گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
و اما در مورد بازی.
یه بازی هست به اسم بازی شب یلدا که رسمه شب یلدا توی وبلاگا و بین وبلاگ نویسا انجام می شه. حالا منم می خواستم این بازی رو تو باشگاه انجام بدیم. البته با توجه به این که شب یلدا معمولن همه یا مهمونن یا مهمون دارن، این بازی زودتر شروع می شه و تا چند روز ادامه پیدا می کنه، چون همه الزاماً شب یلدا تو نت نیستن، معمولاً بعداً می نویسن.
این بازی این طوریه که نفر اول تو وبلاگش 5 مورد عجیب، خاص، جالب و یا خاطره کوتاه و ... در مورد خودش، که هیچ کدوم از بقیه بچه ها ازش اطلاعی ندارن و البته واقعی هم هست، می نویسه و در آخر به 5 نفر دیگه لینک می ده(پاس می ده)، تا اونا هم همین کارو بکنن.
برای مثال(اینا مثالن واقعیت ندارن ها)
1- من همون اژدهام فقط این یه نام کاربری دیگس(داداش شرمنده که ازت مایه میزارم ها)
2 - حافظه من عالیه، می تونم 1000 تا عدد رو با یه بار خوندن حفظ شم
من 16 سالمه، جهشی خوندم!!!
من دخترم!!!
...
کیف این بازی به جالب بودن مواردی که گفته می شه و البته همیشه سر اینکه یکی به چه کسایی پاس بده، کل کل می شه. مثلاً می بینه یکی رو تحریم می کنن بهش پاس نمی دن (نامردا) و ... :biggrin:
حالا اگه شما واسه حضور در این بازی تمایل دارین خبر بدین و هم اگه خواستین خودتون چند نفری رو به این بازی دعوت کنین.
در ضمن ما به جای صفحه وبلاگ از بخش پیام صفحه پروفایلمون استفاده می کنیم(dzzv جان این 2-3 روزه پیام های صفحه پروفایلت رو باز کن تا بقیه هم ببینن) و به صفحه پروفایل بقیه لینک می دیم. البته تعداد 5 نفر واسه پاس دادن(لینک دادن)، زیاده، قانون رو عوض می کنیم. پاس به 3 نفر.
منتظر حضور گرم شما هستیم. :gol::gol:
من دوشنبه از صفحه خودم شروع می کنم.

در ضمن تاپیک جدید نزدم، چون در اون حالت بازی کاملاً عمومی می شد.واسه بازی بهتره اول همدیگه رو بشناسیم بعد بخوایم یکم بیشتر در مورد همدیگه بدونیم.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون، ما که گاهی میایم میریم و ... بازم مرسی که یکی تحویلمون گرفت :gol::biggrin:
آقا ما هنوز پیر نشدیما، سال دیگه ایشالا بیشتر ما ترم اولی خواهیم بود، من، مهندس آی تی، دراگو، dzzv و ... :)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
خواهش. ما همه رو تحویل میگیریم :دی

ایشالله همه با هم ترم اولی بشین
ما هم سال های دیگه به شما بپیوندیم.

farzad.20

کاربر فعال
آقا ما هنوز پیر نشدیما، سال دیگه ایشالا بیشتر ما ترم اولی خواهیم بود، من، مهندس آی تی، دراگو، dzzv و ...

سلام مهندس
مگه پیش کسوت حتما باید پیر باشه ؟ (پیش کسوت جوونم داریم ،مثلا خود شما);)
امیدوارم سال دیگه ترم یکی باشید و ما هم بعد ها به جمعتون اضاف شیم:)

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که این بازی رو یاد نگرفتم. یعنی متوجه شدم باید چیکار کرد .ولی متوجه نشدم اخرش چی میشه . خب همینجوری بهم لینک میدیم. اخرش چی میشه/؟؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
میسیییی منم خوبم
میسیی
خبری نیست
راستش نه نخوندم اصلا
شما خوندی؟

درسای این ترمم رو که میخونم. ولی کم میخونم.
اعتیاد به اینترنت بد چیزیه.
از کتابهای خارج از این ترمم هم دارم کتاب شبکه های کامپیوتری تنن بام رو میخونم.
من که تا الان فقط فصل اولش رو خوندم و فصل های دیگه رو خلاصه خوندم. به نظر کتاب خوبی میرسه. لایه ها رو خیلی خوب باز کرده و خیلی خوب توضیح داده.
البته دوستانی که کامل خوندن باید نظر بدن.

elahe.elahe

عضو جدید
درسای این ترمم رو که میخونم. ولی کم میخونم.
اعتیاد به اینترنت بد چیزیه.
از کتابهای خارج از این ترمم هم دارم کتاب شبکه های کامپیوتری تنن بام رو میخونم.
من که تا الان فقط فصل اولش رو خوندم و فصل های دیگه رو خلاصه خوندم. به نظر کتاب خوبی میرسه. لایه ها رو خیلی خوب باز کرده و خیلی خوب توضیح داده.
البته دوستانی که کامل خوندن باید نظر بدن.

چه خوب
من این ترم یکم از ساختمان داده میترسم
کتاب غیر درسی واسش سراغ نداری شما؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوب
من این ترم یکم از ساختمان داده میترسم
کتاب غیر درسی واسش سراغ نداری شما؟

من تعریف کتاب clrs که میگن واسه طراحی الگوریتم و ساختمان داده هست رو زیاد شنیدم.
یکی از دوستانی که ارشد قبول شده بود میگفت واسه ساختمان داده و طراحی الگوریتم کافیه
به شرطی که خوب رو کتاب تفکر کنین.

کتاب ساختمان داده هورویتز هم تو منابعی که تو اینترنت بود همیشه تو صدر بود. و فکر کنم کتاب خوبی باشه
این لینک دانلود منبع انگلیسی اصلیش:
http://www.itdevelopteam.com/inform...نیک-ساختمان-داده-ها-در-++C-/-هورویتز-و-ساهنی/

این لینک رو هم مهندس پیرجو گذاشتن:
http://www.4shared.com/file/62234178/c558a295/Fundamentals_of_Data_Structures_-_Ellis_Horowitz.html
فکر کنم همین کتابه

elahe.elahe

عضو جدید
من تعریف کتاب clrs که میگن واسه طراحی الگوریتم و ساختمان داده هست رو زیاد شنیدم.
یکی از دوستانی که ارشد قبول شده بود میگفت واسه ساختمان داده و طراحی الگوریتم کافیه
به شرطی که خوب رو کتاب تفکر کنین.

کتاب ساختمان داده هورویتز هم تو منابعی که تو اینترنت بود همیشه تو صدر بود. و فکر کنم کتاب خوبی باشه
این لینک دانلود منبع انگلیسی اصلیش:
http://www.itdevelopteam.com/inform...نیک-ساختمان-داده-ها-در-++C-/-هورویتز-و-ساهنی/

این لینک رو هم مهندس پیرجو گذاشتن:
http://www.4shared.com/file/62234178/c558a295/Fundamentals_of_Data_Structures_-_Ellis_Horowitz.html
فکر کنم همین کتابه
میسییییییییییییی
خیلی لطف کردی:gol:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
میسییییییییییییی
خیلی لطف کردی:gol:

خواهش میکنم
اگه پی دی اف فارسی هم میخوای
کتاب اصول ساختمان داده سیمور لیپ شوتز هم هست. که اونم کتاب کاملیه. البته اسکن شدست . و ...
این کتاب هم اگه میخواین یه سرچ کنید پیدا میشه.

آخرین ویرایش:

elahe.elahe

عضو جدید
خواهش میکنم
اگه پی دی اف فارسی هم میخوای
کتاب اصول ساختمان داده سیمور لیپ شوتز هم هست. که اونم کتاب کاملیه. البته اسکن شدست . و ...
این کتاب هم اگه میخواین یه سرچ کنید پیدا میشه.

ممنونم
خدا بخواد بعد از ظهر میخوام بخونم
بازم میسیییییییی:gol::heart:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
هدف بازی اینه که دوستامونو بهتر بشناسیم.
در مورد دوستاتون این جا چقدر اطلاعات دارین؟ اسم واقعی چند نفر رو میدونین، شهر دانشگاهشون چی؟ بچه ها ی اینجا چه طور آدمی هستن؟ چند نفر رو واقعاً می شناسین و ...

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی دوستان.
خداییش دیروز من چندین بار سکته زدم. لپ تاپم رو روشن کردم، بعد اومدن آرمش، یه صفحه سیاه که گوشش کرزر روشن خاموش می شه میاد بعدش باید میرفت به ویندوز ولی این بار تو اون صفحه سیاه سیستم هی بوق می زد، و مجبور می شدم خاموش کنم.:( شاید 10 باری امتحان کردم ولی درست نشد، تا اینجا سکته اول رو زدم چون احتمال می دادم مشکل سخت افزاری باشه. با یه شرکتی صحبت کردم اونا هم گفتن حتماً سخت افزاری، با چند تا از بچه ها حرف زدم، گفتن 99% از رمه، رمت نابود شده، اینجا من سکته دوم رو زدم. :cry:آخه رم لپ تاپم 2 تا 1 بود من چند وقت پیش ارتقائش دادم، و گارانتی رم جدید یه ماه بود و از اتمام گارانتیش 10 روز می گذشت.:cry:
بردم به اون شرکت که رم رو عوض کرده بودن، ولی گفتن که سرشون خیلی شلوغه و فقط لپ تاپ هایی که خودشون فروختن پذیرش می کنن. سکته سوم رو هم اینجا زدم. اولاً این تنها شرکتی بود که بهش اعتماد دارم و ثانیاً من باید بر می گشتم شهرمون ولی با این وضع باید چند روز دیگه می موندم تا سر اونا خلوت بشه. ولی خوب با هزار خواهش و تمنا و چک و چونه لپ تاپ رو پذیرش کردن.
رفتم تو، مشکل رو توضیح دادم، و سیستم رو روشن کردم که نشونش بدم، ولی با تعجب فراوان ویندوزم بالا اومد و همه چیز درست شده بود. اینجا بود که من کلی خوشحال شدم و البته واقعاً ضایع هم شدم. ولی خب به ضایع شدنش می ارزید. یکی اونجا گفت مثه این که لپ تاپت دکتر دید، حالش خوب شد. :biggrin:

خدا چنین وضعیتی رو نصیب هیچ کس نکنه.

آخرین ویرایش:

froogh_8

عضو جدید
چرا مگه همه پسرا از اين رشته سر در مي يان؟مهم اينه كي مي تونه بيشتر پيشرفت كنه.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
Shabe Yalda (Yule) The sun Mithra is setting low on the western horizon. Sky serpent swallowing him once more Shabe Yalda (Yule night) has arrived; sun's longest slumbers. We eat and drink all that is red Wine, pomegranate and watermelon, The colour of dawn, a reminder of what we eagerly wait for. Yaldaton mobaraaaaaaaaak

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
من یه مدت از تکنولوژی دور بودم و داشتم تو خونه کشی فامیلمون کمک میکردم!*
چیکار کردین؟ بازی کردین؟ نکردین؟

* از جمله های قصاری که میگم یکیش اینه که مهندس IT باید همه کاری بلد باشه...حتی گچکاری! یه جارو کندی داکت بزنی باید بتونی روشو بپوشونی یا نه؟

آخرین ویرایش:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
من یه مدت از تکنولوژی دور بودم و داشتم تو خونه کشی فامیلمون کمک میکردم!*
چیکار کردین؟ بازی کردین؟ نکردین؟

* از جمله های قصاری که میگم یکیش اینه که مهندس IT باید همه کاری بلد باشه...حتی گچکاری! یه جارو کندی داکت بزنی باید بتونی روشو بپوشونی یا نه؟

چه طوری پیسر؟ اقا خبر می دادی میومدیم کمک.
بابا ما رو که تنها گذاشتی رفتی.
میبینم که داری تجربت رو کامل می کنی.
ترم اول مدیر گروه ما واسه اعتراض ما به درس کارگاه عمومی می گفت شما باید همه چی بلد باشن، فردا بی کار موندین میرین یه جوشکاری وا می کنین، می نویسین جوشکاری آی تی!!!

آخرین ویرایش:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
راستی یه مطلبی:
دوستان اگه کسی سالای بعد خواست واسه امادگی برا ارشد، یه جایی ثبت نام کنه، بهتره قید پارسه رو بزنه، الان تنها حسی که من و بیشتر دوستام داریم اینه که 400 هزار تومن آتیش زدیم،
غیر 3-4 تا از کتاباش، بقیه به درد نمی خورن، ازموناش هم که اعصاب خوردیه، واقعاً ادم رو عصبانی می کنه.
نهایتاً بدونین که ثبت نام تو پارسه یه اشتباه کامله.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یه مطلبی:
دوستان اگه کسی سالای بعد خواست واسه امادگی برا ارشد، یه جایی ثبت نام کنه، بهتره قید پارسه رو بزنه، الان تنها حسی که من و بیشتر دوستام داریم اینه که 400 هزار تومن آتیش زدیم،
غیر 3-4 تا از کتاباش، بقیه به درد نمی خورن، ازموناش هم که اعصاب خوردیه، واقعاً ادم رو عصبانی می کنه.
نهایتاً بدونین که ثبت نام تو پارسه یه اشتباه کامله.

سلام مهندس
خوبی؟؟
میشه بیشتر توضیح بدی؟؟
امتحاناش چرا اعصاب خوردیه؟؟ به نظرتون کجا بهتره برای ثبت نام کردن؟؟
از کتاباش گفتی. به نظرت کدوم کتاباش خوبه و کدوم کتاباش به درد نمیخوره؟؟؟
تو این موسسات میشه فقط برای ازمون هاش ثبت نام کرد؟؟
اخرین سوال این که تعداد افرادی که امسال پارسه شرکت میکردن چند نفر بود ؟؟؟
بیشتر توضیح بده که به شناخت بیشتری برسیم؟؟ ممنون.

بالا