یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

*anis*

عضو جدید
خدایا من اگر بد کنم تورا بنده دیگر بسیار است تو اگر با من مدارا نکنی مرا خدایی دیگر کجاست؟؟؟؟

در اندیشه آنچه کرده ای مباش، در اندیشه آنچه نکرده ای باش.
خوشبختی به سراغ کسی می رود که فرصت اندیشه درباره بدبختی را ندارد.
در اندرون خویش بیشتر تفکر کنیم که کدامیم؟چراییم؟کجاییم؟ و به چه راهیم؟
وبدانیم که رمز حیات ما پاسخ به این پرسشهاست.اگر جواب را پیدا کنیم ،زندگی زیباتر و آسانتر از حال خواهد بود.

تبسم بدون اینکه دهنده اش را فقیر کند گیرنده اش را ثروتمند می کند

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]بگذار هر روز ؛ رویایی باشد در دست .
بگذار هر روز ؛ عشقی باشد در دل .
بگذار هر روز ؛ دلیلی باشد برای زندگی.

بجای ان که فرصت ها را تغیییر دهید.بهتر است از فرصت ها برای تغییر استفاده کنی

[SIZE=+0]بخشش با عظمت ترین شکل تلافی کردن است[/SIZE]
[SIZE=+0][/SIZE]
[SIZE=+0]مستقل بودن به معنای عدم تکیه بر عذر و بهانه است[/SIZE]
[/FONT]

alireza1361

عضو جدید
واسه منم دعا کنین و انرژی +++ بفرستین!!!

واسه منم دعا کنین و انرژی +++ بفرستین!!!

من یک پیشنهادی دارم دوستان. هر کسی یکی از بزرگ ترین ارزوهاشو بگه و ما به هر کس انرژی و روحیه ی + بدیم تا به هدفش برسه و نتایج کار می تونه برای هممون امیدوار کننده باشه. نظر شما چیه؟;)

سلام صدف خانم احوال شما؟
منم انرژی مثبت میخوام. دوست دارم که در آزمون دانشگاه قبول بشم. از شما و بقیه و دوستان میخوام که برای من انرژی ++++++++ بفرستین. مرسی از لطفتون.

*anis*

عضو جدید
سلام صدف خانم احوال شما؟
منم انرژی مثبت میخوام. دوست دارم که در آزمون دانشگاه قبول بشم. از شما و بقیه و دوستان میخوام که برای من انرژی ++++++++ بفرستین. مرسی از لطفتون.

اول بايد خواستت رو با تمام جزئياتش مشخص كني واسه خودت و كائنات . رشته اي كه دوست داري قبول شي و شهر و نام دانشگاه . همه و همه . بعد گاهي هم اونو تصور كن . خودتو كه قبول شديو داري ميري واسه ثبت نام . اگه اين كارا رو كني و باور داشته باشي حتما قبول ميشي (چون افكار تبديل مشين به اجسام) .راستي اگه تونستي عكساي اون دانشگاه رو هم پيدا كن و بزن تو اتاقت . موفق باشي

آرامش زندگي

عضو جدید
سلام مجدد بعد از مدت مديدي دوري از دوستان گلم

سلام مجدد بعد از مدت مديدي دوري از دوستان گلم

دوستان گلم سلام
من برگشتم با يه خبر داغ:
:thumbsup2:دختر گل ما شب تولد مامانش، سالروز ازدواج مامان و باباش و روز تولد خالش دنيا اومد. دقيقا 30/10/ 87 ساعت 30/10 . :thumbsup2:
شايد باورتون نشه كه چقدر فقط تماشا كردنش لذت داره چه برسه به حرف زدن باهاش و .... دوران بارداري بسيار سختي داشتم ولي به سختيش مي‌ارزيد.
دوستان گلم كمي سرم شلوغه گر چه فعلا در مرخصي زايمان هستم ولي واقعا وقت زيادي ندارم.
خوشحالم كه بعد از حدود 2 ماه تونستم دوباره به سايت بيام و دوستاي خوبم رو ببينم.

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تاحالا کسی از شما دوستان بوده که بتونه با استفاده از این قانون چیز های غیر قابل تصوری رو بدست بیاره؟
تجربیاتی که داشتین منظورم هست ولی در یک حد بالاَ

سلام! بله دوست عزیز!
من خیلی از چیزایی که بهش رسیدم, از همین طریق بوده!
مثلا قبولیم تو دانشگاه! با اینکه از همه ی دوستانم, کمتر زحمت کشدیم! (یه جورایی, اصلا زحمت نکشیدم!) ولی به همه میگفتم, چون امید به قبولی دارم, پس قبول میشم!
(این قضیه واسه ی 6 یا 7 ساله پیشه!!) ولی اونوقتا به این شکل, این قانون رو نمیشناختم!
خوب! الآن هم تو روز مره, خیلی استفاده میکنم!
همه ی کارها و امور به دست من میچرخه!
و همه چیز از من پیروی میکنه!
حتی ویروس ها و بیماری ها هم وارد بدن من نمیشن! ...!:whistle:

:w18:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام صدف خانم احوال شما؟

تو مگه قراره قبول نشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
من از الآن دارم, فکر میکنم, که شیرینیه قبولیت رو چجوری, و کجا بخورم!:whistle:
یه شام ردیف!:whistle: (یا یه کله پاچه ی خوشمزه!:heart:)
پس بریم دیگه!:whistle:

buddy

کاربر بیش فعال
سلام
تاحالا کسی از شما دوستان بوده که بتونه با استفاده از این قانون چیز های غیر قابل تصوری رو بدست بیاره؟

آره زندگيو :heart:
با نيرويي كه از خداي خودم دريافت ميكنم بر دنيا حكومت ميكنم همه چيز ازم فرمانبردارند;)

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام سلام صد تا سلام دودورود دورود دود
سلام بچه ها خوبين. من كجا بودم تا حالا؟؟؟؟؟
فشفشه جون تو چند سالته خواهر؟

خواهر؟؟؟:surprised:
هزار بار گفتم بیاین خودتونو معرفی کنید...:cry:
چرا من فکر میکردم برادره...:biggrin:

اینم سخنرانی های دکتر آزمندیان. دانلود کنین حجمش کمه. من الان دارم دانلود می کنم. ;););););););)

http://persia24.blogfa.com/post-93.aspx

مرسی صدف جون.کارت عالیه!!;)
خدایا من الان احساس انرژی فوق العاده و خوبی دارم. خدابا ازت می خوام این انرژی +++++++ رو به همه دوستام توی گروهمون منقل کنی و همه رو از رحمت خودت بهره مند کنی.
بچه ها راستی alone کجاست؟

سلام سیمایی خوبی؟؟
بابایی سرش شلوغه اخر سالی...داره حساب کتاب می کنه...:w10:

سلام

خب بچه ها!!
نمی خواین از جذبیاتتون بگین!!!
زود باشید ببینم!!:w26:

دوستان گلم سلام
من برگشتم با يه خبر داغ:
:thumbsup2:دختر گل ما شب تولد مامانش، سالروز ازدواج مامان و باباش و روز تولد خالش دنيا اومد. دقيقا 30/10/ 87 ساعت 30/10 . :thumbsup2:
شايد باورتون نشه كه چقدر فقط تماشا كردنش لذت داره چه برسه به حرف زدن باهاش و .... دوران بارداري بسيار سختي داشتم ولي به سختيش مي‌ارزيد.
دوستان گلم كمي سرم شلوغه گر چه فعلا در مرخصي زايمان هستم ولي واقعا وقت زيادي ندارم.

مبارکه مامان جونی!!!:w23:
الهی قربونش برم...عسله!!
اسمش چیه؟؟
شیرینی ما فراموش نشه!!!
دلم خیلی تنگ شده بود برات آرامش جون!!
بیا که یک جشن مفصل باید بگیریم براش!!:w32:
راستی منم می خوام خالش باشم!!
ببینم بعد آرتینو دختر گل آرامش جون نوبت کیه؟؟؟:w17:
نکنه دارید نی نی جذب میکنید؟؟
:w15:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
تبریک!

تبریک!

اینم یه هدیه ی ناقابل به آرامش عزیز و کوچولوی قشنگش!

sadafff

عضو جدید
سلام صدف خانم احوال شما؟

وقتی که واقعا می خوای قبول شی پس به هدفت میرسی. ما که همه باور داریم که تو قبولی خودتم شک نکن. اگه قبول نشدی من اسمم و عوض می کنم. به قول معروف برو جلو تو ما پششتیم.:D
پس فعلا دو تا شیرینی افتادیم. یکی واسه کوچولوی آرامش زندگی یکی هم واسه قبولیه alireza 1361. ;):biggrin:

sadafff

عضو جدید
:gol:
دوستان گلم سلام
من برگشتم با يه خبر داغ:

تبریک می گم. :gol::gol:این گل ها هم واسه دخترت :gol::gol:. شیرینی یادت نره;):D

alireza1361

عضو جدید
تو مگه قراره قبول نشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
من از الآن دارم, فکر میکنم, که شیرینیه قبولیت رو چجوری, و کجا بخورم!:whistle:
یه شام ردیف!:whistle: (یا یه کله پاچه ی خوشمزه!:heart:)
پس بریم دیگه!:whistle:

سلام omm!d جون.
نه بابا! اما شما دعا بکنین همه چی ردیفه :)
یه وقتی از افعال معکوس استفاده نکنینااااااااا!!!! ترسم از این بود فقط!!! :biggrin:

آخرین ویرایش:

alireza1361

عضو جدید
وقتی که واقعا می خوای قبول شی پس به هدفت میرسی. ما که همه باور داریم که تو قبولی خودتم شک نکن. اگه قبول نشدی من اسمم و عوض می کنم. به قول معروف برو جلو تو ما پششتیم.:D
پس فعلا دو تا شیرینی افتادیم. یکی واسه کوچولوی آرامش زندگی یکی هم واسه قبولیه alireza 1361. ;):biggrin:

سلام صدف جان
واقعا مرسی از این همه انرژی.
ما در همه حال در خدمتیم. :D شیرینی مشروط به هیچی نیست چرا که دوستان عسلی مثل شما دارم. :biggrin:
واقعا واسه من قبول شدن تو دانشگاه ارزشش به مراتب کمتر از داشتن دوستای خوبی مثه شماهاست. همین که میبینم اینجا همه از موفق شدن دوستشون خوشحال میشن واسه من به اندازه صد تا قبولی ارزش داره. خیلی از همتون ممنونم. :heart::gol:

seeemesooo

عضو جدید
يه سوال
ميگن
چهارشنبه يكي پول گم ميكند، يكي پول پيدا ميكند
يا
تيره بختي يكي ماية نيكبختي ديگريست
اگه آرزوي آدم با خواستن تامين بشه
حقوق ديگران پايمال نميشه
؟

sadafff

عضو جدید
يه سوال
ميگن
چهارشنبه يكي پول گم ميكند، يكي پول پيدا ميكند
يا
تيره بختي يكي ماية نيكبختي ديگريست
اگه آرزوي آدم با خواستن تامين بشه
حقوق ديگران پايمال نميشه
؟

نه. تو راز میگه که به اندازه ی همه، همه چی وجود داره. همه می تونن ثروتمند باشند، سلامت باشن، خوشبخت باشن و ... . فقط شاید ذهن محدود ما انسان ها این موضوع را تا الان درک نکرده بود. هر چیزی رو که ذهن ما در محدوده ی خودش جا بده یعنی می تونه وجود خارجی داشته باشه.;);)

seeemesooo

عضو جدید
نه. تو راز میگه که به اندازه ی همه، همه چی وجود داره. همه می تونن ثروتمند باشند، سلامت باشن، خوشبخت باشن و ... . فقط شاید ذهن محدود ما انسان ها این موضوع را تا الان درک نکرده بود. هر چیزی رو که ذهن ما در محدوده ی خودش جا بده یعنی می تونه وجود خارجی داشته باشه.;);)
من جاذبه رو تا حدي با نمونه هاي آماري قبول دارم
امايعني با اين روش فرق ما با ديگران اينه كه ماچهارشنبه ها دنبال پولي ميگرديم كه بقيه ميخواهند گم كنند
جامعه طبقات داره از 7 ميليارد نفرسه مليون نفر ميتونن ميليونر شوند
منابع طبيعي بيشتر جواب نميده
من دكترين خوشبختي در قناعت عمومي رو به واقعيت نزديك تر ميبينم
كه مبناي عرفانه
زياده خواهي عمومي منجر به فاجعه ميشه
براي تميزكردن هرچيزي يك چيز ديگر كثيف ميشود(اصول مورفي)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام به شما دوست بسیار عزیز
من از این قانون برای رسیدن به چیزهای غیر قابل تصور تا حالا استفاده نکردم ولی دارم در مورد یه موضوعی که شانس توش خیلی دخیله استفاده میکنم!
بازهم اگه نیاز بود براتون مینویسم
موفق باشید;)

sadafff

عضو جدید
منم یه سوال دارم. می گن کسایی که چند شخصیتی هستن، دیده شده که وقتی تغییر شخصیت میدن رنگ چشماشونم حتی تغییر می کنه. چون باور می کنن که شخص دیگه ای هستن در صورتی که همون شخص قبلی هستن. به نظر شما میشه با قدرت باور ما هم رنگ چشمون رو عوض کنیم؟ یا مثلا مدل فک و چونه رو؟ اگه این جوریه پس چرا نقص های صورت و بدن رو عمل می کنن؟ می گن توی هیپنوتیزم هر چی که به ضمیر ناخوداگاه بگن باور می کنه و همین باوره که باعث ایجاد تغییر میشه. چرا با هیپنوتیزم تغییرات رو در بدن و صورت ایجاد نمی کنن؟؟؟؟؟؟؟؟;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گلم سلام
من برگشتم با يه خبر داغ:

سلام و صد سلام و تبریک به دوست بسیار بسیار عزیزمان آرامش مهربان تاپیکمان
خیلی خوشحالم که در کنارمان هستید و امیدوارم که همیشه شاد خوش خبر باشید
قدمه نو رسیده مبارک امیدوارم قدمش برای شما و همسر عزیزتان خوش یمن باشد:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

sadafff

عضو جدید
سلام بر دوستان
با تغییر تمرکز فکر خود می توانید شادتر و خوشحال تر زندگی کنید.

من فکر می کنم که سیما جون خیلی روحیه ی خوبی داره. چون همه ی پست هاش سرشار از انرژیه. امیدوارم که همیشه انقدر پرانرژی باشی. یعنی باور دارم که همیشه همین طوری هستی. چون تمرکزت رو چیزهای مثبته. موفق باشی .;);) راستی شده تا حالا وارد یک جمعی بشین و احساس کسالت و خستگی و افسردگی بهتون دست بده؟ یا برعکس شاد و پرانرژی بشین؟ می گن دلیلش اینه که افراد تو اون محیط چه انرژی منعکس می کنن. مثلا اگر همشون از یک موضوعی ناراحت باشن ولی اصلا به روی خودشونم نیارن ما از طریق دریافت انرژی می تونیم بفهمیم که انرژی حاکم بر اون محیط مثبته یا منفی. ;)

seeemesooo

عضو جدید

سلام به شما دوست بسیار عزیز
من از این قانون برای رسیدن به چیزهای غیر قابل تصور تا حالا استفاده نکردم ولی دارم در مورد یه موضوعی که شانس توش خیلی دخیله استفاده میکنم!
بازهم اگه نیاز بود براتون مینویسم
موفق باشید;)
يعني random ها مثل لاتاري
اما عده اي در اين لاتاري بازنده اند
برنده بي بازنده وجود نداره
مگه همه با سهم خودشون احساس خوشبختي كنند
كه منابع طبيعي مقدار كمي را جواب گو است
مگر ديگران برايمان مهم نباشند
من هر چهار شنبه پول هاي را كه پيدا ميكنم درجاي اصليش
يعني صندوق خيرات مي اندازم

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
يعني random ها مثل لاتاري
اما عده اي در اين لاتاري بازنده اند
برنده بي بازنده وجود نداره
مگه همه با سهم خودشون احساس خوشبختي كنند
كه منابع طبيعي مقدار كمي را جواب گو است
مگر ديگران برايمان مهم نباشند
من هر چهار شنبه پول هاي را كه پيدا ميكنم درجاي اصليش
يعني صندوق خيرات مي اندازم

سلام بله کاملا درسته
خب بله چون این عده فقط خواستن تو لاتاری شرکت کنند نه بیشتر!!!
مخالفم شما چندتا قوانین رو با هم ادغام کردید!
کسی از زیاده خواهی حرفی نزده همه از خواسته های خودشون گفتن اگه انتخاب نکنی برات انتخاب میشه و متاسفانه همانند همان عده میشوی!
قرار نیست ما از منابع کشت کنیم که منابع هم به قدر بضاعت به ما بدهند !
به هیچ وجه کسی از پایمال کردن حق دیگران حرفی نزده!
حالا اگه من بگم به صندوق اعتقاد ندارم چه دفاعی از کاری انجام میدی داری ؟
موفق باشید:gol::gol::gol:

sadafff

عضو جدید
من جاذبه رو تا حدي با نمونه هاي آماري قبول دارم
امايعني با اين روش فرق ما با ديگران اينه كه ماچهارشنبه ها دنبال پولي ميگرديم كه بقيه ميخواهند گم كنند
جامعه طبقات داره از 7 ميليارد نفرسه مليون نفر ميتونن ميليونر شوند
منابع طبيعي بيشتر جواب نميده
من دكترين خوشبختي در قناعت عمومي رو به واقعيت نزديك تر ميبينم
كه مبناي عرفانه
زياده خواهي عمومي منجر به فاجعه ميشه
براي تميزكردن هرچيزي يك چيز ديگر كثيف ميشود(اصول مورفي)

به نظر من این حرف هم که از 7 ميليارد نفرسه مليون نفر ميتونن ميليونر شوند به دلیل ذهن محدود ماست. تو راز میگه هر چی که در ذهن ما وارد میشه می تونه به حقیقت تبدیل شه. یعنی مثلا کاهایی که دیوید کاپرفیلد و امثال اون انجام میدن. کسی قبل ار اون شاید حتی به این موضوع فکر نمی کرد که بخواد بدنش رو با اره برقی نصف کنه و دوباره مثل اولش بکنه. ولی وقتی تو ذهن دیوید کاپرفیلد این فکر ایجاد شد که این کارو بکنه، نگفت امکانش نیست. باور داشت که وقتی این فکر وارد ذهنش شده یعنی می تونه به حقیقت تبدیل بشه و فقط ایمانش رو قوی تر کرد و الان میبینیم که چه کارهایی انجام میده.;)

seeemesooo

عضو جدید
سلام بله کاملا درسته
خب بله چون این عده فقط خواستن تو لاتاری شرکت کنند نه بیشتر!!!
مخالفم شما چندتا قوانین رو با هم ادغام کردید!
کسی از زیاده خواهی حرفی نزده همه از خواسته های خودشون گفتن اگه انتخاب نکنی برات انتخاب میشه و متاسفانه همانند همان عده میشوی!
قرار نیست ما از منابع کشت کنیم که منابع هم به قدر بضاعت به ما بدهند !
به هیچ وجه کسی از پایمال کردن حق دیگران حرفی نزده!
حالا اگه من بگم به صندوق اعتقاد ندارم چه دفاعی از کاری انجام میدی داری ؟
موفق باشید:gol::gol::gol:
صندوق يه استعاره بود از رهائي از خواسته هايي كه اگر خوب توجه كنيم ميبينيم ضامن خوشبختي ما نيست
در لاتاري همه بازنده اند چون ذهن زياده طلب خواهان”بيشتر“ است و آنقدر بازي ميكند تا از برنده شدن بيزار شود چون تكراري شده و بخواهد كه ببازد چون برنده شدن را دوست دارد نه جايزه را پس طبق قانون مي بازد:gol::gol:

آخرین ویرایش:

seeemesooo

عضو جدید
به نظر من این حرف هم که از 7 ميليارد نفرسه مليون نفر ميتونن ميليونر شوند به دلیل ذهن محدود ماست. تو راز میگه هر چی که در ذهن ما وارد میشه می تونه به حقیقت تبدیل شه. یعنی مثلا کاهایی که دیوید کاپرفیلد و امثال اون انجام میدن. کسی قبل ار اون شاید حتی به این موضوع فکر نمی کرد که بخواد بدنش رو با اره برقی نصف کنه و دوباره مثل اولش بکنه. ولی وقتی تو ذهن دیوید کاپرفیلد این فکر ایجاد شد که این کارو بکنه، نگفت امکانش نیست. باور داشت که وقتی این فکر وارد ذهنش شده یعنی می تونه به حقیقت تبدیل بشه و فقط ایمانش رو قوی تر کرد و الان میبینیم که چه کارهایی انجام میده.;)
اگر همه توانائي انجام كارهاي دیوید کاپرفیلد را داشتند باز او آرزو مي كرد بدنش رو با اره برقی نصف کنه
دري گشته دردانه ناياب به هر خانه
ريگان همه چون گوهر گر بود يكي دانه
***my own***

آخرین ویرایش: