی مرد اجازه چند همسری نداشته باشه، حق زن برای طلاق و سرپرستی فرزند به اندازه مرد باشه،برای اشتغال و مسافرت و هر چیز دیگه احتیاج به اجازه شوهر نداشته باشه (یعنی به عنوان یک انسان کامل به رسمیت شناخته بشه) در این صورت مهریه قابل حذفه.