[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

zahra_am68

کاربر فعال
دوستان حداقل سوال 40 حرارت رو بررسی کنید
توی کلید اشتباه گذاشتن
جواباشو اصلاح میکنن؟

bad..boy

عضو جدید
دوستان حداقل سوال 40 حرارت رو بررسی کنید
توی کلید اشتباه گذاشتن
جواباشو اصلاح میکنن؟

من که هنوزم فکر می کنم جوابش میشه گزینه 2 ..............ولی تو کلید 3 هست

اگه موافقید تا درخواست اصلاح کلید بدیم برای سوال 40
و 120 که دو تا گزینه یکی بود و 128 که جواب تو گزینه ها نبود

آخرین ویرایش:

mojii_joon

عضو جدید
نه دیگه وسوسه ام نکن.اونم فقط واسه اینکه بچه ها اینقدر تو تاپیک گفتن سخت بوده وسوسه شدم نگاه کردم

سلام
بچه ها به نظر شما کلید سوالای 37 و 40 حرارت و 107 جرم اشتباه نیست..البته یه دونه هم راکتور اشتباهه سوال 128

bad..boy

عضو جدید
سلام
بچه ها به نظر شما کلید سوالای 37 و 40 حرارت و 107 جرم اشتباه نیست..البته یه دونه هم راکتور اشتباهه سوال 128

37 رو من فکر می کنم درست زده ................40 اشتباهه میشه گزینه 2 ......................در مورد 107 هم نظری ندارم

37 رو من فکر می کنم درست زده ................40 اشتباهه میشه گزینه 2 ......................در مورد 107 هم نظری ندارم

راستش من تو هیچ کتابی نخوندم که گفته باشه در جریان آرام..اگه شما جایی خوندین میشه رفرنس بدین؟..در مورد سوال 40 با شما هم عقیده ام.راستش برای سوال 107..من فکر میکنم گزینه ی یک درسته...به این دلیل که وقتی L/G برابر یک میشه که ما توتال رفلاکس داشته باشیم.در زینه یک گفته که شدت تبخیر زیاده یعنی بار حرارتی ریبویلرمون زیاده پس از موازنه کل برج میتونیم بگیم که بار حرارتی کندانسورم زیاده یعنی ما توتال رفلاکس داریم.به نظر دوستان این توضیح من اشتباهه؟

abolfazlealavi

عضو جدید
راستش من تو هیچ کتابی نخوندم که گفته باشه در جریان آرام..اگه شما جایی خوندین میشه رفرنس بدین؟..در مورد سوال 40 با شما هم عقیده ام.راستش برای سوال 107..من فکر میکنم گزینه ی یک درسته...به این دلیل که وقتی L/G برابر یک میشه که ما توتال رفلاکس داشته باشیم.در زینه یک گفته که شدت تبخیر زیاده یعنی بار حرارتی ریبویلرمون زیاده پس از موازنه کل برج میتونیم بگیم که بار حرارتی کندانسورم زیاده یعنی ما توتال رفلاکس داریم.به نظر دوستان این توضیح من اشتباهه؟

والا به نظر من جواب رو درست زده . چون گفته شیب یک بخش از برج یک بشه . در صورتی که در حالت رفلاکس کامل خط دو بخش برج یک میشه ... قبول دارین ؟؟؟

bad..boy

عضو جدید

من فکر می کنم در جریان درهم h به تنهایی اینقدر بالا باشه که تاثیر افقی یا عمودی بودن کم بشه .....................البته استدلال منه شاید اشتباه باشه.....................در مورد سوال 107 هم با توضیحاتتون موافقم

mhedayati

عضو جدید
راست میگه دوستمون..
لطفا درصداتونو بذارید، ببینیم وضعیت عمومی بچه ها در چه حالیه!؟ به نظر خودم که درصدا باید نسبت به سال قبل کمی پایینتر باشه؛ درصدای بنده:
زبان0 حرارت33 ترمو60 سیالات42 کنترل0 جرم63 راکتور50 ریاضی45
معدلم هم 17.82 هست که معدل موثرم تقریبا 18.65 میشه..
به نطرتون میتونم به زیر 200 امیدوار باشم؟؟؟!

navid_iut_chem

عضو جدید

سوال کندانسور میشه افقی جریان آرام.رفرنسشم جلد 2 کتاب چالکش رحیمی. دقیقا اونجا گفته.جمله کتابو سوال داده.سوالای حرارت امسالم رحیمی داده.

والا به نظر من جواب رو درست زده . چون گفته شیب یک بخش از برج یک بشه . در صورتی که در حالت رفلاکس کامل خط دو بخش برج یک میشه ... قبول دارین ؟؟؟

به نظر من حرف شما کاملا درسته
منم با همین استدلال گزینه ی 3 رو انتخاب کردم
چون گفته "یک بخش" از طول برج => جواب صحیح میشه گزینه 3

bad..boy

عضو جدید
یکی لطف میکنه سوال 125 رو برای من توضیح بده؟
وقتی درجه واکنش رو نداده چطوری باید حلش کنیم؟!

منم برای همین سرجلسه حلش نکردم....................................اگه مطمئنید که باید درجه واکنش میداده تو سایت سنجش برای این سوال هم برای اصلاح کلید پیام بذارید....من که
گذاشتم

آخرین ویرایش:

abolfazlealavi

عضو جدید
حالا نظرتون درباره سوال 52 ترمودینامیک چیه ؟؟؟ چزا گزینه 4 ؟؟؟ مگه V1 و V2 مساوی نیست ؟ پس کار صفره و تغییرات انرژی درونی با گرما برابره یعنی گزینه 3 درسته...
اشتباه میگم ؟؟؟

bad..boy

عضو جدید
حالا نظرتون درباره سوال 52 ترمودینامیک چیه ؟؟؟ چزا گزینه 4 ؟؟؟ مگه V1 و V2 مساوی نیست ؟ پس کار صفره و تغییرات انرژی درونی با گرما برابره یعنی گزینه 3 درسته...
اشتباه میگم ؟؟؟
منم همین فکرو کردم و گزینه 3 رو زدم.....................

zahra_am68

کاربر فعال
منم همین فکرو کردم و گزینه 3 رو زدم.....................

ببخشید کجای سازمان سنجش باید بریم برای سوالات اعتراض بذاریم؟
سوال 40 حرارت 125 و 128 راکتور رو منم فکر میکنم مشکل داره

سوال 90 کنترل رو هر کی کنترل زده لطفا چک کنید اونم مشکل داره

معلوم نیست چه پرفسوری کلیدها رو تهیه کرده !

zahra_am68

کاربر فعال
اون سوال ترمو رو من قبلا هم گفتم که توی جزوه های کنکورم خونده بودم که اگه فرایند از نظرمکانیکی برگشت پذیر باشه میشه انرژی درونی رو برابر با گرما قرار داد
شایدم من اشتباه میکنم

arashzar111

عضو جدید
به نظرتون با این درصدا به چه رتبه ای باید امیدوار باشم؟
حرارت 40 ترمو 81 سیالات 44 جرم 55 سینتیک 84 ریاضی 68 کنترل و زبان هم صفر
در ضمن معدلم هم 15.78 بود

mhedayati

عضو جدید
خوب زدی مهندس
ان شاالله 2رقمی میاری...
دوستان دیگه هم مشارکت کنن و درصداشونو بذارن..

bad..boy

عضو جدید
ببخشید کجای سازمان سنجش باید بریم برای سوالات اعتراض بذاریم؟
سوال 40 حرارت 125 و 128 راکتور رو منم فکر میکنم مشکل داره

سوال 90 کنترل رو هر کی کنترل زده لطفا چک کنید اونم مشکل داره

معلوم نیست چه پرفسوری کلیدها رو تهیه کرده !

کلید سوالها رو که میاری...بالاش توضیح داده تو قسمت درخواستها....................که روی همون کلیک می کنی اول می خواد که ثبت نام کنی و بعدش درخواست میدی ....

fulcrum

عضو جدید
سلام
اگر حجم برابر باشه کار فرایند انبساط و ترکم صفره اما ممکنه کار محوری داشته باشیم مثلا بوسیله ی همزن کار به سیال بدیم که بدون تغییر حجم هم ممکنه.پس گزینه 4 درسته
در مورد کندانسور کتاب هلمن فقط کندانسور رو در شرایط ارام بررسی کرده در شرایط درهم و بافی رژیم های جریان گمانم توی یه کتاب خونده بودم (همواره کندانسور افقی بهتر از عمودی هست). احتمال می دم سوالات 40 و 37 حرارت اشتباه باشه.
سوال 114 جرم هم به نظرم اشتباه هست. اگه y=x باشه بازم جداسازی ممکنه مثل نقطه ی سولوتروپیک نظر شما چیه ؟اصلا نمی شه با رابطه ی y و x امکان جداسازی رو بررسی کرد به همین دلیل بتا تعریف شد
سوالات 117 و 125 توی راکتورهم به نظرم غلط میاد.
کلید سوال 70 سیالات هم به نظرم غلط میاد
سوال 126 راکتور هم هر کاری می کنم 1.4 بدست میارم اما جواب زده 1.25. یک مشغوله ذهنی شده کسی اینو حل کرده ؟

آخرین ویرایش:

bad..boy

عضو جدید
سلام

اگر حجم برابر باشه کار فرایند انبساط و ترکم صفره اما ممکنه کار محوری داشته باشیم مثلا بوسیله ی همزن کار به سیال بدیم که بدون تغییر حجم هم ممکنه.پس گزینه 4 درسته
در مورد کندانسور کتاب هلمن فقط کندانسور رو در شرایط ارام بررسی کرده در شرایط درهم و بافی رژیم های جریان گمانم توی یه کتاب خونده بودم (همواره کندانسور افقی بهتر از عمودی هست). احتمال می دم سوالات 40 و 37 حرارت اشتباه باشه.
سوال 114 جرم هم به نظرم اشتباه هست. اگه y=x باشه بازم جداسازی ممکنه مثل نقطه ی سولوتروپیک نظر شما چیه ؟اصلا نمی شه با رابطه ی y و x امکان جداسازی رو بررسی کرد به همین دلیل بتا تعریف شد
سوالات 117 و 125 توی راکتورهم به نظرم غلط میاد.
کلید سوال 70 سیالات هم به نظرم غلط میاد
سوال 126 راکتور هم هر کاری می کنم 1.4 بدست میارم اما جواب زده 1.25. یک مشغوله ذهنی شده کسی اینو حل کرده ؟

114 که مطمئن باش درسته ...........چندین دفعه راهیا ارشد تاکید کرده زمانی که y=x هست جداسازی امکان پذیر نیست.............(نقطه p) .................

fulcrum

عضو جدید
اگه هستی یه دیقه بگو سوال 126 راکتور درسته دیگه می خام کنکور رو فراموش کنم!

bad..boy

عضو جدید
اگه هستی یه دیقه بگو سوال 126 راکتور درسته دیگه می خام کنکور رو فراموش کنم!

الان یادم اومد که حل کردم شد 1.4. تو گزینه ها نبود منم 1.67 رو زدم...دوستان میگن 1..............
1.4=( 5. * 6. - 1 ) * 2 .............4/10 - 1 = X =.6 ...........
بچه میشه بگید چه جوری گزینه 1 رو به دست آوردید؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
بالا