یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

loe kan

عضو جدید
آره عمل مي كنه ولي فك نمي كنم يه تبهكار انقد مثبت انديش باشه كه دنبال كسب اطلاعات در اين زمينه بره,به علاوه براي جذب روياهات نياز به تمركز و آرامش ذهني هست كه وجدان راحتم مي طلبه....

loe kan

عضو جدید
سلام منم به این اعتقاد دارم ولی نمیتونم این کارو بکنم ممنون میشم یکی که این کارو کرده منو هم راهنمایی کنه
وقتي يه چيزيو مي خواي قبل از اينكه بدستش بياري بايد فك كني كه بدستش آوردي.....
مثال:تو مي خواي خوشگل شي بايد هرجايي وارد ميشي احساس كني خوشگلترين فرد اون جمعي , هر قدمي كه رو زمين مي ذاري زمين به خودش مي باله......
امتحان كن ضرر نمي كني.............

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم به این اعتقاد دارم ولی نمیتونم این کارو بکنم ممنون میشم یکی که این کارو کرده منو هم راهنمایی کنه

سلام دوست عزیز خوب هستید؟
خب به نظرم دوستان همه نظرشون رو گفتن من هم میخوام نظرم رو بگم البته با اجازه
نزدیک 3 سال که با این قانون کم و بیش آشنا بودم ولی تو این زمان تمام مراحلش رو کامل نمی دونستم ولی با یه مقدار بیشتر جستجو کردن و دنبال کردن الان کامل تر شدم تو مسیر بودن 100% فکر کردن به موضوع خودت رو تو شرایطش قرار دادن و حس کردن و بودن در موقعیت اون زمان و ....
شما می تونید با خوندن از صحفه های ابتدایی بیشتر به یقین برسید .
موفق باشید.

sadafff

عضو جدید
من یه سوال دارم. :que:
میگن وقتی که یک چیزی رو از خدا می خواین، ایمان داشته باشید که خدا اون چیز رو بهتون در همون لحظه داده. ولی بعضی ها هم وقتی می بینن به خواستشون نمیرسن میگن قسمت نبوده. خب پس اگه بحث این باشه که قسمت باشه یا نباشه یا صلاح خدا باشه یا نباشه، ما چطوری می تونیم وقتی چیزی رو از خدا می خوایم ایمان داشته باشیم که بهمون داده؟ شاید صلاح نباشه خب :que:

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه سوال دارم. :que:
میگن وقتی که یک چیزی رو از خدا می خواین، ایمان داشته باشید که خدا اون چیز رو بهتون در همون لحظه داده. ولی بعضی ها هم وقتی می بینن به خواستشون نمیرسن میگن قسمت نبوده. خب پس اگه بحث این باشه که قسمت باشه یا نباشه یا صلاح خدا باشه یا نباشه، ما چطوری می تونیم وقتی چیزی رو از خدا می خوایم ایمان داشته باشیم که بهمون داده؟ شاید صلاح نباشه خب :que:
سلام صدف خانم گل،
به من بگو آيا کسي هست که چيزي رو بخواي که واسش خوب نباشه؟!:surprised:
خوب نمي خواي ديگه نه؟ حالا اگه من روش خواستنم رو عوض کنم.
نگم
" خدايا يه کاري کن من کنکور قبول بشم." يا " خدايا يه کاري کن من امروز تو اين مصاحبه شغلي قبول بشم. "
بگم
"در مسير مشيت الهي بهترين اتفاق ممکن براي من ميفته" يا "من بر سرزمين مقدس خويش گام نهاده ام جايي که همه چيز هميشه در حد کمال است. "
اين طوري خودت رو گرفتار نمي کني. مي سپري به خودش. خودشم که قربونش برم هميشه بهترين ترين رو برامون مي خواد. پس ديگه شکايتي نيست که چرا نشد!
(من به اين معتقدم که از کجا معلومه چيزي که ما مي خوايم بهترين چيزه برامون و ضرر و منفعتش به چه شکله.)

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان احتمالا میدونید که فردا همایش آقای حلت با موضوع انرژی مثبت برگزار میشه
من هم بلیط تهیه کردم میرم امیدوارم که شماهم باشید .
شاد پیروز و سربلند باشید;););)
سلام برادر فشفشه
کاش منم اونجا بودم.
من يه بار همايش حلت رو رفتم خوشم اومد جالب بود. چيزايي گفت که حالا مي فهمم دوران مشکلات من مي تونست با يادآوري اونا سريعتر سپري بشه و يا حتي اتفاق نيفته.
هرچيز تازه اي ياد گرفتي واسمون بگو. کاش ميشد صداشو ضبط کني واسمون بذاري اينجا.

sadafff

عضو جدید
احمد حلت در 17 بهمن 1341 در يكي از مناطق مركزي شهر تهران به دنيا آمد. در رشته رياضي و فيزيك فارغ التحصيل و جهت تحصيل در علوم روان شناسي وارد دانشگاه شد. پس ا ز آن در دانشگاه علامه طباطبايي رشته علوم ارتباطات و روزنامه ‌نگاري را به پايان برد. سپس موفق شد در ارديبهشت ماه 1384/ مي 2006 مدرك دكتراي روان‌شناسي باليني خود دريافت كند.او در سال 1368 براي اولين بار و به صورت رسمي به آموزش تكنيك‌هاي موفقيت در كنار آموزش تندخواني پرداخت. ايشان نام خود را به عنوان اولين ايراني آموزش دهنده راهكارهاي موفقيت در ايران و خاورميانه ثبت نمود، و تاكنون بيش از دو ميليون نفر تحت آموزش مستقيم تكنيك‌هاي موفقيت در كشور قرار گرفته‌اند. حلت در سال 1377 به انتشار مجله موفقيت پرداخت. مدير مسوول و صاحب امتياز ماهنامه موفقيت اينك رهبري تيم موفقيت ايران را عهده‌دار است. در اغلب شهرها و دانشگاه‌هاي مهم كشور به ارائه سمينارهايي تحت عناوين مختلفي كه در ادامه آمده، اقدام نمود. حلت همواره در فكر نوآوري و خلاقيت بوده و موسسه فرهنگي همه راز موفقيت نيز از جمله موسسات تحت سرپرستي ايشان با هدف گسترش فرهنگ مثبت‌نگري و موفقيت است. استاد حلت طرح جهاني دهكده موفقيت را در فروردين ماه 1380 به مردم خوب كشورمان هديه داد. او معتقد است روزي دهكده جهاني موفقيت به بزرگترين مركز تحقيقاتي جهان تبديل خواهد شد و البته اين حق مسلم ايرانيان است. استاد حلت بيش از 200 برنامه در شبكه جهاني جام جم ارائه نمود و در اين برنامه‌ها به ايرانيان ساكن كشورهاي مختلف جهان رازهاي كسب موفقيت و شادابي در زندگي را آموزش داد. او محبوبيت چشمگيري در اين برنامه‌ها پيدا كرد. تا جايي كه به عنوان كارشناس منتخب شبكه جهاني جام جم انتخاب شد. هدف اصلي استاد ترويج و اشاعه فرهنگ مثبت‌نگري در جامعه است. او معتقد است به راز بزرگ موفقيت و قدرت دست يافته و آن را با خلوص نيت در اختيار هم ميهنان عزيزش قرار مي‌دهد.

sadafff

عضو جدید
زندگی نامه ی رندی گیج نویسنده ی کتاب 37 راز موفقیت

زندگی نامه ی رندی گیج نویسنده ی کتاب 37 راز موفقیت

رندي گيج در خانواده اي ديده به جهان گشود که مادري تنها و بدون همسر ، با درآمدي بسيار ناچيز ، مسؤليت بزرگ کردن سه کودک را برعهده داشت. سالهاي کودکي رندي در فقر و فلاکت سپري شد... .زمانيکه او نوجواني بيش نبود ، در دام اعتياد به مواد مخدر والکل گرفتار شد. بنابراين مجبور شد هم براي مصرف خويش و هم براي کسب درآمد ، به فروش مواد مخدر روي آورد اما او با اين درآمد نيز نمي توانست مخارج خود را تأمين کند. پس به سمت جرم و جنايت کشيده شد. او در نتيجه اعمال خلاف از دبيرستان اخراج و نهايتاً در يک سرقت مسلحانه دستگير و روانه زندان شد . زمانيکه رندي در زندان به سر مي برد ، مردي به استعدادي ذاتي و نهاني در وجود او پي برد که تا کنون در شخص ديگري نديده بود او احساس کرد اگر رندي روش خود را در زندگي تغيير داده و در راه مثبت قدم بگذارد، مي تواند هر کاري را که اراده کند به بهترين نحو ممکن انجام دهد و انسان موفقي شود. ازاينرو رندي را از اين مطلب آگاه کرد که توانايي انجام کارهاي بسيار عظيمي را دارد . اين سخن تأثير بسيار زيادي بر ذهن رندي گذاشت و او را دگرگون ساخت . او شهامت و جرأتي مضاعف يافت و تصميم گرفت زندگي خود را از نو بسازد. زمانيکه از زندان آزاد شد ، دنيا در نظرش تغيير کرده بود. او تصميمش را گرفت تا آينده اي موفق براي خود بسازد. پس شروع به تلاش کرد: ازکارگري به عنوان ظرفشوي يک شيريني پزي آغاز کرد تا اکنون که به يک مولتي ميليونر تبديل شده است . اکنون زندگي او به اندازه اي خوب است که اکثر مردم حتي در رؤياهايشان نيز نمي توانند تصور کنند . او يک انسان مولتي ميليونر و در عين حال بسيار خيرخواه است و خدمات بشردوستانه بسيار زيادي در سراسر جهان انجام مي دهد. او در زندگي به تمام آرزوهايش دست يافته و اکنون تنها يک آرزو بيشتر ندارد : رموزي را که درباره موفقيت مي داند ، با مردم جهان در ميان بگذارد. رندي تصوير سلامتي است. او در 47 سالگي در بهترين وضعيت جسماني قرار دارد . گويي که يک جوان 25 ساله است.او سوار ماشين رؤيايي اش مي شود ، در خانه ي رؤيايي اش زندگي مي کند ، دو کمد بسيار بزرگ انباشته از لباسهاي گران قيمت طراحي شده توسط بزرگترين و مشهورترين طراحان ايتاليايي و فرانسوي دارد و ... . مردم به او لقب" ناپلئون هيل عصر جديد" داده اند - البته ناپلئون هيل هيچگاه نتوانست به درجه اي از موفقيت که رندي به آن رسيده است ، دست يابد ( نقل از " فورد سائکس " ) - رندي مؤلف پر فروشترين کتابهاي جهان نظير: 37راز موفقيت ، توانگري را بر خود پذيرا باشيد ، موفقيت ذهن ، 7 قانون معنوي موفقيت و 101 کليد براي موفقيت شما ، است که به زبانهاي: آلماني، اسپانيولي، روسي، چيني، هلندي، نروژي، پرتغالي، کره اي، چک، اندونزيايي، هندي ، اسلواک ، مقدوني و کروات ترجمه شده و جزو پر فروشترين کتابهاي سال در کشورهاي مختلف بوده است. اما بايد توجه داشته باشيد که رندي در يک چشم بر هم زدن ، به موفقيت در زندگي دست نيافته است . موفقيت او نتيجه سالها کار و تلاش سخت و مداوم است. او توانست بر ذهن نيمه هشيار خود تسلط يابد ؛ نقصهاي کار و نداشتن برنامه ريزي در زندگي را در خود کشف کرده و اين موانع را از ميان بردارد . براي مدت بيشتر از 15 سال است که رندي به مردم کمک مي کند تا محدوديت باورها و عقايد خود را از بين برده و آنها را تبديل به باورهايي عميق و قدرتمند کنند تا به آرزوهاي خود دست يابند . تجربيات سازنده رندي در مورد غلبه بر فقر ، ترس و عدم اعتماد به نفس به شما کمک مي کند تا قدرت حقيقي ذهن خود را در جذب و نگهداري موفقيت در زندگيتان درک کرده و آنرا آشکار سازيد. داستان زندگي رندي - داستان ترقي از سلول زندان در نوجواني تا تبديل شدن به يک مولتي ميليونر خودساخته - الهام بخش زندگي ميليونها انسان در سراسر جهان است.
رندي گيج :http://www.randygage.com/

sadafff

عضو جدید
سخنان رندی گیج
رازهاي رسيدن به موفقيت :
راز اول- جهان بر پايه تبادل ارزش ها بنا شده است :
اين اولين راز بنيادي موفقيت است که اغلب مردم آنرا فراموش مي کنند و به آن توجهي ندارند. اکثر افراد به موفقيتهاي بزرگي در زندگي نزديک مي شوند و اين موفقيتها براي آنها دست يافتني است؛ ولي هيچوقت خود را با انرژي که اطرافشان را فرا گرفته وفق نمي دهند و هماهنگ نمي کنند. همه چيز در جهان مبتني بر قانون تبادل ارزش براي ارزش است.
اما اين قانون يک ترازوي نا متعادل است. به اين معنا که اگر شما بهاي چيزي را بپردازيد ، چندين برابر از آن نتيجه مي گيريد. وقتي شما بذر خوبي را مي کاريد، چندين برابر خوبي به شما باز خواهد گشت. در ازاي عشقي که شما مي ورزيد و کارهاي خوبي که انجام مي دهيد و به هر نسبتي که تلاش کنيد، نتيجه اش را خواهيد برد. همچنين زمانيکه از منزل بيرون مي رويد و در مسيرتان يک عمل خيرخواهانه انجام مي دهيد و بذر محبت را در دل شخص نيازمندي مي کاريد، چندين برابر موفقيت در مسير زندگي به سوي شما سرازير مي شود.

آخرین ویرایش:

*afsane*

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااام، روز همگي خوووووووووووووووووووووش .بچه ها يه سوال:
من امتحان فوقمو دادم ولي نه اونجوري كه صد در صد به قبوليم مطمئن باشم.به نظر شماها مثبت فكر كردن بعد از امتحانم ميشه موثر باشه؟

sadafff

عضو جدید
البته در همه ی حالات باید ایمان داشته باشی که قبول میشی. مثلا اگر کسی ازت پرسید چطور دادی و تو گفتی عالی، در صورتی که ایمان نداشته باشی به حرفت، موفق نمی شی.;)

sadafff

عضو جدید
راز دوم- پنير مجاني فقط در تله موش پيدا مي شود!! :
اين نکته نشان مي دهد که من خيلي گستاخ هستم. اما در واقع جمله اي بسيار مختصر و مفيد است و نتيجه عميقي بر چگونگي اداره کردن قوانين موفقيت دارد. شما با بردن يک بليط بخت آزمائي، رسيدن ارث و يا پيدا کردن يک چاه نفت در حياط خانه خود ثروتمند نخواهيد شد. اين اتفاقات ممکن است براي افرادي پيش بيايد و آنها را به ثروتي موقتي برساند.اما اينگونه ثروتها براي شما ماندگار نخواهند بود. شما نمي توانيد موفقيت واقعي را بدون تلاش و بي آنکه بهايي برايش بپردازيد، به دست آوريد. هميشه بهايي براي پرداختن وجود دارد ؛ يک تبادل عادلانه بين ارزشها که در راز اول در مورد آن بحث کرديم. شواهد چندين و چند بار نشان داده که اغلب افراد فقير کساني بودند که ثروتي عظيم و باد آورده (مثلاً در يک لاتاري) به دست آورده بودند و چندين سال بعد ورشکست و بدبخت شدند. ما درباره افرادي صحبت مي کنيم که 10، 20 و يا حتي 40 ميليون دلار برنده شده، پول خود را دريافت کرده بودند، ولي نمي دانستند از آن ثروت چگونه استفاده کنند؛ چون هيچگونه آگاهي در مورد قوانين موفقيت نداشتند. بنابراين بعد از مدتي پولي برايشان باقي نماند و عناصر ديگر موفقيت هيچگاه در زندگي آنها پديدار نشد. هيچ چيزي رايگان به دست نمي آيد. به طور مثال: اگر فروشنده اي به طور اشتباه مبلغ 5 دلار به شما اضافه بدهد و شما آن مبلغ را به او باز نگردانيد، يا راهي پيدا کنيد که بخواهيد بدون پرداخت هزينه اي با سيم کشي از جايي صاحب تلويزيون کابلي شويد يا اينکه بخواهيد بدون پرداخت هيچگونه وجهي روزنامه اي را بخوانيد و آن را سر جايش بگذاريد و ... ، طبعاً سزاي اين اعمالتان را خواهيد ديد و مطمئن باشيد که روزي بايد تاوان اينها را بپردازيد. افراد موفق هرگز به دنبال هيچ چيز رايگاني نيستند. آنها هميشه از پرداختن بهاي هر چيزي لذت مي برند و خشنود و راضي هستند.

sadafff

عضو جدید
راز سوم- افراد موفق اشخاصي افراطي در دين نيستند :
افراد موفق با اينکه اشخاصي به شدت متدين نيستند اما عميقاً انسانهايي با طرز تفکر معنوي و روحاني هستند. آ نها اين نکته را درک کرده اند که تحميل کردن عقايدشان به ديگران، آنها را از اصل و نهاد خويش (يعني ذات مقدس الهي) دور مي کند. سادگي زيبايي در جاده موفقيت وجود دارد: از خيال و تصور به واقعيت و ظهور. موفقيت واقعي شامل همه مي شود و انحصاري و مخصوص يک شخص يا يک قشر خاص نيست.

sadafff

عضو جدید
راز چهارم - ثروت براي شما به صورت تصادفي پيش نمي آيد! شما بايد آن را به دست آوريد :
شما تنها با خواندن زند گينامه افرادي که از فرصتهاي خويش استفاده کردند و به موفقيت رسيدند، موفق نمي شويد. اين نکته همانند آن است که ارثي بزرگ به شما رسيده باشد و يا پول زيادي در شرط بندي مسابقه اسب دواني برنده شده باشيد، که ثروتهايي بادآورده هستند. اما ثروت واقعي ( ازهمان نوعي که هميشه باقي مي ماند) يعني همان ثروتي که از نتيجه کاري که زحمت زيادي برايش کشيده ايد، به دست مي آيد. شما در فکر و ذهن خود مي خواهيد فردي ثروتمند شويد. پس بايد آنرا از سطح فکري و ذهني(سطح خيال) به سطح فيزيکي(واقعيت) برسانيد و اين راه به کمک گروهي از افراد (آنهايي که قبلاً در زندگي به موفقيت رسيده اند) انجام پذير است که مي توانند تجربه هاي خودشان را در اختيار شما قرار دهند تا شما نيز بتوانيد موفقيت را به سوي خود جذب کنيد.

sadafff

عضو جدید
راز پنجم - شما با کلامتان موفقيت را براي خود به وجود مي آوريد​
!
من هميشه متحير مي شوم زمانيکه مي بينم افراد به چيزهاي منفي فکر مي کنند. دوستي با من تماس گرفت و گفت: " با کاميون به يک درخت بر خورد کردم " البته من تعجب نکردم. زيرا او قبلاً به من گفته بود: "هميشه زماني که قراراست اتفاق خوبي برايم پيش بيايد، اتفاقات بدي رخ مي دهد که من را از رسيدن به آن عقب مي اندازد". مطمئناً هم که بايد ا تفاق بيافتد! زمانيکه او در ذهن نيمه هشيارش بر اين باور بوده، اين باور وعقيده که در ناحيه ذهني وجود دارد جاي خود را با ناحيه فيزيکي عوض مي کند و اتفاق به وقوع مي پيوندد. فکر کنيد چندين مرتبه اتفاق خوبي افتاده و افراد جملاتي شبيه به اين گفته اند: "نمي توانم باور کنم، من هيچ وقت چيزي برنده نشده ام، من اصلاً شا نس ندارم و .... " بعد زمانيکه اتفاق بد و نا گواري براي آنها پيش مي آيد ، بشقاب را به زمين مي اندازد، اشياء را به اين طرف و آن طرف پرتاب مي کنند و يا مي ايستند و فرياد مي زنند و مي گويند :" من مي دا نستم که اين اتفاق برايم پيش مي آيد". من شنيده ام که مردم جملاتي نظير اين نيز مي گويند: "من هر زمستان حداقل سه بار سرما مي خورم". من نيز قبلاً مي گفتم: "تقريباً سالي يک بار ضرر مي کنم" و البته اين اتفاق هم برايم پيش مي آمد؛ تا زمانيکه اين جمله را قطع کردم. از آن موقع تاکنون بيشتر از9 سال است که چنين اتفاقي برايم پيش نيامده است. برخي از مردم فکر مي کنند که اين يک روش خوب و مؤدبانه است که ازطريق نسبت دادن جملاتي تحقيرآميز به خود، خودشان را انسانهايي شايسته نشان دهند. جملاتي نظير: پول براي من بي ارزش است، اين زند گي که اکنون دارم حتي برايم زياد هم هست و ... . اين جملات شما را فقط نزد افراد شکست خورده عزيز خواهد کرد. اما بر زبان آوردن اينگونه الفاظ نه تنها موفقيت را از شما دور مي کند، بلکه همان چيزهايي را که گفته بوديد، واقعاً برايتان رخ خواهد داد. شما مي توانيد با به کارگيري کلمات مثبت، خصوصاً در جملاتي که هنگام صحبت کردن از آنها استفاده مي کنيد به موفقيت برسيد. اگر شما مي خواهيد موفقيت خود را به وسيله کلماتي که با آنها صحبت مي کنيد تعيين کنيد، چرا از جملاتي شبيه به اين جمله مثبت استفاده نکنيد:
"پول به سمت من جذب مي شود مثل يک آهنربا!"

alireza1361

عضو جدید
سلام صدف جان
ممنون بابت چند مطلب آخری که فرستادی. واقعا که این قوانین به خوبی بیان شدن.
بازم منتظر مطالب جدیدت هستم!

نفیسه سعیدی

عضو جدید
سلام.من به درستی این قانون به اندازه ی درستی این که1=sin90 اعتقاد دارم.چون تجربه کرده و به خواسته های کوچیک و بزرگم رسیدم.واقعا با تمام وجودم حسش کردم....شما هم یه بار امتحان کنید ضرری نداره.....فقط مواظب خواستتون باشید چون ممکن بهش برسید......;)

sadafff

عضو جدید
سلام.من به درستی این قانون به اندازه ی درستی این که1=sin90 اعتقاد دارم.چون تجربه کرده و به خواسته های کوچیک و بزرگم رسیدم.واقعا با تمام وجودم حسش کردم....شما هم یه بار امتحان کنید ضرری نداره.....فقط مواظب خواستتون باشید چون ممکن بهش برسید......;)

دوست عزیز اگه می شه تجربه هاتون و در اختیار ما هم بذارید. ;)

alireza1361

عضو جدید
نفیسه خانم اگه بتونی تجربه هات رو با بقیه در میون بذاری، مشوق خیلی خوبی برای بقیه میشی و میتونی امید بخش بقیه دوستان برای ادامه راه باشی.
در ضمن از اینکه شما هم به جمع ما پیوستی بسیار خوشحالم.

آخرین ویرایش:

sadafff

عضو جدید
راز موفقیت ان است که بدانید چگونه از نیروهای رنج و لذت استفاده کنید و نگذارید که این نیروها شما را در اختیار بگیرند. اگر چنین کنید بر رندگی خود مسلط خواهید شد، در غیر این صورت زندگی بر شما مسلط خواهد شد.
انتونی رابینز

sadafff

عضو جدید
ان چه شکل و زندگی ما را مشخص می کند، نه وقایع بیرونی ، بلکه نظام اعتقادی و تعبیر و تفسیری است که از وقایع بیرونی می کنیم.
انتونی رابینز