یه سوال از همه اعضا

لوتوسو

عضو جدید
چون تو محیط مجازی یه دیواره ک میتونی پشتش قایم بشی،اون چیزی ک دوست داری باشی...حرف بزنی اما شناخته نشی...!

فرزانه رفیعی

عضو جدید
اینترنت مثل یه بالماسکه است (به خاطر سانسور نشدن از فعل ادبی استفاده کردم)همه با لباس مبدلن توش
یا بهتر بگم جاییه که همه نقاباشونو برمیدارن و خودشون میشن بدون ترس از سرکوفت و آبروریزی و وجهه و .....

Hodaa37

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نمیکنم اینجوری که شما نوشتید ,باشه
همیشه و همه جا یه حریمی هست که ثابته و یه رفتارهایی هست که آزاده
یا شاید برای من اینجوریه

niki kiyani

عضو جدید
شاید واسه اینه که طرف مقابلت مستقیما تو چشمات نگاه میکنه ولی تو انترنت این طور نیست و راحت تر حرف مزنه....چون فرصت فکر کردن واسه حرفاش بیشتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بخاطر اینکه محدودیت ها در اینترنت کمتر هستش.
در دنیای واقعی بخاطر بعضی از افکارهای نادرست دختر و پسر از بچگی با هم روابطی ندارند و هرچه بزرگتر میشن دچار چالشهایی میشن که مانع روابط درستی بین دختر و پسر میشه

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید یه دلیلشم این باشه که بعضی آدما شخصیت درون گرا دارن ولی تو دنیای مجازی اون محدودیتارو حس نمیکنن و به یه شخصیت برونگرا تبدیل میشن که با خود واقعیشون خیلی فرق داره

آخرین ویرایش:

hamed art

عضو جدید
غرور.......ندیدن همدیگه.....اینا می تونن تازه چند تا از دها دلیل باشن......دلایل ریز تری هم هست...

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل من اینه که تو یه محیط زنونه بزرگ شدم درسته اینجا شوخم ولی بچه هایی که از نزدیک منو دیدن میدونن خیلی خجالتیم:redface:

ایزوسیانات

عضو جدید
شاید روزی برسد که مرگ احساس را باور کنیم..مرگ عشق....مرگ تمام روزهایی که من به او ایمان داشتم.

samin b

عضو جدید
به خاطر اینکه ما جهان سومی هستیم.اینجا دیگه کسی نمیبینه فکر بد در مورد ما دخترای بدبخت بکنه

باغ آجونی

عضو جدید
سلام به همه دوستان.ابه نظر من این بخاطر مسائل دینی و از همه مهمتر اینکه به مااز کودکی آموزش داده میشه که ما دخترها نسبت به پسرهاضعیف و آسیب پذیرتر هستیم و من مخالف چون در بیشتر مسائل خانمها در انجام هر کاری موفقتر هستند.

• Like
واکنش ها: ho_b

Mythical

کاربر بیش فعال
واسه من فرقی نداره چه مجازی چه حضوری کلا بچه پررویی هستم:Dالبت حریما رو حفظ میکنما

اکثرا انجورین که شما می گین ولی خدا رو شکر من و چند تا از دوستام راحت ارتباط برقرار می کنیم تو هر دو مورد.ولی فکر می کنم اونایی که تو فضای مجازی راحت ترن یه کم اعتماد به نفسشون پایینه یا شایدم از اینکه دیده نمی شناستفاده می کنن و حرفاشونو می زنن.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خانم ها و آقایون تو اینترنت و فضای مجازی خیلی راحت با همدیگه ارتباط برقرار می کنن ولی تو بیرون مساله یه کم فرق می کنه؟ :que: :huh:

شاید چون در فضای مجازی تنها گفته های ماست که به ما ارزش می دهد، کسی به ظاهر و یا جنس کسی توجه نمی کند و قضاوت به سطحی برخورد دو جنس متفاوت در فضای واقعی نیست. این موضوع آن چنان پرقوت است که گروهی در فضای مجازی حتی خود را جنس مخالف معرفی می کنند چرا که بیم دارند که آگاهی از جنس واقعی آنها موجب قضاوت های سطحی که در جهان واقعی شاهد آن هستیم شوند.

اگرچه به شخصه مخالف جایگزینی فضای مجازی در ارتباط به جای صحبت های رو در رو هستم چرا که معتقدم نیاز بشر به صحبت یک نیاز ذاتی است.

آخرین ویرایش:

sheshpar

عضو جدید
شاید چون در فضای مجازی تنها گفته های ماست که به ما ارزش می دهد، کسی به ظاهر و یا جنس کسی توجه نمی کند و قضاوت به سطحی برخورد دو جنس متفاوت در فضای واقعی نیست. این موضوع آن چنان پرقوت است که گروهی در فضای مجازی حتی خود را جنس مخالف معرفی می کنند چرا که بیم دارند که آگاهی از جنس واقعی آنها موجب قضاوت های سطحی که در جهان واقعی شاهد آن هستیم شوند.

اگرچه به شخصه مخالف جایگزینی فضای مجازی در ارتباط به جای صحبت های رو در رو هستم چرا که معتقدم نیاز بشر به صحبت یک نیاز ذاتی است.

احسنت!!!!! موافقم

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز
موضوع اینه که اصل ارتباط مطرحه.اینجا ارتباطات به صورت عمومی و دسته جمعیه و یه حالت علمی و سرگرمی داره درست مثل محیط دانشگاه یا محیط کار که اونجاها هم مشکلی تو ارتباط برقرا کردن نیست.مشکل از وقتی شروع میشه و ارتباط سخت میشه که قصد خصوصی سازی ارتباط باشه که قاعدتا اونجا مقاومت بیشتر میشه و به قول دوستان بحث ظاهر و مادیات و اینجور چیزا پیش میاد.
در کل ارتباط بعنوان یه دوست اجتماعی سخت نیست چه اینجا چه تو واقعیت اما سختی وقتیه که بخوای با کسی رابطه دوستی خصوصی برقرار کنی.
موفق باشید

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون بيرون يه بلائي سرت ميارن كه از كرده خودت پشيمون ميشي....... يه آبرو داري اونم ببرن ديگه چي ميمونه برات....... امتيازه دنياي مجازي اينه كه اين مشكلاتو نداري

nina2

عضو جدید
چون دوره ای شده که باید خودتو قایم کنی و حرفتو بزنی چون نمیشه ب کسی اطمینان کنی وهزارتاچرای دیگه.