یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر طرف رو کنید ، رو به خدا دارید....

به هر طرف رو کنید ، رو به خدا دارید....

* تو می توانی هر سوالی را که داری مطرح کنی ؛ و مطمئنا پاسخی برای آن پیدا خواهی کرد.
خداوند از کل عالم هستی برای ارتباط با بنده اش استفاده می کند.بنابراین مراقب و هشیار باش.البته این کتاب تنها وسیله ارتباط خداوند و تو نیست؛تو می توانی سوالی را مطرح کنی و بعد این کتاب را کنار بگذاری ، نگاه کنی و گوش دهی...کلماتی که تو در آهنگ بعدی می شنوی ، اطلاعاتی که در مقاله بعدی می خوانی ، داستانی که در فیلم بعدی مشاهده می کنی ، شخصی را که به طور تصادفی ملاقات می کنی ، یا در نجوای رودخانه بعدی ،اقیانوس بعدی ، نسیم بعدی که گوشهایت را نوازش می دهد...​
همه این ابزارها متعلق به خداوند هستند . همه این ابزارها به او ختم می شوند.او با تو صحبت می کند.به شرط آنکه به او گوش کنی.
خداوند به سوی تو می آید اگر او را
دعوت کنی. و آنوقت به تو نشان می دهد که همواره آنجا بوده است...:smile:

برگرفته از کتاب گفتگو با خدا

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...
ممنون از لطف همتون.:heart:
وای که چقدر زندگی واسه آدم شیرین می شه وقتی به هر چی فکر می کنی ،واست اتفاق میفته.
تا همین چند وقت پیش در نا امیدی کامل بودم اما الآن...به هر حال خدا کنه این احساس تداوم داشته باشه.
از ته قلبم برای همتون دعا می کنم که همیشه شاد و پر انرژی باشین و به هر چیزی که دوست دارین و به صلاحتونه برسین.
:heart::heart::heart::gol::gol::gol:
التماس دعا....:smile:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...
ممنون از لطف همتون.:heart:
وای که چقدر زندگی واسه آدم شیرین می شه وقتی به هر چی فکر می کنی ،واست اتفاق میفته.
تا همین چند وقت پیش در نا امیدی کامل بودم اما الآن...به هر حال خدا کنه این احساس تداوم داشته باشه.
از ته قلبم برای همتون دعا می کنم که همیشه شاد و پر انرژی باشین و به هر چیزی که دوست دارین و به صلاحتونه برسین.
:heart::heart::heart::gol::gol::gol:
التماس دعا....:smile:
سلام... خيليييييييييييييييي خوشحالم دوست عزيزم... :gol:
چقد خوبه اين همه پرانرژي شدي...
چه دعاي خوبي هم كردي... ممنون از لطفت...
منم يه مدتي يه چيزي رو ميخواستم اما از هر راهي امتحان كردم نشد.... ديگه داشت اذيتم ميكرد... ديروز تصميم گرفتم با انرژي مثبت و كمك خدا بدستش بيارم...
ساعت 4:30بعدازظهر اين تصميم رو گرفتم و گفتم تا قبل ساعت 12 اين اتفاق ميفته... بيشتر روي شب تمركزم بود....
اولش دعا كردم كه خدا كمكم كنه، بعدش انقد به خودم اميد دادم و يه تصوير سازيه خيلي درست و دقيق... تصوير سازي بايد شفاف باشه..... اون لحظه كه تصوير سازي كردم، به حدي رسيده بودم كه انگار الان اون اتفاق افتاده برام.... حتي چيزايي كه ميخواستم بشونم رو هم با خودم مرور كردم.... جملات رو توي ذهنم آوردم.... ساعت 11:36 شده بود.... در عين ناباوري :eek: اون اتفاق افتاد يه دفه (البته من كه باور كرده بودم ديگه، ولي خب قبل جذب اون، باورم نميشد اين اتفاق بيفته) ..... حتي اون جملات، جملات دقيقا اوني بود كه با خودم ميگفتم... همه چيز هموني بود كه ميخواستم

دوستاي عزيز، من با هيچ راهي نتونسته بودم بدستش بيارم... اما اين تنها راهي بود كه معجزه كرد برام.... اين كه ميگم واقعا معجزه هستش..... ديگه برام آرزو شده بود.... هيچ وقت فك نميكردم كه بدستش بيارم..... اما الان ديگه به هرچي ميخوام ميرسم.... ديگه هيچ چيزي به نظرم توي دنيا نيس كه نشه بدستش آورد... :gol:

aminbeiranvand

عضو جدید
* تو می توانی هر سوالی را که داری مطرح کنی ؛ و مطمئنا پاسخی برای آن پیدا خواهی کرد.
خداوند از کل عالم هستی برای ارتباط با بنده اش استفاده می کند.بنابراین مراقب و هشیار باش.البته این کتاب تنها وسیله ارتباط خداوند و تو نیست؛تو می توانی سوالی را مطرح کنی و بعد این کتاب را کنار بگذاری ، نگاه کنی و گوش دهی...کلماتی که تو در آهنگ بعدی می شنوی ، اطلاعاتی که در مقاله بعدی می خوانی ، داستانی که در فیلم بعدی مشاهده می کنی ، شخصی را که به طور تصادفی ملاقات می کنی ، یا در نجوای رودخانه بعدی ،اقیانوس بعدی ، نسیم بعدی که گوشهایت را نوازش می دهد...​
همه این ابزارها متعلق به خداوند هستند . همه این ابزارها به او ختم می شوند.او با تو صحبت می کند.به شرط آنکه به او گوش کنی.
خداوند به سوی تو می آید اگر او را
دعوت کنی. و آنوقت به تو نشان می دهد که همواره آنجا بوده است...:smile:

برگرفته از کتاب گفتگو با خدا

واااای. گفتی!گفتی!
خودشه!خودخودشه!
چقد دلم می خواد تمام این جملات رو،همشونو،همه ی همه!و بیشتر از اینا...
رو با تک تک سلولام احساس کنم!
عالی بود!
می دونستین ابوذر معروف هم همین ط.ری ایمان آورده؟
یه مدت بوده که به بتا شک کرده،
یه روز که میره 1کاسه شیر می ذاره جلو بته،می بینه که نمی خوره هیچ؛تازه یه سگم میاد...می کنه توش!(یه آیه هم هست که می گه واسه خداوند فرقی نمی کنه که به پشه هم مثل بزنه!دقیقا یادم نیست)ابوذرم منتظر تا بته خشمی،غضبی...
اونجا که می بینه علاوه بر عدم توانایی بر میل نمودن شیر توسط!بت مهترم!
حتی نمی تونه از حق خودش دفاع کنه!
(واااای که خدا چقدر نزدیکه به ما!!!!)
فقط باید واقع بین بود،
نه؟(واقع بینی و تفکر کردن تو آیات خدا و آفرینشش و جهان هستی کافیه؟)

آخرین ویرایش:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
لبخند ، لبخند & لبخــــــند

A smile is the light in your window that tells others that there is a caring, sharing person inside
لبخند ، نوري در چشمان توست كه به ديگران مي گويد ، صميميت و عطوفتي درونت نهفته است .
Life is short but a smile takes barely a second
زندگي كوتاه است و يك لبخند تنها لحظه اي جلوه گر مي شود .
Every tear has a smile behind it
از پي هر اشك ، لبخندي پديدار مي گردد.
A smile is a curve that sets everything straight
لبخند انعطافي است كه به هر چيزسادگي و لطافت مي بخشد .
A good neighbor is a fellow who smiles at you over the back fence, but doesn't climb over it
همسايه خوب كسي است كه لبخند را ازآنسوي ديوار به تو هديه مي كند نه بر فراز آن.
If you see a friend without a smile; give him one of yours
اگر دوستت را بدون لبخند ديدي ؛ يكي از لبخندهايت را به او ببخش .
A smile starts on the lips, A grin spreads to the eyes, A chuckle comes from the belly; But a good laugh bursts forth from the soul, Overflows, and bubbles all around.
يك لبخند ، بر روي لب ظاهر مي شود ؛ يك نيشخند با چشمها نمايان مي گردد ؛ يك قهقهه از دل ريشه مي دواند ؛ اما يك شادي عظيم ار روح سرچشمه مي گيرد، لبريز مي شود و فضا را نشاط مي بخشد .
because of your smile, you make life more beautiful
از اين روست كه با لبخندنت ، زندگي زيباتر مي گردد .
Smiles are the language of love.
لبخند ، زبان عشق است .
The real man smiles in trouble, gathers strength from distress, and grows brave by reflection
انسان واقعي در سختي ها لبخند مي زند ، از رنج ، قدرت مي گيرد و با تامل بر شجاعت خود مي افزايد .
A smile is an inexpensive way to change your looks
لبخند ارزانترين راهي است كه به تو كمك مي كند زيباتر به نظر بيايي .
A warm smile is the universal language of kindness.
يك لبخند صميمانه ، زبان فراگير و جهاني مهربانيست.
Children smile on the average 400 times/day; Adults: 15 times/day.. Ever wonder why
كودكان به طور ميانگين 400 بار در روز مي خندند و بزرگسالان 15 بار... واقعا چرا ؟
If I thought that a smile of mine, might linger the whole day through and lighten some hearts with a heavier part, I'd not withhold it –dear feriend, Would you? ??
اگر مي دانستم لبخندم مي توانست در تمام طول روز قلبهايي را شادتر كند ، لحظه اي از آن دريغ نمي كردم --- دوست خوبم تو چطور ؟!
Smile becoz God gave Human this beautiful gift - A Smile....
لبخند بزن ، چرا كه خداوند اين هديه زيبا را به انسان عطا كرده است .- لبخند را...

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

A smile is the light in your window that tells others that there is a caring, sharing person inside

لبخند ، نوري در چشمان توست كه به ديگران مي گويد ، صميميت و عطوفتي درونت نهفته است .

A good neighbor is a fellow who smiles at you over the back fence, but doesn't climb over it

A smile starts on the lips, A grin spreads to the eyes, A chuckle comes from the belly; But a good laugh bursts forth from the soul, Overflows, and bubbles all around.

يك لبخند ، بر روي لب ظاهر مي شود ؛ يك نيشخند با چشمها نمايان مي گردد ؛ يك قهقهه از دل ريشه مي دواند ؛ اما يك شادي عظيم ار روح سرچشمه مي گيرد، لبريز مي شود و فضا را نشاط مي بخشد .

لبخند ، زبان عشق است .

The real man smiles in trouble, gathers strength from distress, and grows brave by reflection

انسان واقعي در سختي ها لبخند مي زند ، از رنج ، قدرت مي گيرد و با تامل بر شجاعت خود مي افزايد .

Children smile on the average 400 times/day; Adults: 15 times/day.. Ever wonder why

If I thought that a smile of mine, might linger the whole day through and lighten some hearts with a heavier part, I'd not withhold it –dear feriend, Would you? ??

اگر مي دانستم لبخندم مي توانست در تمام طول روز قلبهايي را شادتر كند ، لحظه اي از آن دريغ نمي كردم --- دوست خوبم تو چطور ؟!

مطلب فوق العاده ای بود.واقعا لذت بردم.
ممنون دوست خوبم :smile::smile::smile::smile:

kurosh parsa

عضو جدید
...........

...........

لبخند ، زبان عشق است .

فقط میتونم بگم عالی بود.مرسی:gol::gol::biggrin::D:);)

*anis*

عضو جدید
همکار ...

همکار ...

یکروز وقتى کارمندان به اداره رسیدند، اطلاعیه بزرگى را در تابلوى اعلانات دیدند که روى آن نوشته شده بود:
«دیروز فردى که مانع پیشرفت شما در این اداره بود درگذشت. شما را به شرکت در مراسم تشییع جنازه که ساعت ١٠ در سالن اجتماعات برگزار مى‌شود دعوت مى‌کنیم.»
در ابتدا، همه از دریافت خبر مرگ یکى از همکارانشان ناراحت مى‌شدند امّا پس از مدتى، کنجکاو مى‌شدند که بدانند کسى که مانع پیشرفت آن‌ها در اداره مى‌شده که بوده است.
این کنجکاوى، تقریباً تمام کارمندان را ساعت١٠ به سالن اجتماعات کشاند. رفته رفته که جمعیت زیاد مى‌شد هیجان هم بالا مى‌رفت. همه پیش خود فکر مى‌کردند: «این فرد چه کسى بود که مانع پیشرفت ما در اداره بود؟ به هر حال خوب شد که مرد!»
کارمندان در صفى قرار گرفتند و یکى یکى نزدیک تابوت مى‌رفتند و وقتى به درون تابوت نگاه مى‌کردند ناگهان خشکشان مى‌زد و زبانشان بند مى‌آمد.
آینه‌اى درون تابوت قرار داده شده بود و هر کس به درون تابوت نگاه مى‌کرد، تصویر خود را مى‌دید. نوشته‌اى نیز بدین مضمون در کنار آینه بود:
«تنها یک نفر وجود دارد که مى‌تواند مانع رشد شما شود و او هم کسى نیست جزء خود شما. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید زندگى‌تان را متحوّل کنید. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید بر روى شادى‌ها، تصورات و موفقیت‌هایتان اثر گذار باشید. شما تنها کسى هستید که مى‌توانید به خودتان کمک کنید.
زندگى شما وقتى که رئیستان، دوستانتان، والدین‌تان، شریک زندگى‌تان یا محل کارتان تغییر مى‌کند، دستخوش تغییر نمى‌شود. زندگى شما تنها فقط وقتى تغییر مى‌کند که شما تغییر کنید، باورهاى محدود کننده خود را کنار بگذارید و باور کنید که شما تنها کسى هستید که مسئول زندگى خودتان مى‌باشید.
مهم‌ترین رابطه‌اى که در زندگى مى‌توانید داشته باشید، رابطه با خودتان است.
خودتان را امتحان کنید. مواظب خودتان باشید. از مشکلات، غیرممکن‌ها و چیزهاى از دست داده نهراسید. خودتان و واقعیت‌هاى زندگى خودتان را بسازید.

دنیا مثل آینه است. انعکاس افکارى که فرد قویاً به آن‌ها اعتقاد دارد را به او باز مى‌گرداند. تفاوت‌ها در روش نگاه کردن به زندگى است

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...!
خوشحالم که میبینم بچه ها روز به روز به این قانون بیشتر پی میبرن...!
من که قبلا هم گفته بود! سالیان سال با این قانون زندگی میکردم! تو هر زمینه ای ازش استفاده میکردم!
حتی گاهی خیلی ها من رو مسخره میکردن یا میگفتن خوش شانس یا......!
بالاخره بعدها فهمیدم اون قانون همون قانون جاذبه بود...!
یکی از بارهایی که از این قانون استفاده کردم, چند مدت پیش بود! تو ماشین بودم! داشتم فکر میکردم! به یه مسئله ای که دوست داشتم اتفاق بیافته! ولی مشکل من خود اون مسئله نبود! بلکه خیلی مشکلات باید حل میشد, تا اون مسئله برایه من اتفاق بیافته! همونجا با خودم گفتم تا دو هفته دیگه به هدفم میرسم!!!!! بدون اینکه به چگونگی, یا چگونه برداشته شدن بقیه ی مشکلات مرتبط...!
خلاصه گذشت...! دقیقا بعد از دو هفته دیدم به همون چیزی که میخواستم رسیدم...!
همه ی مشکلات مرتبط یکی یکی برداشته شدن! و به اون هدفم رسیدم...............!
ما میتونیم!
به شرطی که باور داشته باشیم...!
به امید روزی که...!
یا حق...!

alisharapova

عضو جدید
با سلام به همه دوستان گلم
من تازه با این سایت اشنا شدم و همه 194 صفحه این تاپیک رو خوندم واقعا دمتون گرم خیلی انرژی مثبت گرفتم.راستش من فیلم راز رو پارسال تابستان دیدم ولی با دید یک فیلم که بعدشم به کل فراموشم شد نمیدونم چند روز پیش چه اتفاقی افتاد که سر از این سایت در اوردم و همه ی 194 صفحه این سایت رو خوندم دوباره فیلم راز رو دیدم و کتابی که تو سایت بود رو هم خوندم.دوستان الان ایمان مطلق به نیروی جاذبه دارم یعنی همین دیروز تستش کردم کاملا جواب داد من راستش بعد از این که اطلاعات کاملی در مورد نیروی جاذبه به دست اوردم تصمیم گرفتم تو یه کار کوچیک که نتیجش زود دیده میشه این قانون رو تست کنم.موضوع از این قراره
من 2 روز پیش می خواستم به یکی از شلوغترین خیابونای شهرمون برم که اصلا تو اون موقع از روز امکان پیدا کردن جای پارک در حد 0 بود من استارت ماشین رو زدم وسطای مسیر ماشین رو کنار خیابون نگه داشتم چشامو بستم به خودم گفتم الان به اون خیابون که رسیدم دقیقا باید جلوی کتابفروشی که کار دارم برام جای پارک باشه تصویرشو دیدم و احساس کردم و مطمئن بودم این اتفاق میوفته بعدش صدای موزیک رو بردم بالا و مثل سابق به مسیرم ادامه دادم دوستان باورتون شاید نشه ولی وقتی رسیدم جلوی اون کتابفروشی دقیقا تو 1 متری من یه پیکان از پارک در امد و من سریع رفتم جاش و دقیقا جلوی کتابفروشی پارک کردم تا نیم ساعت پشت فرمون خشکم زده بود اصلا مخم هنگ کرده بود چون هر موقع تو این خیابون کار داشتم شاید 10 دور می چرخیدم تا جای پارک پیدا میکردم دوستان من ایمان کامل به این قانون دارم و از امروز این قانون رو بصورت جدی تو زندگیم جا میدم.از خدای مهربونم و خشگلم ممنونم که به من این راز رو نشون داد و شما دوستای گلم که بهم ایمان دادید که میشه .امیدوارم من رو هم به عنوان عضو کوچیکی از این باشگاه قبول کنید و دوستان خوبی برای هم باشیم.
با تشکر

آخرین ویرایش:

alisharapova

عضو جدید
دوستان عزیز من چندتا سوال دارم که برام مبهم هستش لطفا دقیقا به این سوالات پاسخ بدید دمتون گرم
1-ایا با استفاده از قانون جاذبه میشه همسر ایندمون رو همون طور که دوست داریم جذب کنیم از همه نظر(خوشگلی-از نظر اندام-خصوصیات فردی و.......)
منظورم اینه که ایا مثلا اگه عکس یه دختری که از همه نظر با اون چیزی که من دوست دارم همسرم باشه رو بزارم جلوی چشمم هر روز ببینم و احساسش کنم ایا امکان داره همونی باشه که من خواستم؟
2-ایا با استفاده از این قانون میشه قد و وزن و کلا خوش تیپی رو برای خودمون جذب کنیم؟
3-ایا مثلا تعداد ارزوهامون باید محدود باشه؟شاید من 20تا ارزو داشته باشم چطور رو همشون هر روز تمرکز کنم؟
4-ایا این قانون معجزه هم میکنه ؟مثلا فرصت کمی برای یه کار داشته باشم ولی بدونم موفق میشم حتما از تو این مدت تلاشمو بکنم ایا واقعا کمکم میکنه ؟
5-ایا از این قانون میتونیم برای جذب چیزهای منفی هم استفاده کنیم؟(منفی=هوس)
دوستان من خودم از این کارای که مربوط به هوس میشه اصلا خوشم نمیاد ولی کلا میخوام با قانون جاذبه اشنا بشم که این سوالات رو میپرسم.
با تشکر از دوستان گلم

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوشحالم که به اینجا تشریف آوردید
و از اینکه با اطمینان شروع کردید
به قول فشفشه عزیز
درود بر شما
خب بعد از خوش آمد گویی
خرسندم که بهتون بگم شما به هر چی که دلتون بخواد میتونید برسید هر چیزی که لیست کردید
ولی در مورد هوس یا چیزای منفی
اگر توی راز دقت کرده باشید
فرکانسهای منفی صدها برابر ضعیف تر از فرکانسهای مثبت هستند
و ما هم تاکیدمون بر اینه که استفاده درست و حسابی از راز بکنیم
وگرنه هر کسی هر چیزی بخواد میتونه بهش برسه و اینجاست که تفاوت آدما مشخص میشه
اینجاست که مختار بودن انسان ثابت میشه
پس سعی کنید با آرزوهای زیبا پیش برید
در مورد وضعیت جسمی هم کاملا این قانون صادقه خودم تجربه کردم
توپههههههههههههه
ثروتمند و شاد باشید

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
جرج الیوت:
"هیچ گاه برای تبدیل شدن به آن فردی که می خواهید، دیر نیست."

سلام دوست عزيز... ممنون از جملات قشنگت
خوش اومدي به جمع ما :gol:

من تازه با این سایت اشنا شدم و همه 194 صفحه این تاپیک رو خوندم واقعا دمتون گرم خیلی انرژی مثبت گرفتم.راستش من فیلم راز رو پارسال تابستان دیدم ولی با دید یک فیلم که بعدشم به کل فراموشم شد نمیدونم چند روز پیش چه اتفاقی افتاد که سر از این سایت در اوردم و همه ی 194 صفحه این سایت رو خوندم دوباره فیلم راز رو دیدم و کتابی که تو سایت بود رو هم خوندم.دوستان الان ایمان مطلق به نیروی جاذبه دارم یعنی همین دیروز تستش کردم کاملا جواب داد من راستش بعد از این که اطلاعات کاملی در مورد نیروی جاذبه به دست اوردم تصمیم گرفتم تو یه کار کوچیک که نتیجش زود دیده میشه این قانون رو تست کنم.موضوع از این قراره
من 2 روز پیش می خواستم به یکی از شلوغترین خیابونای شهرمون برم که اصلا تو اون موقع از روز امکان پیدا کردن جای پارک در حد 0 بود من استارت ماشین رو زدم وسطای مسیر ماشین رو کنار خیابون نگه داشتم چشامو بستم به خودم گفتم الان به اون خیابون که رسیدم دقیقا باید جلوی کتابفروشی که کار دارم برام جای پارک باشه تصویرشو دیدم و احساس کردم و مطمئن بودم این اتفاق میوفته بعدش صدای موزیک رو بردم بالا و مثل سابق به مسیرم ادامه دادم دوستان باورتون شاید نشه ولی وقتی رسیدم جلوی اون کتابفروشی دقیقا تو 1 متری من یه پیکان از پارک در امد و من سریع رفتم جاش و دقیقا جلوی کتابفروشی پارک کردم تا نیم ساعت پشت فرمون خشکم زده بود اصلا مخم هنگ کرده بود چون هر موقع تو این خیابون کار داشتم شاید 10 دور می چرخیدم تا جای پارک پیدا میکردم دوستان من ایمان کامل به این قانون دارم و از امروز این قانون رو بصورت جدی تو زندگیم جا میدم.از خدای مهربونم و خشگلم ممنونم که به من این راز رو نشون داد و شما دوستای گلم که بهم ایمان دادید که میشه .امیدوارم من رو هم به عنوان عضو کوچیکی از این باشگاه قبول کنید و دوستان خوبی برای هم باشیم.
با تشکر

سلام
خوش اومديد.... خيلي خوشحالم كه يه انرژيه مثبت ديگه به جمعمون اضافه شد...
موفق باشيد.... :gol:

alisharapova

عضو جدید
خیلی خوشحالم که به اینجا تشریف آوردید

و از اینکه با اطمینان شروع کردید
به قول فشفشه عزیز
درود بر شما
خب بعد از خوش آمد گویی
خرسندم که بهتون بگم شما به هر چی که دلتون بخواد میتونید برسید هر چیزی که لیست کردید
ولی در مورد هوس یا چیزای منفی
اگر توی راز دقت کرده باشید
فرکانسهای منفی صدها برابر ضعیف تر از فرکانسهای مثبت هستند
و ما هم تاکیدمون بر اینه که استفاده درست و حسابی از راز بکنیم
وگرنه هر کسی هر چیزی بخواد میتونه بهش برسه و اینجاست که تفاوت آدما مشخص میشه
اینجاست که مختار بودن انسان ثابت میشه
پس سعی کنید با آرزوهای زیبا پیش برید
در مورد وضعیت جسمی هم کاملا این قانون صادقه خودم تجربه کردم
توپههههههههههههه
ثروتمند و شاد باشید
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون
اما در کتاب راز نوشته بود که مری دایموند با یک مدیر هنری ملاقات میکنه که اون خیلی علاقه داشته هفته با چندتا زن ملاقات کنه ولی نمی دونسته چطور که مری دایموند اونو راهنمایی میکنه چطور درخواست کنه و بعد از مدتی میبینه که اون مدیر هنری هفته با چندتا زن ملاقات داره منظورم این بود که ایا واقعا با استفاده از این قانون میشه اینقدر جذاب شد که همه بسوی ما جذب بشن ؟
و اینکه ایا یعنی با استفاده از این قانون جذب یعنی میشه مثلا 10سانتی متر قدمونو بلند کنیم یا خوش تیپ تر بشیم و جذاب تر ؟
با تشکر

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز من چندتا سوال دارم که برام مبهم هستش لطفا دقیقا به این سوالات پاسخ بدید دمتون گرم
1-ایا با استفاده از قانون جاذبه میشه همسر ایندمون رو همون طور که دوست داریم جذب کنیم از همه نظر(خوشگلی-از نظر اندام-خصوصیات فردی و.......)
منظورم اینه که ایا مثلا اگه عکس یه دختری که از همه نظر با اون چیزی که من دوست دارم همسرم باشه رو بزارم جلوی چشمم هر روز ببینم و احساسش کنم ایا امکان داره همونی باشه که من خواستم؟
2-ایا با استفاده از این قانون میشه قد و وزن و کلا خوش تیپی رو برای خودمون جذب کنیم؟
3-ایا مثلا تعداد ارزوهامون باید محدود باشه؟شاید من 20تا ارزو داشته باشم چطور رو همشون هر روز تمرکز کنم؟
4-ایا این قانون معجزه هم میکنه ؟مثلا فرصت کمی برای یه کار داشته باشم ولی بدونم موفق میشم حتما از تو این مدت تلاشمو بکنم ایا واقعا کمکم میکنه ؟
5-ایا از این قانون میتونیم برای جذب چیزهای منفی هم استفاده کنیم؟(منفی=هوس)
دوستان من خودم از این کارای که مربوط به هوس میشه اصلا خوشم نمیاد ولی کلا میخوام با قانون جاذبه اشنا بشم که این سوالات رو میپرسم.
با تشکر از دوستان گلم
1- در مورد اين بايد بگم كه من خودم بارها و بارها معجزاتش رو ديدم... يه پسري رو ميشناسم كه خيلي منفي بود.... خيلي صحبت كرديم در مورد راز و تقريبا از اتفاقايي كه برام افتاده بود براش گفتم.... كم كم ايمان آورد و هميشه ميگفتم از اينكه تنهايي گلايه نكن و تو كسي رو كه ميخواي (البته كسي رو نميخواست، هميشه يه مشخصاتي توي ذهنش بود) رو تصوير سازي كن و باور كن اونو به زودي بدست مياري... اولا باور نميكرد... تا اينكه همين 2-3روز پيش به دختر مورد علا‌قه‌اش رسيد... :surprised:
با اين روش ميشه حتي ميشه همسر مورد علاقه رو انتخاب كرد.... البته اين يه نمونه بود.... من بارها ديدم معجزاتشو....
2- بله در مورد ظاهر هم شدنيه....
3- هيچ محدوديتي وجود نداره.... فقط يه چيز يادتون باشه.... هميشه مثلا حدود 5تا از چيزايي كه مهم تر هستنو واجب تر رو انتخاب كنيد و روشون تمركز كنيد... اينطوري انرژيه خيلي بيشتري از شما به هر كدوم از خواسته‌هاتون ميرسه..... وقتي تعداد خواسته ها بيشتر بشه.... اين انرژيه شما بايد بين همشون تقسيم بشه.... مسلماً انرژيه كمتري نسبت به وقتي كه خواسته‌هاتون كمه بهشون ميرسه.....
4- اين قانون تماماً معجزه هستش.... تنها در يه مواردي تلاش هم نيازه.... مثلا نميشه هيچي درس نخوند و رفت به اميد قانون جذب كنكور داد كه قبول بشيم.... اما ميشه رتبه رو با يه تصوير سازيه خيلي خوب تغيير داد.....
5- همونطوري كه دوست خوبمونم گفتن، ما از اين روش داريم استفاده ميكنيم تا چيزاي خوب رو بدست بياريم.... پس حيف نيس تا چيزاي قشنگ هستن به منفي‌ها رو بياريم؟ (البته كه منفي‌ها هم توي اين روش بدست آوردنين! ولي خب ما دنبال مثبت ها هستيم )
اميدوارم تونسته باشم جوابتون رو داده باشم... موفق باشيد.... :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون
اما در کتاب راز نوشته بود که مری دایموند با یک مدیر هنری ملاقات میکنه که اون خیلی علاقه داشته هفته با چندتا زن ملاقات کنه ولی نمی دونسته چطور که مری دایموند اونو راهنمایی میکنه چطور درخواست کنه و بعد از مدتی میبینه که اون مدیر هنری هفته با چندتا زن ملاقات داره منظورم این بود که ایا واقعا با استفاده از این قانون میشه اینقدر جذاب شد که همه بسوی ما جذب بشن ؟
و اینکه ایا یعنی با استفاده از این قانون جذب یعنی میشه مثلا 10سانتی متر قدمونو بلند کنیم یا خوش تیپ تر بشیم و جذاب تر ؟
با تشکر
بله دوست عزيز
در مورد جذابيت هم صادقه.... مطمئناً اين هم دست يافتنيه..... :gol:

felorina

عضو جدید
سلام دوست عزیز در این زمینه کتابهای زیادی هست ازجمله کتاب پرفروش راز البته اینم بگم من امثال این کتابها رو خوندم و میگم که تمام این حرفها تلقینی به خود درون ما است پس هرموقع که بگی اه این چه اتفاقی بود اه چرا اینجور شد با عث و بانی خودمونیم این کتابها به ما نشون میدن هر اتفاقی که بیفته برامون شادی غم و... هرکدوم حکمتی درش هست و اگه به همون اتفاق بد درست و عاقلانه بیندیشیم پی به چیزهایی میبریم که باورش رو هرگز نمیتونستیم بکنیم . من بهت توصیه میکنم از همین حالا انرژی مثبت رو به خودتن بدی یا صبح که سر کارت داشتی میرفتی بگی به به چه روز خوبی امروز بهترین اتفاقات زندگیم میفته که من رو خوشحال میکنه و.... با فکر و انرژی مثبت به زندگی ادامه بده دیگه نیازی به این کتابها نداری البته خوندنشون خوبه و بار علمی تو بالا میبره و خیلی چیزها رو یا د میگیری. کتاب نکته های کوچک زندگی هم عالیه . یا حق

maral22

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میشه یکی یه اطلاعات کامل بده در مورد این قانون
چند صفحه رو خوندم خیلی علاقه مند شدم
از کجا باید شروع کنم؟
سلام دوست عزیزم حضورت رو به اینجا خوشامد می گم:gol:
نیاز نیست از جای به خصوصی شروع کنی!از همین الان از تمام چیزایی که آرزوش رو داری یه لیست تهیه کن و اولویت بندی کن بر حسب درجه اهمیتی که برات دارن ،بعد خودت رو در موقعیتی تصور کن که به اون آرزوت رسیدی،البته سعی کن تمام جزئیات اون هدف یا آرزوت رو در تصویر ذهنیت قرار بدی،البته اوایل یه مقدار تمرکز کردن و دور کردن افکار منفی (از جمله نرسیدن بهش و....)ممکنه سخت باشه ولی با ممارست وتمرین امکان پذیره!غیر ممکن نیست!!!!!!!!!!!
با آرزوی برآورده شدن تمام آرزوهای قشنگت:gol::gol::gol::gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز یکی برای من باور رو توضیح بده ؟چیه چطور باید یه چیزی رو از ته دل باور داشته باشیم؟

باور يعني اينكه الان حس كني كه به خواستت رسيدي... انقد بايد تمرين كني تا بتوني به اين حس برسي....
چيزي رو كه ميخواي داشته باشي، هر روز اول يه تصوير سازي كن كه داريش.... با تمام خصوصياتش.... بعد بايد باور كني كه الان بدستش آوردي.... و اين تنهااز طريق تمرين ميسر ميشه....
نااميدي هم اصلا معني نداره..... اولاش شايد كمي سخت باشه.. اما بعد چند روز همه چيز آسون ميشه ..... بعدشم يه اتفاقايي ميفته كه باور نميكني! :surprised:
باور يه جورايي توي فرهنگ ما همون توكل هستش.... وقتي توي مسئله‌اي به خدا توكل ميكني، يعني اينكه مطمئني كه اون مسئله برات به خوبي اتفاق ميفته.... چون به خدا شك نداري.... به لطفش.... به قدرتش.... پس خيلي راحت توكل ميكني، و اين باور برات بوجود مياد كه به خواستت ميرسي.... :gol:

m2002k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میشه یکی یه اطلاعات کامل بده در مورد این قانون
چند صفحه رو خوندم خیلی علاقه مند شدم
از کجا باید شروع کنم؟

در واقع اين قانون يكي از قدرت‌هاي انسانها هستش..... اينكه به هرچي كه بخوان ميتونن به سادگيه دست پيدا كنن.... اينكه هيچ چيزي توي دنيا نيس كه انسا‌ن‌ها از انجامش ناتوان باشند.... خداوند قدرتي به انسانها داده كه به هيچ موجودي نداده..... واسه همينه كه اشرف‌مخلوقاته!...
اول خواسته‌هاتونو رو بنويسيد.... نوشتن توي اين روش، خيلي موثر و مفيده.... اگه تنها بهشون فكر كني، چون ذهن ما در روز درگير خيلي از مسائل هستش، خواسته‌هامون در كنار مسائل ديگه تقريبا گم ميشن... پس بهتره كه اول روي كاغذ بياريمشون....
در كنار اينكه مشخص كردي كه چه خواسته اي داري، حالا نوبت تصوير سازيه.... يه تصوير سازيه خيلي واضح و عالي.... طوري كه انگار همين الان داره اون اتفاق برات ميفته.... همه‌ي اون احساساتي رو كه لحظه‌ي رسيدن به خواستت ممكنه بهت دست بده، موقع تصوير سازي بايد داشته باشي... و مرحله‌اي كه خيلي مهم هستش توي اين روش، باور هست.... اينكه مطمئن باشي كه به خواستت ميرسي.... هيچ شك و نااميدي به خودت راه نديدي.....

براي خواسته‌هاي بزرگ و اونايي كه تقريبا فك ميكني كه محاله بدستشون بياري، اصلا نااميدي به خودت راه نده! چون هيچ غير ممكن و محالي توي اين روش نيس!!!! همه چيز ممكنه...
به خدا توكل كن، ايمانت رو بالاتر ببر..... به خواسته‌هات فكر كن و باور كن كه بدستشون مياري.... يه تصوير سازيه خيلي عالي (با تمامي خصوصياتي كه ميخواي!) .... بعد ميبيني كه چه ساده به دستش مياري....
اصلا هم فكر نكن كه از چه راهي به دستش مياري.... اينكه تو تعيين كني از چه راهي به خواستت برسي كاملا اشتباهه، و باعث ميشه كه يا خيلي دير به خواستت برسي يا نرسي... چون تو تنها حق داري كه از كاتالوگي كه روبروته، انتخاب كني، و اگر روشي معين كني كار خودت سخت ميشه....كائنات خودشون ميگردن و بهترين و كوتاه‌ترين روش رو براي رسيدن به خواستت پيدا ميكنن..... اگه تو مشخص كني از چه راهي، كار كائنات سخت ميشه.... و ممكنه از روش تو رسيدن به خواستت خيلييييي دشوارتر باشه.....
پس تنها بخواه :gol:

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز یکی برای من باور رو توضیح بده ؟چیه چطور باید یه چیزی رو از ته دل باور داشته باشیم؟

سلام دوست عزیز
میدونی باور بیشتر یعنی اینکه واقعا چیزیرو بخوای و یا بخوای اتفاقی بیفته حتی اون ته ته دلت هم نسبت به رخ دادن اون مساله شک نکنی.مثلا باور داشته باشی که جایگاهه خیلی خوبی بین اطرافیانت داری ولی شک نکنی به این مساله.
m2002k عزیز درست میگه این iهمون توکل داشتنه
بعضی وقتا ما با اینکه خیلی دوست داریم به چیزی برسیم اما مدام از نرسدن بهش میترسیم اگه این نباشه یعنی داشتن یه باور عمیق برای رسیدن به هدف یعنی به خودت میگی تحت هر شرایطی من میرسم به هدفم

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگي خوبين خوب امتحانا تموم شد حالا کي به آرزوش رسيده؟اميدوارم همتون خوشبخت باشيد
الهي آمين
خدا خيلي بزرگه

سلام دوست گل
ایشالا که خوش و موفق هستی
:Dآخ از امتحانا گفتی که ما تازه داره گریبانمون رو میگیره ایشالا تا اینجا هرکس امتحان داده خوب بوده باشه وهرکس در انتظار امتحاناست خوب نتیجه بگیره...
;)من یکی که به آرزوهای کوچیکم رسیدم اما یکی از بزرگاش رو با کمک خدای بزرگ ایشالا ساله دیگه میرسم شماها هم واسم دعا کنین:redface:
خدا جون ایشالا که همه دوستام مخصوصا دوستای گل اینجا به آرزوهاشون برسن:gol:

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر

راستی دوست عزیز منم ورودتونرو به سایت خوشامد میگم و خیلی خوشحلم که به این قانون اعتقاد دارین و از این تاپیک انرژی مثبت گرفتین:gol:
تو یک پستتون از معجزه تو یه لحظه گفتین که این اتفاق میفته یا نه...؟
راستش دقیقا دیروز واسه من اتفاقی افتاد که شاید به جرات بتونم بگم واسه من یه معجزه بود چون اگه تو همون فاصله چند ثانیه ای شخصیرو نمیدیدم شاید اتفاقی می افتاد که حالا حالا ها باید جواب پس میدادم در یک لحظه فقط به این فکر کردم که خدایا اونجا فلان شخصی باشه که بشناسم و فقط با گردش نگاهم یه آشنا دیدم درصورتی که احتمالش صفر بود(خب اینم میتونه یه جور معجزه باشه)